Pozostałe

Fotowakacje z Interem 2 (12)

Autor:
Źródło: inf. własna
11 miesięcy temu
1921
12
fotowakacje 2019

Portal Fcinter.pl zaprasza wszystkich zarejestrowanych użytkowników do udziału w  pierwszym z dwóch konkursów jakie dla Was przygotowaliśmy. Konkurs pt. „FotoWakacje z Interem 2” to kontynuacja zeszłorocznej edycji. Główną nagrodą będzie oryginalna koszulka Interu na sezon 2019/2020 !

aktualizacja 24.07 - Zdjęcia publikowane są tu

Razem ze sklepem internetowym Zgoda FC pragniemy zaprosić Was wszystkich do udziału w konkursie, w którym Waszym zadaniem będzie nadesłanie nam swojej wakacyjnej fotki związanej z Interem.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie na adres mailowy redakcja@fcinter.pl swojego zdjęcia z wakacji w barwach Interu. W wiadomości prosimy o wysłanie nicku na stronie oraz miejsca z jakiego zrobione jest zdjęcie.

Fotografie będą umieszczane na naszym fanpage’u na portalu społecznościowym facebook od dnia 11 lipca 2019 r. Użytkownik, którego zdjęcie zbierze najwięcej polubień, zostaje zwycięzcą konkursu. W przypadku równej ilości „lajków”, decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z nowym RODO, prosimy o dodanie w wiadomości mailowej następujących klauzul:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
2. Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego wizerunku w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
3. Wyrażam zgodę na opublikowanie na portalu fcinter.pl informacji o zwycięzcach w związku z wzięciem udziału w konkursie pt. „FotoWakacje z Interem”.
4. Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin konkursu „FotoWakacje z Interem”.
5. Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności portalu fcinter.pl i akceptuję jej warunki.

Zabawa potrwa do 10 września 2019 roku. Zwycięzca zostanie nagrodzony we wrześniu. Zapraszamy do wysyłania swoich fotek już teraz!

Uwaga! Wszelkie podejrzane lajki (od kilkudziesięciu kuzynów z Nigerii, Egiptu itp.) nie będą brane pod uwagę!

#wakacjezfcinter

 

Tagi: konkurs
udostępnij

Zobacz też

Luciano Spalletti

Spalletti chce wrócić na ławkę trenerską (4)

25.05
10:54
Pirelli

Pirelli zostanie, ale w innym charakterze? (6)

26.05
08:52

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2019 o 12:22 przez Dyl87
Dyl87
Nie liczy się miejsce a Inter w Sercu
29.07.2019 o 00:34 przez doman
+3
doman
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff
29.07.2019 o 06:22 przez Kondzik
+3
Kondzik
Nikt nie powiedział że wygra fotka zrobiona na Hawajach czy murze chińskim. Tu redakcja nie decyduje tylko ilość głosów narodu polskiego
29.07.2019 o 06:50 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
A ktoś Ci broni wrzucić fotkę podczas zbierania truskawek w koszulce Interu? To, gdzie zrobisz zdjęcie, jest nieistotne - najistotniejsze jest to, żeby mówiło ono o Twoim przywiązaniu do klubu ⚫🔵
29.07.2019 o 13:32 przez Orzeu
+1
Orzeu
doman napisał:
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff


kretyński to jest Twój komentarz. Przysram się żeby się przysrać nie ;) ?

Byś zagłębił temat i pierwszą edycję to byś widział, że to co napisałeś to totalna bzdura, debilizm. 2 miejsce w ostatniej edycji zajął użytkownik, który wrzucił zdjęcie... z domu, z synem. Poza tym fani nadsyłali zdjęcia z wycieczek do lasu, wypadów nad jezioro, na plażę, itp.
29.07.2019 o 14:16 przez Lopez
+1
Lopez
Kolego tutaj liczy się Twoja pomysłowość. Nie ważne gdzie to zrobisz byle się innym podobało. Każdy głos waży tyle samo. Postaraj się, a nie narzekaj.
29.07.2019 o 14:44 przez Dyl87
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 14:45 przez Dyl87
-1
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 15:26 przez doman
doman
Nie stac mnie !!
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 16:55 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
doman napisał:
Nie stac mnie !!
to zmień pracę,albo weź kredyt

Shoutbox

Endru 29.05.2020 00:20

Komu kibicujesz w NBA?

CzarodziejCzasu 28.05.2020 22:00

Mysle ze ARBUZ spokoj nie by w cipe slonicy wszedl

Woo-cash 28.05.2020 21:59

U slonicy w pochwie jak u kangura w torbie

zemaria 28.05.2020 21:57

no bez kitu xd

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:56

Taka slonica to olbrzymia cipe musi miec

Woo-cash 28.05.2020 21:55

Słonie na pieska

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:54

A slonie jak ciekawe

zemaria 28.05.2020 21:54

aco ja sie znam na tym?

Nitrogen 28.05.2020 21:54

Tylko w 20% przypadków i tylko niektóre gatunki

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:54

Fajnie

Nitrogen 28.05.2020 21:53

Nie zawsze

zemaria 28.05.2020 21:53

pająki też spoko , bo po stosunku samica wpjerdala samca , wspaniały jest to proceder

Woo-cash 28.05.2020 21:53

Po skonczonym stosunku gonga na ryj dla zasady

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:53

Faktycznie lepsze niz polska liga

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:52

Spoko

zemaria 28.05.2020 21:52

wspaniała sprawa

zemaria 28.05.2020 21:52

z niemieckim komentarzem

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:51

Gdzie kangury maja czesci intymne?

CzarodziejCzasu 28.05.2020 21:51

A jak sie kangury ruchaja? W te swoje torby sie laduja?

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27008

Liczba newsów: 36618