Pozostałe

Fotowakacje z Interem 2 (12)

Autor:
Źródło: inf. własna
3 miesiące temu
1756
12
fotowakacje 2019

Portal Fcinter.pl zaprasza wszystkich zarejestrowanych użytkowników do udziału w  pierwszym z dwóch konkursów jakie dla Was przygotowaliśmy. Konkurs pt. „FotoWakacje z Interem 2” to kontynuacja zeszłorocznej edycji. Główną nagrodą będzie oryginalna koszulka Interu na sezon 2019/2020 !

aktualizacja 24.07 - Zdjęcia publikowane są tu

Razem ze sklepem internetowym Zgoda FC pragniemy zaprosić Was wszystkich do udziału w konkursie, w którym Waszym zadaniem będzie nadesłanie nam swojej wakacyjnej fotki związanej z Interem.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie na adres mailowy redakcja@fcinter.pl swojego zdjęcia z wakacji w barwach Interu. W wiadomości prosimy o wysłanie nicku na stronie oraz miejsca z jakiego zrobione jest zdjęcie.

Fotografie będą umieszczane na naszym fanpage’u na portalu społecznościowym facebook od dnia 11 lipca 2019 r. Użytkownik, którego zdjęcie zbierze najwięcej polubień, zostaje zwycięzcą konkursu. W przypadku równej ilości „lajków”, decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z nowym RODO, prosimy o dodanie w wiadomości mailowej następujących klauzul:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
2. Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego wizerunku w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
3. Wyrażam zgodę na opublikowanie na portalu fcinter.pl informacji o zwycięzcach w związku z wzięciem udziału w konkursie pt. „FotoWakacje z Interem”.
4. Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin konkursu „FotoWakacje z Interem”.
5. Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności portalu fcinter.pl i akceptuję jej warunki.

Zabawa potrwa do 10 września 2019 roku. Zwycięzca zostanie nagrodzony we wrześniu. Zapraszamy do wysyłania swoich fotek już teraz!

Uwaga! Wszelkie podejrzane lajki (od kilkudziesięciu kuzynów z Nigerii, Egiptu itp.) nie będą brane pod uwagę!

#wakacjezfcinter

 

Tagi: konkurs
udostępnij

Zobacz też

Kasa

Zarobki Mauro Icardiego na tle kolegów z PSG (3)

11.10
15:48
Stefano Sensi

Znaczący wzrost wartości Sensiego (5)

09.10
16:11

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2019 o 12:22 przez Dyl87
Dyl87
Nie liczy się miejsce a Inter w Sercu
29.07.2019 o 00:34 przez doman
+3
doman
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff
29.07.2019 o 06:22 przez Kondzik
+3
Kondzik
Nikt nie powiedział że wygra fotka zrobiona na Hawajach czy murze chińskim. Tu redakcja nie decyduje tylko ilość głosów narodu polskiego
29.07.2019 o 06:50 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
A ktoś Ci broni wrzucić fotkę podczas zbierania truskawek w koszulce Interu? To, gdzie zrobisz zdjęcie, jest nieistotne - najistotniejsze jest to, żeby mówiło ono o Twoim przywiązaniu do klubu ⚫🔵
29.07.2019 o 13:32 przez Orzeu
+1
Orzeu
doman napisał:
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff


kretyński to jest Twój komentarz. Przysram się żeby się przysrać nie ;) ?

Byś zagłębił temat i pierwszą edycję to byś widział, że to co napisałeś to totalna bzdura, debilizm. 2 miejsce w ostatniej edycji zajął użytkownik, który wrzucił zdjęcie... z domu, z synem. Poza tym fani nadsyłali zdjęcia z wycieczek do lasu, wypadów nad jezioro, na plażę, itp.
29.07.2019 o 14:16 przez Lopez
+1
Lopez
Kolego tutaj liczy się Twoja pomysłowość. Nie ważne gdzie to zrobisz byle się innym podobało. Każdy głos waży tyle samo. Postaraj się, a nie narzekaj.
29.07.2019 o 14:44 przez Dyl87
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 14:45 przez Dyl87
-1
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 15:26 przez doman
doman
Nie stac mnie !!
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 16:55 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
doman napisał:
Nie stac mnie !!
to zmień pracę,albo weź kredyt

Shoutbox

Skepta 14.10.2019 23:18

do rotacji

Skepta 14.10.2019 23:18

trzeba bedzie esposita wziac

Skepta 14.10.2019 23:18

brawo, alexis widze sie juz zesral

Lopez 14.10.2019 21:50

To zwykly boczek jest

Klinsi64 14.10.2019 21:22

ukry maja chyba fajne perspektywy mistrzami świata w u20 w koncu zostali

Klinsi64 14.10.2019 21:21

nie opusciłem

kusy 14.10.2019 21:21

Taka mocna troche ta Ukraina 🇺🇦

Chuchu 14.10.2019 21:18

Klinsi a opuściłeś jakiś marsz KODu?

Klinsi64 14.10.2019 21:16

tez lubiłem swego czasu

kusy 14.10.2019 21:16

Lubie kabaret moralnego niepokoju

Klinsi64 14.10.2019 21:16

no ja byłem pewny że PO wygra

Chuchu 14.10.2019 21:14

Fascynuje mnie, że są ludzie, którzy myśleli, że PiS jest w stanie przegrać te wybory

Klinsi64 14.10.2019 21:13

piszę o moralnym :D

Klinsi64 14.10.2019 21:13

nie wiem czy on ma w ogóle kregosłup

Klinsi64 14.10.2019 21:12

kusy za to nie ma problemów pewnie :D

Chuchu 14.10.2019 21:10

Tak mówię, żeby mi ktoś wieku nie wypominał :P

Lopez 14.10.2019 21:10

Chuchu musisz kija w du... do kręgosłupa przymocować

Chuchu 14.10.2019 21:10

Z kręgosłupem to od dziecka problem miałem

kusy 14.10.2019 21:09

Kręgosłup pada?

Chuchu 14.10.2019 21:08

No więc wiem o czym mówię

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28728

Liczba newsów: 34929