Przemawiając dla Viola Express były wybitny zawodnik m.in Fiorentiny - Carlos Dunga - wypowiedział się na temat byłego członka zarządu Interu Mediolan, a ostatnio łączonego z objęciem podobnej posady w klubie z Florencji - Gabriele Oriali'ego.
Lele jest wielkim mistrzem, podziwiałem go jako piłkarza, gdy sam przychodziłem do ligi włoskiej. Spotkaliśmy się we Florencji. Niedawno, kiedy jeszcze pracował w Interze wykonał świetną pracę. Fantastyczny człowiek, osoba z charakterem i temperamentem. Brazylijczycy z Interu również wypowiadali się o nim zawsze w samych superlatywach, a są to ludzie, którzy pozjadali zęby na futbolu.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (9)
co robi teraz Dunga?