Plotki transferowe

Guarin: Chciałbym wrócić do Interu (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
10 miesięcy temu
48
23
fcinter serwisowe

W latach 2012 - 2015 barwy Interu Mediolan reprezentował Fredy Guarin. Kolumbijczyk od zakończenia przygody z włoską piłką reprezentuje barwy chińskiego Shanghai Shenhua.

Guarin nigdy nie ukrywał, że darzy ogromnym sentymentem swój poprzedni zespół, a w ostatniej wypowiedzi dla La Gazzetta dello Sport dodał nawet, że marzy o ponownych występach w mediolańskim zespole.

- Inter to mój dom, chciałbym tam wrócić. Zaakceptowałbym 1/5 obecnego wynagrodzenia aby móc ponownie występować w Mediolanie.

Tagi: Inter Guarin
udostępnij

Zobacz też

Pogba

RAI - Marotta pyta o Pogbę (17)

01.12
10:56
Gabriel Barbosa

3 angielskie kluby po Barbosę (20)

05.12
10:10

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2018 o 21:48 przez KŁANIEŚ
KŁANIEŚ
Byłem na Meazza kiedy ten zapakował tą prześliczną brameczkę z Celtikiem..... mmmmm na zawsze w mojej pamięci.. FORZA GUARO !!
09.02.2018 o 16:18 przez zormi
zormi
Najbardziej mi zapadły w pamięć te jego strzały w trybuny...
08.02.2018 o 15:00 przez Dejwid
Dejwid
Najwiecej strat w serie A w sezonie 13/14 pamietamy ;3
08.02.2018 o 12:50 przez kibol123
kibol123
Guarin wśród tych miernot razem z Palacio zawsze na boisku zostawiali serce i walczyli do końca meczu a dzisiaj kto oprócz Icardiego wykazuje się taką determinacją do wygrywania?... nikt!
08.02.2018 o 12:31 przez Granat105
Granat105
Jaki by nie był to miał jaja i bez zastanowienia dałby je sobie uciąć za ten klub. Wybierając między nim a parodystami z Fiorentiny nie na gadki wgl. Jednak wydaje się to być zamknięty rozdział, dzięki za brameczke z Milanem Guaro!
08.02.2018 o 08:46 przez timon
timon
No jego powrót byłby idealnym dopełnieniem kompletnego burdelu jaki panuje w tym klubie
08.02.2018 o 06:46 przez Vancore
Vancore
Teraz juz ma swoje lata ale przypuszczam ze nadal bylby dynamiczniejszy od naszych obecnych pomocnikow. Guarin pewnie jakby tu byl to z miejsca by mial pierwszy sklad bo przynajmniej potrafi wziac gre na siebie i dac prostopadla pilke a nie grac caly czas zachowawczo do nastepnego i zwalniac gre jak gagliardini valero i vecino, a o ilosci strzelanych przez niego goli to nawet nie ma co pisac bo jakie mial liczby kazdy wie. To ze podejmuje czasem glupie decyzje w rozprowadzaniu akcji to fakt ale przynajmniej sie nie boi ryzyka. To jest beznadziejna sytuacja ze spora czesc z nas chcialaby jego powrotu, ostatnie nasze transfery do srodka pomocy to jest dramat i to ze on dawalby prawdopodobnie wiecej od obecnych graczy pokazuje jak beznadziejna jest nasza polityka transferowa.
08.02.2018 o 06:15 przez piotrekninter
piotrekninter
Mikson daj Boże kogoś kto miałby dzień konia co 7 mecz, może wtedy nie mielibysmy passy 12 meczyków bez wygranej :)
z Guarinem było podobnie jak teraz z ANtkiem
pamiętam jak oddawał po kilkanaście głupich nieprzygotowanych strzałow w meczu, został mocno skrytykowany
w kolejnym meczu oddał kilka, jeden po zimi z pasówki, bardzo dobrze zagrał. Nie wiem czy sam to zauważył,czy trener wbił mu do głowy aby nie walił z każdej pozycji
podobnie jest z Antonio,jak na jesieni fala krytyki spadła na niego, w jednym spotkaniu,nie pamiętam z kim, podawał po ziemi na 15 metr, do boku do wchodzącego DD, a teraz znów wrócił do swoich balonów i miliona wrzutek
im trzeba wytłumaczyć że nie mogą strzelać z każdej nieprzygotowanej pozycji jak Guarin i wrzucać milion razy tak samo jak AC
08.02.2018 o 04:04 przez danielinter
danielinter
Gorzej od duetu z Fiorentiny i Brozka na pewno by nie gral.
08.02.2018 o 02:22 przez kwapi45
kwapi45
Guarin grał w latach gdzie kadra Interu była chyba najsłabsza w naszym długim kryzysie. Icardi małolat, Jonathan, Pereira, Nagatomo, Mudingay, Kuzmanovic, Belfodil. W obecnej miał by kogoś więcej do gry bo wtedy tylko Palacio. Ja go pamiętam najbardziej gdy był ustawiany właśnie tuż za Argentyńczykiem. Ciągnął całą grę i miał udział przy wielu bramkach. Poważnie bym się nad nim zastanowił nawet w roli rezerwowego :)
08.02.2018 o 00:22 przez Mateusz17
Mateusz17
Wartosc rynkowa 5mln euro , kocha Inter i Mediolan, chce znacznie obnizyc zarobki nawet, nie jest taki stary (31lat) i dosc dobra forma , jakbysmy awansowali do LM to idealny rezerwowy , a lawka tez musi byc jak sie gra na dwoch frontach.
08.02.2018 o 00:00 przez Est
Est
Guarin jaki by nie był, to jednak oddawał strzały sprzed pola karnego, to coś, o czym nasi aktualni pomocnicy dowiedzieli się za sprawą Rafinhii.
07.02.2018 o 23:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Dokładnie Jovetić i Guaro był kimś kto umie strzelać ważne bramki albo w meczach w których nie idzie drużynie. Młotek w nodze, podanie prostopadłe, dobra gra ciałem, umiejętność przyśpieszenia akcji, walczak na boisku, który z naszych obecnych pomocników to ma ?? ??
07.02.2018 o 23:09 przez Jovetić10
Jovetić10
@Mikson zgadza się, ale nie myli się tylko ten co nic nie robi, a u nas w pomocy to jakoś tak bezpłciowo, chimeryczny Brozović jest naszym najlepszym pomocnikiem to też o czymś świadczy. Myślę, że ten sam Guarin grający kilka lat temu w jeszcze bardziej żałosnym Interze z pewnością podniósłby poziom w drugiej linii obecnego Interu.
07.02.2018 o 22:54 przez Mateusz17
Mateusz17
Jeden z moich ulubionych zawodnikow grajacych w Interze. Strzal mial dobry z dystnasu , wiadomo ze czasem za duzo sily ale jednak potrafil kopnąć. Podanie tez mial dobre prostopadle i jak byl we formie to sie wyroznial na tle innych miernot, gral dobrze ale potem sie zagubil jak Perisic obecnie.
07.02.2018 o 22:22 przez Mikson
Mikson
Panowie, chyba przemawia przez was sentyment i reagujecie tak na ostatni kryzys, bo nie wierzę, że serio po zastanowieniu tęsknicie za Guarinem. :P Juz nie pamiętacie jak był wygwizdywany przy zmianach? Guarin miewał błyski tak jak i Brozo, ale to ten sam gatunek irytującego zawodnika z wiecznymi wahaniami formy. Walenie z dystansu po trybunach, podania do przeciwnika i głupie straty to była z Fredym codzienność. :P Gość który miał fajne kompilacje na youtubie, ale oglądanie go na boisku to była mordęga ( poza powiedzmy co siódmym meczem, kiedy miał dzień konia).
07.02.2018 o 22:20 przez cristian08
cristian08
@Kebo osvaldo hehe
07.02.2018 o 22:19 przez Kebo
Kebo
Może by strzelił w pysk któremuś na treningu, to byłoby ciekawe
07.02.2018 o 22:15 przez rafalik93
rafalik93
z otwartymi rękoma bym cię przywitał wolę gołębiarza niż tego gamonia Brzozewicza...Guarin przynajmniej miał jaja ;)
07.02.2018 o 22:15 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Ja go dobrze nie wspominam, ale jak spojrzeć na jego liczby i porównać z tym co grają obecni zawodnicy... ponoć w Chinach świetnie się prezentuje
07.02.2018 o 22:09 przez Jovetić10
Jovetić10
Miał młotek w nodze, nie to co te kmioty i pizdy w rurkach z naszej pomocy.
07.02.2018 o 22:02 przez kadrian89
kadrian89
Facet potrafił być irytujący, ale trafił na czas Interu pełen pokrak i zamieszań, więc nic do niego nie mam. Wolę takich piłkarzy od odganiaczy much...
07.02.2018 o 21:58 przez cristian08
cristian08
<33 może to guaro jest opcją na naszą pomoc? Troszeczkę zarkastycznie podszedłem do owej wypowiedzi

Shoutbox

piper 14.12.2018 22:33

Piter, ja myslę, że ten wieśniak z avatarku w białej koszuli to ty, przystojny jesteś he he :-D

Endru 14.12.2018 20:59

nom szkoda ze nie mozna takiej kupic :D

Piter 14.12.2018 20:59

ale te koszulki są 10/10 z naszywką mistrza włoch

Endru 14.12.2018 20:58

Perishitosaurus

Chuchu 14.12.2018 20:58

Z opisem "Lineup when last Juventus won a Champions League !! !"

Piekarz 14.12.2018 20:56

gówno. mnie to. obchodzi panie. ja. chcę. ogóra.

Chuchu 14.12.2018 20:54

Beka, Wasyl serio gra w Wiśle? :D

Endru 14.12.2018 20:54

tam to jest cyrk konkretny jeszcze lucas piketa za 30 mln :D

Endru 14.12.2018 20:54

niz w milanie

Endru 14.12.2018 20:54

u nas jest normalniej w klubie

Piter 14.12.2018 20:49

hahahah o kurrrwa co typ wyjechał xd

Piter 14.12.2018 20:49

"Nie wiem czy to kibicowska duma czy za dużo spiskowych teorii, ale mam wrażenie że wszyscy w klubie od dawna doskonale wiedzieli o tym, że nic nie dostaniemy za grę w tym sezonie więc podłożyli się żeby nie marnować energii i pieniędzy na wyjazdy. "

Chuchu 14.12.2018 20:49

i jak teraz Ibrę kupią?

Piter 14.12.2018 20:48

to tak jakby napluli im w ryj

Piter 14.12.2018 20:48

ostatnie grosze im zabralixd

Piter 14.12.2018 20:41

poza tym nie noszę koszul także to nie ja i milan ci na klate if you know what i mean

Piter 14.12.2018 20:41

dla ciebie pan Piter paziu

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19787

Liczba newsów: 32292