Plotki transferowe

Dalszy etap badań Achrafa Hakimiego [30.06, 16:40] (49)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
5 miesięcy temu
10152
49
Hakimi Główna

Hakimi zmierza do Interu - potwierdza to wiele źródeł. La Gazzetta dostarcza dzisiaj nowych szczegółów dot. negocjacji. 

 

16:40

To bardzo pracowity dzień dla Hakimiego. Piłkarz ma niedługo stawić się w siedzibie Interu.

 

 

13:30

Marokańczyk pozytywnie ukończył pierwszą część badań w Humanitas i teraz, razem z przedstawicielami Interu, zmierza do Coni na kolejny etap testów. Potem wszyscy skierują się już do siedziby Interu, aby podpisać kontrakt!

 

11:30

Hakimi jest już w Humanitas, gdzie przejdzie badania medyczne.

 

 

11:00

Hakimi w drodze na badania. 

 

30.06 10:45

Hakimi wylądował w Mediolanie.

 

-------------------------

 

Wczoraj Nerazzurri dogadali się z Realem Madryt co do kwoty odstępnego: 40 mln euro +5 mln euro bonusów. Na dzisiaj zaplanowano kolejną video-konferencję, na której przygotowane zostaną odpowiednie dokumenty, by zamknąć transakcję. Jeżeli nie pojawią się nowe problemy to Marokańczyk powinien wylądować jutro w Mediolanie na testy medyczne po których podpisze 5-letni kontrakt z Interem. 

 

[aktualizacja - 17:57]

Według Gianluci Di Marzio kluby osiągnęły porozumienie w sprawie warunków transferu i piłkarz jutro przejdzie testy medyczne w Mediolanie oraz podpisze kontrakt z Interem!

Powtarzają się informację o kwocie transferu w wysokości 40 milionów euro oraz 5 milionów bonusów, a także o pięcioletnim kontrakcie dla piłkarza, gwarantującym zarobki na poziomie 5 milionów euro rocznie.

 

[aktualizacja - 13:37]

Negocjacje między klubami są na bardzo zaawansowanym etapie i od podpisów dzielić nas mają już ostatnie godziny rozmów.

Corriere dello Sport informuje, że transakcja opiewać będzie na 40 milionów euro oraz 5 milionów bonusów. W porozumieniu między klubami nie będzie klauzuli odkupu, jednak Real Madryt będzie mieć prawo wyrównać każdą z przyszłych ofert transferowych Hakimiego.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Christian Eriksen

CdS – Odejście Eriksena przesądzone (9)

29.11
10:19
Lautaro Martinez

Mendes ma pomóc Martinezowi w zmianie klubu (17)

29.11
12:23

Komentarze (49)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.06.2020 o 17:06 przez ragnar
+1
ragnar
kojarzycie ten mem, co by było jakby człowiek używał w 100% mózgu

to teraz by się przydał obrazek z Marottą a poniżej Hakimi w koszulce Interu :)
30.06.2020 o 17:15 przez Orzeu
+1
Orzeu
ragnar napisał:
kojarzycie ten mem, co by było jakby człowiek używał w 100% mózgu

to teraz by się przydał obrazek z Marottą a poniżej Hakimi w koszulce Interu :)


Piero Ausilio stoi za tymi negocjacjami, co sam przyznał Marotta w wywiadzie
30.06.2020 o 17:23 przez ragnar
+1
ragnar
to mógłby być Piero :)
30.06.2020 o 16:45 przez Orzeu
Orzeu
Podobno Perez tak łatwo puścił Hakimiego by zablokować Barcelonę, która chciala Semedo nam wcisnąć w rozliczeniu za Lautaro
30.06.2020 o 18:11 przez embiakowsky
+1
embiakowsky
No to drugi mem - epic hand shake, na jednym ramieniu real na drugim Inter a na samym handshake'u dokopać Barcelonie
30.06.2020 o 16:06 przez Rebelde
Rebelde
Jakby ktoś dwa tygodnie temu, napisał ze Inter kupi Hakimiego, to zostałby z miejsca wyśmiany przez wszystkich ze mną na czele. Marotta w kompletnej ciszy, zmajstrował prawdziwą bombę. Świetny transfer.
30.06.2020 o 16:32 przez Kondzik
Kondzik
To akurat zasługa Piero. Ponoć to on pracował nad tym transferem od dwóch miesięcy
30.06.2020 o 16:41 przez Rebelde
Rebelde
To akurat bez znaczenia, obaj robią świetną robotę.
30.06.2020 o 15:52 przez mroowa111
mroowa111
Przychodzi Wielki Hakimi to teraz wygramy ze wszytkimi xd, forza chłopie i witamy na pokładzie !!
30.06.2020 o 15:08 przez Rafał 1976
Rafał 1976
To jest nie możliwe jak Real bozbyl się tak leka ręką takiego świetnego grajka jakim jest Hakimi ❗❗❗❗❗❗❗❗
30.06.2020 o 14:55 przez Tifosinho
+3
Tifosinho
Pewnie przy badaniu wydolnosci zabrakło skali w aparaturze
30.06.2020 o 13:59 przez Endru
Endru
Gratulacje dla calego klubu za sprowadzenie klasowego pilkarza ktory daje duzy wzrost jakosci.
30.06.2020 o 13:21 przez ragnar
ragnar
Coś mnie z nim łączy, też podpisuje nowa umowę, ta sama firma, ale koronawirusa zrobił swoje, niestety teraz zatrudnienie przez firmę zewn na gorszych warunkach, mimo to cieszę się że chociaż Hakimi będzie u nas, z pensja fajniutką :)
30.06.2020 o 12:20 przez Drakan83
Drakan83
Mistrzostwo. Przy tym newsie od paru dni przeszła mi nawet złość na Conte :)
30.06.2020 o 12:16 przez ANIOL
ANIOL
Co tutaj sie od.....ło ?? ? . Kosmos !! !
30.06.2020 o 11:23 przez grandderby
grandderby
Dziś już będzie prezentacja Hakimiego w koszulce ?
30.06.2020 o 11:23 przez pluto11
pluto11
Piękny dzień
30.06.2020 o 11:20 przez Orrin
Orrin
to tylko kwestia czasu
zaraz pokaże nam się w koszulce Interu
30.06.2020 o 10:29 przez Endru
Endru
Od transferu Ricardo Quaresmy nie bylem tak podniecony
30.06.2020 o 11:42 przez haazaard
haazaard
tak tylko wszyscy wiemy ze Quaresma poza fajnym nazwiskiem, niewiele wniósł do gry ; p
30.06.2020 o 12:42 przez ddamiann17
ddamiann17
Co nie zmienia faktu, że w momencie jego przyjścia każdy kibic Interu się jarał. A to, że okazał się niewypałem, to już inna kwestia.
30.06.2020 o 13:21 przez ragnar
ragnar
Quaresma true
Ale mnie mimo wszystko jaral bardziej transfer Eriksena
30.06.2020 o 09:04 przez inter30
inter30
Wreszcie koniec czasów jednowymiarowych, kopiących się po czole wahadłowych
30.06.2020 o 00:24 przez GianniVersace
+3
GianniVersace
Na wejściu powinien przeprosić nas tifosich za ten mecz w Dortmundzie i ten gwałt na nas 🙄😅✌🏻️
30.06.2020 o 00:21 przez Woo-cash
Woo-cash
Gdzie on jest? Kiedy bedzie w Mediolanie?
29.06.2020 o 22:59 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
To będzie Konkretne wzmocnienie ,a nie tylko uzupełnienie i tak powinno być😁
29.06.2020 o 22:42 przez szmaloo
szmaloo
Mega kot, Interze quo vadis?
29.06.2020 o 20:56 przez mroowa111
+2
mroowa111
Będzie Maicon v 2.0
29.06.2020 o 20:55 przez mroowa111
mroowa111
Coraz lepsi zawodnicy trafiają do nas a to znaczy , że znów się liczymy we Włoszech i w Europie
29.06.2020 o 19:31 przez Woo-cash
+1
Woo-cash
To sie dzieje!
Niemożliwe nie istnieje. Brawo.
29.06.2020 o 19:26 przez Pader88
+5
Pader88
Pamietam jak nas sam pokonal w Dortmundzie i mazylem zeby kiedys ktos taki do Interu zawital a tu prosze sam Hakimi bedzie u nas. Kobra i Ausilio sa niesamowici Inter znow bedzie wielki to pewne!
29.06.2020 o 18:48 przez SETE
+1
SETE
Rewelacyjna informacja. To znaczy ze żegnamy jednocześnie Mosesa , czyli dwie dobre wiadomości na raz
29.06.2020 o 18:27 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Liczę że ta cisza dot Tonaliego to cisza przed burza oczywiście w której centrum będziemy my! Dwa mega transfery w jednym tygodniu. To było by to!
29.06.2020 o 17:16 przez MMaterazzi
MMaterazzi
Nie rozumiem co oznacza stwierdzenie, że Real będzie mógł wyrównać każda z przyszłych ofert? Mógłby ktoś wytłumaczyć?
29.06.2020 o 17:35 przez GianniVersace
GianniVersace
XD ze w danej kwocie oni go biorą
29.06.2020 o 17:50 przez DonDawido
DonDawido
Jeśli jakiś klub złoży ofertę za kwotę X i zostanie ona zaakceptowana, to Real może tę ofertę wyrównać i musi ona również zostać zaakceptowana przez Inter.
29.06.2020 o 18:06 przez ragnar
+1
ragnar
coś jak w NBA opcja klubu, czy jakoś tak się nazywa
np Minnesota dałaby 20 mln dla Lebrona, klub wyrównuje i Lebron zostaje w Lakersach

juve da 60 mln za Hakimiego, np za dwa lata, real wyrównuje oferte , Hakimi akceptuje oferte kontraktu, piłkarz trafia do Hiszpanii
29.06.2020 o 16:45 przez Vancore
Vancore
Piccolo juz w loduwie, czekamy panowie
29.06.2020 o 16:33 przez Majster8
-1
Majster8
Orientujecie się czy hakimi będzie mógł grać od razu po podpisaniu kontraktu czy jak to z oknem transferowym teraz będzie?
30.06.2020 o 01:12 przez Valrin
Valrin
Po raz 100tny pod tematem Hakimiego - Nie, nie moze zagrac w Naszych barwach w tym sezonie.
29.06.2020 o 14:34 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Jedna z szans o jakich mówił Zhang I Marotta. Z Eriksenem było tak sam. Jednak się da! Jeszcze lewa flanka podobnego kalibru i wymiatamy na skrzydłach panowie
29.06.2020 o 13:39 przez Damianos
Damianos
Hakimi w Ciągu 24 Miesięcy 13 Goli i 17 Asyst ciekawe jakie Statystyki Candrevy od początku w Interze hm wydaję mi się ze i tak mniejsze :D
29.06.2020 o 15:05 przez domin98
domin98
Z ciekawości sprawdziłem, wg Transfermarkt Candreva w Interze 13 goli, 30 asyst
29.06.2020 o 16:16 przez ragnar
+1
ragnar
ale Antek u nas już dłużej jest niż 2 sezony, ponadto ta statystyka jest słaba, bo Antek to i po 30 wrzutek na mecz robił :P
Yuto w najlepszym sezonie miał 5 bramek, a każdy wie jak jego gra wyglądała, wrzucić to on nie potrafił dalej jak na 1szy słupek

Shoutbox

Piter 02.12.2020 19:13

xdd

Piter 02.12.2020 19:12

ILCAPITANO 02.12.2020 18:08 No bo to jest takie pyerydolenie, a jakby ci wygrali to tamci by odpadli bo tamtym by siem nie chciało grać no bo generalnie środa wieczór zimno pogoda nie dopisuje do gry w piłkę

IlCapitano 02.12.2020 18:56

O to o mańkufci

Lopez 02.12.2020 18:45

Fit Redaktor, Krystaliczna uczciwość, atletyczna sylwetka

IlCapitano 02.12.2020 18:42

Endru, Mrowa, JoaoMario

mroowa111 02.12.2020 18:41

heineken, pizza i czitosy

Nasir 02.12.2020 18:38

Twarog, Calviny, Pantofle

Nitrogen 02.12.2020 18:36

Powinienem, Zmiana, Idealna

Lopez 02.12.2020 18:34

Stołówka, Brukarsto, Lady Pank

Nasir 02.12.2020 18:34

xd

IlCapitano 02.12.2020 18:34

Marta, Czwartek, Tory

Nasir 02.12.2020 18:34

Ziemniak, Kalafior,Stolowka

IlCapitano 02.12.2020 18:34

Kościół, Szkoła, Strzelnica

IlCapitano 02.12.2020 18:33

Mental, Scudetto, Dominacja

Nasir 02.12.2020 18:33

wszystko zaczelo sie w Mynszengladbah

IlCapitano 02.12.2020 18:33

Maseczka, Dystans, Dezynfekcja

Nasir 02.12.2020 18:33

Radoslaw, Mirosław, Zbigniew

IlCapitano 02.12.2020 18:31

Dużo entuzjazmu mało umiejętności

IlCapitano 02.12.2020 18:31

A kto to są ci młodzi wilcy

Nasir 02.12.2020 18:31

to chyba jakies mlode wilki

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051