
W niedzielę Milan wygrał aż 5-1 z Udinese. Galliani postanowił pokusić się o stwierdzenie, że jego strona jest lepsza od rywala zza miedzy, za przyczynę swojej opinii podał zaś wyniki w tegorocznych bezpośrednich starciach między mediolańskimi klubami. Stratę 9 punktów do zespołu Jose Mourinho Włoch tłumaczy z kolei faktem, że Milanowi ciężko gra się ze słabszymi drużynami.
Milan jest lepszy od Interu, pokonaliśmy ich tego roku dwa razy i myślę, że przyczyną różnicy w tabeli pomiędzy nami jest mała ilość punktów, zdobyta przez nas ze słabszymi drużynami - powiedział Galliani dla Il Corriere Dello Sport. - Musimy być bardziej konsekwentni, ponieważ mamy umiejętności potrzebne do wygrywania.
Ostatni mecz z Udinese był dobry i mamy nadzieję, że uda się nam zacząć nowy rok w taki sam sposób.
Galliani wypowiedział się też na temat nowego nabytku Rossonerich, Davida Beckhama.
Beckham przybędzie 29 grudnia i pojedzie do Dubaju z resztą drużyny. Jest równy z innymi piłkarzami i może grać albo siedzieć na ławce, to decyzja trenera.
Komentarze (26)