Denzel Dumfries podczas Mistrzostw Europy znalazł czas na udzielenie krótkiego wywiadu dziennikarzom. Holender został zapytany między innymi o zbliżający się pojedynek z Francją i tym samym z Théo Hernandezem. Oto co odpowiedział wahadłowy Interu:
- Przeciwko niemu zawsze jest gorąca walka, coś całkowicie normalnego podczas derbów. Jednak nie mam osobistych problemów z Théo. Każdy broni swoich kolorów: on kocha Milan, ja kocham Inter, więc zawsze jestem pełny entuzjazmu, aby stawić mu czoła. Chcę podkreślić, że nie czuję żadnej osobistej urazy do Théo, ale prawdą jest, że prawdopodobnie nigdy nie pójdziemy razem na kolację.
my to wiadomo, milanowek troche jebie wczesnymi 00' ale na ich plus dziala aktywnosc, laziale postawili nowa stronke więc fajnie ze cos tam dzialaja.., fajnie wyglada stronka juvepoland i romy, na romie o dziwo wrzucaja dosc sporo dluzszych tekstow
Komentarze (3)
Trzymaj go króciutko, Spejson 🖤💙