Plotki transferowe

Eriksen wróci do Londynu? (26)

Źródło: różne
ponad 5 lat temu
4742
26

Według doniesień Fabrizio Romano, cenionego włoskiego eksperta, Christian Eriksen może w najbliższej przyszłości powrócić do Premier League. Duński pomocnik ma nie figurować w planach Antonio Conte.

Eriksen wylądował w Mediolanie w styczniu 2020 roku, jednak 28-letni pomocnik rzadko dostaje szansę na grę. Wystąpił zaledwie w 8 spotkaniach, zaliczył jedną bramkę. Duńczyk, który ma podpisany kontrakt z ekipą Nerazzurrich do 2024 roku nadal znajduje się w planach działaczy... Tottenhamu!

Romano sugeruje, że temat powrotu Eriksena na Tottenham Hotspur Stadium był poruszony podczas niedawno zakończonego mercato w trakcie dyskusji o transferach Tanguya Ndombele oraz Milana Skriniara. Potem działacze Spurs ściągnęli do siebie Garetha Bale'a z Realu, ale działania w kierunku sprowadzenia Eriksena miał nie ustać.

Podczas podcastu Here We Go Fabrizio Romano powiedział:

- W czerwcu, kiedy Inter i Tottenham rozpoczęli rozmowy na temat sytuacji Ndombele i Skriniara od początku było wiadomo, że to będą skomplikowane rozmowy. Ostatecznie Inter nie kupił Ndombele, Spurs Skriniara. Ale podczas pierwszych rozmów ktoś z działaczy Tottenhamu spytał, czy jest możliwość pozyskania z powrotem Eriksena na zasadzie wypożyczenia.

- Inter oczywiście się nie zgodził. "Nie, nie puścimy na wypożyczenie gracza, którego zakontraktowaliśmy za 20 milionów euro pięć miesięcy temu". Sytuacja była skomplikowana. Tottenham ciągle jednak o niego pytał, przywiązuje mocną wagę do jego przyszłości. Jeżeli Antonio Conte nie znajdzie miejsca dla Eriksena w swoich planach to z pewnością Tottenham byłby zainteresowany. Pytanie jak odnalazłby się w drużynie Jose Mourinho?

 

udostępnij

Zobacz też

Mercato Live

Mercato Live 26.06 (12:00) Kolejny dzień pod znakiem Nico Paza // Frattesi znów na radarze Nottingham (17)

26.06
08:05
mercato cambiaso

Mercato Live 22.06 (18:40) Liverpool rozczarowany ofertą Interu | Palestra bardzo blisko Interu (37)

22.06
00:00

Komentarze (26)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
11.10.2020 o 03:59 przez timon
timon
Generalnie to chyba nie był przypadek, ze gracz z takim nazwiskiem był dostępny za 20mln i chętnych nie bylo...
11.10.2020 o 01:41 przez Ippon
Ippon
Eriksen nie otrzymał szansy ?
Przed pandemią wystąpił w 2meczach w pierwszym składzie. Po "pandemii" w 5 na 6 meczach ? Ponadtto był jeszcze 1 mecz z udine w pierwszym składzie, później 3 i teraz na start mecz z fiorentiną. Wystąpił w 12 meczach w pierwszym składzie. Mecz z udine miał słaby po czym zagrał w 4 meczach pod rząd w których był piewrszoplanową postacią a każdy następny był już mizerny. Więc z biegiem czasu przestał grać w pierwszym składzie. Wytłumaczenie słabej gry eriksena : brozović mu nie chce podawać, wahadłowi się nie wysuwają na pozycje.
11.10.2020 o 01:43 przez Ippon
Ippon
I nie ma co panikować, wróci do formy to zacznie grać.
10.10.2020 o 18:57 przez radekksm
radekksm
Do Londynu to może wracać conte razem z panem chojnickim na awatarku
10.10.2020 o 16:44 przez Orrin
Orrin
raczej gagliardini wraca do bergamo
10.10.2020 o 13:11 przez nazional
nazional
Jeżeli w rundzie jesiennej będziesz grał mało to się nawet nie zastanawiaj Christian bo Cię poprostu szkoda! Inter ma coś takiego że potrafi zniszczyć wielkich piłkarzy, niestety.
10.10.2020 o 09:58 przez SETE
+1
SETE
Wszyscy wiedzieliśmy jaki styl gry prezentuje Eriksen , wszyscy tez wiemy jakie preferencje co do typu graczy ma nasz trener. I jakby w tym miejscu można postawić kropkę.
10.10.2020 o 07:08 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Gaga ponad wszystko!...
09.10.2020 o 22:51 przez SlimShady
SlimShady
Sądzę że to w tym momencie najlepsze wyjście, Eriksen to swietny piłkarz ale Conte nie da mu pograć, on nie chce trequartisty a rapierdalaczy jak Vidal czy Kante. Koguty nieźle sobie radzą, Mou odbuduje tą drużynę, oni zawsze mieli typową 10, Modrica to właśnie Eriksen zastąpił, luka po dunczyku narazie nie została wypelniona więc działacze cały czas liczą że jest szansa na powrót syna marnotrawnego. Inter jednak nie może zimą sobie pozwolić na jego wypożyczenie czy transfer za 15 mln bo się znowu skropromituje, a mówimy o graczu , za którego choćby 2 lata temu rzadano 70 mln.
09.10.2020 o 19:42 przez ANIOL
+1
ANIOL
Nikt w tym klubie mnie tak nie wqrwia jak ten pacan z juventusu .... takiego grajka tak szmacić...ehhhh
10.10.2020 o 12:28 przez Guarin
Guarin
kościół eriksena tego nie zniesie. masowe samobójstwa są pewne
09.10.2020 o 18:56 przez rafalik93
rafalik93
jak ma się chłop męczyć to odejdzie w styczniu...ale liczę bardziej, że beton włoski odejdzie razem z gagliardinim a chętnie widziałbym pochettino ,allegriego badz nawet mistrza Mourinho ;)
09.10.2020 o 15:40 przez Rafał 1976
+3
Rafał 1976
Do połowy grudnia już tej ofermy Conte nie będzie u nas to wreszcie Chłopak będzie grał pierwsze skrzypce 💪 💪
09.10.2020 o 14:24 przez Czarson
+1
Czarson
Wróci i wiecie co? Będzie tam grał świetnie.
09.10.2020 o 13:06 przez Kondzik
+1
Kondzik
Prędzej grzywka poleci jak Duńczyk
09.10.2020 o 12:29 przez Drakan83
+3
Drakan83
Zwyczajnie mi go szkoda, zapewne inaczej sobie wszystko wyobrażał
09.10.2020 o 18:57 przez rafalik93
rafalik93
a czego oczekiwałeś? że przyjdzie i zacznie po 15 asyst mieć w sezonie..prawda jest taka, że eriksen nie nadaje sie do serie a ...nie potrafi walczyć o piłkę a u betona to nie przejdzie..lepiej odzyskać pieniadze i zainwestować w lewe wahadło ...i po sezonie jak bedzie źle to pożegnać grzywke
09.10.2020 o 20:48 przez Drakan83
Drakan83
Oczekiwania miałem nawet większe niż 15 asyst...ale nie dowiem się raczej czy by podołał...bo jest ewidentnie odstawiony na boczny tor. I pisanie, że nie gra bo sienie wraca (tak w skrócie) można włożyć między bajki. Perisić nie pasuje na wahadło, w obronie też nic nie daje, wypychany z klubu ostatnio przy każdym okienku...gra. Więc sorry, ale jednak mi go szkoda...niech zagra z 10 meczy, jak będzie zawalał to nie ma o czym mówić i nikt nie będzie go bronił
09.10.2020 o 11:34 przez pluto11
+1
pluto11
W czerwcu to będzie nowy trener więc Eriksen zostać powinień
09.10.2020 o 11:11 przez inter30
+2
inter30
Dawno nie było standardowych farmazonów o eriksenie , będzie tak z tydzień juz, brakowało mi tego
09.10.2020 o 11:04 przez Orzeu
+1
Orzeu
styczeń czy czerwiec Eriksen odejdzie
09.10.2020 o 11:12 przez inter30
+4
inter30
W czerwcu to najpóźniej Conte będzie się stąd pakował
09.10.2020 o 14:26 przez Avtvv
Avtvv
Jak Conte wytrwa do czerwca to będzie znaczyło że wszystko idzie zgodnie z planem i zostanie. W przeciwnym wypadku poleci dużo wcześniej :) .
09.10.2020 o 21:52 przez Tomi8989
Tomi8989
Niekoniecznie, bo może też wygrać mistrzostwo, czego mu życzę i Nam wszystkim, i odejść po zakończeniu sezonu, jakby w glorii chwały. I wtedy cyk, nowy trener, i wokół Eriksena bedziemy tworzyć kolejny zwycięski projekt. Byle by sam zainteresowany wytrwal do czerwca, i nie poszedł gdzie indziej w zimie. Nic mnie tak ostatnio nie wkurza, nawet moja żona, jak niusy o Christianie.
10.10.2020 o 10:01 przez SETE
SETE
Pamiętaj ze jest euro 2020 ( lub 2021 ) :) Trudno żeby Duńczyk przez rok cierpliwie pełnił role zapchajdziury
10.10.2020 o 12:18 przez Tomi8989
Tomi8989
Masz rację, zapomniałem chwilowo o Euro. Grać, być w formie na Euro, o to mu chodzi, bo o powołanie do kadry to raczej nie ma się co martwić, nawet jesli gral by malo.

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się