Pozostałe

Fotowakacje z Interem 2 (12)

Autor:
Źródło: inf. własna
około miesiąca temu
1657
12
fotowakacje 2019

Portal Fcinter.pl zaprasza wszystkich zarejestrowanych użytkowników do udziału w  pierwszym z dwóch konkursów jakie dla Was przygotowaliśmy. Konkurs pt. „FotoWakacje z Interem 2” to kontynuacja zeszłorocznej edycji. Główną nagrodą będzie oryginalna koszulka Interu na sezon 2019/2020 !

aktualizacja 24.07 - Zdjęcia publikowane są tu

Razem ze sklepem internetowym Zgoda FC pragniemy zaprosić Was wszystkich do udziału w konkursie, w którym Waszym zadaniem będzie nadesłanie nam swojej wakacyjnej fotki związanej z Interem.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie na adres mailowy redakcja@fcinter.pl swojego zdjęcia z wakacji w barwach Interu. W wiadomości prosimy o wysłanie nicku na stronie oraz miejsca z jakiego zrobione jest zdjęcie.

Fotografie będą umieszczane na naszym fanpage’u na portalu społecznościowym facebook od dnia 11 lipca 2019 r. Użytkownik, którego zdjęcie zbierze najwięcej polubień, zostaje zwycięzcą konkursu. W przypadku równej ilości „lajków”, decyduje kolejność zgłoszeń.

W związku z nowym RODO, prosimy o dodanie w wiadomości mailowej następujących klauzul:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
2. Wyrażam zgodę na opublikowanie mojego wizerunku w celu udziału w konkursie organizowanym przez portal fcinter.pl pt. „FotoWakacje z Interem”.
3. Wyrażam zgodę na opublikowanie na portalu fcinter.pl informacji o zwycięzcach w związku z wzięciem udziału w konkursie pt. „FotoWakacje z Interem”.
4. Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję regulamin konkursu „FotoWakacje z Interem”.
5. Oświadczam, że zapoznałem się z polityką prywatności portalu fcinter.pl i akceptuję jej warunki.

Zabawa potrwa do 10 września 2019 roku. Zwycięzca zostanie nagrodzony we wrześniu. Zapraszamy do wysyłania swoich fotek już teraz!

Uwaga! Wszelkie podejrzane lajki (od kilkudziesięciu kuzynów z Nigerii, Egiptu itp.) nie będą brane pod uwagę!

#wakacjezfcinter

 

Tagi: konkurs
udostępnij

Zobacz też

Serie A piłka 2019/20 liga

Zaprezentowano piłkę na nowy sezon (1)

23.08
23:46
Federico La Penna

Federico La Penna poprowadzi mecz z Lecce (1)

22.08
18:35

Komentarze (12)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
30.07.2019 o 12:22 przez Dyl87
Dyl87
Nie liczy się miejsce a Inter w Sercu
29.07.2019 o 00:34 przez doman
+3
doman
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff
29.07.2019 o 06:22 przez Kondzik
+3
Kondzik
Nikt nie powiedział że wygra fotka zrobiona na Hawajach czy murze chińskim. Tu redakcja nie decyduje tylko ilość głosów narodu polskiego
29.07.2019 o 06:50 przez ddamiann17
+2
ddamiann17
A ktoś Ci broni wrzucić fotkę podczas zbierania truskawek w koszulce Interu? To, gdzie zrobisz zdjęcie, jest nieistotne - najistotniejsze jest to, żeby mówiło ono o Twoim przywiązaniu do klubu ⚫🔵
29.07.2019 o 13:32 przez Orzeu
+1
Orzeu
doman napisał:
kretyński konkurs, przesciganie sie w tym kto zrobi najlepsza fotke, i wrzuty , berlin, jamajka , hawaje , mnie nei stac na takie wakacje - czy to znaczy ze jestem gorszy ? i nie mam szans na wygraną ? bo wrzuce fotke jak zbieram truskawki ? pfffff


kretyński to jest Twój komentarz. Przysram się żeby się przysrać nie ;) ?

Byś zagłębił temat i pierwszą edycję to byś widział, że to co napisałeś to totalna bzdura, debilizm. 2 miejsce w ostatniej edycji zajął użytkownik, który wrzucił zdjęcie... z domu, z synem. Poza tym fani nadsyłali zdjęcia z wycieczek do lasu, wypadów nad jezioro, na plażę, itp.
29.07.2019 o 14:16 przez Lopez
+1
Lopez
Kolego tutaj liczy się Twoja pomysłowość. Nie ważne gdzie to zrobisz byle się innym podobało. Każdy głos waży tyle samo. Postaraj się, a nie narzekaj.
29.07.2019 o 14:44 przez Dyl87
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 14:45 przez Dyl87
-1
Dyl87
Gościowi dupę żal ściska że sobie nic na wakacje nie ogarną pewnie siedzi na ławce cały rok pod blokiem moim zdaniem to super pomysł i dzięki takim akcja nasz serwis się rozwija , a nie ogranicza się do newsów ! Dzięki temu kibice się integrują bardziej . Najlepszy typ z dzieciaczkiem w szatni Brawo !
29.07.2019 o 15:26 przez doman
doman
Nie stac mnie !!
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 15:27 przez doman
doman
Nie stać mnie !! !
29.07.2019 o 16:55 przez Klinsi64
+1
Klinsi64
doman napisał:
Nie stac mnie !!
to zmień pracę,albo weź kredyt

Shoutbox

kusy 24.08.2019 19:55

Tak wiemy, sędzia im pomaga vvujek

Kredence 24.08.2019 19:55

ufff

VVujek 24.08.2019 19:54

pjanic bezkarny juz w 1 polowie karte powinien dostac

Skepta 24.08.2019 19:54

Pjanike

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

idealny na 4te miejsce

Ojciec SB 24.08.2019 19:54

ciekawy ten arsenal taki nie za mocny

Kredence 24.08.2019 19:54

nienawidze tego jugola pjanicia

VVujek 24.08.2019 19:53

a ty mi dałeś minusa gdy napisałem że marotta jeden z najlepszych

kusy 24.08.2019 19:53

Nie wierzysz w niego, opisz swój argument na trzech kartkach

kusy 24.08.2019 19:53

Vvujek dał mi minusa odnośnie Sensiego, bo napisałem, że da nam dużo radości

VVujek 24.08.2019 19:53

nie odgwiżdże bo jeszcze parma strzeli na 1-1

kusy 24.08.2019 19:52

Wytrzmalbys 90 min intensywnego biegania?

VVujek 24.08.2019 19:52

to powinien mi go oddać

VVujek 24.08.2019 19:51

ten 2 wslizg faul jak nic

kusy 24.08.2019 19:51

Sędzia pokazał, że nie było, więc nie było! On decyduje, nawet jak był, to nie był, bo sedzia ma gwizdek, a nie Ty xf

Klinsi64 24.08.2019 19:51

na 101

VVujek 24.08.2019 19:51

na 100 %

VVujek 24.08.2019 19:51

był !!

kusy 24.08.2019 19:50

Nie było

VVujek 24.08.2019 19:50

co za kiep byl faul przed polem karnym

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    1

    3

  • 2

    Lecce

    Lecce

    0

    0

  • 3

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 4

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 5

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Giorgio Chiellini

    1

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 24 sierpnia

  • 90'

    Parma

    0 - 1

    Juventus

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Napoli

Niedziela, 25 sierpnia

  • 18:00

    Udinese

    ? - ?

    Milan

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Genoa

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Brescia

  • 20:45

    Verona

    ? - ?

    Bologna

  • 20:45

    SPAL

    ? - ?

    Atalanta

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Sassuolo

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

Poniedziałek, 26 sierpnia

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Lecce

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Serie A

Z obozu rywali - okienko we Włoszech w toku (13)

29.07
14:37
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28321

Liczba newsów: 34509