Pozostałe

Fabregas prezentem dla Mourinho? (84)

Autor:
Źródło: goal.com
około 16 lat temu
970
84

Massimo Moratti bardzo pragnie, aby Jose Mourinho był nadal trenerem Nerazzurri. Oprócz nowego kontraktu dla Portugalczyka, szef drużyny z Mediolanu pragnie podarować mu w prezencie Cesca Fabregasa.

 

Corriere Dello Sport donosi, że w przypadku wygrania przez "The Special One" Ligi Mistrzów, boss Interu Mediolan w ramach podziękować dla Mourinho, ściągnie na Giuseppe Meazza Cesca Fabregasa. Odejście Hiszpana jest tym bardziej prawdopodobne, gdyż Arsenal poraz kolejny zakończy sezon bez żadnego trofeum.

 

Kwota jaką Inter musiałby zapłacić za gracza The Gunners oscyluje w granicach 35 milionów Euro. Oprócz gotówki na Emirates Stadium miałby powędrować Mario Balotelli.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

San Siro otwiera „Skywalk”. Podziwiaj boisko z wysokości 55 metrów (1)

07.05
09:54
whatsapp

Zapraszamy na grupę Whatsapp polskich Interistów (0)

11.06
10:53

Komentarze (84)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.05.2010 o 14:29 przez eriko
eriko
do czenzen i hQ<br />
<br />
może z tym antyfutbolem to przesadziłem bo inter grał poprostu rozważnie w obronie ale chodziło mi o to ze barca na CN cały czas atakowała i miał inicjatywę a w pierwszym meczu milito strzelił ze spalonego a o tym antyfutbolu napisałem bo mnie hQ sprowokałeś i zdenerwowałeś
10.05.2010 o 10:23 przez adriano:)
adriano:)
Mało realne.
10.05.2010 o 00:15 przez Garguś
Garguś
Przyłączam się do prośby Il Capitano. Nie ma sensu dyskusja na temat kto jest lepszym zawodnikiem? czy Która liga jest lepsza? Poza tym nie wy decydujecie. Ja jednak nie chciałbym aby Inter stał się drugim 'Realem'. To są za duże pieniądze. <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2010 o 23:50 przez adi1908
adi1908
Cesc ok ale Mario oddać <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> :/
09.05.2010 o 23:46 przez sas111
sas111
fab04---&gt; jeszcze jedno... gadasz ciagle 18 bramek i 15 asyst Fabregasa... wiesz co jestes strasznie zalosny ze patrzysz tylko na te statystyki... Wes jest bardziej kreatywnym zawodnikiem i graja na rownym poziomie..gadasz ze Inter przestraszyl by sie Drogby albo Rooneya- haha wlasnie bylo widac jak przestraszyl sie drogby w 1/8 LM... a ty pedale nagrales sie w FM-a i udajesz wielkiego znawce pilki... schowaj sie i wiecej nie pisz bo sie tylko kompromitujesz.. ta twoja premier league juz wcale nie jest taka dobra jak 2 lata temu tzn nie ma takiej przewagi i maja najwiecej dlugow ze wszystkich lig w europie
09.05.2010 o 23:35 przez Mate1908
Mate1908
Mało realny transfer. Fabregas jeśli opuści Arsenal to zapewne jako główny kierunek obierze sobie Katalonię. Musimy pomyśleć nad ściągnięciem kogoś bardziej realnego. Mi osobiście widzi się VdV <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.05.2010 o 22:45 przez sas111
sas111
fab04 i kanonier----&gt; gowno wiecie o serie A a sie wypowiadacie.. wiec moze najlepiej zamilczec...
09.05.2010 o 22:34 przez Adriano_forever
Adriano_forever
35 mln plus do tego Mario? hallo to jakiś zonk czy jak? sam mario jest z tyle wart
09.05.2010 o 22:32 przez czenzen
czenzen
Zajebiście ziomki xP Chciałem stwierdzić fakt że do finału LM dostała się drużyna grająca antyfutbol (cokolwiek to oznacza, bo moim zdaniem antyfutbol to np. piłka ręczna, albo siatkówka) czy Eriko w ogóle kur** wiesz co piszesz... <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! Pomyśl zanim cos nadrukujesz... Moim zdaniem tez serie A jest słabsza od PL, fakt jest taki że 2 najlepsze drużyny Europy (czyli właściwie świata) grają w finale a najlepsza go wygrywa, i to samo powiem jak Inter przegra bo najlepszy wtedy będzie Bayern... ale jeżeli piszesz że Inter gra antyfutbol to weź sie pierdolnij w głowe <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
09.05.2010 o 22:26 przez Karim
Karim
Inter*
09.05.2010 o 22:25 przez Karim
Karim
Ja powiem tak , inter grał anty- futbol na Camp Nou ale to była konieczność. Na wymiane ciosów Mediolańczycy po prostu nie mogli sobie pozwolić więc jak najbardziej prawidłowe podejsćie do tego spotkania ze strony Mourinho i spółki
09.05.2010 o 22:13 przez hQ
hQ
eriko - Inter grał anty-futbol tak? Anty-futbol to grała Barca, która nie potrafiła przez 60min strzelić prawidłowo gola grając przeciwko osłabionemu Interowi(przez czerwoną kartkę wiadomo za co) i szukała zamiast gola karnego. Anty-futbol grał Arsenal z Barceloną. Strzelając gola na CN zamiast bronić wyniku zaczęła atakować. <br />
<br />
fab04 - nie dość, że pisanie kaleczysz to czytać nie umiesz. Napisałem tak aby ci zasugerować to, ze teraz będziesz wymieniał mecze z przed iluś lat nie wiadomo po co. Inter nie rozkopał Barcelony, ale Barca z pewnością Arsenal<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.05.2010 o 21:50 przez pablo77
pablo77
fab04 jednym slowem osmieszasz sie i lepiej zostan tam na stronie arsenalu naprawde ... chlopaki nie odpowiadajcie juz na ta prowokacje z Fabregasem i Wes'em bo nie ma sensu najwidoczniej.. <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2010 o 21:37 przez syn
syn
Ten transfer się nie spełni. Lepiej się postarać o np. Van der Vaarta.
09.05.2010 o 20:45 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Il capitano: Co masz na myśli mówiąc Chlew<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ?
09.05.2010 o 20:41 przez Wojtas3722
Wojtas3722
Arsenal w porównaniu do Interu jest jak dziecko przy zawodowym piłkarzu. Snejder wymiata w polu a Inter pokazał Barcelonie jak trzeba grać. Problem jest w tym że taki niby mocny klub jak Barcelona nie potrafi się pogodzić z porażką... Inter się liczy a nie jakiś dziadowy Arsenal co go byle Porto 2:0 zjechało... Forza Inter<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2010 o 20:35 przez snuffy
snuffy
Inter w tym sezonie obił mistrza Anglii obił prawdopodnego mistrza Hiszpanii i oby obił mistrza Niemiec więc raczej od Arsenalu jesteśmy znacznie silniejsi naszym liderem jest Wes, Arsenalu Ces niech każdy odpowie który lider lepszyi który prowadzi do większych sukcesów<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Co do młodzieży z londynu to słysze to juz kilka sezonów i jakos dalej wielkie g z tego jest a za rok wypadacie niestety z wielkiej 4 w Anglii :]
09.05.2010 o 20:06 przez konrados
konrados
wątpie zeby chciałgrac we włoszech bo mówi tylko o hiszpani o Barcelonie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.05.2010 o 19:58 przez SlimShady
SlimShady
Jak zdobędziemy Scudetto to nie co szczędzić prezentów dla naszego Jose, szczególnie takiego fajnego Fabregasa, ten zawodnik byłby fenomenalnym wzmocnieniem.
09.05.2010 o 19:39 przez 1+8
1+8
A czy przesiadujemy na waszych stronach Arsenalu czy innych Angielskich zespołów<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> nie bo nie wiele nas one obchodzą<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
09.05.2010 o 19:12 przez 1+8
1+8
fab04 osiągnął już poziom maksymalnej frustracji i co wy chcecie porównywać piłkarzy typu Fabregas i Snejider? Snejider biega walczy za dwóch strzela zbiega do skrzydeł kiedy trzeba strzela wolne, wykonuje rożne itp. a Fabregas to król środka pola rozdaje piły uderza z dystansu czasem z pola karnego też coś ukuje. Obaj piłkarze są świetni i najważniejsi w swoich drużynach i jeśli twierdzisz że Snejider + 35 milionów to idź dalej oglądać tą swoją ligę bankrutów i nie wchodź na stronę klubu ligi Włoskiej bo nic o niej nie wiesz
09.05.2010 o 19:07 przez eriko
eriko
hQ<br />
no kończ lepiej bo ci się argumenty kończą a fabregas i tak jest świetny a liga angielska lepsza od serie A
09.05.2010 o 19:06 przez eriko
eriko
no rzeczywiscie inter rozkopał barce<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
w pierwszym meczu mieliście farta bo milito przecież strzelił ze spalonego a w drugim postawiliscie autobus w polu karnym i wogóle inter nie atakował gdyby arsenal w rewanzu po strzelonej bramce sie tylko bronił to być moze barca by arsenalowi nie strzeliła chociaż interowi trzeba przyznać że defensywe ma lepszą ale to co gra inter to jest antyfutbol jednak
09.05.2010 o 18:59 przez Karim
Karim
hQ <br />
kończ bo bredzisz...........
09.05.2010 o 18:59 przez eriko
eriko
Karim<br />
zgadzam sie z toba
09.05.2010 o 18:57 przez hQ
hQ
Taa.. Inter rozkopał Barcelonę, a Arsenal dostał od niej baty. Dobra, ja kończę bo szkoda czasu. <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.05.2010 o 18:57 przez Karim
Karim
hQ pl jest silniejsze od serie a chociażby dlatego że:<br />
- Grają tam lepsze kluby<br />
- Jest więcej światowej klasy zawodników
09.05.2010 o 18:57 przez eriko
eriko
hQ<br />
a mi się wydaje że w lidze włoskiej liczy się tylko inter bo inter do końca nie wiem czemu nie gra tak dobrze jak w lm a gdyby grał tak jak w lm w lidze włoskiej to wydaje mi sie ze juz by mieli sporo punktów przewagi nad romą która dla mnie jest najwiekszym zaskoczeniem w serie a
09.05.2010 o 18:52 przez hQ
hQ
Nie raz bo dwa, w przeciwieństwie do Arsenalu, który dostawał od nich baty.
09.05.2010 o 18:47 przez hQ
hQ
Dla mnie liga włoska jest silniejsza od angielskiej bo:<br />
-mistrz Włoch pokonuje mistrza Anglii w LM<br />
-w lidze włoskiej ciężej jest wygrać nawet z outsiderem tzn. że liga jest trudniejsza(wyobrażacie sobie CFC wygrywającą 7:0 4 razy w lidze włoskiej? Ja nie).<br />
<br />
fab04 - gdyby gdyby gdyby.. gdybyś umiał pisać, nie miałbym problemów z czytaniem i migrena by mi minęła.

Shoutbox

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Borgen 21.06.2026 21:30

Ale w sumie trudno się dziwić jak w większości krajów ponad połowa zawodników nie ma tożsamości narodowej, nie wie jaki kraj (historycznie) reprezentuje itd.

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

Tylko pod kołdrą reprezentacji

Nerazzurx10 21.06.2026 21:29

To są rozgrywki klubowe już

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625101

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się