Zapowiedzi

Czas na 1/4 finału Coppa Italia | Inter - Fiorentina: Zapowiedź (16)

Autor:
Źródło: inf. własna
ponad rok temu
2581
16
Coppa Italia Puchar Włoch

Pokonując Cagliari Inter wywalczył przepustkę do ćwierćfinałowego starcia Pucharu Włoch. Rywalem Nerazzurrich na tym etapie rozgrywek będzie Fiorentina. Pierwszy gwizdek sędziego w tym pojedynku zabrzmi w środę o godzinie 20.45

Iachini ugasił pożar?

Fiorentina od początku sezonu aż do końca 2019 roku regularnie zawodziła. Mający ambitne plany prezydent klubu Rocco Comisso w samej końcówce roku zdecydował się wobec tego na zmianę trenera i skompromitowanego Vincenzo Montellę zastąpił specjalista od nagłych sytuacji, Beppe Iachini? Efekt? Można powiedzieć, że w jakimś stopniu pożar został ugaszony. Od momentu zatrudnienia charakterystycznego szkoleniowca ekipa Violi jeszcze nie przegrała. W dotychczasowej drodze w Pucharze Włoch rozprawiła się z Monzą, Cittadellą oraz z Atalantą, którą przed dwoma tygodniami ograła 2-1. 

Zadyszka gospodarzy

W ostatnich siedmiu spotkaniach Inter aż pięciokrotnie dzielił się punktami. Strata cennych oczek zabolała szczególnie w dwóch ostatnich pojedynkach, w których Nerazzurri stawiani byli w roli faworyta. W zremisowanych potyczkach z Lecce i Cagliari niepokoić mogła nie tylko strata punktów, ale również styl, w jakim podopieczni Antonio Conte prezentowali się na boisku. Ekipę z czarno-niebieskiej części Mediolanu dopadła zadyszka. Czy lekarstwem na poprawę dyspozycji będą transfery przeprowadzone w zimowym Mercato? Być może impuls wyjdzie od świeżo sprowadzonego Christiana Eriksena, który w środowym starciu zapewne jeszcze nie zagra. 

Transmisja:

Spotkanie na żywo będzie dostępne na stronie internetowej sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Ostatnie spotkania Interu:

Inter 1-1 Cagliari

Lecce 1-1 Inter

Inter 4-1 Cagliari

Inter 1-1 Atalanta

Napoli 1-3 Inter

 

Ostatnie spotkania Fiorentiny:

Fiorentina 0-0 Genoa

Napoli 0-2 Fiorentina

Fiorentina 2-1 Atalanta

Fiorentina 1-0 SPAL

Bologna 1-1 Fiorentina

 

Zobacz też

Edin Dzeko Hakan Calhanoglu

Do Werony po kolejne punkty! Hellas - Inter (zapowiedź) (19)

26.08
16:29
Campioni Giuseppe Meazza San Siro 19 Scudetto

Nerazzurri przystępują do obrony mistrzowskiego tytułu! Inter - Genoa: Zapowiedź (22)

20.08
16:30

Komentarze (16)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
29.01.2020 o 18:52 przez Damianos
Damianos
Jprd Milanu słaby mecz dali na TVP Sport a Interu nie dali :(
29.01.2020 o 16:44 przez Gajdzik
Gajdzik
Oby lepiej niż ostatni mecz ligowy z nimi! 👊🏻
29.01.2020 o 16:39 przez marcinek91081
marcinek91081
Tylko awans, Puchar Włoch powinien być jednym z naszych celów na ten sezon... Forza !!
29.01.2020 o 15:00 przez Czarson
+1
Czarson
Trzeba im dziś odebrać radość z życia. Dość tych jednobramkowych meczy.
29.01.2020 o 12:57 przez Diaby_10
Diaby_10
To pokazują w telewizji na TVP sport ? Bo wiem że jeszcze real chcą pokazać ktoś coś się orientuje ?
29.01.2020 o 13:51 przez IlCapitano
+5
IlCapitano
Sreal puszczają kutafony a jeszcze wczoraj był Inter na żywo w programie TFU
29.01.2020 o 13:55 przez Kay Em
Kay Em
Online na tvp sport będzie. Tak jak z Cagliari bylo
29.01.2020 o 14:21 przez Diaby_10
Diaby_10
Ch*j trzeba na telefonie oglądać
29.01.2020 o 10:45 przez Kunbaskier
Kunbaskier
100% koncentracji na cały mecz lub znowu strata punktów. Fiorentina gra słabo z zespołami z dolnej tabeli, ale potrafi pokazać pazur z lepszymi (ostatnio przekonali się o tym Atalanta czy Napoli). Trzeba szybko strzelić dwa gole i wtedy na kontry. A nie przy wyniku 1:0.
29.01.2020 o 11:36 przez horrorshow86
+3
horrorshow86
Jakich punktów?
29.01.2020 o 12:19 przez InterPablo
+1
InterPablo
punktów zaczepienia w Coppa Italia na dłużej :)
29.01.2020 o 12:27 przez Kunbaskier
+1
Kunbaskier
O w mordę, ależ walnął. Z góry założyłem, że to mecz ligowy, nawet na tytuł newsa nie spojrzałem. Wstyd :((
29.01.2020 o 17:48 przez interro
interro
Lukłem przed meczem na kursy w Totolotku i widac, ze jednak Inter jest dosc mocnym faworytem, chociaz ja mam male obawy przed tym meczem. Fiorentina ma calkiem niezly sklad, momentami potrafia zagrac naprawde niezla pilke. Zobaczymy, jak to bedzie wygladac, najwyzej,cos postawie na live.
29.01.2020 o 10:12 przez Kay Em
+1
Kay Em
Hej. Zna ktoś kadrę na dzisiejszy mecz? Nasza nowa gwiazda powołana? :)
29.01.2020 o 12:35 przez Orzeu
+2
Orzeu
Inter nie publikuje już składu kadry przedmeczowej, ale podobno Eriksen ma być na ławce.
29.01.2020 o 13:55 przez Kay Em
Kay Em
Dzięki. Właśnie nawet na oficjalnej stronie znaleźć nie moglem:/

Shoutbox

Claudio 19.09.2021 21:32

Tonali jest hypowany bo mlody Wloch. Fajny mlody grajek, ale daleko mu do poziomu najlepszych pomocnikow ligi

Endru 19.09.2021 21:32

Tomori to złom

forzaragazzi 19.09.2021 21:31

Tomori zeszmacony przez Sandro?

Seba 19.09.2021 21:31

Kessie ma fote w koszulce Interu

HB 19.09.2021 21:31

kessie łakomie przegląda mmsy ze zdjęciami z szatni interu, które przysyła mu calha

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:31

nie do opisania jaki wspaniały był

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:30

że zagrał tak wybitnie z Lazio

HB 19.09.2021 21:30

z pomocników to kessie już klepnięty jest przez beppe

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:30

milanówka

Endru 19.09.2021 21:30

Kto?

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:30

jaki on wspaniały nie jest

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:30

a ostatnio podniecali się Tonalim

Claudio 19.09.2021 21:30

szczesny to sie troche dzis nudzi, a jak sie nudzi to pozniej cos odwali

Seba 19.09.2021 21:30

ale dziurke dostał Lukalu

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:30

tak jak Vidal czy Perisik do 2022

Endru 19.09.2021 21:29

Jakis lepszy trener ogarnalby tonaliego

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:29

ma kontrakt do 2023 i wypełni go

HB 19.09.2021 21:29

obv

HB 19.09.2021 21:29

cagliari

ZnawcaCalcio 19.09.2021 21:29

i kto wziąłby go? xdd

Archiwum shoutboxa

Sonda

Który Interista był najlepszy podczas Masakry Bolońskiej?

Polls answer

Publicystyka

Empoli FC

Portret beniaminka - Empoli FC (1)

09.09
08:00
mercato

Włoska część szalonego Mercato - podsumowanie (13)

04.09
11:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    4

    10

  • 2

    Roma

    Roma

    4

    9

  • 3

    Milan

    Milan

    4

    9

  • 4

    Napoli

    Napoli

    3

    9

  • 5

    Fiorentina

    Fiorentina

    4

    9

  • 6

    Lazio

    Lazio

    4

    7

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    5

  • 2

    Joao Pedro

    4

  • 3

    Edin Dzeko

    3

  • 4

    Jordan Veretout

    3

  • 5

    Lautaro Martinez

    3

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27268

Liczba newsów: 40488