Cristian Chivu przygotowuje się do roszad w wyjściowym składzie przed meczem z Parmą. Jak informuje dziś La Gazzetta dello Sport, Inter zaprezentuje się w zmienionym zestawieniu.
Na horyzoncie widać kilka korekt personalnych: od pierwszej minuty mają wystąpić Pio Esposito, Henrikh Mkhitaryan oraz Carlos Augusto.
Między słupkami natomiast, według „La Rosea”, ponownie stanie Yann Sommer. Szansa dla Josepa Martíneza ma nadejść w jednym z kolejnych spotkań – przeciwko Lecce lub Pisie.

Komentarze (21)
O ile widziałem potencjał jak Onana gral gdy wchodził o tyle tutaj nie widzę nic nadzwyczajnego,Sommer to dobry bramkarz,najsłabsza jedynka odkąd kibicuje Interowi,ale i tak wydaje mi się że jest solidny i lepszy niż Martinez,potrzeba zmiany w bramce i tu się zgadzam,ale na pewno nie Sommer-Martinez
Dopóki sommer tu będzie to on będzie bronił bez względu na forme, trzeba się z tym pogodzić i tyle
To samo Miki typ gra na 8 i 1 asysta przez ponad rok, żeby chociaż był dobry w innych aspektach a on jest tak wolny że jak ma rywala 10 m za sobą i tak oddaje piłkę bo wie, że ten go ,,zaraz,, zje
Tą betonozą straciliśmy parę trofeów