Plotki transferowe

CorSport - Inter powalczy o Ziyecha i Pepe (31)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 2 miesiące temu
1511
31
Nicolas Pepe

CorSport przyjrzał się potencjalnym celom transferowym Interu na lato.

Klub chce zainwestować duże środki w sprowadzenie zawodnika perspektywicznego, ale i zarazem takiego który z miejsca podniesie jakość drużyny. Wszystko wskazuje na to, że największą inwestycją Interu w letnim mercato może być Nicolas Pepe, który jest na szczycie listy Marotty i Ausilio. Sciągnięcie gracza będzie jednak bardzo trudne, ponieważ cena Iworyjczyka to około 80 mln euro.

Alternatywą Pepe ma być Hakim Ziyech - pomocnik Ajaxu, który rok temu był bliski przejścia do Romy. Występy zawodnika w Lidze Mistrzów przeciwko Juventusowi na tyle przekonały włodarzy Interu, że w następnych tygodniach klub będzie próbował wybadać grunt pod potencjalny transfer zawodnika. 

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pedro de la Vega

Kolejna wspólna operacja Interu i Genoi (2)

18.06
16:58
Federico Chiesa

Commiso: Nie sprzedam Chiesy nawet za 100 mln euro (7)

18.06
15:14

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
24.04.2019 o 22:13 przez Ibra1908
Ibra1908
Dawać Ziyecha! :D
23.04.2019 o 18:57 przez Max_Nerazzurro
Max_Nerazzurro
"Klub będzie próbował wybadać grunt pod transfer" - zanim oni WYBADAJĄ grunt, to już ktoś zdąży go podpisać
23.04.2019 o 16:41 przez Chuchu
Chuchu
Nie wiem jak wygląda zaInteresowanie w przypadku Pepe, ale Ziyech będzie pewnie przebierał w ofertach od takich Bayernów, Realów czy innych Manchesterów, a my nie mamy nic, co mogłoby go skusić do wybrania właśnie nas.
23.04.2019 o 17:16 przez Orzeu
+1
Orzeu
Pepe Interesuje się Bayern i kluby angielskie.
23.04.2019 o 16:36 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Tak, to nie Inter zdobył 3 miejsce tylko rywale nam je zdobyli xddd. Człowieku nie graliśmy 8 lat w Lidze Mistrzów, teraz będziemy grać drugi rok z rzędu, robimy coraz lepsze okienka transferowe, ale i tak trzeba ponarzekać nie ;) . A gdzie ja napisałem że rywale nam dali to 3 miejsce? Bardziej chodzilo mi o to że z lysym nie mamy co marzyć o równorzędnej walce z judkami lub w LM. Beton zostanie betonem i tyle na temat
23.04.2019 o 18:19 przez AveCaesar
AveCaesar
Z tą kadrą, którą mamy to możemy sobie powalczyć z Niecieczą haha zejdź na ziemie w końcu ;)
23.04.2019 o 16:18 przez VVujek
+1
VVujek
Pepe ma papiery na bycie najlepszym skrzydlowym
23.04.2019 o 13:25 przez AveCaesar
AveCaesar
Tak już na pewno obaj lecą do nas, a nas oczywiście stać na chociażby jednego z nich :)
23.04.2019 o 14:01 przez Orzeu
+4
Orzeu
wyraźnie napisałem w artykule, że jeden jest alternatywą drugiego... więc jak obaj?
23.04.2019 o 14:04 przez VVujek
-1
VVujek
Tak to jest jak się nie czyta treści newsa :)
23.04.2019 o 18:16 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Nom nie wczytywałem się do końca ale cieszę się, że jesteście czujni ;)
23.04.2019 o 11:44 przez danielinter
danielinter
Ajax zarobi takie krocie na De Ligt i De Jong ze nie beda chcieli sprzedawac innych chyba ze cena bedzie z kosmosu.Taki Ziyech i Tagliafico dobre opcje , ale drogie.
23.04.2019 o 13:37 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Z drugiej strony inni zawodnicy też będą chcieli odejść i na siłę ich Ajax na pewno nie zatrzyma...
23.04.2019 o 14:30 przez Dyl87
+2
Dyl87
Ajax wyprzeda się jak monaco ;)
23.04.2019 o 11:36 przez Endru
Endru
Juz widze jak Ziyech gra klepke z DD i Vecino
23.04.2019 o 11:40 przez Vancore
+2
Vancore
po 2 miesiacach z mini siegnalby po sznur xD
23.04.2019 o 11:31 przez Dyl87
+2
Dyl87
Brać obu niech Suning pokaże moc bez FFP musimy wreszcie zacząć żyć piłkarsko !! ! A nie wegetować jazda !! !
23.04.2019 o 11:30 przez Jacenty
+3
Jacenty
Najpierw niech Inter powalczy o miejsce w pierwszej 4-ce gwarantujące LM :)
23.04.2019 o 11:29 przez Lopez
Lopez
Ziyech podobno dogadany z Bayernem i tam mu jest najbliżej. W tym momencie nie ma szans na jego transfer tak samo jak na Pepe.
23.04.2019 o 11:35 przez Orzeu
+1
Orzeu
to i Pepe i Ziyech dogadani z Bayernem na to wychodzi co? 2 rekordy transferowe na dzień dobry bayernu? nie sądzę
23.04.2019 o 13:12 przez Fanatyczny
Fanatyczny
Też nie sądzę. Bayern ma swoje limity, to nie jest City czy Psg.
23.04.2019 o 10:57 przez Dyl87
+2
Dyl87
Fajnie by było :)
23.04.2019 o 10:55 przez Speaker
Speaker
A tu nie chodzi o Pepe z Portugalii? :)
23.04.2019 o 10:37 przez Kazam
+3
Kazam
Orzeu napisał:
Czasy alternatywy alternatyw już się w Interze skończyły, lub co najmniej ostatnie okienko letnie pokazalo, że te alternatywy jeśli już są to są to poważni grajkowie, a nie jakieś Kuzmanovicie, czy inne Mudingaye, więc o mercato jestem spokojny.

Na pewno zrobimy dobre zakupy
Orzeu, podałeś skrajne przypadki, ja wiem że idzie ku lepszemu i też to dostrzegam. Po prostu się obawiam żebyśmy jednak kupowali tym razem mniej ale bardziej jakościowo.
23.04.2019 o 10:26 przez Kazam
+1
Kazam
Jezu, zaczyna się. Teraz będą nas łączyli z każdym wyróżniającym się grajkiem. Setki newsów i spekulacji, a na koniec i tak pewnie skończymy z jakąś "alternatywą alternatywy". Chyba że nas wreszcie zaskoczą i pojawią się w klubie nazwiska, które z miejsca podniosą poziom sportowy.
23.04.2019 o 10:35 przez Orzeu
+6
Orzeu
Czasy alternatywy alternatyw już się w Interze skończyły, lub co najmniej ostatnie okienko letnie pokazalo, że te alternatywy jeśli już są to są to poważni grajkowie, a nie jakieś Kuzmanovicie, czy inne Mudingaye, więc o mercato jestem spokojny.

Na pewno zrobimy dobre zakupy
23.04.2019 o 11:04 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Słabe coś to podnoszenie jakości jeżeli jesteśmy do jud dalej ponad 20 pkt stratni a jedyne co nas broni na 3 miejscu to bardzo słaba postawa rywali którzy tracą pkty w najmniej oczekiwanym momencie.
23.04.2019 o 11:40 przez Orzeu
+4
Orzeu
Piotrekfci napisał:
Słabe coś to podnoszenie jakości jeżeli jesteśmy do jud dalej ponad 20 pkt stratni a jedyne co nas broni na 3 miejscu to bardzo słaba postawa rywali którzy tracą pkty w najmniej oczekiwanym momencie.


Tak, to nie Inter zdobył 3 miejsce tylko rywale nam je zdobyli xddd. Człowieku nie graliśmy 8 lat w Lidze Mistrzów, teraz będziemy grać drugi rok z rzędu, robimy coraz lepsze okienka transferowe, ale i tak trzeba ponarzekać nie ;)
23.04.2019 o 13:34 przez AveCaesar
AveCaesar
Bo niektórzy zatrzymali się na 2005 roku i tak jakby zapomnieli w jakim miejscu się znajdujemy od 9 lat.
23.04.2019 o 13:36 przez AveCaesar
AveCaesar
A co do miejsca to nie Inter je zdobył tylko Icardi w swej łasce i przypływie dobroci nam i Spallettiemu je zdobył ;)
23.04.2019 o 15:28 przez Mendjolan
Mendjolan
No tak, bo juve nie podniosło poprzeczki kupując robalda i Cancwelo, czekają na nas, aż ich dogonimy.. oni mogą sobie powolic na więcej, wiec odskakują, ale u nas wygląda to dobrze, konsekwentnie do przodu. Zobacz ile lat pochetino budował totków, żeby zaczęli osiągać coś w Europie.

Shoutbox

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:05

nie mam na to wpływu więc wisi mi to

SETE 19.06.2019 13:05

ciezkie czasy nadchodza ..czarno to widze

SETE 19.06.2019 13:04

Na zachodzie jest zapotrzebowanie na bialych, ktos musi robic prtzeciez

SETE 19.06.2019 13:04

Dzonny nic dodac

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:04

co się dziwić jak na jedno dziecko białe przypada pewnie z 4-5 czarnych czy ciapatych

SETE 19.06.2019 13:02

W Antwerpii bylo wszystko...caly swiat :)

Dzonyy 19.06.2019 13:02

w anglii jest najlepsze to, ze na ulicy kolorowo jak w cyrku a w robocie sami biali xD

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:02

nie wiem jak w Belgii, nigdy nie byłem

SETE 19.06.2019 13:02

ja bylem w Leicester ...wow

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:02

w Holadnii nie jest tak źle właśnie

Dzonyy 19.06.2019 13:02

W anglii zalezy gdzie trafisz

SETE 19.06.2019 13:02

czy Belgoii, Holandii

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:02

co dopiero w takiej Anglii czy Francji

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:02

jak w 2009 byłem we Włoszech to już tych murzynów było jak psów tam

SETE 19.06.2019 13:01

wlasnie sie Interesuje , i wczoraj sie przekonala w ktora strone to idzie :)

WirtuozTaktyki 19.06.2019 13:01

widać twoja żona nie Interesuje się trendami zachodzącymi w Europie xd

SETE 19.06.2019 13:00

odlecialem :)

SETE 19.06.2019 13:00

moja siadla obok, cos tam patrzy w komorke, mowi a co to jakies mistrzostwa afryki XDDDDDDDDD

SETE 19.06.2019 12:59

anglia francja

SETE 19.06.2019 12:59

czoraj wlaczylem tvp sport , tam leci mecz po 20

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26024

Liczba newsów: 34133