Wywiady z piłkarzami

D.D’Ambrosio: Co mnie uszczęśliwi? Nowy kontrakt i trofeum (13)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
9 miesięcy temu
797
13
Danilo D'Ambrosio

Danilo D’Ambrosio udzielił wywiadu dziennikarzowi Sky Sport. Mówi w nim o celach na ten sezon, a także wypowiada się na temat zbliżającego się meczu z Torino.

- Jedziemy do Turynu z odrobiną złości, ponieważ musieliśmy wygrać z Sassuolo z kibicami na trybunach czy bez. Teraz musimy odzyskać utracone punkty.

- Torino jest ciężkim przeciwnikiem. Niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeździe grają tak samo. Mają kilku napastników, którzy grają w reprezentacjach, a w ich pomocy gra wielu zawodników, którzy znają dobrze ligę włoską.

- Musimy zagrać lepiej niż ostatnio, ponieważ naszym celem jest zajęcie czołowej pozycji w lidze. Żałujemy ostatnich 6-7 miesięcy. Pomyśleliśmy, że stać nas było na walkę o pierwsze miejsce w lidze, ale to normalne, że faworytem wciąż jest Juventus. Nie chcemy zająć zbyt niskiego miejsca w czołówce. Ma dla nas znaczenie czy zajmiemy trzecie czy czwarte miejsce w lidze. Nasz udział w Lidze Mistrzów zakończyliśmy na trzecim miejscu. Musimy spróbować prześcignąć w tabeli Napoli, ponieważ jest to mentalność, którą powinniśmy mieć od początku do końca sezonu.

- Żyję z dnia na dzień, ale jeśli klub w przyszłości miałby mi zaoferować nowy kontrakt chętnie bym go podpisał. Jakie zakończenie sezonu sprawiłoby mi radość? Gdybyśmy na koniec zdobyli jakiś puchar.

 

 

 

Zobacz też

Danilo D'Ambrosio

D’Ambrosio: Obawiam się, że złamałem palec u nogi (7)

13.10
11:39
Marten de Roon

De Roon: de Vrij powinien grać dla Holandii w każdym meczu (7)

12.10
19:57

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
25.01.2019 o 21:04 przez AveCaesar
AveCaesar
@coalmeluck ja tam nie rozumiem tego na siłę bronienia DD. Owszem na słabszych jest solidny ale nic poza to, a przecież chcemy iść do góry. Nie jedno nam już zjebał. Jak dla mnie wystarczy,a przykład Gagli nie jest żadnym wyznacznikiem. Nie równajmy w dól.
24.01.2019 o 21:58 przez minus09
minus09
co danilo, popasożytowałoby się jeszcze nie?
24.01.2019 o 20:55 przez ErnestGrandeNerazzurri
ErnestGrandeNerazzurri
D'D trochę sprostował wcześniejszą wypowiedź Borjy.
24.01.2019 o 20:12 przez ciechan
ciechan
To pewnie dlatego on dalej gra w Southampton, a Cancelo pierwsze skrzypce w Juve. Z całym szacunkiem, Cancelo to teraz top 5 i duża w tym nasza zasługa.
24.01.2019 o 18:07 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Gość ma 30 lat i kontrakt do 2021 roku. O jakim więc nowym kontrakcie może być w ogóle rozmowa? Przecież on już nadchodzącego lata powinien być pogoniony i zastąpiony kimś lepszym. W najgorszym razie zostanie na obecnych warunkach, a po wygaśnięciu kontraktu bajo bongo.
24.01.2019 o 17:28 przez Endru
Endru
Swoje juz pokazales w Interze pora na nowa jakosc, wracaj do Torino.
24.01.2019 o 14:00 przez AveCaesar
AveCaesar
Nowy kontrakt ? pffff
24.01.2019 o 13:01 przez NOVY
+1
NOVY
...no fajnie fajnie boczny obronco z jedna kiwka 😁
Gada fajnie ale jego pozycje ciagle szukamy pilkarza bo jest za slaby
Max lawkowy zmiennik z dwoma trzema przeblyskami w sezonie 😁
24.01.2019 o 17:19 przez coalmeluck
+1
coalmeluck
@NOVY, nie wiem dlaczego wiekszosc tak wiesza na nim psy. To oczym napisales mozna powiedziec o 1/3 naszego zespolu na czele z Gagliardinim. Ososbiscie wole DD niz jakis szrot z Southampton.
24.01.2019 o 18:00 przez ddamiann17
ddamiann17
Szrot z Southampton?! Ty w ogóle wiesz, o kim mówisz?! O zawodniku, który wygryzl ze składu Cancelo. To przez niego Cancelo nie pojechał na MŚ 😂 Więc zanim się wypowiesz, proponuję najpierw sprawdzić fakty ;)
24.01.2019 o 20:44 przez timon
+1
timon
To raczej nie jest wyznacznik bo Cancelo nie pojechał również jako rezerwowy ;)
24.01.2019 o 21:43 przez coalmeluck
coalmeluck
@ddamiann17, sugerujesz sie MS? Serio? Nie kaz mi pisac o Perisicu blagam. Zostaw historie w spokoju. Teraz jest tu i teraz. A jest slabo.
25.01.2019 o 23:15 przez ddamiann17
ddamiann17
Więc teoretycznie powinien być to jeszcze większy wyznacznik - Cancelo nie pojechał w ogóle.. Poza tym, to jest podstawowy zawodnik Southampton, który stracił miejsce w składzie tylko i wyłącznie z powodu zmiany taktyki na 3-5-2.. Wypożyczenie z opcją wykupu to genialny ruch z naszej strony - jezeli się nie sprawdzi, to dużo nie tracimy, a jak odpali, to możemy dużo zyskać :)

Shoutbox

KibicInteru 21.10.2019 12:00

a nastepnie Napoli

KoBa 21.10.2019 11:56

Oni teraz maja Romę, SPAL, Lazio i Juve

Windykator 21.10.2019 11:36

nic nie znacza

Windykator 21.10.2019 11:36

Milan to jesst poziom jakiegos Torino obecnie

Alfa 21.10.2019 11:33

a zarzad calkowicie pogubiony

Alfa 21.10.2019 11:32

oni zamiast patrzec na siebie to maja kompleks Interu

Imrahil 21.10.2019 11:31

Jak sie slyszy, ze Milan z lecce prezentowal sie lepiej od Interu, to jak tu nie gardzic ich kibicami ( wiekszosci )

InteristaNagato 21.10.2019 11:31

ale beka w opór

InteristaNagato 21.10.2019 11:31

ja w to nie wierze :D

InteristaNagato 21.10.2019 11:31

HAhaha :D

Alfa 21.10.2019 11:30

no bylaby sroga beka

Imrahil 21.10.2019 11:30

A tutaj sie zapowiada walka o utrzymanie, i oby spadli

Imrahil 21.10.2019 11:29

jak oni nadal celuja w top4

Alfa 21.10.2019 11:28

ich kibice tak mysla to pewnie zarzad tez tak zaczal myslec

InteristaNagato 21.10.2019 11:28

no dokładnie bede ich gnoic

InteristaNagato 21.10.2019 11:28

Co lepsze 7 z ich podstawy grałoby w Juve

Imrahil 21.10.2019 11:28

Pieks ma racje, niech gnija za brak pokory.

Imrahil 21.10.2019 11:28

Jak oni mysla, za maja sklad ma rowni z Interem

Piekarz 21.10.2019 11:25

Milan to gówno po prostu

Piekarz 21.10.2019 11:24

my mieliśmy niezły skład już wtedy, tylko zatrudniliśmy totalnego amatora, a potem Pioli ogarnął ale po pierwszym potknięciu siadło im morale bo zobaczyli że już nie dogonią trójki

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Sassuolo był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 19 października

  • FT

    Lazio

    3 - 3

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    2 - 0

    Verona

  • FT

    Juventus

    2 - 1

    Bologna

Niedziela, 20 października

  • FT

    Sassuolo

    3 - 4

    Inter

  • FT

    Cagliari

    2 - 0

    SPAL

  • FT

    Sampdoria

    0 - 0

    Roma

  • FT

    Udinese

    1 - 0

    Torino

  • FT

    Parma

    5 - 1

    Genoa

  • FT

    Milan

    2 - 2

    Lecce

Poniedziałek, 21 października

  • 20:45

    Brescia

    ? - ?

    Fiorentina

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    8

    22

  • 2

    Inter

    Inter

    8

    21

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    8

    17

  • 4

    Napoli

    Napoli

    8

    16

  • 5

    Cagliari

    Cagliari

    8

    14

  • 6

    Roma

    Roma

    8

    13

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    9

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Domenico Berardi

    6

  • 4

    Luis Muriel

    5

  • 5

    Andrea Belotti

    5

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28761

Liczba newsów: 34973