Plotki transferowe

Fiorentina po Santona (13)

Źródło: football-italia.net
ponad 10 lat temu
951
13

Dziennik La Nazionale podał dzisiaj informację, jakoby to działacze Fiorentiny rozważali dwa wzmocnienia podczas zimowego okienka transferowego - Juana Iturbe z AS Romy oraz Davide Santona z Interu.

Iturbe nie jest zachwycony pomysłem transferu do angielskiego Watford i wolałby zostać na Półwyspie Apenińskim. Do tego okazję ma dać mu właśnie Viola, która bardzo chętnie widziałaby w swoim składzie 22-letniego Argentyńczyka. Jeżeli zaś chodzi o Davide Santona to jest on dla klubu z Florencji alternatywą dla Silvana Widmera z Udinese.

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live - 08.06 (09:30) Hakan Safi przegrywa wybory // Togna - Atalanta nieugięta ws. Palestry (4)

08.06
09:23
mercato live 2026 jones

Mercato live #1 (15:20) LGDS - Atalanta otwarta na sprzedaż Palestry // TS - Marotta z prezentami dla Chivu (97)

29.05
10:16

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.12.2015 o 20:02 przez ekspert
ekspert
Jak już jakiegoś PO się pozbywać to Montoyi właśnie. A co do Iturbe to wolałbym żeby przyszedł do nas niż do Violi.
17.12.2015 o 19:32 przez Kusy
Kusy
ja bym wolał żeby jednak pozostał
17.12.2015 o 18:13 przez interista1987
interista1987
Santon jest oddany klubowi, tu chce grac i jest Wlochem. Powinien zostac w Interze nawet jako zmiennik pewnie by nie narzekal. Montoye odeslac do Barcy, D'Ambrosio zostawilbym bo jest uniwersalny i i dodatkowo mozna byloby pozyskac jakiegos konkretnego gracza na ta pozycje bo z lewej jest Telles i JJ, ktory takze na srodku moze wystepowac. Odeslac amatorow-nielotow Dodo i Kitajca a takze Sranocchie, ktorego poziom jest na ekipy broniace sie przed spadkiem.
17.12.2015 o 18:12 przez inter_21
inter_21
Montoya zagrał jeden jako taki mecz z ogórami w pucharze i już tu robią z niego podstawowego zawodnika, szkoda mi was serio. Jest paru innych pewniaków do wylotu z fiuto i dodo na czele
17.12.2015 o 18:08 przez Alabaa
Alabaa
zmiennik dla Montoyi hehe :D
17.12.2015 o 14:12 przez piotrekninter
piotrekninter
Haha 2mecze Monto i juz wyzej w hierarvhii od Santona.no niektorzy maja fantazje....jak dla mnie LO to Alex i Jj Po Dd Santon Montoya.na wypozyczenie dac Dodo.yuto opylic.a za dobry hajs jednego z trzech mozna sie pozbyc czy to Danilo czy Santona czy odeslacMonto do barcy
17.12.2015 o 13:50 przez Edi092
Edi092
Montoya zagrał raptem dwa przyzwoite mecze i od razu staje się pewnym punktem na prawej obronie, sądząc po niektórych komentarzach, a nie dawno jeszcze był bluzgany równo.
17.12.2015 o 13:13 przez Nadia G
Nadia G
Santon jest średnim zawodnikiem, ale ma tendencję do utrzymywania swojej formy. Wiadomo czego można się po nim spodziewać (dobrej gry do okolicy wysokości pola karnego i raczej kiepskawej gry w kryciu 1 na 1). Powinien być w szerokiej kadrze i walczyć o miejsce w 11-stce. Sprzedawanie go nie jest dobre, bo za chwilę będzie szukanie wynalazku na jego miejsce. Lepiej skoncentrować się na upchnięciu komuś Kitajca.
17.12.2015 o 13:02 przez Imrahil
Imrahil
facepalm
17.12.2015 o 13:00 przez Giu Meazza
Giu Meazza
Sprzedać tego nędarza. Jest Montoya, jest DD, to gdzie dla niego miejsce?
17.12.2015 o 12:51 przez broda4991
broda4991
Sprzedać i na PO kupić kogoś z prawdziwego zdarzenia jak się Montoya nie ogarnie
17.12.2015 o 12:34 przez ForzaThohir08
ForzaThohir08
Mocny zmiennik dla Montoyi a nawet równy poziom, więc dla rywalizacji na PO zostawić i nie kombinować.
17.12.2015 o 12:23 przez davidoffzmc
davidoffzmc
nie widzę żadnego sensu w sprzedaży Santona.

Shoutbox

Xucatlan 08.06.2026 10:49

Sytuacja z Eriksenem jest dziwna. W obu przypadkach zasłabł w trakcie meczu reprezentacji i niemal dokładnie tego samego dnia (pierwszy raz 12 czerwca, twraz 7 czerwca). To jest tak nieprawdopodobne, że to albo totalny przypadek albo powtórzyło się dokładnie coś co miało miejsce za pierwszym razem. Jak wytłumaczyć, że nie zdarzało mu się zasłabnąć w trakcie, treningów, meczów ligowych, meczów pucharowych, ale w obu przypadkach był to mecz reprezentacji na początku czerwca.

Cny 08.06.2026 10:47

Także imho nie ma co się nad tym nadmiernie pochylać. Jego wybór, on ponosi konsekwencje, nikomu postronnemu krzywdy nie robi.

Cny 08.06.2026 10:46

Przypadek Eriksena jest poprostu medialny i jest problemem dla grupki młodych milionerów uprawiających wyczynowy sport. 95% ludzi uprawiających sport zawodowo, jeśli nie więcej, nie może nawet zbliżyczć się do poziomu finansowego i opieki medycznej, na którą stać rozpoznawalnych piłkarzy.

Cny 08.06.2026 10:44

Jeden rabin powie "tak", drugi rabin powie "nie". WYdaje mi się, że większym problemem są zawały wśród zawodowych kierowców ciągników siodłowych niż u Eriksena, który znał ryzyko, ale pasja i zapewne pieniądze zdecydowały, że akceptuje je. Taki kierowca powoduje dużo większe zagrożenie, bo do grobu może zabrać jeszcze niewinnych ludzi. Do tego tryb życia znacznie bardziej obciąża neizdrowo organizm u niego niż u sportowca. Monitorowanie stanu zdrowia nawet w najlepszym na świecie Janusz-transie nie będzie na poziomie nawet 2-ligowefo Wolfsburga.

Klinsi64 08.06.2026 10:35

Eriksen już jest słaby dlatego powinien skonczyc

Cyrax 08.06.2026 10:33

Nie wspominając już jak może działać obecnie jego psychika po drugim takim zajściu. Stres, a tym samym reakcje z nim związane mogą być jeszcze większe

Cyrax 08.06.2026 10:31

We Włoszech zabraniają uprawiania zawodowego sportu z wszczepionym kardiowerterem też tylko tak z dupy ;)

Cyrax 08.06.2026 10:29

Dokładnie Claudio

Cyrax 08.06.2026 10:29

No trochę bzdury piszesz. Przeciwwskazania jakieś są, ale finalnie decyzja należy do samego piłkarza. Kardiowerter-defibrylator (ICD) monitoruje szybkość rytmu serca i gdy dochodzi do niebezpiecznej granicy, to wtedy się włącza. Oczywiście, że zawału można i dostać nawet siedząc na krześle, ale ekstremalny wysiłek fizyczny zwiększa ryzyko, bo to właśnie wtedy częściej dochodzi o bardzo szybkiego rytmu serca

Claudio 08.06.2026 10:28

Przypadkiem były 2 zdarzenia z Eriksenem i przypadkiem 2 były na murawie w trakcie meczu. Ale oczywiście to nie wina wysiłku..

Cyrax 08.06.2026 10:26

Xucatlan 08.06.2026 09:47 Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma

Jacenty 08.06.2026 10:18

Mou chce Paza do swojego 4-2-3-1, ale Real chce najpierw zrobić porządek w składzie

Orzeu 08.06.2026 10:06

mam podobne zdanie

Xucatlan 08.06.2026 09:47

Skoro wykwalifikowani specjaliści nie widzą przeciwskazań do tego by Eriksen profesjonalnie grał w piłkę, to co najmniej bardzo prawdopodobne jest, że ich po prostu nie ma. A może niech każdy kto ma jakieś problemy sercowe prewencyjnie przykuje się do łóżka...

Xucatlan 08.06.2026 09:42

Ludzie miewają zawały serca i inne tego typu rzeczy siedząc przed TV, jedząc obiad czy nawet we śnie.

Xucatlan 08.06.2026 09:41

Czemu każecie Eriksenowi kończyć karierę? Są w ogóle jakieś przesłanki ku temu, by twierdzić, że koniec grania w piłkę mu się w kakiś sposób przysłuży? Pomiędzy oboma zasłabnięciami Eriksen rozegrał 198 meczów. Można się domyślać, że jest dość szczegółowo monitorowany. Skoro nie wykazywał symptomów, że coś jest nie tak, to na jakiej podstawie ludzie twierdzą, że gdyby siedział na dupie w domu, to nic by się nie wydarzyło.

FENDI_SOSA 08.06.2026 01:13

mou szybko upadnie tam. szkoda naszego dumfriego ale juz chu. gra toczy sie dalej

ragnar 08.06.2026 00:29

Claudio tak samo ten rywal Pereza przegrał, więc żadnego Kloppa Halsnda nie będzie, tylko Mourinho i obiecana gwiazda za 150 :)

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Lautaro Martínez

    17

  • 2

    Anastasios Douvikas

    14

  • 3

    Donyell Malen

    14

  • 4

    Rasmus Højlund

    13

  • 5

    Marcus Thuram-Ulien

    13

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29451

Liczba newsów: 53337

Liczba komentarzy: 624444

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się