Wywiady z piłkarzami

D.D’Ambrosio: Co mnie uszczęśliwi? Nowy kontrakt i trofeum (13)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
6 miesięcy temu
761
13
Danilo D'Ambrosio

Danilo D’Ambrosio udzielił wywiadu dziennikarzowi Sky Sport. Mówi w nim o celach na ten sezon, a także wypowiada się na temat zbliżającego się meczu z Torino.

- Jedziemy do Turynu z odrobiną złości, ponieważ musieliśmy wygrać z Sassuolo z kibicami na trybunach czy bez. Teraz musimy odzyskać utracone punkty.

- Torino jest ciężkim przeciwnikiem. Niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe grają tak samo. Mają kilku napastników, którzy grają w reprezentacjach, a w ich pomocy gra wielu zawodników, którzy znają dobrze ligę włoską.

- Musimy zagrać lepiej niż ostatnio, ponieważ naszym celem jest zajęcie czołowej pozycji w lidze. Żałujemy ostatnich 6-7 miesięcy. Pomyśleliśmy, że stać nas było na walkę o pierwsze miejsce w lidze, ale to normalne, że faworytem wciąż jest Juventus. Nie chcemy zająć zbyt niskiego miejsca w czołówce. Ma dla nas znaczenie czy zajmiemy trzecie czy czwarte miejsce w lidze. Nasz udział w Lidze Mistrzów zakończyliśmy na trzecim miejscu. Musimy spróbować prześcignąć w tabeli Napoli, ponieważ jest to mentalność, którą powinniśmy mieć od początku do końca sezonu.

- Żyję z dnia na dzień, ale jeśli klub w przyszłości miałby mi zaoferować nowy kontrakt chętnie bym go podpisał. Jakie zakończenie sezonu sprawiłoby mi radość? Gdybyśmy na koniec zdobyli jakiś puchar.

 

 

 

Zobacz też

Samir Handanovic

Handanovic na konferencji: Widzę motywację i zaangażowanie w drużynie (0)

13.07
15:30
Milan Skriniar

Skriniar: Czas, by Inter zrzucił Juventus z tronu! (7)

11.07
12:43

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.01.2019 o 21:04 przez AveCaesar
AveCaesar
@coalmeluck ja tam nie rozumiem tego na siłę bronienia DD. Owszem na słabszych jest solidny ale nic poza to, a przecież chcemy iść do góry. Nie jedno nam już zjebał. Jak dla mnie wystarczy,a przykład Gagli nie jest żadnym wyznacznikiem. Nie równajmy w dól.
24.01.2019 o 21:58 przez minus09
minus09
co danilo, popasożytowałoby się jeszcze nie?
24.01.2019 o 20:55 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
D'D trochę sprostował wcześniejszą wypowiedź Borjy.
24.01.2019 o 20:12 przez ciechan
ciechan
To pewnie dlatego on dalej gra w Southampton, a Cancelo pierwsze skrzypce w Juve. Z całym szacunkiem, Cancelo to teraz top 5 i duża w tym nasza zasługa.
24.01.2019 o 18:07 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Gość ma 30 lat i kontrakt do 2021 roku. O jakim więc nowym kontrakcie może być w ogóle rozmowa? Przecież on już nadchodzącego lata powinien być pogoniony i zastąpiony kimś lepszym. W najgorszym razie zostanie na obecnych warunkach, a po wygaśnięciu kontraktu bajo bongo.
24.01.2019 o 17:28 przez Endru
Endru
Swoje juz pokazales w Interze pora na nowa jakosc, wracaj do Torino.
24.01.2019 o 14:00 przez AveCaesar
AveCaesar
Nowy kontrakt ? pffff
24.01.2019 o 13:01 przez NOVY
+1
NOVY
...no fajnie fajnie boczny obronco z jedna kiwka 😁
Gada fajnie ale jego pozycje ciagle szukamy pilkarza bo jest za slaby
Max lawkowy zmiennik z dwoma trzema przeblyskami w sezonie 😁
24.01.2019 o 17:19 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
@NOVY, nie wiem dlaczego wiekszosc tak wiesza na nim psy. To oczym napisales mozna powiedziec o 1/3 naszego zespolu na czele z Gagliardinim. Ososbiscie wole DD niz jakis szrot z Southampton.
24.01.2019 o 18:00 przez ddamiann17
ddamiann17
Szrot z Southampton?! Ty w ogóle wiesz, o kim mówisz?! O zawodniku, który wygryzl ze składu Cancelo. To przez niego Cancelo nie pojechał na MŚ 😂 Więc zanim się wypowiesz, proponuję najpierw sprawdzić fakty ;)
24.01.2019 o 20:44 przez timon
+1
timon
To raczej nie jest wyznacznik bo Cancelo nie pojechał również jako rezerwowy ;)
24.01.2019 o 21:43 przez coalmeluck
coalmeluck
@ddamiann17, sugerujesz sie MS? Serio? Nie kaz mi pisac o Perisicu blagam. Zostaw historie w spokoju. Teraz jest tu i teraz. A jest slabo.
25.01.2019 o 23:15 przez ddamiann17
ddamiann17
Więc teoretycznie powinien być to jeszcze większy wyznacznik - Cancelo nie pojechał w ogóle.. Poza tym, to jest podstawowy zawodnik Southampton, który stracił miejsce w składzie tylko i wyłącznie z powodu zmiany taktyki na 3-5-2.. Wypożyczenie z opcją wykupu to genialny ruch z naszej strony - jezeli się nie sprawdzi, to dużo nie tracimy, a jak odpali, to możemy dużo zyskać :)

Shoutbox

Klinsi64 20.07.2019 11:36

jak ktos 20 lipca takie osądy wydaje jest glupszy od marotty :D

VVujek 20.07.2019 11:36

odpowiedz mi czy nagle by wpłyneły oferty za icara i ninje

Vancore 20.07.2019 11:36

jestescie glupi czy serio nie wiecie czemu?

kusy 20.07.2019 11:36

Dokl czasem powinien ugryźć się w język i nic nie powiedzieć

kusy 20.07.2019 11:36

Vancore 20.07.2019 11:34 marotta nigdy nie powinien sie wypowiadac publicznie na zaden temat

VVujek 20.07.2019 11:35

A powiedz mi co by zmienił brak jego gadania ? myślisz,że oferty wtedy by się pojawiły

Klinsi64 20.07.2019 11:35

no bo nikt nie wiedzial ze ikar na wylocie jest

Vancore 20.07.2019 11:35

pjerdola na wande a sam jest jeszcze wiekszym durniem

VVujek 20.07.2019 11:35

ciekawe kto na ataku będzie grał z MU

Vancore 20.07.2019 11:34

marotta nigdy nie powinien sie wypowiadac publicznie na zaden temat

Vancore 20.07.2019 11:34

fernandes to samo

VVujek 20.07.2019 11:33

no Pepe to ja bym od razu kupił

Vancore 20.07.2019 11:33

to super

VVujek 20.07.2019 11:33

A co jeśli Inter zacznie grać jak z nut

Vancore 20.07.2019 11:33

a jak pytasz o pilkarzy to muenier i pepe powinni z autoamatu tu wjechac na samym poczatku okienka

Vancore 20.07.2019 11:32

spoko ale nie zmieni mojego zadania

VVujek 20.07.2019 11:31

poczytaj dużo wyjaśnia

Vancore 20.07.2019 11:31

nie

Vancore 20.07.2019 11:31

i grania bez kreatywnych pilkarzy

VVujek 20.07.2019 11:31

a czytałeś artykuł na im o conte ?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    38

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    38

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    38

    69

  • 4

    Inter

    Inter

    38

    69

  • 5

    Milan

    Milan

    38

    68

  • 6

    Roma

    Roma

    38

    66

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    23

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 25 maja

  • FT

    Frosinone

    0 - 0

    Chievo

  • FT

    Bologna

    3 - 2

    Napoli

Niedziela, 26 maja

  • FT

    Torino

    3 - 1

    Lazio

  • FT

    Sampdoria

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Fiorentina

    0 - 0

    Genoa

  • FT

    Roma

    2 - 1

    Parma

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Cagliari

    1 - 2

    Udinese

  • FT

    Inter

    2 - 1

    Empoli

  • FT

    SPAL

    2 - 3

    Milan

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - podsumowanie najważniejszych transferów (8)

14.07
11:30
derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 26887

Liczba newsów: 34383