Pozostałe

Gazzetta - Spalletti spróbuje nowych rozwiązań (14)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
ponad 3 lata temu
381
14
fcinter serwisowe

Ostatnie spotkania Interu obnażyły kilka mankamentów w drużynie. Jak donosi w dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport, Luciano Spalletti będzie próbował nowych rozwiązań, aby gra jego podopiecznych stawała się coraz lepsza.

Pierwszym pomysłem włoskiego szkoleniowca jest nowa pozycja dla Antonio Candrevy. 30-latek swoją grą w obecnym sezonie rozczarowuje i jego akcje z prawej strony nie tworzą dużego zagrożenia pod bramką rywala. Wobec tego, nowym rozwiązaniem dla włoskiego skrzydłowego byłoby przesunięcie go do środka i ustawienie na pozycji trequartisty. Tam również Nerazzurri mają problem i być może to właśnie przesunięcie Candrevy jest lekiem na to wszystko.

LGdS pisze również, że zmianie może ulec ustawienie drużyny. Jak na razie Spalletti trzyma się formacji 4-2-3-1. Nie jest jednak wykluczone, że wkrótce zespół na boisko wyjdzie ustawiony 3-4-2-1. Trzyosobowy blok obronny mieliby tworzyć D'Ambrosio, Miranda i Skriniar, na wahadłach biegaliby Cancelo i Dalbert/Nagatomo, w środku pola duet stworzyliby Gagliardini i Borja Valero, a za plecami Icardiego ustawieni zostaliby Eder i Perisic. 

Zobacz też

Lautaro Martinez

Lautaro obniżył swoje oczekiwania finansowe (9)

27.01
11:47
Oriali

Conte i Oriali ukarani za mecz z Udinese (1)

26.01
14:49

Komentarze (14)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.09.2017 o 20:02 przez Towarzysz
Towarzysz
Piotrek jasne, to, że Icardi się u nas wybił zawdzięcza wsparciu kolonii argentyńskiej :)
27.09.2017 o 19:53 przez timon
timon
Poli :D :D :D no bez jaj... Jedyny zawodnik co do którego ten klub się pomylił w ciągu ostatnich 6 lat to Coutinho, ale na jednego Coutinho przypadło dziesiątki co do których miał klub miał racje, więc sorry ale przykład z Coutinho jest śmieszny i stanowili dla mnie przykład braku argumentów w rozmowie. A co do Barbosy, to zapowiada się, że w Benfice również będzie termoforem dla ławki, co tylko potwierdzi to, że koleś NA TĄ CHWILE zupełnie nie nadaje się do gry w Europie i piłkarzem numer 2653264234243 przy którym co niektórzy tutaj krzyczeli ,,będzie jak z Coutinho" i ponownie nie mieli racji. Szkoda, że nie ma wcześniejszych komentarzy na profilach użytkowników(tak jak było kiedyś" bo zobaczylibyśmy tych samych ludzi krzyczących ,,bedzie jak z Coutinho" przy transferach Livaji, Bonazzoliego, Shaqa, Barbosy i wielu, wielu innych
27.09.2017 o 17:09 przez lrogas83
lrogas83
Dokładnie bramek mało tracimy, to nie obrona jest problemem. Nie rozgrywamy, słabo gramy pressingiem, prawie brak prostopadłych piłek, mało sytuacji podbramkowych, bardzo mało strzałów z dystansu, mało pomysłów na grę. Zaangażowanie- brak u większości, na tym poziomie to żenada
27.09.2017 o 14:31 przez Odet
Odet
Spall nie lubi zmian, ale dobrze byłoby zobaczyć Edera w 1 składzie (bo mu się chce).
Obrony (skoro nie tracimy bramek) bym nie zmieniał.
Pozdr.
27.09.2017 o 14:02 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Grzybek pomysł jest jeden. Gra 2 w ataku. Po co granie na mus ta 10 jak nie mamy takowej a tak Icardi miałby wsparcie i trochę obciążenia w jego kryciu.
27.09.2017 o 14:00 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Inter_ 21 o aktualnej formie i o tym ze ZAWSZE w Interze wystawiani są ludzie z najlepszą w danym momencie formie wypowiedzial Ci się ostatnio Ausilo :) ) jego słowa po prostu wręcz oddają piękno syfu jaki jest w tym klubie po odejściu Mourinho !! Nie liczy się to kto jest w formie tylko układy i ukladziki. Icardi ostatni tez chja gra i nic się nie pokazuje wiec także i on powinien sobie odpocząć ale nikt nie ma tam jaj aby tak zrobić. Timon ty znowu swoje podteksty !? Tak chodzi mi czy o barbose czy o coutinho który nie pamiętam aby podczas gry w Interze był słabszy od innych albo chociażby Poli który jako wtedy bardzo młody i obiecujący zawodnik grał u nas na prawdę dobrze ale olali go jak większość młodych bo ten klub po prostu już ma we krwi ze liczą się tylko doświadczeni zawodnicy a to ze są zupełnie bez formy to nic nie szkodzi. Az dziwie się jak w ogóle Icardi się wybił. Chyba musiał mieć mocne poparcie kolonii argentynskiej w Interze. 2 świetnych Brazylijczykow takiego wsparcia niestety nie miało wiec zostali wyoutowani. Żal
27.09.2017 o 12:52 przez grzybek010
grzybek010
Przecież Candreva do gry na 10 to ma tylko strzał... Zupełnie go nie widzę na tej pozycji, powinien po prostu usiąść na ławie, to może da mu to do myślenia. Już lepiej wyjść z Ederem na 10tce, bo może chociaż odciąży trochę Icardiego od krycia, a strzał też ma dobry, wystawianie go na skrzydle nie ma sensu, bo nie daje tam drużynie za dużo, brakuje mu techniki i szybkości. Mario na skrzydle też nie widzę osobiście, bo też nie jest specjalnie szybki, technikę ma, ale z kolei ma problem żeby utrzymać się na nogach w starciach i często traci piłkę w takich przebitkach :v
Osobiście nie mam pomysłu na nasz atak, bo po prostu indywidualnie wszyscy są pod formą. Chyba i tak najlepszym wyjściem jest, żeby Mario grał na tej 10tce, bo jako jedyny z pomocników ma jakieś asysty, na prawej dać szansę Karamohowi albo Cancelo jeżeli wraca do zdrowia, bo Candreva jest tam wybitnie bezproduktywny, może to szukanie kozła ofiarnego, ale mamy podobno najwięcej wrzutek w lidze, a Candreva ma 1 asystę (i to z meczu z Romą, gdzie o ile pamiętam zagrywał prostopadle, a nie wrzucał), więc o czymś to świadczy. Nie wygrywa pojedynków 1-1, źle wrzuca, no nie da się na niego patrzeć. Mamy tego Karamoha do rotacji, więc trzeba z tego skorzystać. I formacje muszą grać bliżej siebie, a nie przyklejone do linii bocznej albo obrońców, bo nie ma jak zagrywać dobrych piłek do przodu jeżeli oni grają tak wysoko.
27.09.2017 o 12:47 przez Husi
Husi
Perkoz a jak Ty sobie wyobrazasz gre 3 z tylu majac 2(i pół A.R.) nominalnych srodkow obroncow ? (od zakonczenia czasów Lucio i Samuela, obrona Interu ma samych leszczy którzy nawet w 2 z tyłu nie trzymali linii i krycia) :D kabaret, do tego tak jak wspomnial Irogas, do 3 z tylu trzeba miec silna pomoc ktorej my niestety nie posiadamy. w Interze nie ma nawet jednego gracza ktory moglby byc typowym box to box lub graczem zajmującym sie odbieraniem i walką o pilke. W dodatku nawet z rozegraniem jest problem(brak kreatywnosci, prób aschematycznego rozegrania pilki) gdyż jest tylko Valero który poki co nie pokazal nic, a Joao Mario to wg mnie zawodnik któremu bardzo ciezko znalezc pozycje na boisku, niby na wielu moze zagrac ale na kazdej słabo. Oprocz paru przeblyskow rowniez nic nie pokazal i to odkad dołaczył do Interu. Candreva na ławke, moze wyjsc za niego Eder albo Karamoh i tak gorzej sie nei zaprezentują :)
27.09.2017 o 11:37 przez lrogas83
lrogas83
Nie wierzę w grę 3 obrońców w naszym klubie. Po pierwsze było to już próbowane, , po drugie nie mamy do tego wykonawców, nie mówiąc już o alternatywach, po trzecie do gry 3 z tyłu trzeba mieć silną pomoc , a ta pomoc u nas zawodzi, po czwarte brak doświadczenia wahadłowych w tym ustawieniu.
Jeśli chodzi o zmianę pozycji dla Candrevy , to warto spróbować- widziałem jak z Fiorą schodził do środka i wyglądało to ciekawie. Candreva jest zbyt wolny i przewidywalny na skrzydło, a jak na taką wolną grę traci dużo piłek. Może Spal szuka dla niego innej pozycji bo będzie na skrzydle grał Karamoah ??
Spal widzi, że coś musi zmienić, bo gra wygląda słabo. Mamy więcej punktów niż na to zasłużyliśmy. Lepiej żeby coś wymyślił co będzie lepiej funkcjonować.
27.09.2017 o 10:42 przez Perkoz1908
Perkoz1908
Co to znaczy że w tym klubie gra 3 obrońcami nie funkcjonuje? Wytłumacz to racjonalnie.
27.09.2017 o 10:24 przez Avtvv
Avtvv
Mam nadzieje, że Spal nie przestanie "trzymać się" formacji z 4 z tyłu i nie będzie kolejnym trenerem, który będzie musiał 5 meczy przegrać żeby zatrybić że 3 z tyłu w tym klubie nie funkcjonuje...
27.09.2017 o 09:16 przez inter_21
inter_21
Widać są równi i równiejsi, w każdym normalnym klubie Candreva zasiliłby ławę i właził by na końcówki żeby udowodnić że się ogarnął a tu na siłę szuka się nowych pozycji byleby tylko gdzieś go upchnąć. Jeśli na następny mecz wyjdzie Candreva, a nie wyjdzie Karamoh to mamy jasny przekaz że w ustalaniu składu niekoniecznie liczy się aktualna forma.
27.09.2017 o 08:23 przez timon
timon
,,Goście którzy się starają i nie można im niczego zarzucić są olewani i albo wypożyczani'' Rozumiem, że o Barbose Ci chodzi?
27.09.2017 o 07:54 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Czemu w naszej drużynie są zawsze równi i równiejsi ?? Goście którzy się starają i nie można im niczego zarzucić są olewani i albo wypożyczani albo sprzedawani za drobne. A takie lajzy którym się wszystko należy lecą w chja a i tak grają. Jak nie tu to tam. Upychani na sile bo może a nóż zaskoczą - nagły przebłysk. Powiem krótko SPIERD. Z NIMI !! 30 baniek za tego leszcza - to była jak wygrana w totka która nasi olali a mogli za ta kasę sprowadzić kogoś młodszego i kogos komu chciałoby się grać !

Shoutbox

Rebelde 27.01.2021 19:49

spokojnie mógłby dołożyć z 3-4 bramki do tego

Rebelde 27.01.2021 19:48

w lidze ma 9 bramek, przed nim w klasyfikacji jest tylko 7 zawodników. Na papierze źle to nie wygląda, ale fakt skuteczność bardzo słaba

Luki165 27.01.2021 19:47

Są liczeni :) zobaczymy co będzie dalej

Imrahil 27.01.2021 19:47

oklep od topu ligi

Imrahil 27.01.2021 19:47

dokl Juve, Atalanta no i Inter

Luki165 27.01.2021 19:47

Trzy

Luki165 27.01.2021 19:47

Czy poważne gongi przyjęli :)

Imrahil 27.01.2021 19:47

lecą pierwsze porażki

Imrahil 27.01.2021 19:47

kryzysik

Imrahil 27.01.2021 19:47

no co, sie powoli zaczyna

Luki165 27.01.2021 19:46

No beka straszna z tych Milanistow

Luki165 27.01.2021 19:46

Poli tak płakał ze w 10 nie mogli się postawić Interowi, to jemu właśnie Atalanta pokazała jak to się robi

Imrahil 27.01.2021 19:45

90mln jprdl

Imrahil 27.01.2021 19:44

co on robi, nic nie robi, biega i marnuje jak leci

Imrahil 27.01.2021 19:43

prawda jest taka, ze gdyby martinec, ten ufajdany blyszczykiem gnuj, mial chociaz skutecznosc na poziomie palacio, to bysmy teraz mieli elegancko 1/8LM i leciutki zapas nad cyganami

broda4991 27.01.2021 19:40

Kiedy pierwszy mecz polfinalowy?

Rebelde 27.01.2021 19:37

w sumie nie spodziewam się ich namocnieszego składu w meczu z Interem, muszą robić rotace przy takim terminarzu

Endru 27.01.2021 19:36

Emocjonujace to coppa italia

Rebelde 27.01.2021 19:34

Juve ma fajny terminarz... 3.02 Inter , 6.02 Roma , 10.02 Inter , 13.02 Napoli ,17.02 Porto LM

Imrahil 27.01.2021 19:21

no wlasnie

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 22 stycznia

  • FT

    Benevento

    2 - 2

    Torino

Sobota, 23 stycznia

  • FT

    Roma

    4 - 3

    Spezia

  • FT

    AC Milan

    0 - 3

    Atalanta

  • FT

    Udinese

    0 - 0

    Inter

  • FT

    Fiorentina

    2 - 1

    Crotone

Niedziela, 24 stycznia

  • FT

    Juventus

    2 - 0

    Bologna

  • FT

    Genoa

    1 - 0

    Cagliari

  • FT

    Hellas Verona

    3 - 1

    SSC Napoli

  • FT

    Lazio

    2 - 1

    Sassuolo

  • FT

    Parma

    0 - 2

    Sampdoria

Środa, 27 stycznia

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    SSC Napoli

Piątek, 29 stycznia

  • 20:45

    Torino

    ? - ?

    Fiorentina

Sobota, 30 stycznia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    AC Milan

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Juventus

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Benevento

Niedziela, 31 stycznia

  • 12:30

    Spezia

    ? - ?

    Udinese

  • 15:00

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

  • 15:00

    Cagliari

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Crotone

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    SSC Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Roma

    ? - ?

    Hellas Verona

Publicystyka

Kibice Interu

2020 okiem Prezesa i redakcji FCInter.pl (video) (15)

08.01
14:00
Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    19

    43

  • 2

    Inter

    Inter

    19

    41

  • 3

    Roma

    Roma

    19

    37

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    19

    36

  • 5

    Juventus

    Juventus

    18

    36

  • 6

    Napoli

    18

    34

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    15

  • 2

    Ciro Immobile

    13

  • 3

    Zlatan Ibrahimovic

    12

  • 4

    Romelu Lukaku

    12

  • 5

    Luis Muriel

    11

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27132

Liczba newsów: 38512