Pozostałe

Forlan: „Gra w Interze byłaby jak sen” (33)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
prawie 16 lat temu
1330
33

Diego Forlan przez jakiś czas był wymieniany w gronie potencjalnych kandydatów do zastąpienia w Interze Mario Balotellego. Mimo, że jeszcze kilka tygodni temu Urugwajczyk zadeklarował chęć pozostania w Atletico Madryt, to teraz przyznał w wywiadzie dla Rai Sport, że gra w ekipie mistrza Europy byłaby dla niego niczym sen.

 

- Inter to wielki klub mający w swoich szeregach wielu znakomitych zawodników. Nie łatwo jest przecież wygrać trzy tytuły w ciągu jednego sezonu. Mój transfer do Interu? Ktoś zrobił wokół tej sprawy wiele hałasu. Do niedawna byłem na wakacjach i nic nie słyszałem o zainteresowaniu ze strony Mediolańczyków.

 

- Moratti chce mnie sprowadzić do Interu? Gra na tak wysokim poziomie byłaby jak sen, jednak do tej pory nie wydarzyło się nic konkretnego w tej sprawie – powiedział Forlan.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Romano - Inter zaproponował De Vrijowi przedłużenie umowy (7)

02.06
09:01

Komentarze (33)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
10.08.2010 o 23:35 przez Wujas
Wujas
no to w poprzednim sezonie za duzo tych meczy w pojedynke nie wygral, ja jestem na nie dla tego zawodnika, za stary jak na swoja cene... lepiej dodac te 5 mln i kupic Rossiego
10.08.2010 o 12:33 przez crisinter
crisinter
brać go jest lepszy niż Sculli
10.08.2010 o 11:27 przez Mate1908
Mate1908
Dla Forlana wielkie TAK. Od momentu kiedy powędrował do Primera Division niesamowicie się rozwinął. To typ piłkarza, który w pojedynkę potrafi wygrywać mecze. Do tego świetnie czuje się w grze kombinacyjnej. Na miejscu Morattiego od razu bym go ściągnął do Mediolanu.
10.08.2010 o 10:44 przez piotrekninter
piotrekninter
transfermarkt.de wycenia go na 22mln,ja za tyle bym go bral,2-3 na wysokim poziomie by pogral,a jak Coutinho nie dawalby rady to Forlan moglby nawet Wesa zastepowac,bo na MS gral na tej pozycji rowniez,z bardzo dobrym skutkiem<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
10.08.2010 o 10:12 przez brykAs
brykAs
AM nie zgodzi się go oddać za małą kasę a wydawać 30 mln na 31 latka to trochę dużo.
10.08.2010 o 08:45 przez Koecio
Koecio
Jakby doszedl to dopiero bysmy zaczeli wygrywac ;) Forlan na mundialu pokazal ile jest warty... Powinni go kupic <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
10.08.2010 o 08:26 przez 111
111
zajebisty zawodnik mam nadzieję ze Inter go kupi <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.08.2010 o 01:47 przez lewandowski
lewandowski
A tak woogle to na ile mln n jest wyceniany
10.08.2010 o 01:46 przez lewandowski
lewandowski
lepiej go ściągnąć a nie Sculliego bo forlan jest bardo dobrym doświadczonym zawodnikiem <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
10.08.2010 o 00:00 przez solo_nerazzurri
solo_nerazzurri
15 MLN I jestem za, ale nie wiecej<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
09.08.2010 o 23:53 przez sas111
sas111
napewno lepsza opcja niz Sculi albo Kuyt ale i tak jestem przeciwko Forlanowi chociaz jest dobry
09.08.2010 o 22:30 przez bloow
bloow
z nim to nigdy nie wiadomo, moze by gra piach jak w Man U.
09.08.2010 o 22:22 przez piotrekninter
piotrekninter
Helton kiedys liczylem wiek,srednia,obrony Interu i Milanu to wyszlo cos takiego Inter 31,5 Milan 32,ale oni maja w kazdej formacji dziadkow a u nas jednak pomoc i napad(jeszcze z Mario) jest spoko,tylko obrona starowata,wiec biorac cala kadre pod uwage mysle ze srednia z 2 lata u nas jest nizsza
09.08.2010 o 22:08 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
można go brać, ale za rozsądną kasę, nie ma co płacić jak za mega gwiazdę, patrząc na wiek
09.08.2010 o 22:03 przez Helton
Helton
dla mnie forlan to taka lepsza wersja milito i ten sam wiek 31 lat chociaz przez 3-4 sezony moglby jeszcze pograc ale ja bym go nie sprowadzal w koncu nie jestesmy milanem. Dosyc mamy starszych panow cordoba materac zanetti lucio samuel j.cesar milito czuczu wszyscy po 30. Zreszta jakby tak policzyc nasza srednia to ciekawe czy nie bylalby wyzsza od milanu
09.08.2010 o 21:47 przez dodo_IM
dodo_IM
Milito + Forlan = totalnie zniszczenie.
09.08.2010 o 21:30 przez rolo
rolo
Diego jest świetny , zaliczył fenomenalny występ na MŚ i do tego bardzo go lubię jako zawodnika , ale za drogi i za stary na Inter <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.08.2010 o 21:19 przez cor72z
cor72z
@Omen - nie przyszło Ci do głowy, że Ferguson nie jest jakąś wyrocznią? Dzięki jego decyzjom przedwcześnie klub opuścili tacy piłkarze jak Stam, Van Nistelrooy, Beckham czy Tevez, wszyscy mieli swoje sprzeczki ze Szkotem, który zresztą sam się do jednej przynajmniej pomyłki przyznał.<br />
<br />
@hQ - dobre <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.08.2010 o 21:02 przez hQ
hQ
Mancini, Rivas + mamony za Forlana i git!
09.08.2010 o 20:58 przez Omen
Omen
Każdy się nim podnieca bo miał dobry sezon i mundial w RPA Panowie on ma już swoje lata czy nie lepiej kupić kogoś młodszego<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> Pamiętajcie że wypadł z Manchesteru a jednak Ferguson musiał mieć jakiś powód.
09.08.2010 o 20:44 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby taki gracz jak Forlan do nas dolaczyl,to znaczaco podnioslyby sie nasze szanse na zwyciestwo w LM, ale niestety nie przyjdzie bo Atletico zechce za niego duzej kasy,a nikt za 31 gracza tyle nie da,mimo jego wydolnosci,<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " />
09.08.2010 o 20:40 przez VanBuffer
VanBuffer
Zgadzam sie z Piotrkiem91.On jest ich oczkiem w glowie i cena za nie go bedzie kosmiczna <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
09.08.2010 o 20:21 przez Kris88
Kris88
brac jak da rade , z 2-3 lata bedzie z niego pozytek
09.08.2010 o 20:19 przez 4letniStefan
4letniStefan
Naprawdę klasowy napastnik- jeden z najlepszych na świecie. Jedyny minus to te 31 lat.
09.08.2010 o 20:16 przez Piotr91
Piotr91
Forlan &gt; Sculii, tylko w najbliższym czasie trzeba by było szukać kogoś młodego bo razem z Milito mają swoje lata już
09.08.2010 o 20:15 przez cor72z
cor72z
Wszyscy w Madrycie są zakochani w Uruguayo, łącznie z prezesem, nie odejdzie stamtąd, chyba że za jakąś astronomiczną sumę (rzędu 30-35 milionów euro, takie czasy) <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
09.08.2010 o 20:05 przez Maicon29
Maicon29
Świetny zawodnik ale myślę,że zostanie w Atletico.
09.08.2010 o 19:59 przez dichu
dichu
brac ja na tak wiele bramek strzela i do tego nie kaprysi <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
09.08.2010 o 19:52 przez SlimShady
SlimShady
Tez z chęcia bym go u nas widział. z Milito stworzyliby najlepsza parę napastników na świecie, dodając do tego Eto to juz wogule kosmos. Pomimo wieku to bardzo dobrze przygotowany fizcnie zawodnik uwodnił do np. na Mundialu,a o słynnej najlepszej wydolności płuc w reprezentacji Urugwaju nie wspominam<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Bardzo by mnie Moratti ucieszył gdyby nam go sprezentował zamiast Balo, ale on raczej w Atletico zostanie.
09.08.2010 o 19:50 przez mati1908
mati1908
Sezon miałeś zaje..., ale wolałbym zamiast Ciebie Rossiego, Robinho lub Podolskiego. Mimo to, wolę Ciebie niż Kuyt'a.

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się