
Po meczu z Pordenone wypowiedzi dla InterTV udzielił Dalbert Henrique:
To był skomplikowany mecz przeciwko dobrze zorganizowanemu zespołowi, lecz teraz skupiamy się na Serie A, by kontynuować dobre rezultaty.
W Serie A każdy mecz jest na bardzo wysokim tempie, jest też dużo walki fizycznej. Włoska piłka bardzo różni się od lig w których grałem, jednak powoli się adaptuje i mam nadzieję, że poprawię się w przyszłości. Dobrze dogaduję się z zespołem, jednak jest jeden zawodnik, którego nie znałem wcześniej a który mi bardzo zaimponował - Milan Skriniar. Z punktu widzenia defensywnego jest świetnym zawodnikiem, nawet z piłką przy nodze jest bardzo dobry, ponieważ ma w sobie dużo jakości. Cała nasza drużyna jest bardzo mocna i każdy robią na mnie wrażenie.
Zawsze ważne jest też wsparcie fanów, pełny stadion zawsze daje nam dodatkowego kopa, ponieważ fani są 12-tym zawodnikiem na boisku. Jeżeli nadal na meczach bedzie taka frekwencja to będzie to dla nas bardzo pozytywne.
Komentarze (2)