Plotki transferowe

Gotówka i pięciu piłkarzy w zamian za Lautaro (30)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
2 miesiące temu
2786
30
Lautaro Martinez SPAL

Barcelona chce pozyskać Lautaro Martineza, ale nie chce płacić za niego ustalone w kontrakcie napastnika 111 mln euro. Katalończycy chcą wydać na Argentyńczyka maksymalnie 70 mln euro, a powstałą różnicę chcą zniwelować oferując Interistom pięciu swoich piłkarzy.

Barcelona chce zaoferować w zamian za napastnika karty: Carlesa Aleni, Arutro Vidala, Nelsona Semedo, Arthura lub Jeana-Claira Todibo. Spośród wymienionych piłkarzy Interiści mieliby możliwość wyboru piłkarzy, którzy ich najbardziej interesują.

 

 

Zobacz też

Alfredo Gaich

Rodak zastąpi Martineza w Interze? (3)

29.05
12:12
Lucas Hernandez

Inter pytał o Hernandeza (7)

29.05
12:54

Komentarze (30)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
26.03.2020 o 10:16 przez lord_poldziu
+1
lord_poldziu
Gdy czytam niektóre komentarze to aż płakać mi się chce. Postanowiłem więc pierwszy raz wypowiedzieć się na stronie. Sprawa pierwsza: jeśli chcecie Grizmana to sami płacicie mu pensję. Druga: deal z Barceloną może być dla nas bardzo opłacalny i nie mówię o braniu 111mln bo sama ta kasa nic sensownego nam nie da. Krzyknąć 100mln + Semedo – dlaczego on? Prawy obrońca z dobrym opanowaniem pod pressingiem, szybki, z ciągiem do przodu, z uwolnionym Eriksenem może grać na obieg. Dla mnie idealne wahadło. Po negocjacjach obniżyć do 90mln + Semedo a jak dorzucą Todibo to do 80mln. W ten sposób 111mln zamieniamy na 130 (80mln + Semedo (40) i Todibo (10) według Transfermarkt) i rozwiązujemy problem prawej strony (w tej cenie nie znajdziemy nikogo sensownego) i zmiennika na obronę. Kasę wydajemy na Tonaliego i wykup Sensi. Cenę za Barelle zbijamy Naingolanem i zostaje parę groszy. Obniżamy cenę za JM i Ivana – obu po 15mln = 30 które wydajemy na Kumbulla. Duży zysk nie wydając ani euro a do środka pola mamy jeszcze Agoume w Primaverze. Pamiętajmy że jak dobrze pójdzie to Icardi da nam 70mln które można wydać na sprowadzenie zmiennika dla Lukaku oraz młodego zawodnika o charakterystyce podobnej do Lautaro z np. Ameryki Południowej. No i oczywiście zostaje jeszcze kasa jaką mamy bez sprzedaży zawodników. Pozdrawiam.
26.03.2020 o 14:56 przez Snake86
Snake86
Mówisz, że Griezmanna mają opłacać Ci co piszą komentarze, a kilka linijek dalej "wymieniasz" Barellę za Nainggo - gdzie prezes Cagliari już dawno mówił, że nie stać ich na jego pensję, Radek też raczej łaskawie jej nie obniży. I nawet zostało ci parę groszy... Z kolei kasę z Icardiego wydajesz na zmiennika Lukaku zapominając, że sam Lukaku jest do spłaty. Gdzie logika w Twoim komentarzu?
26.03.2020 o 16:52 przez lord_poldziu
+1
lord_poldziu
Co do pensji Grizmana to chodziło mi o to że nie stać nas na płacenie takich pieniędzy jak Barca dla zawodników. Mimo że nie znam szczegółów jego kontraktu to sądząc po doniesieniach prasowych które mówią o kontrakcie dla Lautaro rzędu 10mln przypuszczam że jego jest większy. Co do wymiany Barella -Naingolan jest to tylko przyklad. Naingolan jest poza planami Conte więc jeśli znajdzie się zaInteresowany jego usługami to sfinalizujemy wykup Barelli. A co do spłaty Lukaku to wierzę głęboko w to że właściciele mają już od dawna plan na zapewnienie środków na ten cel, a poza tym pragnę zaznaczyć że nie wydałem w moim gdybaniu ani euro z budżetu który i tak i tak byłby przeznaczony na transfery bez udziału funduszy ze sprzedaży. Tu jest logika mój drogi. No i oczywiście jestem bardzo mile zaskoczony brakiem komentarzy typu "Semedo to szrot"
26.03.2020 o 08:51 przez inter30
+1
inter30
Arthur i Griezmann są tam tylko godni uwagi, może z naszą niewielką dopłatą poszliby jakimś cudem na to ale wątpię, reszta to szrot. Nadal podtrzymuje zdanie że LM zrobiłby duży błąd
25.03.2020 o 20:05 przez Orrin
-2
Orrin
Messi + Griezmann + Arthur + ter Stegen + 100mln i mozemy coś negocjować
25.03.2020 o 18:28 przez Rebelde
+2
Rebelde
Arthur + Todibo + 60mln . I mamy deal...
25.03.2020 o 15:28 przez dichu
-7
dichu
Ja uważam że nasz lautaro jest góra wart te 50mln to legenda realu zidane kosztował 65mln i jak dla mnie te ceny nie oddają rzeczywistej wartości piłkarzy co prawda na rynku zaczyna brakować wielkich talentów a i lm jest trochę przeceniana jak dla mnie od gwiazd trzeba oczekiwać nieco więcej zagrań bardziej nieszablonowych widowisk bardziej niezapomnianych lautaro na razie rozegrał dobre 6miesiecy i tyle jak pogra 2-3sezony na poziomie światowym to można mówić o ruchach w kierunku RM i Barcelony takie gwiazdy jak Messi Neymar Ronaldo mieli już 16-17lat kiedy byli już świetnymi piłkarzami a lautaro ma 22 w tym wieku to powinien mieć już że 100bramek na koncie w Europie jeśli na poważnie myśli się o barcelonie. Wszyscy patrzą tylko na pieniądze to zabija futbol. Taki Grizman był legenda atletico i do dziś w barcie gra dobrze jeśli się zmienia napastnika w takim klubie i ma to być król futbolu na lata to musi dawać radę również w wielkich meczach i być decydującym w nich. Ja lautaro bardzo lubię i jak dla mnie nie chodzi o Interes niech zostanie u nas i się rozwija.
25.03.2020 o 16:53 przez ragnar
+1
ragnar
inne czasy, teraz 50 mln to klub zarobkina koszulkach

po drugie ostatnio brakuje napastników
sami kiedyś mieliśmy po 5-6 na poziomie, teraz dobre kluby mają 2, max 3

111 to odpowiednia cena
25.03.2020 o 16:54 przez ragnar
ragnar
zarobi na *
25.03.2020 o 17:54 przez dichu
-2
dichu
Piłkarz jest jak gladiator i ciągle musi pokazywać swoje umiejętności teraz co najmniej do czerwca mamy ferie sportowe. Było za mnie 30lat kiedy wszystko działało bez szwanku. I tak powinno być dalej nie będą grali to całe przygotowane państwa odczują na własnej skórze brak medycyny sportowej w życiu. Ludzie też się niestety zmienia. Piłkarz dobry to jest autorytet do naśladowania. I wszyscy powinni orientować się w szkoleniu oraz wykształceniu takiego sportowca. Cały świat na nich patrzy. A u nas ile wydali na transfery zimą za mosesa junga i eriksena jakieś 30mln i to na razie w naszej grze nic nie zmieniło na lepsze bo wyniki były fatalne. Barca to silny klub ale nie róbmy jak 70mln +2 piłkarzy dla mnie przy obecnym poziomie gry to jest bardzo wygórowana cena. Był kiedyś transfer eto +50 mln za zostaną który był w Interze Inter podług mnie zrobił wtedy świetny ruch bo zlatan pograł 1rok w barcie i powędrował dalej. A Inter wygrał z eto lm. Jak dla mnie to znowu jest taka transakcja z dużym zyskiem dla Interu. Barca na tym tylko straci a im słabsze będą zespoły grające offesywna piłkę tym gorzej dla kibiców bo dream teamy futbolowe też muszą być. Ja na przykład ostatnio podziwiam Viniciusa z realu za jego szybkość i błyskotliwość i Mbappe z PSG za jego dobry futbol oraz mundial i jak dla mnie dobrze grają zawodnicy w Anglii Liverpoolu totenhamie menchestrow dwóch oraz w Bayernie Lipsku Dortmundzie i tam powini trenerzy szczególnie się przypatrzyć gracza do premiera division.
26.03.2020 o 07:50 przez Pader88
+2
Pader88
Matka wie że ćpiesz? Trzymajcie mnie gość porównuje ceny transferów z przed 20 lat do obecnych jak 1:1 i bredzi o jakiś dream teamach, niesamowite to jest. Masakra, nie wierze że można coś takiego wymyślić samemu.
26.03.2020 o 14:59 przez Snake86
+1
Snake86
Do tego wypowiedzi w stylu strumienia świadomości, bez Interpunkcji - poległem :)
25.03.2020 o 13:14 przez CzarodziejCzasu
-3
CzarodziejCzasu
Martinez nie ma prawa założyć więcej koszulki Interu. Serce powierzył Barcelonie, a duszę Messiemu. Nie ma dla niego przyszłości w Mediolanie.
25.03.2020 o 13:45 przez KarmaAG
+1
KarmaAG
o czym Ty mówisz? Wyjaśnij czemu serce powierzył Barcelonie?
Czemu nikt nie dopiął podwyższenia klauzuli przynajmniej dwukrotnie w pierwszych miesiącach sezonu?! Ja bym, mu dowalił 500 baniek ale nie oczywiście nie lepiej głaskać po starej d***e Candreve za pare dostatecznych występów
25.03.2020 o 13:04 przez ZnawcaCalcio
+1
ZnawcaCalcio
Jeden z tych zawodników, a niektórzy myślą, że wszystkich dostaniemy + 70 mln :D
Arthur byłby chyba niezłą opcją. Szkoda, że Antek jest betonowy, bo przy odejściu Martineza spokojnie można byłoby przejść na 4-3-3
26.03.2020 o 14:59 przez Snake86
Snake86
Conte nie zmieni formacji, zapomnij.
25.03.2020 o 12:48 przez El Imprezatore
+2
El Imprezatore
Sami kasy nie mają a sprzedać piłkarzy po cenach jakie by chcieli będzie ciężko z zaistniałą sytuacją więc próbują wciskać nam nie wiadomo kogo. Marotta pojedzie z nimi krótko Griezmann i z 20-30mln albo płacą klauzule. Oni z nami zawsze twardo więc teraz nasza kolej.
25.03.2020 o 16:51 przez ragnar
+3
ragnar
od biedy Griezmann i Artur :)
25.03.2020 o 12:25 przez mAstA
+3
mAstA
Artur jest zajebisty, ale reszta jak to powiedziano to SZROT...
25.03.2020 o 12:10 przez Xucatlan
+1
Xucatlan
Chyba w tej Barcelonie na głowę upadli. Dziadek Vidal i typowy szrot, który nawet nie do końca byłby wzmocnieniem kadry, a co dopiero mowa o wyjściowym składzie.
25.03.2020 o 12:04 przez DonDawido
+2
DonDawido
Chociaż w tej piątce są piłkarze, którzy by nam się przydali, to jestem na NIE. Martinez to przyszła gwiazda i na takich napastnikach powinniśmy budować skład na lata.
25.03.2020 o 11:59 przez mikruzzo
+3
mikruzzo
Nie ma taryfy ulgowej! Jak chcecie Lautaro to dawać kogoś z dwójki Griezmann/Ter Stegen + kasa
25.03.2020 o 11:50 przez Dyl87
+1
Dyl87
Trzeba to wykorzystać to musi być dla nas korzystny deal niczym Ibrahimović za Eto'o + przelew a jak nie to tylko konkretna moneta.
25.03.2020 o 11:46 przez Orzeu
+3
Orzeu
Arthur + Todibo + Vidal + 70 mln euro? Kusząca propozycja, ale pewnie Inter na to nie pójdzie.
25.03.2020 o 13:03 przez Vancore
+2
Vancore
Lepszej nie dostaniemy a jednak Melo sam wyrownuje do klauzuli, jakby jeszcze oddali kogos do niego to mozna pomyslec.
25.03.2020 o 14:20 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Barcelona na to nie pójdzie. Skąd Ty taką ofertę wymyśliłeś :D
25.03.2020 o 14:37 przez Orzeu
Orzeu
ZnawcaCalcio napisał:
Barcelona na to nie pójdzie. Skąd Ty taką ofertę wymyśliłeś :D


z głowy, to chyba oczywiste. Na razie Inter odrzucił ofertę 70 + 2 zawodników. Za tyle nie puścimy Lautaro, muszą dołożyć albo 1 zawodnika jeszcze albo kasy. Choć oficjalnie Inter chce 111 mln euro bez zawodników.
25.03.2020 o 11:24 przez Endru
+1
Endru
z tej calej plejady szrotu z barcy tylko Arthura bym zobaczyl u nas
25.03.2020 o 11:21 przez WTC
+1
WTC
Kasa albo won. Inter to nie jest złomowisko dla szrotu.
26.03.2020 o 10:04 przez coalmeluck
-1
coalmeluck
A to ciekawe :)

Shoutbox

Woo-cash 30.05.2020 23:59

Jasne że aktualna. W chwili obecnej dokładnie jeszcze nie wiem.

Pader88 30.05.2020 23:47

kiedy woo-cash zjezdzasz? mam nadzieje ze ustawka dalej aktualna :P

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

bo niby 13 mln za samo wyp. dostaliśmy

ZnawcaCalcio 30.05.2020 23:28

w sumie na Icardim zarobimy 66 mln? 13 za wypożyczenie i 53 mln za sam transfer?

Woo-cash 30.05.2020 22:40

Zjezdzam do Polski na miesiąc moze dluzej pozalatwiac pare spraw 🙂

Woo-cash 30.05.2020 22:39

Bo jestem leniwy i nie chce mi sie robić

Endru 30.05.2020 22:35

Czemu sie zwolniłeś z pracy?

Woo-cash 30.05.2020 21:56

Jak to jest w ekstraklasie? 30 kolejek i koniec czy beda te play offy? Bo nie wiem.

Woo-cash 30.05.2020 21:55

Dziś rzuciłem wypowiedzeniem w ryj heheh. Jeszcze tylko tydzień i na bezrobocie 😂👌

Woo-cash 30.05.2020 21:54

Szkoda ze nir mogłem zobaczyć. Ale jest wygrana

Imrahil 30.05.2020 21:53

ico, musk polecial w kosmos

SETE 30.05.2020 21:21

Dobry mecz w Poznaniu

Woo-cash 30.05.2020 21:08

Pjontq dżoker wchodzi z ławki i znów szczela.

Czarson 30.05.2020 21:01

Wybrzeże Kości Słoniowej?

mroowa111 30.05.2020 20:29

Hej Ślaśk ! WKS!

Woo-cash 30.05.2020 20:17

Legia raz 💪

Woo-cash 30.05.2020 20:15

Czerwona kartka ustawiła mecz

Czarson 30.05.2020 20:05

Ładnie Wisła

mroowa111 30.05.2020 19:18

póki co

Archiwum shoutboxa

Wyniki Serie A

Niedziela, 24 maja

  • Postp.

    Milan

    ? - ?

    Cagliari

  • Postp.

    Atalanta

    ? - ?

    Inter

  • Postp.

    Bologna

    ? - ?

    Torino

  • Postp.

    Brescia

    ? - ?

    Sampdoria

  • Postp.

    Genoa

    ? - ?

    Verona

  • Postp.

    Lecce

    ? - ?

    Parma

  • Postp.

    SPAL

    ? - ?

    Fiorentina

  • Postp.

    Napoli

    ? - ?

    Lazio

  • Postp.

    Sassuolo

    ? - ?

    Udinese

  • Postp.

    Juventus

    ? - ?

    Roma

Booking.com

Publicystyka

Lautaro Martinez BVB

L(out)aro Martinez (17)

26.05
12:05
Antonio Conte

Jak to z panem jest, panie Conte? (22)

04.04
12:12
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    26

    63

  • 2

    Lazio

    Lazio

    26

    62

  • 3

    Inter

    Inter

    25

    54

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    25

    48

  • 5

    Roma

    Roma

    26

    45

  • 6

    Napoli

    Napoli

    26

    39

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    27

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 3

    Romelu Lukaku

    17

  • 4

    Joao Pedro

    16

  • 5

    Josip Ilicic

    15

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27010

Liczba newsów: 36638