Wywiady z piłkarzami

Diego Milito o Mourinho (21)

Autor:
ponad 15 lat temu
606
21

Diego Milito przyznał w jednym z wywiadów, że wciąż jeszcze tęskni za José Mourinho. Argentyńczyk z nostalgią wspomina czasy, gdy Nerazzurrich trenował "The Special One" i jego drużyna wygrywała mecz za meczem.


Teraz jednak jest już to historią, a Milito skoncentrowany jest na nowym sezonie i robi wszystko, co w jego mocy, by powrócić do ubiegłorocznej formy.

 

-Niełatwo mi mówić o José, ponieważ zawsze odnosiłem się do niego z wielkim szacunkiem i miłością, on jest rzeczywiście Specjalny. - powiedział w wywiadzie Milito.

 

-Dobrze pamiętam mecz przeciw Cagliari, przegrywaliśmy i wtedy Mourinho porozmawiał ze mną. W efekcie strzeliłem dwie bramki w drugiej połowie i wygraliśmy.

-Wygraliśmy z nim wszystko w ubiegłym sezonie, który był bardzo trudny. Teraz musimy się przystosować do nowego trenera.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

P. Zieliński: Mogę grać na tym poziomie jeszcze przez lata (3)

22.05
12:04

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24

Komentarze (21)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.11.2010 o 14:48 przez Gajdzik
Gajdzik
Każdy tęskni, ale było minęło i nie można patrzeć wstecz tylko grać dalej <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
28.11.2010 o 11:48 przez SlimShady
SlimShady
Diego ja też tęsknie za Jose <img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
28.11.2010 o 11:39 przez mati1908
mati1908
wes sie w garsc Diego i zacznij grac
28.11.2010 o 01:36 przez sas111
sas111
&quot;-Niełatwo mi mówić o José, ponieważ zawsze odnosiłem się do niego z wielkim szacunkiem i miłością, on jest rzeczywiście Specjalny. - powiedział w wywiadzie Milito.&quot; - on ma racje Jose jest Specjalny a benitez jest zwykly, zbyt lagodny i nie dorasta mu do piet.. benitez zachowuje sie jakby nie mial jaj i mam nadzieje ze sezon bedziemy konczyc z innym trenerem. to jak Inter gra pod jego opieka to tragedia. nie widac w tym ladu zespol nie jest tak dobrze poukladany. jak on zostanie to bedzie katastrofa<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
28.11.2010 o 01:01 przez smerf1600
smerf1600
Teraz musimy się przystosować do nowego trenera.<br />
<br />
<br />
to zdanie nie jest zbyt fortunne. Niech przestanie wkoncu gadac o Mou, bo forme zgubil w RPA i poki co jej nie widac. Do roboty Diego bo nie ma nam kto bramek strzelac
27.11.2010 o 23:41 przez Chuchu
Chuchu
ale czy powiedział coś nieprawdziwego? nie<br />
<br />
skrytykował Beniteza? też nie<br />
<br />
w czym wy wszyscy problem widzicie?
27.11.2010 o 23:16 przez zanetti22
zanetti22
ojej aż się wzruszyłem<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> <br />
Kolejny odcinek telenoweli włosko-argentyńsko-brazylijskiej koprodukcji pod tytułem: &quot;Łzy po Jose&quot;<br />
W dzisiejszym odcinku Milito dołącza się do lamentu szerokiego grona kibiców Interu. A ja mówię:<br />
&quot;Jose! Inter no es su hija!&quot;<br />
Koniec odcinka 2751
27.11.2010 o 22:42 przez Raffal
Raffal
Żeby Ci ułatwić:<br />
<br />
<a href="http://fcinter.pl/news/8807-spotkanie-caliendo-z-morattim-w-niedziele-lub-poniedzialek">http://fcinter.pl/news/8807-spotkanie-ca&shy;liendo-z-morattim-w-niedziele-lub-ponied&shy;zialek</a><br />
<br />
<a href="http://fcinter.pl/news/8473-problemy-z-nowym-kontraktem-milito">http://fcinter.pl/news/8473-problemy-z-n&shy;owym-kontraktem-milito</a>
27.11.2010 o 22:39 przez Raffal
Raffal
Jeżeli Ci się chce to poszukaj sobie moich komentarzy o Milto i Maicona z okresu wakacji. Wielki Interista który po świetnym sezonie chce nowego kontraktu albo straszy odejściem. Ciekawe czemu teraz nie chce nowego kontraktu proporcjonalnego do jego gry?
27.11.2010 o 21:24 przez hQ
hQ
'trzeba było go sprzedać i tyle' <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> - najśmieszniejszy tekst jaki słyszałem/czytałem ostatnimi czasy.
27.11.2010 o 21:05 przez cuba
cuba
Moze nie przesadzajmy z tym Mou juz,wiemy wszyscy ze jest wielki i jedyny w swoim rodzaju ,ciągniemy juz ten temat za długo,moze kiedy nadejdą wyniki jakich sie spodziewamy nie bedzie juz Mou to i Mou tamto,szanuje go naprawde niesamowicie ale moze teraz czas juz skupic sie tylko na terazniejszosci i odrabiac straty w lidze i forme zespołu, INTER 4life <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
27.11.2010 o 20:40 przez Magiq
Magiq
To niech zbiera manatki i leci do swojego Jose co zostawił nie tylko jego ale i cały Inter mając wszystkich w dupie.Denerwuje mnie te jaranie się Mourinho.Fakt,cenię go bardzo i jestem mu wdzięczny za to co zrobił dla Interu a zrobił bardzo dużo ale jeżeli mam kogoś winić za dzisiejszy stan rzeczy w Interze to właśnie winien jest Mourinho i jego &quot;decision&quot; niczym u LeBrona...
27.11.2010 o 20:26 przez Raffal
Raffal
O co chodzi?<br />
<br />
Że czas wziąć się w garść i myśleć o teraźniejszości a nie rozpamiętywać kogoś kogo tu już nie ma. Poza tym jesteśmy w takim momencie że należy wspierać całą drużynę wraz z trenerem a nie wypowiadać się o trenerze innej drużyny. Zwłaszcza że sam Diego jest NAJWIĘKSZYM ROZCZAROWANIEM tej drużyny <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.11.2010 o 19:58 przez adixo14
adixo14
Special one come back !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
27.11.2010 o 19:27 przez mediolan23
mediolan23
Co fakt to fakt Mourinho jest niezastąpiony<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> PS. podobała mi się jego koszula ze znaczkiem JNTER<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
27.11.2010 o 19:00 przez Michal_fci
Michal_fci
nie wiem o co wam chodzi z jego wypowiedzia
27.11.2010 o 18:50 przez Chuchu
Chuchu
nie widzę w tej wypowiedzi niczego kontrowersyjnego
27.11.2010 o 18:41 przez krystianeczek
krystianeczek
wszyscy zarzucają Benitezowi wszystko, ja też mam do niego pretensję, ale wina może też leżec w wielu zawodnikach
27.11.2010 o 18:40 przez DiegoMilito22
DiegoMilito22
no Diego nie spodziewałem sie takiej nieprofesjonalności od ciebie...
27.11.2010 o 18:37 przez Raffal
Raffal
że już nie wspomne że piłkarze powinni mieć zakaz wypowiadania się o Jose...a zwłaszcza w taki sposób.
27.11.2010 o 18:33 przez Raffal
Raffal
miej płacone tylko za bramke a przypomnie Ci sie jak się je strzela... Żałuje że podpisał nowy kontrakt, trzeba było go sprzedać i tyle... Kolejna gwiazdka która po dobrym sezonie zachłysnęła sie swoją wielkością<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />

Shoutbox

Raffal 24.06.2026 23:46

Obecnie polowa ceny za zawodnika to jest jego wiek.

Cny 24.06.2026 23:27

swoją drogą palestra za 60 w czelsi a my jesteśmy wstanie rozważyć ofertę 70 za Basto xd wiem wiem zaraz że pismaki wymyśliły sobie. kwotę za palestrę też sobie wymyślali :p

Cny 24.06.2026 23:26

i wtedy wkroczy Tottenham :p

Jacenty 24.06.2026 23:23

Di Marzio: „Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, czyli z Nico Paz wracającym do Realu Madryt, Inter zrobi wszystko, aby sprowadzić Nico Paza i przyodziać go w koszulkę Interu”

Jacenty 24.06.2026 23:22

dlatego chcemy przekierować środki na Paza, a na wahadło upolować "okazję" :)

HB 24.06.2026 23:20

wszyscy czarni :) tak trzymać

Cny 24.06.2026 22:45

do to dramat absolutny. to musi jakieś tuttosport próbować nas skompromitować

pluto11 24.06.2026 22:40

O każde do uja

Rebelde 24.06.2026 22:36

Dalej te same nazwiska ...Kayode, Dodo, Ndoye. Nic nowego

Cny 24.06.2026 22:34

Ałzyljo lubi dobrze zjeść. więcej negocjacji to więcej smacznych kolacji na koszt firmy

pluto11 24.06.2026 22:26

My wszystko ustalimy z Udine przyjdzie Altetico i jak Chelsea weźmie chłopa

Cny 24.06.2026 22:23

i jest slaby

Klinsi64 24.06.2026 22:23

Kayode bedzie kosztował 40+

Claudio 24.06.2026 22:20

22 letni Włoch to wychowanej Juventusu

Claudio 24.06.2026 22:18

LGDS - Kayode w kręgu zainteresowań Interu.

Cny 24.06.2026 22:09

byle nikt nie ciągnął tematu jonesa i. będzie ok

Cny 24.06.2026 22:08

proste naszej i chcą domykać transfery po 1 lipca na nowy okres rozliczeniowy. inni dają odrazu albo więcej... bonusy i targowanie to tylko pokłosie tego bo a nóż się uda

Claudio 24.06.2026 22:08

"Trwają rozmowy pomiędzy Interem, Udinese i otoczeniem Oumara Soleta w ramach negocjacji, którym wciąż daleko do pomyślnego zakończenia (dosł. białego dymu). Jednak wbrew informacjom, które pojawiły się w ostatnich godzinach, Atletico Madryt na ten moment nie włączyło się do wyścigu transferowego o francuskiego środkowego obrońcę." FABRIZIO ROMANO

Cny 24.06.2026 22:06

jutro nam PSG czy Bayern sprzątają Provedela sprzed nosa?

Chuchu 24.06.2026 22:02

3-5-2 Forever

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625395

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się