Pozostałe

GdS: 4-3-2-1 nową formacją Interu (23)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
prawie 12 lat temu
699
23

Od nowego sezonu Inter ma grać nową formacją. Gazetta dello Sport zaprezentowała możliwe ustawienie mediolańskiej drużyny.

 

Najbardziej widoczną zmianą jest gra czwórką obrońców. Walter Mazzarri dokonał kilku wzmocnień defensywnej formacji Interu. Według włoskiej prasy nowy Inter po dokonaniu wzmocnień ma się prezentować w ten sposób:

 

Handanovic; Nagatomo, Vidic, Ranocchia, Dodo; Kovacic (Medel), M'Vila, Hernanes; Pereyra, Palacio; Icardi.

 

udostępnij

Zobacz też

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
12.07.2014 o 15:26 przez Szozdi123
Szozdi123
Medel to z Hernanesem moga na zmiane grać a nie z Mateo.
12.07.2014 o 12:04 przez SlimShady
SlimShady
Skład taki se, bedzie cieżko z takim powalczyć o LM. Tu trzeba snajpera a jakiegoś Pereyry.
12.07.2014 o 10:22 przez Waccollinio
Waccollinio
Brak Juana, bo kontuzja, to chyba oczywiste...
Jak dla mnie to ten skład nie powala, choć wiem że Ranocchia w przyszłym sezonie sobie poradzi w roli kapitana. W ostatnich meczach sezony był w wyśmienitej formie, dyrygował grą z obrony i czyścił większość akcji.
12.07.2014 o 02:06 przez Kamiliusz1908
Kamiliusz1908
Ale jak to brak Juana ? No fakt, przecież kapucynem musi byc Ranoczja, wieczny talent, ogór jakich mało, tego faila z Roma mu nigdy nie zapomne. To juz chyba wolę 3 obronców jak kiedyś z Juanem,Rolando i Vidiciem i na wahadłach wzmocnienia niz takie dupiate 4-3-2-1 chodzi mi konkretnie o formacje obrony.
11.07.2014 o 22:26 przez Adriano_forever
Adriano_forever
było by za pięknie gdyby zmienił
11.07.2014 o 20:16 przez cezarys8@vp.pl
cezarys8@vp.pl
Fajna formacja. Ale wynika z niej to, że Palacio ma grać na skrzydle co według mnie nie jest zbyt dobrym pomysłem...
11.07.2014 o 19:43 przez piotrekninter
piotrekninter
Panowie, a co za roznica 352 czy 433, bo narzekacie
i tak dwie ofermy na bokach i tak, i tak beda w nas wjezdzac jak w maslo
jedyna nadzieja to gra 433 czy 4312, i ze JJ zostanie przeniesiony na LO, a na prawej bedzie Yuto jako tako gral
Pereyra nie kojarze goscia,ale jak nic Cerci czy Lamela by sie przydal
11.07.2014 o 18:37 przez Odet
Odet
przy tym składzie potracimy po 3 bramki (minimum) na mecz.
łamagatomo i Dodo to słabi, bardzo słabi obrońcy.
Pozdr.
11.07.2014 o 18:19 przez Piotrekfci
Piotrekfci
jakis perejko lepszy od Alviego czy Guarina ?? ? WATPIE !! Alviego zostawić !! ! i gdzie niby Juan który był chyba najlepszy i mial najstabilniejszą formę w poprzednim sezonie
11.07.2014 o 15:54 przez inter_21
inter_21
Jeśli faktycznie nie przyjdą klasowi boczni (a pewnie nie przyjdą) to mimo wszystko wydaje mi się że w tym ustawieniu amatorszczyzna obecnych będzie mniej odczuwalna. No i potrzeba zdecydowanych wzmocnień z przodu, 2-3 nowych zawodników - klasowych, Jak się skończy na Osvaldo to nawet zmiana ustawienia nic nie da. Jeden Mvila ma zrobić różnicę, która pozwoli wrócić na podium? Beka
11.07.2014 o 15:52 przez Pawel1992
Pawel1992
Dobre ustawienie .Wolałbym widzieć w składzie Juana Jesusa czy to na boku obrony lub w środku.O ile skład prezentuje się całkiem przyzwoicie to rezerwy już takie nie są.
11.07.2014 o 15:41 przez Chuchu
Chuchu
E tam, pierdoły. Pewnie ze 2-3 razy zagramy choinką, a reszta sezonu klasycznie 3-5-2.
11.07.2014 o 15:40 przez danioxx17
danioxx17
Czyli już nie będzie na bokach obrony wzmocnień to zarąbiście z takimi obrońcami na bokach to naprawdę będziemy walczyć chyba o spadek żenada Jonathan,Ambrosio,Dodo,Nagatomo według mnie jedynie na 1 skład u nas nadaje się Nagatomo ale też nie w 100% ,chociaż teraz by się przydało wypieprzyć kogoś z dwójki Jonathan lub Ambrosio żeby te pozycję uratować i sprowadzić jakiegoś Zunigę, a jak już nikt nie przyjdzie to dać na prawą Yuto a na lewą Juana bo jak Rano jest kapitanem to będzie grał w 1 składzie wiec to blokuje miejsce Juanowi,co do pomocy to nie mam zastrzeżeń,a w ataku jakiś skrzydłowy by się przydał typu Cerci no i Biabany bądź Ibarbo na ławę i napadzior klasowy, niestety jak chce się osiągać dobre wynik to trzeba pierw zainwestować żeby potem zyskać.No i trzeba się pozbyć niepotrzebnych graczy jak Obi,Schelotto,Mariga,Mudingej,Krhin itp. no i pozbył bym się Campagnaro jakby przyszedł Rolando bo by było za dużo Śr.obrońców 5 w zupełności wystarczy takie jest moje zdanie żeby coś w przyszłym sezonie osiągnąć.
11.07.2014 o 15:40 przez Drago194
Drago194
Jeżeli chodzi o defensywę to ja widzę dwóch obrońców i dwie ofermy, które jak już wspomniał andyvdm zrobią skrzydłowym jedną wielką autostradę, którą tacy zawodnicy jak Gervinho czy Mertens przejadą wzdłuż i wszerz.
11.07.2014 o 15:27 przez hQ
hQ
niproxdk - Medel na LO, a on tam kiedyś grał?
11.07.2014 o 15:03 przez pasencjusz88
pasencjusz88
" Walter Mazzarri dokonał kilku wzmocnień defensywnej formacji Interu " :D
11.07.2014 o 15:01 przez Sarna2318
Sarna2318
Myślę, że już lepiej na tej lewej stronie bedzie prezentował sie Juan. W końcu miał znakomity ostatni sezon i nie wyobrażam sobie go poza podstawową jedenastką.
11.07.2014 o 14:40 przez BAGGIO1
BAGGIO1
Mógłby beton zrozumieć, że grając trójką i nie mają do tego odpowiednich piłkarzy na starcie jesteśmy skazani na góra Ligę Europejską. Oby przejrzał na oczy i zdobył to 3miejsce dającą LM
11.07.2014 o 14:38 przez Wiankow16
Wiankow16
Wiedziałem! Tak samo byłem pewien tego, że przyjście M'Vili nie musi zablokować transferu Medela! Co do Napadu to mam nadzieję, że ostatecznie nie będzie tak wyglądać ;)
11.07.2014 o 14:33 przez niproxdk
niproxdk
no 4 obrońców jest, tylko skład mi troche nie pasuje, ja bym dał tak: Handanowic-PO Campagnaro, ŚO Vidic, Juan Jesus, LO Medel, ŚPD M'Vila, ŚP Kovacic i Hernanes, Palacio, Icardi i kupić np. Lamele
11.07.2014 o 14:29 przez andyvdm
andyvdm
Z czym do ludzi z takim ustawieniem? Nagatomo i Dodo na bokach obrony :D Skrzydłowi by mieli dwie autostrady do bramki po bokach
11.07.2014 o 14:22 przez Michellaga
Michellaga
no to choineczka pieknie. najlepsze rozwiązanie dla Interu
11.07.2014 o 14:15 przez fenomenn
fenomenn
Zadawalająca formacja tylko tego Pereyry to nie widzę u nas

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się