Pozostałe

Eto'o już w Mediolanie (20)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
prawie 17 lat temu
382
20
Samuel Eto’o przybył do Mediolanu. Pierwsze słowa, jakie wypowiedział, skierowane były do Massimo Morattiego: „Massimo jest osobą z wielkim sercem”. Były już napastnik Barcelony dodał: ”Gratulacje dla mojego nowego zespołu, który wygrał już pierwsze Derby Mediolanu.”

Eto’o przybył do Mediolanu dziś rano. Na lotnisku przywitali go agent José Maria Mesalles i dyrektor Interu Paolo Viganò, który wrócił ze Stanów Zjednoczonych. ”Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być w Interze. Chcę tutaj ciężko pracować, by wygrać Champions League.” Samuel Eto’o przejdzie dziś testy medyczne w Pavii.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Lautaro królem strzelców, Dimarco królem asystujących (1)

25.05
03:34

Komentarze (20)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.07.2009 o 13:46 przez trk
trk
Jak będzie w takiej formie jak w zeszłym sezonie to nie wiem..Świetny napastnik,piłka go szuka w polu karnym..Jeden z najlepszych snajperów świata..Co finał w LM strzelał bramke !! Eto zostąpi Ibre <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 19:35 przez SlimShady
SlimShady
Jeszcze wszyscy bedziemy tego żałować <img src="http://fcinter.pl/emots/cry.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 16:24 przez Ibracadabra eight
Ibracadabra eight
Ja też, to co wczoraj pokazał Milito + Eto'o, mmmmm... A tak na marginesie nie pasują do siebie<img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 16:15 przez Omen
Omen
Już się nie mogę doczekać pierwszego oficjalnego meczu !!
27.07.2009 o 14:21 przez Adriano_forever
Adriano_forever
No i dobra. Podpisuj jak najszybciej kontrakt i zapominamy o Ibrze
27.07.2009 o 13:53 przez Piekarz
Piekarz
Inter chyba jeszcze się z Hlebem nie dogadał, a przynajmniej nie do końca.
27.07.2009 o 13:12 przez mati1908
mati1908
a gdzie hleb ?!
27.07.2009 o 13:03 przez Oba
Oba
Umarł król, niech żyje król. Witamy w Mediolanie !!
27.07.2009 o 12:58 przez Pazzesco
Pazzesco
Jakoś wszyscy są narazie szczęśliwi, i Massimo i Laporta, Zlatan oraz Samuel także, zobaczymy po sezonie kto będzie płakał <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 12:27 przez FunKeeRebel
FunKeeRebel
Wspomnilame wczenbsiej ze Ibra nie jest niezastapiony <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> I Wczoraj powoli moglismy ogladac tego dowody <img src="http://fcinter.pl/emots/brawa.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 12:19 przez Arek223
Arek223
<a href="http://arek5443.mybrute.com">http://arek5443.mybrute.c
om</a>
27.07.2009 o 11:50 przez proba1
proba1
Wczoraj Mlito pokazal ze mozemy nawet nie poczuc braku Ibry
27.07.2009 o 11:38 przez adriano:)
adriano:)
Nazwałbym to prędzej &quot;wielką kieszeń&quot; niż wielkie serce <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 11:27 przez Interodzawsze
Interodzawsze
Pożyjemy zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Ja jestem zadowolony z wymiany.Porzebujemy jeszcze jakiegoś rozgrywającego choć możliwe że Hleb odbuduje swoją forme.
27.07.2009 o 11:06 przez Mate1908
Mate1908
Już widać wielkie wzmocnienia w postaci Milito i Lucio. Motta też nieźle sobie poczyna. Do tego dojdzie jeszcze Eto'o i Hleb. Zapowiada się ciekawie. Na papierze Inter wydaje się silniejszy niż rok temu. Widać że bez Ibry też można wygrywać, i to mnie najbardziej cieszy. W tym sezonie zobaczymy całkiem odmieniony Inter. Mam nadzieję że będzie on dalej zwycięski. Forza Inter!
27.07.2009 o 11:05 przez Cny
Cny
Ma(R)co_Polo: Za dużo już mieliśmy tych ataków marzeń <img src="http://fcinter.pl/emots/piwko.gif"; alt="" /> <br /> <br /> W duże serce Massimo nie wątpi chyba nikt ;P
27.07.2009 o 11:02 przez MarcoPolo
MarcoPolo
No foto ma swój urok ,ale ja czekam na oficjalne <br /> Etoo-Milito to będzie atak marzeń <br /> Forza Samuel <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 11:02 przez zbyniu88
zbyniu88
wczoraj widzielismy nowy inter lepszy inter<img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 10:58 przez adriano:)
adriano:)
Ta fotka jest genialna <img src="http://fcinter.pl/emots/bigrazz2.gif"; alt="" />
27.07.2009 o 10:55 przez RafiQ
RafiQ
Na papierze to wygląda zabojczo . Milito i Eto'o <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> teraz jak tak patrze na transfer Ibry obiektywnie to może on nam dać same plusy. Ibra był troche toksyczny .. jeśli jemu się nie powodziło cały zespół z reguły grał słabo . Teraz Inter będzie miał inny styl . Nie będzie już tej największej gwiazdy od której wszysko zależy . Zobaczymy jak to wyjdzie ale jestem dobrej myśli <img src="http://fcinter.pl/emots/mruga.gif"; alt="" />

Shoutbox

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625702

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się