Wywiady z dziennikarzami

Di Marzio: Mancini odbył rozmowę z Kondogbią (10)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 6 lat temu
274
10
fcinter serwisowe

Wypowiedzi na temat walki pomiędzy Interem a Milanem o pozyskanie Geoffrey'a Kondogbii udzielił Gianluca Di Marzio.

- Zaledwie kilka minut temu Roberto Mancini odbył rozmowę telefoniczną z Kondogbią w celu przekonania go do przenosin do Interu. Z moich informacji wynika, że zawodnik został zaciekawiony wizją trenerską Włocha i Inter ma w tym aspekcie lekką przewagę nad Milanem.

- Problemem w negocjacjach wciąż pozostaje cena zawodnika. Jeszcze dwa dni temu Inter zaoferował Monaco 27 mln euro, wiadomo jednak, że ich oferta została przebita przez działaczy Milanu, którzy gotowi są zapłacić aż 36 mln euro. Nerazzurri są jednak bardzo zdeterminowani i nie mają zamiaru odpuszczać. Jeżeli Kondogbia potwierdzi swoją gotowość do przenosin do zespołu Manciniego, to oferta ze strony Interu zostanie natychmiast zwiększona. Na chwilę obecną działacze obydwu klubów czekają na dalszy rozwój sytuacji.

Zobacz też

Fabrizio Biasin

Biasin: Czy Conte chce zostać w Interze? Tak, ale... (5)

18.05
21:06
suning

Carlo Festa przybliża finanse Interu. Suning niebawem sprzeda klub? (25)

08.06
21:35

Komentarze (10)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
20.06.2015 o 11:05 przez Odro
Odro
Jestem na tak ale nie kosztem Imbuli . Jeśli obaj mają przyjść to spoko ale jeśli tylko Geoffrey to nie
19.06.2015 o 19:28 przez Kebo
Kebo
Mieli sobie nie wchodzić w paradę. Wynika z tego, że na pewno jedna z tych wiadomości to kompletna plotka. Co do piłkarza to byłoby duże wzmocnienie, ale mamy prostszą drogę po dobrego Imbulę za dużo niższą kwotę.
19.06.2015 o 19:25 przez Nadia G
Nadia G
Tłumaczenie: Inter powiązał transfer Kovacicia z Kondogiem. Jak uda się wyrwać 36 baniek od Liverpoolu za naszego niemrawego Chorwata, to wyrówna ofertę Milanu i Kondog zadecyduje z kim podpisać. Jak Joffrey Kondog jednak pójdzie do Milanu, Inter nie sprzeda Kovacićia i wyśle Fassone, aby kolejny raz zapewnił, że "Nigdy nie chcialiśmy sprzedać Kovacićia, to przyszłość Interu."
19.06.2015 o 19:20 przez MichuRowing
MichuRowing
Kurde, nie rozumiem już tego. To oznacza, że opuszczamy sobie Imbulę? Czy może chcemy oby dwóch?
19.06.2015 o 18:51 przez ekspert
ekspert
Poświęciłbym Kovacica za któregoś z nich ;)
19.06.2015 o 18:32 przez GianniVersace
GianniVersace
ekspert przecież nie sprowadza tego i tego no chyba, że zdecydowaliby się sprzedać kove
19.06.2015 o 18:31 przez GianniVersace
GianniVersace
;33, dawac koziego ;d
19.06.2015 o 18:26 przez wornock
wornock
ploty, ja w to nie wierze, skąd ten di marzio niby to wie ? on się częściej myli niż ma racje
19.06.2015 o 18:23 przez ekspert
ekspert
Imbula i Kondogbia = miazga w środku pola
19.06.2015 o 18:12 przez Pjerun
Pjerun
Dobry zawodnik, ale nie za tą cenę.
Szczerze to wolałbym żeby Inter skupił się na Imbuli.

Shoutbox

cuba 29.07.2021 21:36

serce

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:32

Trzym się :)

cuba 29.07.2021 21:28

Trzymajcie się Panowie ,do następnego Pozdrawiam :forza:

cuba 29.07.2021 21:25

bez wymówek :)

cuba 29.07.2021 21:25

dobrze będę pamiętał :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:24

No stawiam za to kolejkę xd

cuba 29.07.2021 21:22

no to kara czy co ? :D

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:22

Jasne że tak. W oóle dopiero dziś odczytałem twoje wiadomości. Na fonie mi się nie wyświetlały, a teraz jestem pierwszy raz od dawna na kompie :)

cuba 29.07.2021 21:21

póki co nie jest zle :)

cuba 29.07.2021 21:21

Siemanko Nasir :)

cuba 29.07.2021 21:21

jest dobrze choc bywało lepiej ,inwazja na wyjazd aktualna kamil ? :)

Nasir 29.07.2021 21:21

cuba witamy co tam dobrego

Nasir 29.07.2021 21:20

szanuje twoje poswiecenie kamil

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

Witam Kuba, jak życie ?

cuba 29.07.2021 21:20

Witam Serdecznie :)

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:20

nasir, pójdę o krok dalej i w imię dżordża sam dam się splądrować

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:19

Oczywiście w koszulce z jego uśmiechniętym zdjęciem w celu pokazania ludziom że taki sympatyczny olbrzym nie mógł nikogo skrzywdzić

Nasir 29.07.2021 21:19

mam nadzieje ze najpierw spladrujesz okoliczne sklepy

Kamiliusz1908 29.07.2021 21:18

witam, no ja właśnie jutro po robocie idę na rynek w Imielinie położyć się na przystanku w imię dżordża flojda, narkomana recydywisty

cuba 29.07.2021 21:18

:D

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27214

Liczba newsów: 40173