Plotki transferowe

Fernando, a także Jackson Martinez? (32)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Źródło: transfermarketweb.com
około 13 lat temu
1655
32

Według ostatnich doniesień, zarząd Interu Mediolan silnie zaangażował się w sprowadzenie do Mediolanu Fernando z Porto. Wygląda na to, że częste wizyty w tym klubie spowodowały zainteresowanie jeszcze jednym zawodnikiem - Jacksonem Martinezem.

 

Martinez ma 26-lat, jest reprezentantem Kolumbii. Gra jako napastnik. Pytało o niego już kilka innych europejskich klubów. Niestety, zawodnik ten nie posiada paszportu UE w tym momencie i nie odejdzie za mniej niż 18 milionów euro. W 43 spotkaniach rozegranych dla drużyny mistrza Portugalii zdobył 33 bramki i zaliczył 2 asysty. Ma 184 centymetry wzrostu i waży 75 kilogramów.

udostępnij

Zobacz też

mercato live paz

Mercato Live 24.06 (16:15) Palestra zagra w Chelsea | Atletico po Soleta! (162)

24.06
00:00
mercato live 2026 jones

Mercato Live - 17.06 (19:50) Jest decyzja Besiktasu ws. Asllaniego // nieoficjalnie - Provedel w Interze za 3 mln euro (59)

17.06
08:32

Komentarze (32)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.05.2013 o 18:49 przez CNS87
CNS87
Dzonatan Shelotto Chivu Stanko Silvestre Mudingay Rocchi to sa zawodnicy którzy powinni odejsc co do Alvareza i Cassano to jestem za tym aby zostali bo sa swietnym grajkami i duzo wnosza Alvarez w koncowce sezonu gral bardzo dobrze i nawet jak by nie wywalczyl miejsca w pierwszym skladzie to i tak byl by swietnym zmiennikiem to samo tyczy sie Cassano ktory jak gra na swojej pozycji i przy odpowiedniej taktyce jest praktycznie nie do zastapienia.
30.05.2013 o 14:19 przez sadek
sadek
taa Fernando, Martinez, ludzi wierzycie w to? Przyjdzie Kucka i przedłuzymy kontrakt z Chivu, to beda nasze wzmocnienia tego lata
30.05.2013 o 13:24 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Fernando, a także Jackson Martinez? To by była bomba, ale mało prawdopodobna !!
30.05.2013 o 13:06 przez Gajdzik
Gajdzik
Staty ma bardzo dobre, może by ożywił w końcu nasz atak !
30.05.2013 o 12:43 przez adilbn
adilbn
Handanovic, Bardi, Belec

Ranocchia, Juan Jesus, Campagnaro, Samuel, Andreolli, Nagatomo, Mbaye, Zanetti, Jonathan, Pasa - ściągnąć: Douglas, Peruzzi.

Kovacic, Guarin, Cambiasso, Obi, Gargano, Benassi, Laxalt, Botta, Duncan - ściągnąć: Fernando, Bonaventura, Ince, Zuniga.

Palacio, Milito, Icardi, Longo, Garritano - ściągnąć: Aubamayang

Sprzedać/pozbyć się: Castellazi, Carrizo, Silvestre, Chivu, Pereira, Alvarez, Mudingayi, Kuzmanovic, Stankovic, Schelotto, Rocchi, Cassano

Moje marzenie na nowy sezon.
30.05.2013 o 11:09 przez berniol21
berniol21
Jak ja chciałbym zobaczyć Martineza u nas !! ! Polityka Porto jest genialna to nie byle przypadek sprowadzać co roku tak owocnych zawodników.
30.05.2013 o 10:45 przez mediolan1908
mediolan1908
musimy go mieć on jest prze ch... musi u nas być nie ważne za ile euro :hold:
30.05.2013 o 09:39 przez ambosito
ambosito
Brać nie czekać.
Czekałem na tego newsa!
30.05.2013 o 03:18 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Takich piłkarzy Nam trzeba
30.05.2013 o 02:59 przez Weo
Weo
rotacjana napadziorów w składzie Palacio - Icardi - Cassano - Martinez O_o
30.05.2013 o 00:55 przez kovacic10
kovacic10
Nasi musieliby tylko wyłozyc troche kasy. Sam zawodnkik myślę, ze chciałby do nas przyjsc. Serie A to bardziej konkurencyjna liga, na 100% miałby pierwszy skład i do tego w Interze są zawodnicy z Porto, w tym jeden kolumbijczyk :)
30.05.2013 o 00:16 przez Nasir
Nasir
ta bramka co przyjal pilke tylem do bramki kolankiem i uderzyl pietą, cudo...
30.05.2013 o 00:10 przez dodo_IM
dodo_IM
Kurcze staty ma zabójcze. On albo Benteke to byłoby super wzmocnienie na atak.
30.05.2013 o 00:04 przez Greg4Inter
Greg4Inter
to dla kogo niby te miejse spoza UE mamy trzymac? :D
30.05.2013 o 00:00 przez Pawel1992
Pawel1992
statystyki ma dobre ale jest za drogi dla nas , nie ma paszportu UE i nie wiem czy będzie chciał iść do klubu któy nie gra w pucharach europejskich.
PS. Kolumbia niezłą kadrę ma.
29.05.2013 o 23:58 przez el_loco
el_loco
taki pozyskamy duecik byłby naprawdę fajny. Oczywiście są też minusy, jak się nie mylę mamy prawo do jednego zawodnika nie posiadającego paszportu UE. Więc albo Martinez albo Peruzzi.
29.05.2013 o 23:53 przez piotrekninter
piotrekninter
jeden kozak trafil do Monaco, drugi do nas? no way,za drogi
29.05.2013 o 23:37 przez Mati0INTER
Mati0INTER
za piękne żeby było prawdziwe ...
:forza:
29.05.2013 o 23:36 przez Greg4Inter
Greg4Inter
takiej "9" nam brakuje
29.05.2013 o 23:33 przez microsoft666
microsoft666
bzdura kolejna,naszym celem jest Ishak Belfodil
29.05.2013 o 23:33 przez 9marzec1908INTER
9marzec1908INTER
Martinez=40 mln 40 mln=Thorir
29.05.2013 o 23:30 przez Yascarr
Yascarr
Szczerze? Nasi są zbyt głupi i ograniczeni żeby taki interes zrobić ;)
29.05.2013 o 23:24 przez sas111
sas111
niech Inter skupi sie narazie na Fernando, a te bajeczne marzenia odłoży na końcówke mercato bo zazwyczaj to oni do 20 sierpnia marzą a w ostatnie dni kupują coś bezmyślnie na szybkiego :P
29.05.2013 o 23:22 przez Chuchu
Chuchu
Martinez to by był transfer-poezja. No ale za dużo okienek transferowych w wykonaniu Branki widziałem, żeby wiedzieć, że nic z tego nie będzie. Chociaż Mazzarri lubi czasem tupnąć nóżką na zarząd.
29.05.2013 o 23:17 przez Ynter
Ynter
Martinez jest świetny, króluje w powietrzu, ale i tak nasi nie dadzą rady go kupić więc nawet nie zacznę się jarać bo nie ma sensu :)
29.05.2013 o 23:10 przez Dejwid
Dejwid
Jakby tak zbic cene Alvarezem, a Fernando za gotówke to byłby swietny ruch. Jendak pewnie Inter pozbedzie sie kolejnego kreatywnego gracza na rzecz odbieracza pilek (choc swietnego).
29.05.2013 o 23:10 przez Koziolek
Koziolek
Brzmi jak marzenie. No ale cóż, za duet Fernando, Martinez nasz kochany Branca zaproponuje: 700tys + Alvarez + Schelotto, wypozyczenie Marigi i koszulke z podpisem Milito.
29.05.2013 o 23:07 przez andyvdm
andyvdm
Zamiast sprowadzac jakies "uzupelnienia skladu" i wydawac w sumie po 30 mln na 5 sztuk szrotu albo 13 mln na drewno ktore MOZE bedzie dobre za 3 lata wystarczy dac ze 20 pare mln na klasowego napastnika takiego jak Martinez, ale to nie na glowe Baranki
29.05.2013 o 23:02 przez kovacic10
kovacic10
Kurde gdyby Martinez przyszedł to atka byłby ładny: Palacio, Cassano, Milito, Icardi, Longo, Martinez. Marzenia...

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625637

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się