Plotki transferowe

Dzeko w Interze za 13 mln euro (31)

Autor:
Źródło: fedenerazzurra.net
około 7 lat temu
4091
31

Negocjacje mające na celu sprowadzenie Edina Dzeko do Interu trwają już od kilku tygodni i wydaje się, że wreszcie zbliżają się ku końcowi.

Według Calciomercato operacja ta zamknie się w kwocie 13 mln euro - znacznie niższej niż początkowe żądania Rzymian, które wynosiły 20 mln euro. Nie ma wzmianki o jakimkolwiek zawodniku włączonym w tę transakcję.

Bośniak otrzyma trzyletnią umowę, na, mocy której będzie zarabiał w drużynie Nerazzurrich prawie 6 mln euro za sezon.

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie, ale wydaje się, iż pojawi się ono stosunkowo szybko. 

Tagi: Inter Roma Dzeko
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 23.06 (21:45) Chelsea przebija ofertę Interu, Palestra coraz bliżej transferu do Anglii! // Mari - Palestra przyjął ofertę Chelsea! (96)

23.06
08:54
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.06.2019 o 10:25 przez el_loco
el_loco
Sorry ale 6 mln to zdecydowanie za dużo. Jedynie w Chinach mógłby tyle zarobić. W Europie myślę, że byłoby to max 4 mln.
Całe szczęście mam przeczucie, że informacja o jego zarobkach jest fałszywa :)
08.06.2019 o 20:44 przez tkropkab2
tkropkab2
dużo bedzie zarabiać
08.06.2019 o 20:12 przez Endru
+1
Endru
6 mln to troche duzo 4.5 plus bonusy brzmi lepiej.
08.06.2019 o 19:14 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Jako uzupełnienie składu i rezerwowy idealnie, jeszcze za te pieniądze !! Bo podstawowym napastnikiem oczywiście Icardi (y)
08.06.2019 o 17:20 przez Xavros
Xavros
Ucieło to że Dżeko nie przychodzi jako zamiennik Icara tylko dodatkowy napastnik. Trzba szerszej ławki przy grze dwoma napastnikami.
08.06.2019 o 17:18 przez Xavros
Xavros
Poza tym Icardi ostatnio gra gorzej od Dzeko. Moze pójdzie do innego klubu i będzie strzelał ale w naszym jest moim zdaniem skończony. Jeśli mamy grać inaczej niż do tej pory to trzeba wymienić kadrę. Nowy trener nic nie zmieni, wszyscy nie doznają olśnienia i nagle zaczną grać. Trzba wyrzucić zgniłe jabłka nikt nie jest niezastąpiony.
08.06.2019 o 16:04 przez inglorion
+2
inglorion
Przyjdzie Conte, wywali Naingollana i Icardiego (i nie to, że bronię tych dwóch choć ja bym Ikara za NIC nie sprzedawal - top 3 snajperów na świecie, nie znajdziemy przez lata godnego zastępcy) i w klubie zostaną same grzeczne, posłuszne Contemu bezpłciowe chłopczyki, bez jaj i ambicji. Conte jeszcze pościąga jakichś swoich przydupasów, po roku odejdzie a my przez kolejne lata będziemy próbowali uzyc tych piłkarzy niczym Muntarów - jako kart przetargowych rpzy kolejnych transferach.
A co do Dzeko - 32 lata dla napastnika (nie licząc anoamalii, którą Dzeko raczej nie jest) to wiek, kiedy zaczyna się równia pochyła. Szkoda, że nie pamiętacie już jak sami na tym forum obrażaliście po kazdym nieudanym meczu Milito i Palacio (nie pamiętając co zrobili wcześniej, ale to już typowe) i pisali "kończ waść". "na emeryturę", "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"... a teraz się jaracie kupnem starszego Dzeko... -[']
08.06.2019 o 15:57 przez bomba
bomba
Wszystkich krytykujacych transfer Dzeko, niech sobie zobaczą mecz Roma -Juve(bramka, asysta)oraz ostatni mecz z Nami
08.06.2019 o 14:27 przez Xavros
Xavros
Nie ma lepszego napastnika do uzupełnienia składu za te pieniądze. Świetny transfer.
08.06.2019 o 14:04 przez AveCaesar
+2
AveCaesar
Też myślę, że jeszcze wszyscy odszczekają transfer tego Pana :)
08.06.2019 o 13:51 przez maverik
maverik
Calciomercato odleciało mocno. Nie wydaje mi się, żeby miał dostać najwyższą pensję w drużynie nie będąc gwiazdą tego zespołu. 4 mln max.
08.06.2019 o 13:36 przez Granat105
+1
Granat105
6 mln? Ehh. A dla Icardiego będącego wtedy w prime nie było na kontrakt? Ten klub powinien zmienić nazwę na samozaoranie.
08.06.2019 o 12:45 przez jaszczomb
jaszczomb
Uważam, że jak za takie pieniądze to bardzo dobry transfer, oczywiscie ta pensja to przesada ale dzeko przy grze 2 napastników powinien nam zapewnić około 10 bramek na sezon.
08.06.2019 o 12:58 przez scozzi
scozzi
a to duzo przy takim wynagrodzeniu? poza tym drugi napastnik w takim razie powinien zapewnić 20. Kto?
08.06.2019 o 13:03 przez jaszczomb
jaszczomb
Póki co jego domniemana pensja jest nieznana, jeszcze tydzień temu byla 2 mln niższa tak więc nie ma co się nakręcać bez oficjala. Przypuszczam, że Dzeko przychodzi na rezerwowego tak więc 10 goli jako rotacyjny to niezły wynik. Kto będzie podstawowym napastnikiem to już pytanie do Conte, Marotty i reszty nie mnie.
08.06.2019 o 13:15 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Podstawowymi
Będziemy grać na 2 napastników
Myślę, że będzie układ jeden silny, potrafiący się zastawić z dobra głową, czyli Lukaku/Dzeko
Drugi niski, szybki dobrą techniką czyli LM/Politano
08.06.2019 o 12:14 przez Cienty
+1
Cienty
Oby to nie była prawda.... 3 lata kontraktu i 6 mln za sezon to przecież strzał w kolano.
08.06.2019 o 11:54 przez Guarin
+4
Guarin
Jeden po drugim będziecie odszczekiwać transfer Dzeko. On tu nie przychodzi walczyć o koronę króla strzelców. Przecież my nic nie gramy z przodu, bo ani Icardi ani Lautaro nie potrafi rozegrać piłki z pomocnikami i bocznymi. Conte na pewno to widzi dlatego przychodzi w miarę tani piłkarz o nadal wysokiej jakości znający ligę.
08.06.2019 o 10:57 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Ja pi....łe co to ma być widzę że chcemy zostać klubem kokosa.Jak by trenerem był Jose Mourinho to takie transfery był by nie realne,ale to jest jeden ulubieńców Conte i możemy się spodziewać takich wynalazków więcej brak słów !! !! !! !
08.06.2019 o 10:19 przez Dyl87
+2
Dyl87
EL Toro wczoraj dwie bramki dla Argentyny a wszedł w drugiej połowie wiec po co na co nam ten emeryt to nie dom starości
08.06.2019 o 10:08 przez Dyl87
+2
Dyl87
I jeszcze ta pensja ..... Dla Icardiego nie mieli żeby go urobić i powoli wypchnąć (jak zostanie to za rok pójdzie prawie za darmo)a tu na prawo i lewo kwoty jak z kosmosu Panie Zang to nie liga Chińska
08.06.2019 o 10:05 przez Dyl87
+2
Dyl87
Nie kibicuje temu transferowi trzeba było go rwać razem z kolarovem jak byli jeszcze w MC a nie teraz gdy już odcinać kupony zaczynają
08.06.2019 o 09:33 przez Rebelde
Rebelde
13mln to dobra cena
08.06.2019 o 09:30 przez KoBa
+1
KoBa
Przecież on po roku pójdzie do Chin a jego miejsce zajmie Pinamonti, nie panikujcie.
08.06.2019 o 10:08 przez Dyl87
+1
Dyl87
Oby tak było
08.06.2019 o 09:02 przez Luki165
+2
Luki165
Przecież to jest jawna kpina ! Może od razu na 5 lat, patrząc na kazus Antosia i Valero emeryci u nas mają bosko. Kontrakt maks na 2 lata i na pewno nie za taka pensje.
08.06.2019 o 08:33 przez danielinter
danielinter
Hahaha 6 mln i 3 lata jak to maja byc transfery Conte to zycze powodzenia
08.06.2019 o 07:44 przez Kondzik
+2
Kondzik
6mln ? I 3 lata? Widzę że nie mają co z kasą robić. Powinno być 4 mln 2 lata kontraktu i dziękujemy
08.06.2019 o 07:42 przez Cny
+1
Cny
Pismakom odwala całkowicie xD
08.06.2019 o 07:42 przez Klinsi64
-1
Klinsi64
pewnie w poniedziałek oficjalka ;)
08.06.2019 o 07:34 przez pluto11
+2
pluto11
Od razu dajcie mu na 5 lat i 8 mln a co nie stać nas

Shoutbox

El_Imprezatore 26.06.2026 18:37

Jeszcze niech Bastoniego sprzedadzą i bedzie mega okienko

martins2000 26.06.2026 18:33

𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: AC Milan have agreed a club record fee to sign Goncalo Ramos. The signing is set to be the most expensive in Serie A since Lukaku left Man. United for Inter in 2019.

lord-gs 26.06.2026 18:33

Premier lig to inny poziom finansów a już wewnętrzny rynek transferowy to jest kosmos

Jacenty 26.06.2026 18:06

bez 100 baniek jak widać nie podchodzi sie do powaznych piłkarzy :D

Jacenty 26.06.2026 18:05

Tonali blisko tottenhamu, kwota oscyluje ok 100mln funtów

Jacenty 26.06.2026 18:04

już się człowiek witał z gąską, a tu .uj

Jacenty 26.06.2026 18:04

mam podobne odczucia

Jacenty 26.06.2026 18:04

Claudio 26.06.2026 14:47 ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625576

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się