Wywiady z piłkarzami

Criscitiello: "Derby przegrał Leonardo, nie Inter" (23)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
około 15 lat temu
415
23

Również inny włoski dziennikarz sportowy – Michele Criscitiello, winą za porażkę Interu w derbach obarcza trenera Nerazzurri – Leonardo.

 

-Derbów nie przegrał Inter, a Leonardo. Leo to fantastyczny lider i ekspert futbolu, ale zadaniem trenera jest jeszcze coś innego. Szkoleniowiec musi przygotować zespół do meczu, w sobotę tylko zmotywował chłopców, to za mało; musi nauczyć ich harmonii, w szeregach Interu był bałagan, oraz dokonywać zmian –Leo jest za mało opcjonalny. Allegri to przyzwoity trener, ale w konfrontacji z Leo wypadł jak Mourinho, Capello i Ferguson w jednym. Mortti nie powinien popełnić tego błędu po raz drugi – przyszły sezon Inter powinien rozpocząć bez Brazylijczyka. Leonardo po prostu nie pasuje do specyfiki włoskiego giganta.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Calhanoglu: latem moje nazwisko było na ustach wszystkich, ale trener od razu mi pomógł (2)

18.05
02:08
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
04.04.2011 o 23:54 przez allano09
allano09
no właśnie Leo przegrałeś mecz ty a nie twoi piłkarze <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " /> <img src="/files/emoticons/27" alt=" :| " />
04.04.2011 o 21:41 przez el_loco
el_loco
wszyscy wiedzą że Leo musi się jeszcze wiele nauczyć. Ja w niego wieżę natomiast zdecydowanie wolałbym Mou<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
04.04.2011 o 19:38 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Wlasnie przeczytalem na onet.pl artykul ze moratti zamierze sciagnac latem mourinho! Daj boze zeby to byla prawda! Szczeze jak by sciagnol mourinho to by juz nie musial robic zadnych transferow! Moratti do dziela i wypiepsz tego patalacha i zatrudnij &quot;special one&quot;<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
04.04.2011 o 17:40 przez Alonso
Alonso
Zauwazyliscie ze jak juz wejdzie na forum MILANfan to musi napisać cos ''madrego''? Czy skonczyles juz szkole kolego?<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> <br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
04.04.2011 o 16:04 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Niestety chyba musimy się z nim pożegnać po sezonie, mimo tego, że prawie kazdy go lubi, w tym ja...
04.04.2011 o 16:03 przez Michal_fci
Michal_fci
Leo mam nadizeje ze zostanie, co nas z dolka wyciagnal to nikt sie nei spodziewal ze jeszcze o mistrza walczyc bedziemy
04.04.2011 o 16:01 przez SlimShady
SlimShady
Niestety mam racje facet, Leo musi sie jeszcze dużo nauczyć, a na średnie zespoły motywacja wystarczy bo gracze zdołają sobie poradzić, ale z mocnymi to już nie jest dobrze, najlepsze przykłady to LM i własnie derby.
04.04.2011 o 15:33 przez bart844
bart844
a skąd wy wiecie co Leo robi na treningach? jaką ustala taktykę? jak wybiera skład? byliście na jakimś...? raczej nie... winę za przegraną ponosi obrona, która grała fatalnie... i zmęczenie zawodników po meczach reprezentacyjnych... tyle w temacie... i mam taką prośbę do 'wielkich znawców futbolu'... odwalcie się od niego w końcu bo facet świetnie wykonuje swoją pracę... będziemy go oceniać po sezonie a nie po jednej porażce, która niczego jeszcze nie rozstrzyga....<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2011 o 15:32 przez MILANfan
MILANfan
Wywalcie Leo i znow zatrudnijcie Beniteza bo cos sobie roboty niemoze chlopak znalesc<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> xDDDDD<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" />
04.04.2011 o 15:10 przez zanetti22
zanetti22
No jakbym był dziennikarzem to moim marzeniem było by żeby Inter zmieniał trenerów co pół roku. Ileż to tematów dla takiego pismaka o ewentualnych następcach, o zmianach w składzie etc. <img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" /> <br />
Zobaczymy co będzie w meczu z Schalkę. Liczę na sportową złość i korzystny wynik. Wtedy przynajmniej do meczu z Napoli będzie spokój z takimi głupimi propozycjami dla Morattiego, a &quot;kibice-chorągiewki&quot; też zmienią śpiewkę.<img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
04.04.2011 o 14:00 przez Alonso
Alonso
Wina leży po stronie piłkarzy a nie trenera. To oni grali tak jak by im nie placili...<br />
<br />
FORZA INTER<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/22" alt="&lt;yeah&gt;" />
04.04.2011 o 14:00 przez Kebo
Kebo
Leo chyba nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważne są takie meczy jak derby taktyka leży na całej lini według mnie powinien zostać ale powinien bardziej trzymać ręke na pulsie przydała by mu się lekcja u Mou
04.04.2011 o 13:55 przez Oparty
Oparty
Jakby nie patrzeć to Milan miał troche szczęścia. Z Juventusem Eto zjebał tak samo, albo nawet jeszcze gorzej. Dopóki Chivu nie dostał czerwa, to mielismy duze szanse na zwycięstwo, ale niestety potoczyło się to tak a nie inaczej. Trudno, walczymy jeszcze o Lige Mistrzów, a tam wszystko się może zdarzyć. Może Leo jak i cały Inter sie przebudzą i powtórzymy wyczyn z zeszłego roku ? Kto wie.. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
04.04.2011 o 13:26 przez yoda79
yoda79
Czy się to komuś podoba czy nie to prawda. Jest sympatyczny,ale nie o to chodzi... Mógłby zostać w klubie jako np. skaut - Milanowi wypatrzył m.in. Silvę.
04.04.2011 o 13:11 przez Endru
Endru
sad but true
04.04.2011 o 13:02 przez Kusy
Kusy
bez przesady nie można winić tylko Leonardo
04.04.2011 o 12:56 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Criscitiello, masz w 100% racje. Leonardo dla własnego honoru powinien odejść, chociaż mógłby się przydać w zakresie transferów, w tym jest naprawdę dobry.
04.04.2011 o 12:51 przez microsoft666
microsoft666
jeszcze pokonal Napoli w lidze i wyeliminował ich z pucharu wloch po karnych<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
04.04.2011 o 12:47 przez Oparty
Oparty
Ja na początku byłem za tym żeby przyszedł, ale teraz bym się bardzo cieszył, gdyby pan Moratti go wykopał. Jedyne co zrobił dobrze, to ogrywal słabiutkie drużyny. Bo chyba mi nie powiecie, że wygrać z Lecce albo Bari to jakiś niesamowity wyczyn. Z silniejszymi drużynami dostawaliśmy w dupe:Udinese,Juventus,Milan. Jedyne co mu wyszło z silniejszą drużyna to rewanż z Bayernem, a pozatym nic wyróżniającego sie nie uczynił. Oczywiscie, jest lepszy od Benka, ale myśle ze nie ma szans, aby został na kolejny sezon.
04.04.2011 o 12:45 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Tak, zatrudnijmy wielkiego taktyka, już jeden był, posiedział pół roku i spieprzył cały sezon.
04.04.2011 o 12:32 przez mAlEc7
mAlEc7
Faktycznie podsumował go wręcz idealnie...lubię Leo ale taktyk z niego słaby...:/ Samą motywacją daleko nie zajedziemy...
04.04.2011 o 12:21 przez microsoft666
microsoft666
YES YES YES,cala prawda o Leonku

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29489

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625131

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się