Zapowiedzi

Czas zakończyć pierwszą rundę! Inter - Empoli (zapowiedź) (8)

Autor:
Źródło: różne
10 dni temu
900
8
Andrea Ranocchia Empoli

Inter w fantastycznym stylu rozpoczął 2023 rok. Nerazzurri pokonali Parmę w Coppa Italia, Hellas Verona w Serie A, a także wysoko wygrali z Milanem w finale o puchar Supercoppa Italia. Jedyną wpadką Interu w tym roku jest jak do tej pory remis 2:2 z zespołem Monzy. Jutro z kolei, wicemistrzowie Włoch zmierzą się z Empoli i z pewnością spróbują wyjść z owego starcia zwycięsko.

 

Inter

Nerazzurri wygrali osiem z ostatnich dziesięciu meczów w Serie A, pokonując między innymi obecnego lidera, Napoli. Wicemistrzowie Włoch zajmują obecnie 3. pozycję w ligowej tabeli po tym, jak Juventus został ukarany 15 ujemnymi punktami. Przed Interem znajdują się jedynie Milan oraz Napoli, do którego zespół Simone Inzaghiego traci aż 13 punktów. Należy jednak pamiętać, że ekipa z południa Włoch rozegrała już swoje spotkanie w 19. kolejce Serie A. Co ciekawe, Inter wygrał 9 ostatnich spotkań, które rozegrał przeciwko Empoli, a drużyna z Toskanii pokonała Nerazzurrich po raz ostatni w 2006 roku. Simone Inzaghi ma na poniedziałkowe spotkanie do dyspozycji praktycznie wszystkich podopiecznych. Z kontuzjami mierzą się jedynie Samir Handanović oraz Marcelo Brozović. 

 

Empoli

Empoli praktycznie na półmetku rozgrywek zajmuje 12. pozycję w ligowej tabeli mając na swoim koncie 22 punkty. Sprawia to, że Toskańczycy mają aż 10 punktów zapasu nad strefą spadkową, a ich pozostanie we włoskiej elicie wydaje się być, póki co, dość pewne. Podopieczni Paolo Zanettiego spisują się w ostatnim czasie naprawdę przyzwoicie, a ich ostatnia porażka w Serie A miała miejsce 5 spotkań temu. Szkoleniowiec Empoli ma jednak trudniejszą sytuację kadrową aniżeli Simone Inzaghi. Goście przyjadą na Giuseppe Meazza w okrojonym składzie, ponieważ kontuzjowani są Lorenzo Tonelli, Mattia Destro, Ardian Ismajli oraz Alberto Grassi. Za nadmiar żółtych kartek pauzuje z kolei bardzo istotna postać w Empoli w ostatnim czasie, Razvan Marin. 

 

Ostatnie spotkania ligowe Interu:

W-W-W-R-W

Ostatnie spotkania ligowe Empoli:

P-W-R-R-W

 

Ostatnie spotkania bezpośrednie:

06/05/2022 Inter - Empoli 4:2

19/01/2022 Inter - Empoli 3:2

27/10/2022 Empoli - Inter 0:2

26/05/2019 Inter - Empoli 2:1

29/12/2018 Empoli - Inter 0:1

 

Przewidywane jedenastki:

Inter (3-5-2): Onana; Skriniar, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Asllani, Mkhitaryan, Dimarco; Martinez, Dzeko

Empoli (4-3-1-2): Vicario; Ebuehi, De Winter, Luperto, Parisi; Fazzini, Bandinelli, Akpa Akpro; Baldanzi; Caputo, Satriano

 

Transmisja: 

Mecz odbędzie się w poniedziałek (23/01/2023) o godzinie 20:45. Mecz będzie transmitowany w Eleven Sports 1.

 

Zobacz też

Wspinaczka w górę tabeli! Monza – Inter (zapowiedź) (4)

06.01
17:00

Wielkie derby o Superpuchar Włoch na arabskiej ziemi | Milan - Inter (zapowiedź) (13)

16.01
20:02

Komentarze (8)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.01.2023 o 13:11 przez Bartez
Bartez
Zakończmy tą rundę z przytupem. Forza INTER!
23.01.2023 o 09:20 przez Adi03
Adi03
Spokojny mecz powinien być. Bez szaleństw, oby tylko nie popełnić błędów. Skriniar powinien grać ale opaska dla Barelli, Martineza albo Bastoniego .. Skriniar może popsuć trochę szatnie jako zawodnik na wylocie nie powinien być kapitanem. Forza Inter
3:1 albo 3:0 przewiduje ;)
23.01.2023 o 09:04 przez Omen
-1
Omen
To kto dziś kapitanem ?opaska dla Skriniara to będzie kompromitacja.
23.01.2023 o 09:28 przez Pjoter
Pjoter
Myślę, że dzisiaj Toro, a później Brozo.
22.01.2023 o 16:25 przez Revan
Revan
Ciekawe co pokaże Satriano.
22.01.2023 o 16:09 przez cuba
+4
cuba
Pewne zwycięstwo,czyli zainkasowanie trzech punktów i to bez dyskusji Interku kochany
22.01.2023 o 13:29 przez mroowa111
+2
mroowa111
Fajna fotka Ranokja lata niczym kapitan Tsubasa jest moc co do meczu kontrolowane 2-0 biere w ciemno jak ksiondz koperte pod sutanne forza i z fartem Panowie
22.01.2023 o 13:18 przez Seba
+3
Seba
W tytule jest błąd. Drugą rundę Inter zaczyna meczem z Cremonese. Mecz z Empoli jest zamknięciem pierwszej rundy ;)

Shoutbox

TONYSOSA 01.02.2023 11:09

skriniar odfollowowany juz kilka dni temu.

HB 01.02.2023 10:57

Xucatlan niezla analiza

Luki165 01.02.2023 10:38

Hb no przecież Skriniar bedzie wchodził i cos gral. Przecież to pewne, ale jak pisalem moze juz nie byc pierwszym wyborem

Xucatlan 01.02.2023 10:24

On tylko odlicza dni do konferencji prasowej, na której oznajmi, że zawsze marzył o grze w PSG xD

Xucatlan 01.02.2023 10:23

Skriniar z Empoli pokazał jakim jest wzmocnieniem. On już nie ma żadnej motywacji żeby ciągnąć grę w tym klubie. Wystawianie go, to sabotaż.

Andrzej1985 01.02.2023 10:17

Jak dla mnie nie mam z Tym problemu jak nie będzie grał tutaj..Jak to Powiedział Morata romantyzm w piłce się skończył jak i w jedną i drugą stronę.Klub sadzając go na Trybunach lub na ławce zrobi dobrze (romantyzm się skończył)Skiniar też nie powinien być z Tego powodu zły wybrał jak chciał miał prawo romantyzm się skończył)🤣🤣🤣.

nicolas80 01.02.2023 10:14

Witam Nasir i dziękuję że czekasz na ten moment. Tucu będzie szczytował za koło 14 dni

HB 01.02.2023 10:02

to dopiero upokorzenie

HB 01.02.2023 10:02

Inter jest 13 pkt za Napoli a Wy chcecie oslabiac sklad jeszcze bardziej w imie jakiejs gimbusiarskiej histerii. chcecie, zeby de facto Skriniar dostawal kase za darmo zamiast pracowac na nia

HB 01.02.2023 10:01

Luki mordo opisz kto w takim razie bedzie wchodzic za Darmiana i Dumfriesa z ławki

Andrzej1985 01.02.2023 09:59

Dla dobra wszystkich Klubu, drużyny, kibiców i Słowaka będzie jak już nie zagra dla nas.Nie którzy liczą że on zagra w derbach przecież Tam wtedy czeksa na Niego Piekło 😃

Dzonyy 01.02.2023 09:55

Correa odpali w walentynki jako prezent Nicolasa

Dzonyy 01.02.2023 09:55

To beda magiczne 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

zostalo 14 dni

Nasir 01.02.2023 09:54

witam nicolas moze opisz forme korei wczoraj

Dzonyy 01.02.2023 09:52

No i Inzi odkryje na nowo Bellanove xD

Dzonyy 01.02.2023 09:52

Podobno Fontannorosa ma grac

Dzonyy 01.02.2023 09:52

marotta dal sie ograc szejka.

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Niestety musi sie kisic

Dzonyy 01.02.2023 09:51

Ogolnie to Skriniar pokazal na co go stac z empoli

Archiwum shoutboxa

Sonda

Kto był najlepszym zawodnikiem Interu w meczu przeciwko Atalancie?

Polls answer

Wyniki Serie A

Piątek, 27 stycznia

  • FT

    Bologna

    2 - 0

    Spezia

  • FT

    Lecce

    1 - 2

    Salernitana

Sobota, 28 stycznia

  • FT

    Empoli

    2 - 2

    Torino

  • FT

    Cremonese

    1 - 2

    Inter

  • FT

    Atalanta

    2 - 0

    Sampdoria

Niedziela, 29 stycznia

  • FT

    AC Milan

    2 - 5

    Sassuolo

  • FT

    Juventus

    0 - 2

    Monza

  • FT

    Lazio

    1 - 1

    Fiorentina

  • FT

    Napoli

    2 - 1

    Roma

Poniedziałek, 30 stycznia

  • FT

    Udinese

    1 - 1

    Verona

Sobota, 04 lutego

  • 15:00

    Cremonese

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Empoli

  • 20:45

    Sassuolo

    ? - ?

    Atalanta

Niedziela, 05 lutego

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Torino

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 06 lutego

  • 18:30

    Verona

    ? - ?

    Lazio

  • 20:45

    Monza

    ? - ?

    Sampdoria

Wtorek, 07 lutego

  • 20:45

    Salernitana

    ? - ?

    Juventus

Publicystyka

GDS - Taki jest Barella (2)

04.01
13:49

Teraz albo nigdy (3)

04.10
07:00
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Napoli

    Napoli

    20

    53

  • 2

    Inter

    Inter

    20

    40

  • 3

    Lazio

    Lazio

    20

    38

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    20

    38

  • 5

    Milan

    Milan

    20

    38

  • 6

    Roma

    Roma

    20

    37

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Victor Osimhen

    14

  • 2

    Ademola Lookman

    12

  • 3

    Lautaro Martínez

    11

  • 4

    M'Bala Nzola

    9

  • 5

    Marko Arnautovic

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27646

Liczba newsów: 44458