Wywiady z piłkarzami

Galliani: "Inter Beniteza słabszy od Interu Mourinho" (23)

Autor:
Źródło: goal.com
ponad 15 lat temu
359
23

Już za dwa tygodnie dojdzie do starcia między Interem Mediolan a AC Milanem. Z tej okazji głos zabrał dyrektor generalny Rossonerrich Adriano Galliani.

 

Galliani wypowiedział się w wywiadzie na temat zbliżających się powoli derbów, twierdząc przy okazji, że drużyna Mistrza Włoch kierowana przez Beniteza nie jest tak dobra, jak ta prowadzona przez The Special One.

 

"Jest jeszcze kilka spotkań do potyczki z Interem, jednak już teraz mogę powiedzieć, że nie boimy się drużyny kierowanej przez Beniteza tak jak tej Mourinho z zeszłego sezonu. Z całym szacunkiem do Hiszpana oczywiście, rozmawiałem z nim zarówno w Stambule jak i w Atenach i wiem, że jest świetnym trenerem oraz dobrym człowiekiem. Raz jemu udało się wygrać, raz nam, jednak w obu przypadkach był gentlemanem."

 

"Oczywiście, on lepiej pamięta noc w Stambule, ja zaś w Atenach" - zakończył Adriano.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Pio Esposito: Miałem przeczucie, że uda nam się odwrócić losy meczu (0)

25.05
03:24
Luis Henrique

Luis Henrique: Czuję się gotowy na jeszcze lepszy sezon (5)

22.06
15:07

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.11.2010 o 10:10 przez mati1908
mati1908
niestey ale taka jest prawda
06.11.2010 o 21:44 przez SlimShady
SlimShady
Jak będziemy grać tak jak teraz to w derbach ma bęcki ze aż boli <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
06.11.2010 o 21:35 przez Odet
Odet
Łysy ma rację.<br />
Pozdr.
06.11.2010 o 20:17 przez Szociq
Szociq
ale z was żenada. sorry moglibyśmy sie bać jakbyśmy grali z Barceloną albo Chelsea. Ale prawda jest taka że Milan jest równie słaby jak w tamtym sezonie natomiast my przeżywamy ciężkie chwile bo a. kontuzje b. nowy trener który otrzymał zespół nasyconych wszelkimi zwycięstwami zawodników. wiec bez przesady z tym płaczem.
06.11.2010 o 19:36 przez cor72z
cor72z
cor72z: &quot;Milan Allegriego słabszy od Interu Beniteza&quot;.
06.11.2010 o 19:01 przez Ziomal12
Ziomal12
Spadaj łysolu niech sie zwoich spraw trzyma bo jego drużyna nie lepsza
06.11.2010 o 18:58 przez kachol
kachol
Internalista93 - typowanie nie równa się kibicowanie. Myślę, że chodzi nam o to samo (jak i innym co typują np. Milan). Rozum podpowiada, że wygra A, ale serce jest za B i to jest normalne. Zawsze są faworyci, wszyscy obstawiamy jakim wynikiem skończy się dany mecz, ale też wszyscy się cieszymy z niespodzianek (jak np. te z Chelsea, czy już mniej Barceloną). <br />
<br />
Za każdym razem wierzę, że Inter wygra, co nie znaczy, że za każdym razem postawiłbym na nich 1000 zł, choćby dlatego, że mnie nie stać;-)...
06.11.2010 o 18:45 przez Internalista93
Internalista93
&quot;zahor&quot;- gów*o prawda. Tak jak większość pisała rok temu z chelsea baty, barca nas rozwali haha
06.11.2010 o 18:15 przez zahor
zahor
@Internalista93<br />
To oni nie powiedzieli, że odwracają się od Interu jak jest słabszy i mają go gdzieś, tylko zauważyli, że obiektywnie większe szanse na wygraną ma Milan.
06.11.2010 o 18:13 przez Internalista93
Internalista93
&quot;kachol&quot; nie rozumiesz mnie. chodzi mi o to ze jak mozna typwoać z góry na inną druzyne bo sa &quot;niby lepsi&quot; ja zawsze jestem za interem i nawet jak będą w ostatniej lidze włoskiej będę z nimi całym serce m<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
06.11.2010 o 17:37 przez kachol
kachol
Znowu nie przesadzajcie, że kibice nie są kibicami jak mówią, że Inter przegra. Wiele osób jest rozczarowana i dlatego też gorycz często przez nas przemawia. To czy ktoś uważa, że Inter przegra nie oznacza, że nie wierzy i nie trzyma kciuków. <br />
<br />
Całym serce m będę za Interem, ale jakbym miał wytypować wynik to wytypowałbym na tą chwilę na Milan i to głównie dlatego, że Benitez nie wygrywa ze znaczącymi we Włoszech.
06.11.2010 o 17:10 przez hQ
hQ
Milan to pykniem jak Bari lub Werder. Umiemy grać przeciw zespołom, które nie mają obrony <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> .
06.11.2010 o 17:03 przez adixo14
adixo14
Inter Inter i jeszcze raz Inter !<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> będą derby .....będzie zwycięstwo Niebiesko czarnych !
06.11.2010 o 16:47 przez inter_21
inter_21
Dobrze się czujecie z tymi typami? To że Inter jest słabszy nie znaczy że jest słabszy od Milanu, już Real pokazał jak trzeba zagrać bo gdyby byli bardziej skuteczni skonczyłoby sie na 0-3 także wiecej optymizmu<img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
06.11.2010 o 16:44 przez piotrekninter
piotrekninter
jakby dzis byl mecz z Milanem,byloby ciezko, na Inter bym nie stawial<br />
ale jak wroca 2 kluczowi gracze Dejan i Cuchu to wtedy damy rade<br />
druzyna Mou byla lepsza, ale i sklad lepszy mial, byl Mario ktory wnosil sporo do gry,a teraz niby jes t Cou ale to jeszcze nie jego lata
06.11.2010 o 16:37 przez kulasiak
kulasiak
Trzeba wierzyć a nie poddawać mecz już przed pierwszym gwizdkiem. Co do samej wypowiedzi to jakoś specjalnie odkrywcza nie jest ale Milan też ma swoje bolączki i to mimo wszystko Inter jest faworytem jak dla mnie<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
06.11.2010 o 16:35 przez Internalista93
Internalista93
Ale tutaj na naszej stronie prawdziwi kibice Interu... &quot;Pavlo&quot; i &quot;kandziak&quot;. Wstyd mi za was. Skreślacie Przed Meczem Inter<img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Wstyd<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
06.11.2010 o 16:19 przez cuba
cuba
co za pusty jak bęben typ,normalnie cały swiat piłkarski wie o tym juz od troche czasu i musiał zaistniec z wypowiedzią,naprawde i co to za twarz kto mu ja namalował. Troche mnie juz denerwuje to wyzywanie na naszym zespole,a co on moze powiedziec na odstępie paru poprzednich lat pustak . INTER 4life i dzis kasujemy 3 pkt i gitara <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
06.11.2010 o 16:11 przez Pavlo
Pavlo
jestem na 100% przekonany że dostaniemy lanie od Milanu..
06.11.2010 o 16:08 przez IBRA2880
IBRA2880
Co do porownania to ma racje bo Inter Mourinho byl magiczny i dlugo moze nie byc powtorki.Ale to jest tez przyczyna jakie mamy kontuzje w zespole i jest ciezko.Transfery to nastepna sprawa.Ale nie jest tak zle i bedzie dobrze ;) <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
06.11.2010 o 16:07 przez Dominho
Dominho
ta, wiadomo że za Mourinho Inter lepiej grał
06.11.2010 o 15:46 przez moris1921
moris1921
Ameryki to on nie odkrył...
06.11.2010 o 15:44 przez Harvester
Harvester
&quot;zakończył bezwłosy Adriano.&quot;<br />
<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> ale sie zahor elokwencją popisałeś <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:57

Pamiętam jak przed poprzednim sezonem City mocno interesowało się Cambiaso , a kibice Juve pisali , że szkoda xd a tu na podstawie jednego sezonu ludzie robią z niego Ricciego czy innego Ruggierego xd chłop jak był w formie to wymiatał . Mi słabszy sezon oczu nie zamydli bo widziałem na co go stać.

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625230

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się