Plotki transferowe

Gazzetta, CDS - Nainggolan chce do Interu (35)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: fcinternews.it
około 9 lat temu
1546
35

Dzisiejsze wydania La Gazzetty dello Sport oraz Corriere dello Sport skupiły się na chęci do pozyskania przez Inter Radji Nainggolana. 

Jak spekulują media Roma chce sprzedać Belga podczas następnego okienka transferowego, cena wywoławcza to około 40-50 mln euro. Sam zawodnik powiedział swoim agentom, że jeżeli ma odejść do jakiegoś klubu we Włoszech to tylko do Interu. Jednakże oprócz Interu zawodnikiem interesują się kluby angielskie z Manchesterem United na czele. 

Piero Ausilio ma postarać się w najbliższym czasie zamknąć transakcję, tak aby popularny Ninja był pierwszym letnim transferem. Chcielibyście 29-letniego Belga w Interze? 

 

 

Tagi: Nainggolan
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 palestra

Mercato Live 16.06 (21:10) Sky - Chelsea pyta o Palestrę | La Stampa - Wyprzedaże w Juventusie (25)

16.06
08:53
mercato live solet

Mercato Live 18.06 (16:40) Pozytywne rozmowy z Atalantą! Palestra bardzo blisko Interu! (40)

18.06
08:50

Komentarze (35)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.05.2017 o 14:34 przez DonDawido
DonDawido
Skok jakości w środku pola. Każdy z naszych mógłby przy nim się czegoś nauczyć, ale czy nie będziemy mieli za ciasno ze środkowymi pomocnikami? On, Kondogbia, Gagliardini, Joao Mario, Banega... przynajmniej jeden z nich pewnie musiałby odejść, bo nie potrzeba nam tyle świeżych nóg, skoro chłopaki będą mieli cały tydzień wolny. ;)
07.05.2017 o 13:07 przez iluminati
iluminati
no pango aż byś sikał z radości na takie transfery oraz na widok przerażonych min fanów judentusu...
07.05.2017 o 03:24 przez doradztwobukmacherskie
doradztwobukmacherskie
https://toni808typy.blogspot.nl/ Polecam na dzis ma kurs 80 I SPECJALNA PROMOCJE ! DAJE SKAN DO KAZDEGO KUPONU sam gralem z nim 3 ostatnie jego kupony i trafilem ! POLECAM!
06.05.2017 o 23:53 przez Kujon
Kujon
Klasa światowa - przyjście takiego zawodnika od razu podnosi klasę zespołu. Mało realny cel, ale jeżeli jest choćby cień szansy na sprowadzenie go to trzeba zrobić wszystko co się tylko da nawet kosztem obojętnie kogo z naszej pomocy
06.05.2017 o 20:14 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Co ci dziennikarze biorą piszą takie głupoty że aż szkoda czytać i komentować !!
Natomiast jeśli chodzi o Nainiggolana to on jest dla mnie najlepszym środkowym pomocnikiem na świecie, jest zawodnikiem kompletnym !!
06.05.2017 o 18:42 przez mariozzzz
mariozzzz
Oglądałem już parę meczy z udziałem Nindży i powiem krótko..grajek kompletny..uderzenie,podanie ,przejmowanie piłek konkret..Tylko ciekawe czy przy niektórych naszych gowniakach by się nie zgownil..Wielkie tak jeśli to nie plotki..Radja przybywaj
06.05.2017 o 14:14 przez Odet
Odet
Gdyby przeszedł jeszcze w pakiecie ze Spallettim... marzenie ściętej głowy.
Pozdr.
06.05.2017 o 14:07 przez Klanies
Klanies
Jakie my mamy marzenia.... Dla mnie nie realne... Podobnie jak Sanchez, Veratti czy Lukaku......
06.05.2017 o 12:23 przez Rebelde
Rebelde
Argument że ktoś nie przyjdzie bo nie ma LM, jest strasznie irytujący.Powtarzany jak mantra, w każdym newsie od 7lat. Myślicie że piłkarze tylko to biorą pod uwagę i nic innego się nie liczy ?
06.05.2017 o 12:15 przez Damianos
Damianos
Roma zagra w lidze mistrzów i do nas przejdzie, dobre haha
06.05.2017 o 11:09 przez maestro177
maestro177
Nie, nie JM na ławce i Isco w pierwszym...
06.05.2017 o 09:41 przez AveCaesar
AveCaesar
Radja, Verratti, JM, a na ławce Kondo, Gaglia, Banega fajna pomoc hehehe jasne.....
06.05.2017 o 08:51 przez Skepta
Skepta
@illuminati
a potem sie obudziłeś
06.05.2017 o 01:03 przez Nerazzurri 86
Nerazzurri 86
Chce do Interu bo nie nawidzi jufkow Tak jak i my. Jestem na Tak.
05.05.2017 o 23:54 przez iluminati
iluminati
jest zajebisty i wskoczyłby u nas na jeszcze wyższy level...i nienawidzi szmat z rube !! ! On,sanchez,manolas,hamsik,darmian, takie transfery, a na trenera diego/conte/jardim...a kosmicznie byłoby, jakby conte zabrał ze sobą takiego hazarda...
05.05.2017 o 22:19 przez interista1987
interista1987
Szociq a czy Roma grala w tym roku w LM. Nie wiadomo czy beda grali w przyszlej edycji a jak zagraja to znowu baty poleca.
Jedynym klubem ktory moglby nam zabrac Ninje jest Chelsea bo jesli nie wiesz to Ci wytlumacze, ze zawodnicy patrza takze na szanse Gry w nowym klubie a Radja moze miec watpliwosci czy bedzie mial pierwszy sklad w United. Poza tym United tez w LM moze nie zagrac.
05.05.2017 o 21:47 przez Rebelde
Rebelde
Roma nie pójdzie na żadne wymiany, oni chcą obniżyć budżet na wynagrodzenia o 20% po sezonie i dlatego szykuje się u nich rewolucja kadrowa . Dzięki temu pojawiło się dużo plotek na temat odejścia zawodników z najwyższymi kontraktami i tych co domagają się nowego wyższego kontraktu jak Nainggolan.
05.05.2017 o 21:11 przez turel
turel
No niech nasi zaoferują 40 baniek i Brzozowicia albo 30 i Banege, może się uda. Ale pewnie to plota, jak niektórzy już zauważyli
05.05.2017 o 21:00 przez WTC
WTC
Dac brzozowicia dolozyc z 40 baniek I brac go
05.05.2017 o 20:59 przez webo123
webo123
ten zawodnik to naprawdę przekozak; silny, pewny siebie lider zespołu, potrafiący opierdolić kolegę z drużyny za brak zaangażowania, wielkie serce do gry, warunki fizyczne, strzał z dystansu; jak dla mnie kompletny środkowy pomocnik; no i jego bramki przeciw Interowi :) podczas tego sezonu za każdym razem jak oglądałem Romę chwaliłem tego gościa; Forza Inter !! !
05.05.2017 o 17:32 przez Szociq
Szociq
Aż dziw człowieka ogarnia, że większość ludzi na tej stronie wierzy w takie ploty :D na pewno Radja zamieni grę w LM w jakoś tam poukładanej drużynie na granie nigdzie w drużynie będącej w totalnej rozpierdusze. Jeżeli nawet opuści ASR, to chętnych na niego nie będzie zapewne brakować.
05.05.2017 o 17:21 przez Skepta
Skepta
fajnie jakby przyszedł, kocur
05.05.2017 o 16:40 przez Lopez
Lopez
Tylko czy Roma będzie chciała aż tak nas wzmocnić.Jeśli Manolas ma przyjść to myślę,ze zaakceptują nawet mniejszą oferte,ale z zagranicy
05.05.2017 o 16:32 przez Kondzik
Kondzik
Kosmos !! Ale pewnie fejk...
05.05.2017 o 16:28 przez Chuchu
Chuchu
Zapraszamy wraz z Manolasem.
05.05.2017 o 16:25 przez interista1987
interista1987
Dawac :cenzor: tego goscia! On bedzie naszym liderem.
05.05.2017 o 15:02 przez Ramos
Ramos
Lepszego transferu chyba nie mógłbym sobie wyobrazić! Byle by to nie były tylko plotki...
05.05.2017 o 14:50 przez OstatniPrawdziwy
OstatniPrawdziwy
pisałem na sb wielokrotnie. tylko on może nas zbawić, taki transfer byłby jak manna z nieba, brać Radka za każde pieniądze niestety.
05.05.2017 o 14:43 przez pieroginho
pieroginho
Przyjdzie do nas jezeli nasz zarzad go zechce. Radja nienawidzi Juve tak samo jak Inter, i tylko nowy Inter bedzie mogl walczyc o mistrza, a takiego wojownika nam potrzeba.
05.05.2017 o 14:35 przez Granat105
Granat105
Szkoda że to tylko dyrdymały. Najprawdopodobniej wyląduje w Chelsea, ale jeśli pojawi się jakikolwiek cień szansy na jego grę u nas, powinni od razu hajsy wykładać.

Shoutbox

martins2000 24.06.2026 13:53

Guglielmo Vicario odejdzie z Tottenhamu, interesują się nim włoskie kluby. Juve jest informowane na bieżąco, w razie gdyby Aston Villa nie obniżyła ceny Martineza. Napoli monitoruje sytuację Vicario, na wypadek gdyby sprzedali jednego ze swoich bramkarzy. [Romano]

Orzeu 24.06.2026 13:52

choć każde źródło coś innego mówi

Orzeu 24.06.2026 13:52

zaakceptował obie oferty a Atalanta miała zadecydować czyją ofertę przyjmie

Orzeu 24.06.2026 13:51

inaczej niby było

Claudio 24.06.2026 13:51

Coraz więcej pojawia się informacji, że wszystko było dogadane również ze strony Interu. Palestra zapewniał Inter, że warunki mu odpowiadają i przejdzie do Interu, a od kilku dni jak przyszla Chelsea to chlopak nagle zmienil zdanie o 180 stopni. Zanim Inter bedzie oczerniany to niech lepiej poczeka, bo tutaj zawodnik i agent jak zobaczyli kasę z 10 druzyny premier league to nagle wszystkie ustalenia poszly się....

Jacenty 24.06.2026 13:44

martwi ta kontuzja Schlotterbacka, bo ponoć City nie chcą oddawać Diasa ani Gvardiola. Z przewijających się wczesniej nazwisk w kontekście obrony Realu Bastoni wychodiz na pole position...

Jacenty 24.06.2026 13:42

fcin1908it: na życzenie Topalovicia odbywa się spotaknie pomiędzy Interem a Catanzaro

Jacenty 24.06.2026 13:38

co tylko potwierdza, że nie dadzą rady wykupić Paza.

Jacenty 24.06.2026 13:38

Longari: Como zainteresowane Chalobahem z Chelsea, jednak operacja jest skomplikowana z powodu ffp.

Claudio 24.06.2026 13:29

Percassi załamani, że wpadło dodatkowe 10mln ;(

Claudio 24.06.2026 13:28

Corriere dello Sport - Tym, kto wywrócił cały transfer był Marco Palestra i jego agent. Piłkarz miał porozumienie z Interem od tygodni i podkreślał, że chce grać w Mediolanie. Nawet w rodzinie Percassich jest swego rodzaju rozczarowanie i zdziwienie całą sytuacją.

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53359

Liczba komentarzy: 625334

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się