Plotki transferowe

Głośne nazwiska na liście Marotty (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
8 miesięcy temu
2170
23
Dzeko

W czarno-niebieskiej części Mediolanu trwają już przygotowania do letniego okienka transferowego. Beppe Marotta, który kilka tygodni temu dołączył do ekipy kierowniczej Nerazzurrich posiada swój plan na to Mercato, o czym informuje Tuttosport.

Strategia transferowa na kilka najbliższych miesięcy ma zakładać pozyskanie kilku zawodników o znanych nazwiskach. W tym momencie najbliżej Interu wydają się być Diego Godin oraz Ivan Rakitic, ale oprócz nich Nerazzurri myślą jeszcze o kolejnych wzmocnieniach. Wobec prawdopodobnego odejścia Mauro Icardiego konieczne będzie wzmocnienie formacji ataku. Wśród potencjalnych następców Argentyńczyka znajdują się Edin Dzeko i Romelu Lukaku. Bośniak swój kontrakt z Romą posiada do 2020 roku i mało realne jest jego przedłużenie, z kolei Belg również może latem zdecydować się opuścić swój klub, którym jest Manchester United. Tuttosport w kontekście mediolańskiego klubu wymienia również Matteo Darmiana. Marotta chciał ściągnąć Włocha jeszcze do Juventusu, a teraz będzie starał się zrobić to samo w nowym miejscu pracy. 29-latek może grać na obu bokach obrony, a także na pozycji wahadłowego. Nie można zapominać również o innych zawodnikach, którzy cały czas znajdują się w orbicie zainteresowań mediolańskiego klubu: Federico Chiesie, Sandro Tonalim, Rodrigo De Paulu oraz Ezequielu Palaciosie.

Zobacz też

Van de Beek

CdS: van de Beek celem na lato (3)

14.10
14:08
Rakitic

Inter pytał o cenę Rakiticia (5)

13.10
12:59

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
27.02.2019 o 20:06 przez jacodj
jacodj
Dzeko nie chce widzieć w Interze
27.02.2019 o 19:28 przez AveCaesar
AveCaesar
Godin, Rakitic, Barella, Darmian, Zappacosta, Chiesa, Tonali, De Paul, Lukaku, Andersen jak najbardziej. Wykupić z wypożyczeń Balde, Politano, wróci Karamoh.
Pozbyć się Rano, Mirandy, Dalberta, Cedrica, Gagli, Valero, JM, Perisica, Candrevy, Barbosy, Icardiego.
27.02.2019 o 16:21 przez Endru
Endru
Dawać tego Rakitica tej
27.02.2019 o 15:35 przez Vancore
+1
Vancore
Darmian to leszcz pokroju Santona a nie wzmocnienie. Zadne z tych nazwisk nie rozwiaze problemow ktore ma ten klub. Brak dobrych bocznych obroncow ale kurde DOBRYCH nie takich za 12 mln ktorych sie da wypozyczyc, bo to sa jaja co za pacholki do nas trafiaja na te boki od lat.

Trequartista, no bo ile mozna grac bez mozliwosci przeprowadzenia chocby jednej akcji na mecz srodkiem boiska jak nie ma Radji, to jest dramat. Na sile i Rakitic i Depol moga tam grac ale po co ich przesuwac zamiast poszukac kogos kto gra na tej pozycji caly czas.

Chiesa dorby ale i tak potrzeba jeszcze przynajmniej jednego gracza z dobrym dryblingiem bo jak widze te kretynskie wrzutki to mnie krew zalewa... a szczegolnie teraz jak w ataku biegaja te 3 kasztany co zaden nie ma 180 cm Lautaro, Radja i Poltano. Jak juz zaczeli negocjowac z Carrasco to niech wroca do tematu bo pojdzie do Milana i bedzie dymal u nich pol ligi a akurat ta pozycje maja do obsadzenia w pierwszej kolejnosci i pewnie beda go chcieli kupic.
27.02.2019 o 13:42 przez Cienty
+2
Cienty
Dawać Lewego na 9-tkę
27.02.2019 o 14:53 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
No, Robercika to bym pragnął u nas, niech on w końcu opuści tę bundeskopankę przebrzydłą i dołączy czym prędzej do Wybitnego Calcio
27.02.2019 o 17:34 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
I Piątek vs Lewy
Ależ byłyby pojedynki
28.02.2019 o 02:15 przez cristian08
cristian08
ajaja w końcu konkrety
27.02.2019 o 13:32 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Godin, Rakitić, Barella, Chiesa, Zappacosta/Darmian, Emerson, Dzeko - tak bym to widział bo mam taki kaprys akurat i sobie mogę pozwolić
27.02.2019 o 15:40 przez Vancore
+1
Vancore
Barella gra slaby sezon i wydawanie na niego pewnie kolo 40 baniek to debilizm.

Zapakoszta i Darmian to sa gracze na klub typu Sassuolo czy Parma a nie powazne granie o Top 3 a juz w ogole LM/LE. Opisz mi prosze jaki wklad wniesliby do tego klubu bo nie widze ich nawet wygrywajacych rywalizacje z D'ambrosio. To sa pilkarze bez zadnych mocnych stron za to wad maja od zayebania.
27.02.2019 o 13:18 przez jelcyn
+1
jelcyn
W jakim kierunku zmierza polityka klubu? Tracimy jednego z najlepszych napastników świata który jest w najlepszym wieku dla piłkarza a w zamian chcemy ściągnąć Dzeko który powoli pewnie myśli o emeryturze. Na razie wygląda to tak, że Pan Marotta dalej gra w biało czarnej koszulce.
28.02.2019 o 02:17 przez cristian08
cristian08
no taa, brakuje jeszcze żeby icardi przeniósł się do juve..
27.02.2019 o 13:15 przez Jovetic10
+1
Jovetic10
A może przesuńmy Andrzejka Ranocchię na pozycję nr 9 co?
27.02.2019 o 13:07 przez kamil13216
+1
kamil13216
Żadnego dzeko. Zobaczycie ze w następnym sezonie nie będzie nic grał. Inter strasznie sfrajerzy jesli go ściągnie.
27.02.2019 o 12:41 przez DonDawido
DonDawido
Lukaku tylko na obronę. Nikt w tym sezonie nie rozbił więcej ataków Manchesteru United.
O Rakiticu czytałem, że podobno zaprzeczył jakimkolwiek plotkom?
Mam też nadzieję, że temat Barelli jest otwarty i nadal aktualny.
Dzeko? Tylko do rotacji za Martinezem, ale i do tego jestem coraz mniej przekonany.
27.02.2019 o 12:25 przez LukeInter
+1
LukeInter
Mam nadzieję, że Marotta się ogarnie, bo ani Dzeko ani tym bardzie Lukaku nie zasługują na granie w tej drużynie, a ten drugi jest po prostu słaby, za słaby na ten klub.
27.02.2019 o 12:08 przez Bartek-32
Bartek-32
Icardi out. Chiesa in
27.02.2019 o 12:03 przez SETE
+2
SETE
Jesli w Romie nie widza sensu wspolpracy z Edinem to co mialby robic u nas. Koles jest juz na rowni pochylej i nie ma szans na powrot do wielkiego grania poza pojedynczymi przeblyskami. My potrzebujemy Bombera do ataku.
27.02.2019 o 11:54 przez Kazam
+1
Kazam
Żadnych lukaków i dżeków, rakitycze i godin, barelka i kjeza.
27.02.2019 o 11:38 przez Orzeu
+2
Orzeu
Dzeko i Lukaku nie przyjdą do Interu.
28.02.2019 o 07:55 przez darek666sz
darek666sz
I bardzo dobrze.
27.02.2019 o 11:36 przez Towarzysz
+1
Towarzysz
Zaczynam mieć wrażenie, że Marotta nam robi krecią robotę.
27.02.2019 o 11:29 przez ddamiann17
+1
ddamiann17
A ja się pytam, gdzie na tej liście jest Barella?!

Shoutbox

Skepta 14.10.2019 23:18

do rotacji

Skepta 14.10.2019 23:18

trzeba bedzie esposita wziac

Skepta 14.10.2019 23:18

brawo, alexis widze sie juz zesral

Lopez 14.10.2019 21:50

To zwykly boczek jest

Klinsi64 14.10.2019 21:22

ukry maja chyba fajne perspektywy mistrzami świata w u20 w koncu zostali

Klinsi64 14.10.2019 21:21

nie opusciłem

kusy 14.10.2019 21:21

Taka mocna troche ta Ukraina 🇺🇦

Chuchu 14.10.2019 21:18

Klinsi a opuściłeś jakiś marsz KODu?

Klinsi64 14.10.2019 21:16

tez lubiłem swego czasu

kusy 14.10.2019 21:16

Lubie kabaret moralnego niepokoju

Klinsi64 14.10.2019 21:16

no ja byłem pewny że PO wygra

Chuchu 14.10.2019 21:14

Fascynuje mnie, że są ludzie, którzy myśleli, że PiS jest w stanie przegrać te wybory

Klinsi64 14.10.2019 21:13

piszę o moralnym :D

Klinsi64 14.10.2019 21:13

nie wiem czy on ma w ogóle kregosłup

Klinsi64 14.10.2019 21:12

kusy za to nie ma problemów pewnie :D

Chuchu 14.10.2019 21:10

Tak mówię, żeby mi ktoś wieku nie wypominał :P

Lopez 14.10.2019 21:10

Chuchu musisz kija w du... do kręgosłupa przymocować

Chuchu 14.10.2019 21:10

Z kręgosłupem to od dziecka problem miałem

kusy 14.10.2019 21:09

Kręgosłup pada?

Chuchu 14.10.2019 21:08

No więc wiem o czym mówię

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Piątek, 04 października

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sassuolo

Sobota, 05 października

  • FT

    SPAL

    1 - 0

    Parma

  • FT

    Verona

    2 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Milan

Niedziela, 06 października

  • FT

    Fiorentina

    1 - 0

    Udinese

  • FT

    Roma

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Atalanta

    3 - 1

    Lecce

  • FT

    Bologna

    2 - 2

    Lazio

  • FT

    Torino

    0 - 0

    Napoli

  • FT

    Inter

    1 - 2

    Juventus

Booking.com

Publicystyka

Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Serie A

Z obozu rywali - to jeszcze nie koniec transferowej ofensywy! (5)

13.08
18:24
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    7

    19

  • 2

    Inter

    Inter

    7

    18

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    7

    16

  • 4

    Napoli

    Napoli

    7

    13

  • 5

    Roma

    Roma

    7

    12

  • 6

    Lazio

    Lazio

    7

    11

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    7

  • 2

    Duvan Zapata

    6

  • 3

    Andrea Belotti

    5

  • 4

    Domenico Berardi

    5

  • 5

    Dries Mertens

    4

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 28728

Liczba newsów: 34929