Plotki transferowe

GdS - Werner następcą Martineza, Inter na prowadzeniu w wyścigu po zawodnika [akt] (42)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
19 dni temu
3648
42
Timo Werner

Inter zmierzy się w najbliższym czasie z Liverpoolem. Starcie z angielskim klubem nie będzie miało jednak miejsca na boisku, lecz na rynku transferowym, a celem batalii będzie sprowadzenie z RB Lipsk Timo Wernera.

 

La Gazzetta

Jak donosi w dzisiejszym wydaniu La Gazzetta dello Sport, na czele wyścigu po młodego Niemca znajdują się aktualnie dwa kluby - Inter oraz Liverpool. Nerazzurri w 24-latku widzą idealnego zastępce dla Lautaro Martineza, którego odejście do Barcelony wydaje się coraz bardziej prawdopodobne.

Sam zawodnik jest gotowy na przeprowadzkę i podjęcie wyzwania występów poza dobrze mu znaną ligą niemiecką. Inter posiada jak na razie nad Liverpoolem przewagę, ponieważ gdyby niemiecki napastnik dołączył do drużyny Antonio Conte w miejsce Lautaro Martineza, to z miejsca mógłby stać się kluczową postacią drużyny, mając praktycznie zapewnione występy od pierwszej minuty. Angielski klub mając bardziej rozbudowaną linię ataku takiej gwarancji dać mu nie może. Problemu nie stanowiłyby również pieniądze, ponieważ w przypadku sprzedaży Martineza Nerazzurri otrzymają od Barcelony duży zastrzyk gotówki.    

W zatrzymanym obecnie sezonie Timo Werner rozegrał dotychczas łącznie 36 spotkań. Zdobył w nich 27 bramek i zaliczył 12 asyst.

 

Tuttosport

Także Tuttosport opisuje dzisiaj potencjalny transfer Timo Wernera. Niemiec jest napastnikiem wybranym przez Inter na następcę Lautaro Martineza. Jego kandydatura stoi wyżej niż Aubameyanga głównie ze względu na wiek: zawodnik Arsenalu ma 31 lat, Werner 24. 

Wernerem interesuje się Bayern, Juventus, PSG i przede wszystkim Liverpool. Koszt operacji? 60 mln euro. 

 

Zobacz też

Antonio Conte Giuseppe Beppe Marotta

Marotta chce Kurzawę, Conte Palmieriego (4)

29.05
13:42
Alfredo Gaich

Rodak zastąpi Martineza w Interze? (3)

29.05
12:12

Komentarze (42)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.05.2020 o 12:19 przez boniunio
boniunio
Jak dla mnie tylko Werner lub Immobile mogą być godnymi następcami Martineza więc nie ma co się zastanawiać tylko brać się do roboty Panie Marotta i zawieść na lotnisko Martineza i jednocześnie odebrać Wernera
13.05.2020 o 09:08 przez kubek1994
kubek1994
Skład na przyszły sezon :

In: Werner, Mertens, Cancelo/Semedo,Tonali, Kumbulla, Kurzawa
Out: Lautaro, Icardi, Perisic, Borja, Gagliardini, Asamoah, Moses, Sanchez

3-4-1-2 : Handanovic (Radu) - Skriniar (Ambrosio)- De Vrij (Kumbulla/Ranocchia) - Bastoni (Godin) - Cancelo/Semedo (Candreva)- Tonali (Barella) - Brozovic (Sensi/Vecino)- Young (Kurzawa/Biraghi) - Eriksen (Naingollan) - Werner (Esposito) - Lukaku (Mertens)

:)
12.05.2020 o 18:10 przez Lucash
-1
Lucash
Przestać pieprzyć farmazony o korona wirusie i wracać do gry fast, bo nigdy tak nie tęskniłem za Interem jak dziś. W lato, sprzedawać Lautaro i icardiego i brać Wernera i Tonaliego. Nie muszę przypominać chyba, że Niemcy u nas się zawsze sprawdzali.
12.05.2020 o 16:57 przez minus09
minus09
brać go natentychmiast albo jeszcze szybciej
12.05.2020 o 16:53 przez Pader88
Pader88
Jesli to prawda to jaram sie niesamowicie dawac jescze mlodego Thurama na zastepstwo Lukaku i GIT. pozdro 600
12.05.2020 o 16:01 przez wrobel1908
wrobel1908
Wołał bym żeby Lautaro został ale jak chce odejść niech idzie oczywiście za odpowiednią cenę i w jego miejsce jak najbardziej brał bym Wernera ale jakoś nie wydaje mi się że oleje Liverpool i wybierze nasz raczej będzie na odwrót.
12.05.2020 o 16:02 przez wrobel1908
wrobel1908
*Wolał
12.05.2020 o 17:04 przez AveCaesar
-1
AveCaesar
Nic nie przemawia za tym aby Werner zamienił Lipsk na Mediolan. Ani pod względem sportowym ani ekonomicznym. Na dzień dzisiejszy byłby to dla niego krok wstecz. Gość wyląduje w jakimś klubie z topu.
12.05.2020 o 15:47 przez cuba
-2
cuba
W tym klubie są chyba naćpani , no to w sumie Conte też długo tutaj nie będzie bo za dużo zarabia i zacznie się kolejny syf i szukanie trenera,wstyd Inter WSTYD !
12.05.2020 o 15:38 przez Pjerun
Pjerun
Werner przereklamowany według mnie.
12.05.2020 o 16:54 przez Pader88
Pader88
"W tym sezonie 36 spotkań. Zdobył w nich 27 bramek i zaliczył 12 asyst." No jak takie Liczby sa przereklamowaniem to ja poprosze wiecej takich przereklamowanych zawodnikow.
12.05.2020 o 15:29 przez ciechan
ciechan
Myślę , że sprzedanie Toro i wzmocnienie się Tonalim , Wernerem i być może kimś jeszcze , to bilans jak za nie do końca stabilnego 21-latka niesamowity. Werner nie jest gorszy od niego , ba , daje dużo więcej możliwości taktycznych . To byłby sztos
12.05.2020 o 13:56 przez AveCaesar
AveCaesar
Wątpię żeby przyszedł do nas Werner. Raczej jest to zasłona dymna jak z Kulusevskim i Eriksenem, a pewnie przyjdzie Chiesa, na którego jesteśmy napaleni nie od dzisiaj. Tak samo jak niby Castrovilli był priorytetem dla nas, a coraz więcej mówi, że Beppe przekonał Tonaliego do dołączenia do Interu. Marotta to szczwany lis.
12.05.2020 o 13:57 przez AveCaesar
AveCaesar
coraz więcej źródeł *
12.05.2020 o 13:50 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Takich zawodników jak Lautaro się nie sprzedaje ❗❗😠😠 Tylko się na takich zawodnikach buduje drużynę ❗❗Ciekaw jestem czy Barcelona by nam go sprzedała ❗❗
12.05.2020 o 15:46 przez Kondzik
Kondzik
Ok tylko patrz na to że Lautaro uwielbia Barce więc czy teraz czy za rok mógłby napierac na odejście co zmniejszyło by kwotę transferu. Juz kiedyś mieliśmy ofertę 100mln na stole za Adriano i wiemy jak to się skończyło. Martinez chce tam iść więc pozostaje negocjować
12.05.2020 o 12:32 przez danielinter
danielinter
Jezeli zarobimy na Lautaro 111 mln i kupimy Wernera za klauzule 50 baniek to z zachowaniem proporcji będzie to jak wymiana Ibry na Eto'o jestem pewny ze lepiej bysmy na tym wyszli.Pamietajmy ze Lautaro dopoki nie strzelil gola na Camp nou to gral lipe straszna i marnowal multum okazji.Oczywiście jest to dobry pilkarz z potencjalem , ale im dluzej ta saga trwa tym bardziej uważam ze 111 mln za niego to bardzo dobre pieniądze, a jak by Marotta go zastapil Niemcem to bysmy wyszli na plus sportowo i jeszcze troche kasy by zostalo.Pozostaje oczywiście pytanie czy Werner chcialby do nas dołączyć , ale skoro w Bayernie i Liverpoolu pewnie by grzal lawe to czemu nie transfery Eriksena , Lukaku czy nawet Godina pokazuja ze coraz lepsi pilkarze chca grac dla Interu bo widza swietny projekt
12.05.2020 o 11:50 przez Endru
Endru
Auba w miejsce Sancheza, Werner w miejsce Lautaro i jeszcze Mertens na lawke i bede ukontentowany
12.05.2020 o 11:43 przez mAstA
mAstA
Jak by przyszedł Werner to by było super, bo na dzień dzisiejszy jest lepszym piłkarzem, ale szczerze nie wierzę w tą transakcję.
12.05.2020 o 11:43 przez pluto11
pluto11
Jeżeli jest szansa na to żeby przyszedł to my będziemy wygrani. Nawet jak za Lautaro dostaniemy 90mln + zawodnik 1 lub 2 to mamy 2 nowych zawodników i kasę na Wernera i jeszcze 30 mln zostanie po wszystkim na kolejne wzmocnoenia
12.05.2020 o 11:30 przez SETE
+1
SETE
Werner na dzień dzisiejszy jest graczem lepszym i bardziej uznanym na rynku niż Martinez.
Jestem jak najbardziej na tak na taka wymianę
12.05.2020 o 11:21 przez Jacenty
Jacenty
Zakładając hipotetycznie, że te transakcje (Lautaro do Barcy i Werner do Interu) doszłyby do skutku, to:

- opierając się na kwotach podawanych przez media, Inter wymieniłby Lautaro na Wernera 1:1 (nadwyżki za Lautaro nie liczę, bo przecież % od ogólnej kwoty jego odsprzedaży zagwarantował sobie Racing) - czy to korzystne mam wątpliwości, ponieważ Lautaro ma zarówno umiejętności, potencjał do rozwoju jak i "odpowiednią głowę" do rozwoju w piłkarza światowej klasy. Natomiast stara prawda mówi, że z niewolnika nie ma pracownika, a Lautaro chyba jest już niestety myślami w Barcelonie. Tak więc moim zdaniem wymiana Lautaro na Wernera może (ale nie musi) utrzymać w ataku Interu status quo pod względem jakości i niestety wydaje się zasadna z uwagi na osobiste motywacje Lautaro.

- zyskiem Interu z tej transakcji będą (lub nie będą) piłkarz/piłkarze, których wyciągniemy z Barcelony. W mediach przewija się wiele nazwisk, ale wierzę, że Marotta widzi tam kogoś wartościowego. Czuję, że to może być m.in. Emerson wypożyczony do Betisu. To właśnie ci zawodnicy/zawodnik zadecydują o tym, czy Inter wyjdzie na transakcji Lautaro dobrze, czy źle.
12.05.2020 o 11:16 przez Qhasz
Qhasz
Brać, wymieniać 😎
12.05.2020 o 10:58 przez inter30
+1
inter30
Jedyna sensowne zastepstwo za Lautaro jakie przychodzi mi do głowy
12.05.2020 o 10:29 przez Tifosinho
Tifosinho
Na takiej wymianie byśmy nie stracili a i hajsu by sporo zostało. Nie chcę odejścia Lautaro ale gdyby to Niemiec miał go zastąpić to nie mam nic przeciwko.
12.05.2020 o 10:27 przez CzarodziejCzasu
-11
CzarodziejCzasu
Miernota jest za krótki żeby ściągnąć tej klasy pilkarza
12.05.2020 o 10:29 przez Guarin
+5
Guarin
Zeby nie ten Miernota twój klub dalej by zajmował 7 miejsce w tabeli z Amuarim w składzie.
12.05.2020 o 10:32 przez CzarodziejCzasu
-3
CzarodziejCzasu
Genialny jest wręcz. Godin, Lazaro, Sensi, Moses, Alexis, Eriksen, Biraghi - wtopy transferowe. Barilla średniak. Jedynie Lukaku i Young mu wyszli. Oddanie najlepszego w lidze pomocnika za free. Pokłony dla miernoty
12.05.2020 o 11:06 przez inter30
inter30
Godin - mocno naciągane,
Sensi ostatnio ciągle połamany ale jeszcze może się ogarnie no i zrobił nam pierwsze pół sezonu, opcja wykupu za nieduże pieniądze, gdzie tu wtopa?
Barella średniak? śmieszne
Biraghi, Moses przyszli jako zapchajdziury i nikt się po nich więcej nie spodziewał więc mocno naciągane
Sanchez - patrząc na warunki na jakich przyszedł to też ciężko nazwać wtopą bo kto mógł przewidzieć kontuzje, coś tam zrobił
Eriksen - wtopa - trudno to skomentować
"Oddanie najlepszego w lidze pomocnika za free" - 75 baniek za potencjalny wykup to free? Ty byś pewnie geniuszu sprzedał go definitywnie za minimum 100 baniek biorąc pod uwagę że jawnie sabotował ten klub grając na obniżenie wartości i chcąc tylko do jufkuf
12.05.2020 o 12:01 przez Kondzik
+2
Kondzik
O pomocnika chodzi - Radje nie Icara. I nie wkrecaj się na te marne prowokacje ;) Barella placek A nie jaki Lozano miał być nr 1 w lidze ech..
12.05.2020 o 12:24 przez CzarodziejCzasu
-1
CzarodziejCzasu
A ty miałeś przestać pic
13.05.2020 o 05:34 przez Kondzik
Kondzik
A co dajesz mi na to ? Ciężko się przyznać że Lozano cie zgasil jak peta no ale po co, lepiej pisać o browarach xD
12.05.2020 o 10:21 przez Kondzik
Kondzik
No i to jest godny następca Lautaro
12.05.2020 o 10:19 przez Orzeu
+1
Orzeu
Niestety sprowadzenie Wernera jest mało prawdopodobne. Niemiec wyląduje pewnie w Liverpoolu.
12.05.2020 o 10:26 przez Orzeu
Orzeu
Dodam do tego, że sprzedając Lautaro nasz atak prawdopodobnie straci na jakości. Ale jeśli odbijemy sobie to wzmacniając wahadła i pomoc to ok.
12.05.2020 o 11:20 przez Dybuk
Dybuk
Sorry. Nawet jeśli Timo tu nie dołączy to widzę potencjał na zmianę ustawienia na 4-5-1 z Lukaku na szpicy i Esposito na zmianę albo 3-4-2-1 z Sensim Krystianem i Lukaku z przodu. Problem to skrzydlowi/wahadlowi czy norma u Nas.
12.05.2020 o 11:31 przez SETE
SETE
Dybuk , dobra perspektywa do walki o 3 miejsce w serieA
12.05.2020 o 12:12 przez Dybuk
Dybuk
SETE, 2 lata temu o Lautaro pisano tutaj tak samo jak o Esposito, marudzono o nieodpowiednim poziomie blablabla. Jeśli nie zaufasz i z głową nie wprowadzisz zawodnika do składu to bez transferu z klubu nic z niego nie będzie.
Jak mówiłem 2-3lata wstecz, że w Lechu należy stawiać na młodych Polaków to się śmiali, a teraz wszyscy wielce są autorami pomysłu z wychowankami.
W Interze również należy stawiać na swoich wychowanków i tyle. Ktoś wypali. A nie ciągle transfery, transfery, a Nasi idą gdzieś a potem są z nich takie Pirlo…
12.05.2020 o 09:48 przez interista1987
interista1987
Dobry jest oby sie sprawdzil w Serie A
12.05.2020 o 09:47 przez Ploretariusz
Ploretariusz
Wernerowi się oczywiście nie odmawia. Nie widziałem z nim jednak za dużo meczów i nwm czy będzie pasował do taktyki, bo Conte potrzebuje "napastnika typu Lukaku" i "napastnika typu Lautaro", a Werner jest chyba typem Lukaku, który przecież zostaje.
12.05.2020 o 10:06 przez Alfa
Alfa
co znaczy werner jest typem lukaku? wysoki silny dobry w powietrzu? no chyba nie, werner to chyba jednak bardziej taki lepszy fizycznie i troche wiecej pracujacy icardi, wiec chyba jednak blizej mu do lautaro niz lukaku
12.05.2020 o 11:33 przez SETE
+1
SETE
Werner idealnie zastanowiłby Lautaro. Różnica miedzy Wernerem i Lautaro jest taka ze Timo jest bardziej uniwersalny

Shoutbox

Woo-cash 31.05.2020 02:14

Odpowiem troche enigmatycznie. Jestem niby ze Śląska ale historycznie z Małopolski 😜

Endru 31.05.2020 02:10

Lecimy mroowa jak 14tego jest mecz ale moze 17 final co ty na to

Endru 31.05.2020 02:10

Ty woocash

Woo-cash 31.05.2020 01:38

Słyszał kto o tym?

Woo-cash 31.05.2020 01:38

LBRY jest zdecentralizowanym protokołem z otwartym kodem źródłowym, kontrolowanym przez jego użytkowników. LBRY umożliwia korzystanie z podobnych usług, do których mamy dostęp przy pomocy YouTube, Netflix i Apple TV. W przeciwieństwie do wymienionych platform, LBRY jest całkowicie zdecentralizowany! Usługi takie jak YouTube to scentralizowane platformy kontrolowane przez jedną firmę lub grupę ludzi. Firmy te mogą zmieniać zasady i regulaminy, a także cenzurować treści, aby uspokoić autorytarne rządy lub partnerów korporacyjnych. LBRY nigdy nie może jednostronnie zmienić zasad dotyczących wydawców lub konsumentów.

Woo-cash 31.05.2020 00:47

Endru kto? 😉

mroowa111 31.05.2020 00:35

endru lkecimy ddo feicity 14 co?

Endru 31.05.2020 00:30

A skad jestes?

Woo-cash 31.05.2020 00:01

Myślę że może na jakiś meczyk się zlapiemy. Może nawet w czerwcu jakbyś dał radę.

Woo-cash 30.05.2020 23:59

Jasne że aktualna. W chwili obecnej dokładnie jeszcze nie wiem.

Pader88 30.05.2020 23:47

kiedy woo-cash zjezdzasz? mam nadzieje ze ustawka dalej aktualna :P

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

bo niby 13 mln za samo wyp. dostaliśmy

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

w sumie na Icardim zarobimy 66 mln? 13 za wypożyczenie i 53 mln za sam transfer?

Woo-cash 30.05.2020 22:40

Zjezdzam do Polski na miesiąc moze dluzej pozalatwiac pare spraw 🙂

Woo-cash 30.05.2020 22:39

Bo jestem leniwy i nie chce mi sie robić

Endru 30.05.2020 22:35

Czemu sie zwolniłeś z pracy?

Woo-cash 30.05.2020 21:56

Jak to jest w ekstraklasie? 30 kolejek i koniec czy beda te play offy? Bo nie wiem.

Woo-cash 30.05.2020 21:55

Dziś rzuciłem wypowiedzeniem w ryj heheh. Jeszcze tylko tydzień i na bezrobocie 😂👌

Woo-cash 30.05.2020 21:54

Szkoda ze nir mogłem zobaczyć. Ale jest wygrana

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638