Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Cny
22.06.2026 22:35
tylko Ty
Claudio
22.06.2026 22:35
nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!
Cny
22.06.2026 22:35
a zesrales się ty, o to nie ja stałem żarem że zmarnował okazję i jest słaby
Cny
22.06.2026 22:34
poprostu smutno ci że cię pogasil jak kieps
Claudio
22.06.2026 22:34
Prawda jest taka, że jeden i drugi jest/był fantastycznym pilkarzem i minie sporo czasu zanim się tacy pojawią, a ty zesrałeś się na miękko
Cny
22.06.2026 22:33
krynico mądrości
Cny
22.06.2026 22:32
dalej dawaj ośmieszają sie
Claudio
22.06.2026 22:32
myslisz jak piszesz? Czytasz co piszesz?
Claudio
22.06.2026 22:32
wyciągasz wnioski kto jest najlepszy w historii, bo Messi strzelil 5 goli w 2 meczach, a CR ani jednego w 1 meczu, by za chwilę pisać "tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna"
Cny
22.06.2026 22:29
nawet nie wiem co ci napisać... tak Messi nie jest najlepszy w historii bo zmarnował karnego dzisiaj i dwi dobre okazję.... Ronaldo jest goat bo oddał pół strzału z kongo... genialna implikacja logiczna
Claudio
22.06.2026 22:23
Jak już piszesz rozprawkę to niech zawiera wszystkie jego "sukcesy" dnia dzisiejszego.
Claudio
22.06.2026 22:22
Messi był fantastyczny jak zmanrował dwie doskonałe okazje, a karnego wykonał jak wybitny pilkarz. Zdecydowanie.
Cny
22.06.2026 22:16
gdzie Portugalia już od dawna ma skład lepszy od Argentyny a w tym roku ich pomoc to jest jakiś kosmos
Cny
22.06.2026 22:15
bo wątpię by nagle traci naldo poprowadził Portugalię do MŚ
Cny
22.06.2026 22:14
może w swoim prime był lepszy CR jak wygrywali trzy razy LM i Messi po prostu nie mógł osiągnąć tego przez ograniczenia fizyczne. niemniej na przestrzeni całej kariery i rzeczy jakie zrobili to Messi jest niepodważalnie najlepszy
Cny
22.06.2026 22:11
i jeszcze do 2022 można było dyskutować ale chłop zatargal ich do finału, wygrał go z nimi a Ronaldo nie dojeżdżał od dawna nie potrafił schować ego do kieszeni
Cny
22.06.2026 22:09
jak nie lubię Messiego za to jakim jest człowiekiem, tak piłkarzem jest poza wszelką skalą
Cny
22.06.2026 22:09
CR w tym czasie potyka się o własne nogi z kongo
Cny
22.06.2026 22:08
przecież ta pierwsza bramka, chłop 95% czasu jest najwyżej ustawiony w drużynie i nagle wyrasta sam niepilnowany na 16 metrze
Cny
22.06.2026 22:07
a sobie przestawia chłopów o głowę wyższych, mija na luzie, jak stężenia to nagle rozprowadza akcję z 50 metra
Komentarze (3)