Wywiady z piłkarzami

Gagliardini chciałby wrócić na Derby (13)

Autor:
Źródło: en.inter.it
ponad 3 lata temu
194
13
fcinter serwisowe

Podczas konferencji prasowej związanej z nowym sponsorem Interu, Roberto Gagliardini zapewnił dziennikarzy że jego rekonwalescencja przebiega zgodnie z planem i jest nadzieja na pełną gotowość Włocha do występu w sobotnich Derbach Mediolanu.

- Czuję się już dużo lepiej i wszystko podporządkowałem temu aby zdążyć się wyleczyć na mecz z Milanem. Wczoraj podczas treningu biegałem już normalnie po boisku, na prawdę ciężko pracuję żeby moja gra była możliwa, to dla mnie bardzo ważny mecz. 

- Oczywiście, że wszyscy jesteśmy bardzo rozczarowani - mamy pełną świadomość tego, że nasze dwa poprzednie mecze nie były takie jakbyśmy chcieli. Każdą porażkę da się jednak przekuć w pozytywną energię do działania. Jesteśmy bardzo zdeterminowani aby w sobotę zagrać jak przystało na drużynę z topu.

- Wszyscy widzieli, że pewne rzeczy nam ostatnio nie wychodziły. Nieodpowiednia była także nasza postawa i podejście do kolejnych ligowych rywali. Teraz mamy najlepszą okazję żeby odzyskać zaufanie fanów. My sami jestesmy wściekli, ponieważ takiemu klubowi jak Inter nie mogą przytrafiać się tak dramatyczne zniżki formy. Na boisku będziemy próbowali udowodnić, że potrafimy uczyć się na własnych błędach. Nawet bez świadomości że ostatnio zawodziliśmy, w Derbach musimy wylać pot, krew i łzy aby osiągnąć dobry rezultat i przekonać naszą grą kibiców. Ten klub zasługuje na zwycięstwo w każdym spotkaniu. W składzie jest wielu dobrych zawodników, nie wydaję mi się także aby któremuś z nas brakowało charakteru.

- AC Milan zagra z nami w zupełnie innych nastrojach niż nasze. Oni w ostatniej kolejce zanotowali bardzo ważną wygraną, są teraz na fali wznoszącej. To oczywiste,że mecz będzie bardzo trudny. Znamy jednak ich słabe punkty i postaramy się w nie precyzyjnie uderzyć.

- Naszym celem jest nadal gra w Europie w przyszłym sezonie. Jeśli uda nam się do tego zbliżyć, a przy okazji jeszcze ograć Milan to świetnie - dobrze aby było wiadomo kto rządzi w mieście.

Zobacz też

Łukasz Skorupski

Skorupski: Mecz z Interem będzie ciężki (4)

30.11
08:19
Alexis Sanchez

Alexis: Jesteśmy na dobrej drodze (8)

28.11
18:47

Komentarze (13)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.04.2017 o 17:57 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Forza Roberto
12.04.2017 o 16:50 przez Jovetic10
Jovetic10
Tego mu nie można odmówić i nawet w ofensywie sobie radzi, choć jakoś tego nie widać, to jednak statystykami może się wybronić. Gorzej w obronie, często popełnia błędy i ustawia się jak junior. Na ławkę jest idealny, mógłby być realną konkurencją dla tych lepszych, jeśli Inter kupi kogoś poważnego.
12.04.2017 o 16:04 przez bobogol
bobogol
Jest pewnie w oczach wielu na poziomie Nagatomo piłkarsko, tylko że zapieprza jak dzik i faktycznie gra na 110% tego co potrafi.
12.04.2017 o 14:55 przez Jovetic10
Jovetic10
Przecież DD to jest prze amator co wy to ludzie piertolicie? Do tego ta jego słynna wypowiedź, która pokazała, że mentalnie to on się nadaje nie dalej niż Torino.
12.04.2017 o 14:48 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Celem gra w Europie :D Czyli już się cel zmienił z gry w LM na grę w Europie, prawie to samo...
12.04.2017 o 14:06 przez miniu86
miniu86
Dlatego chciałbvym transferu Berrardiego lub Bernardeschiego. Bez równowagi narodowościowej to tylko banda najemników.
12.04.2017 o 13:38 przez IlCapitano
IlCapitano
Bez Gagliardiniego to nie ma sensu nawet wychodzić na ten mecz.
12.04.2017 o 13:37 przez piotrekninter
piotrekninter
Ostatnio cos Medel nam zawala. 2 karne kilka drobnych bledow
kto wie. Moze wloscy gracze ale trener zagraniczny
12.04.2017 o 12:50 przez Speaker
Speaker
+ Medel oczywiście. Pitbull przeważnie trzyma fason
12.04.2017 o 12:48 przez Speaker
Speaker
Zgadzam się. DD, Gaglia i jeszcze 22 takich, i jesteśmy w domu
12.04.2017 o 12:37 przez bobogol
bobogol
Ktos kiedys napisał gdzieś, ze tylko młodym Włochom moze jeszcze zależeć na marce tego klubu. I powiem Wam, ze tłumacząc cos tam czasem da sie odczuć. Tylko Gaglia i DD sprawiają wrażenie, ze ich to rusza.
12.04.2017 o 12:34 przez piotrekninter
piotrekninter
Wszyscy widzieli ze pewne rzeczy nam ostatnio nie wychodzily...no od 6 lat nam niewiele wychodzii.
Twoj transfer to akurat wyjatek
12.04.2017 o 12:27 przez Granat105
Granat105
Dopiero gdy zabrakło Roberto możemy zauważyć jak ważny to dla nas zawodnik. Oby zdążył się wykurować, bo z impotentem rozegrania w pomocy czarno to widzę, a Pioli na 100% wystawi asekuracyjną jedenastkę właśnie z Medelem w pomocy.

Shoutbox

maverik 03.12.2020 01:59

no i co Westbrook w Washington za Walla i 1st rnd pick

JoaoMario 02.12.2020 23:58

W mercato sprzedac Eriksena/Ninje/Vecino i kupić Lewego wahadłowego i pomocnika najlepiej jakiegoś DM

JoaoMario 02.12.2020 23:57

Ja go szanuje i żałuje tak się to skończyło ,ale mamy RL9 ktory jest klase lepszy

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Icardi strzelil ponad 100 bramek do Interu

JoaoMario 02.12.2020 23:56

Nwm o co wam chodzi

pablo77 02.12.2020 23:11

dokładnie jeszcze Bologna po drodze

nicolas80 02.12.2020 23:10

Najpierw w niedzielę bolonia

pablo77 02.12.2020 23:09

bo mi dokuczasz :D

pablo77 02.12.2020 23:09

nicolas80 zobaczymy po meczu z Szachtarem

IlCapitano 02.12.2020 23:08

Prowokator

IlCapitano 02.12.2020 23:08

O jeszcze od IlCapsko będzie tu sapał,

nicolas80 02.12.2020 23:08

Pablo77 jak tak Conte dalej out czy zmieniłeś zdanie?

pablo77 02.12.2020 23:06

IlCapsko przestan sie rzucać i wyzywać

pablo77 02.12.2020 23:06

co nie tak z tym zrodlem ?

IlCapitano 02.12.2020 23:06

Pablo trollu multikoncie won już

SETE 02.12.2020 23:06

Źródło petarda :)

IlCapitano 02.12.2020 23:05

WIKIPEDIA XDDDDDDDDDDDDDD

nicolas80 02.12.2020 23:05

Icardi to ładny zapalnik na tym sb

SETE 02.12.2020 23:05

Ale mam to w d... żeby sprawdzać

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27063

Liczba newsów: 38051