Plotki transferowe

Guarin: Chciałbym wrócić do Interu (23)

Autor:
Źródło: fcinternews.it
ponad 8 lat temu
938
23

W latach 2012 - 2015 barwy Interu Mediolan reprezentował Fredy Guarin. Kolumbijczyk od zakończenia przygody z włoską piłką reprezentuje barwy chińskiego Shanghai Shenhua.

Guarin nigdy nie ukrywał, że darzy ogromnym sentymentem swój poprzedni zespół, a w ostatniej wypowiedzi dla La Gazzetta dello Sport dodał nawet, że marzy o ponownych występach w mediolańskim zespole.

- Inter to mój dom, chciałbym tam wrócić. Zaakceptowałbym 1/5 obecnego wynagrodzenia aby móc ponownie występować w Mediolanie.

Tagi: Inter Guarin
udostępnij

Zobacz też

mercato live 2026 jones

Mercato Live 20-21.06 (20:05): CorSport - Paz w Interze dzięki Mourinho? // Zazzaroni: Gdyby Moratti był prezydentem to Branca negocjowałby już z Realem (44)

20.06
09:15
mercato live solet

Mercato Live 15.06 (17:30) Inter pyta o graczy Realu | ESPN - Nico Paz zostaje w Como (35)

15.06
08:47

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
09.02.2018 o 21:48 przez Klanies
Klanies
Byłem na Meazza kiedy ten zapakował tą prześliczną brameczkę z Celtikiem..... mmmmm na zawsze w mojej pamięci.. FORZA GUARO !!
09.02.2018 o 16:18 przez zormi
zormi
Najbardziej mi zapadły w pamięć te jego strzały w trybuny...
08.02.2018 o 15:00 przez Dejwid
Dejwid
Najwiecej strat w serie A w sezonie 13/14 pamietamy ;3
08.02.2018 o 12:50 przez kibol123
kibol123
Guarin wśród tych miernot razem z Palacio zawsze na boisku zostawiali serce i walczyli do końca meczu a dzisiaj kto oprócz Icardiego wykazuje się taką determinacją do wygrywania?... nikt!
08.02.2018 o 12:31 przez Granat105
Granat105
Jaki by nie był to miał jaja i bez zastanowienia dałby je sobie uciąć za ten klub. Wybierając między nim a parodystami z Fiorentiny nie na gadki wgl. Jednak wydaje się to być zamknięty rozdział, dzięki za brameczke z Milanem Guaro!
08.02.2018 o 08:46 przez timon
timon
No jego powrót byłby idealnym dopełnieniem kompletnego burdelu jaki panuje w tym klubie
08.02.2018 o 06:46 przez Vancore
Vancore
Teraz juz ma swoje lata ale przypuszczam ze nadal bylby dynamiczniejszy od naszych obecnych pomocnikow. Guarin pewnie jakby tu byl to z miejsca by mial pierwszy sklad bo przynajmniej potrafi wziac gre na siebie i dac prostopadla pilke a nie grac caly czas zachowawczo do nastepnego i zwalniac gre jak gagliardini valero i vecino, a o ilosci strzelanych przez niego goli to nawet nie ma co pisac bo jakie mial liczby kazdy wie. To ze podejmuje czasem glupie decyzje w rozprowadzaniu akcji to fakt ale przynajmniej sie nie boi ryzyka. To jest beznadziejna sytuacja ze spora czesc z nas chcialaby jego powrotu, ostatnie nasze transfery do srodka pomocy to jest dramat i to ze on dawalby prawdopodobnie wiecej od obecnych graczy pokazuje jak beznadziejna jest nasza polityka transferowa.
08.02.2018 o 06:15 przez piotrekninter
piotrekninter
Mikson daj Boże kogoś kto miałby dzień konia co 7 mecz, może wtedy nie mielibysmy passy 12 meczyków bez wygranej :)
z Guarinem było podobnie jak teraz z ANtkiem
pamiętam jak oddawał po kilkanaście głupich nieprzygotowanych strzałow w meczu, został mocno skrytykowany
w kolejnym meczu oddał kilka, jeden po zimi z pasówki, bardzo dobrze zagrał. Nie wiem czy sam to zauważył,czy trener wbił mu do głowy aby nie walił z każdej pozycji
podobnie jest z Antonio,jak na jesieni fala krytyki spadła na niego, w jednym spotkaniu,nie pamiętam z kim, podawał po ziemi na 15 metr, do boku do wchodzącego DD, a teraz znów wrócił do swoich balonów i miliona wrzutek
im trzeba wytłumaczyć że nie mogą strzelać z każdej nieprzygotowanej pozycji jak Guarin i wrzucać milion razy tak samo jak AC
08.02.2018 o 04:04 przez danielinter
danielinter
Gorzej od duetu z Fiorentiny i Brozka na pewno by nie gral.
08.02.2018 o 02:22 przez kwapi45
kwapi45
Guarin grał w latach gdzie kadra Interu była chyba najsłabsza w naszym długim kryzysie. Icardi małolat, Jonathan, Pereira, Nagatomo, Mudingay, Kuzmanovic, Belfodil. W obecnej miał by kogoś więcej do gry bo wtedy tylko Palacio. Ja go pamiętam najbardziej gdy był ustawiany właśnie tuż za Argentyńczykiem. Ciągnął całą grę i miał udział przy wielu bramkach. Poważnie bym się nad nim zastanowił nawet w roli rezerwowego :)
08.02.2018 o 00:22 przez Mateusz17
Mateusz17
Wartosc rynkowa 5mln euro , kocha Inter i Mediolan, chce znacznie obnizyc zarobki nawet, nie jest taki stary (31lat) i dosc dobra forma , jakbysmy awansowali do LM to idealny rezerwowy , a lawka tez musi byc jak sie gra na dwoch frontach.
08.02.2018 o 00:00 przez Est
Est
Guarin jaki by nie był, to jednak oddawał strzały sprzed pola karnego, to coś, o czym nasi aktualni pomocnicy dowiedzieli się za sprawą Rafinhii.
07.02.2018 o 23:32 przez AveCaesar
AveCaesar
Dokładnie Jovetić i Guaro był kimś kto umie strzelać ważne bramki albo w meczach w których nie idzie drużynie. Młotek w nodze, podanie prostopadłe, dobra gra ciałem, umiejętność przyśpieszenia akcji, walczak na boisku, który z naszych obecnych pomocników to ma ?? ??
07.02.2018 o 23:09 przez Jovetic10
Jovetic10
@Mikson zgadza się, ale nie myli się tylko ten co nic nie robi, a u nas w pomocy to jakoś tak bezpłciowo, chimeryczny Brozović jest naszym najlepszym pomocnikiem to też o czymś świadczy. Myślę, że ten sam Guarin grający kilka lat temu w jeszcze bardziej żałosnym Interze z pewnością podniósłby poziom w drugiej linii obecnego Interu.
07.02.2018 o 22:54 przez Mateusz17
Mateusz17
Jeden z moich ulubionych zawodnikow grajacych w Interze. Strzal mial dobry z dystnasu , wiadomo ze czasem za duzo sily ale jednak potrafil kopnąć. Podanie tez mial dobre prostopadle i jak byl we formie to sie wyroznial na tle innych miernot, gral dobrze ale potem sie zagubil jak Perisic obecnie.
07.02.2018 o 22:22 przez Mikson
Mikson
Panowie, chyba przemawia przez was sentyment i reagujecie tak na ostatni kryzys, bo nie wierzę, że serio po zastanowieniu tęsknicie za Guarinem. :P Juz nie pamiętacie jak był wygwizdywany przy zmianach? Guarin miewał błyski tak jak i Brozo, ale to ten sam gatunek irytującego zawodnika z wiecznymi wahaniami formy. Walenie z dystansu po trybunach, podania do przeciwnika i głupie straty to była z Fredym codzienność. :P Gość który miał fajne kompilacje na youtubie, ale oglądanie go na boisku to była mordęga ( poza powiedzmy co siódmym meczem, kiedy miał dzień konia).
07.02.2018 o 22:20 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
@Kebo osvaldo hehe
07.02.2018 o 22:19 przez Kebo
Kebo
Może by strzelił w pysk któremuś na treningu, to byłoby ciekawe
07.02.2018 o 22:15 przez rafalik93
rafalik93
z otwartymi rękoma bym cię przywitał wolę gołębiarza niż tego gamonia Brzozewicza...Guarin przynajmniej miał jaja ;)
07.02.2018 o 22:15 przez fcinter.pl
fcinter.pl
Ja go dobrze nie wspominam, ale jak spojrzeć na jego liczby i porównać z tym co grają obecni zawodnicy... ponoć w Chinach świetnie się prezentuje
07.02.2018 o 22:09 przez Jovetic10
Jovetic10
Miał młotek w nodze, nie to co te kmioty i pizdy w rurkach z naszej pomocy.
07.02.2018 o 22:02 przez kadrian89
kadrian89
Facet potrafił być irytujący, ale trafił na czas Interu pełen pokrak i zamieszań, więc nic do niego nie mam. Wolę takich piłkarzy od odganiaczy much...
07.02.2018 o 21:58 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
<33 może to guaro jest opcją na naszą pomoc? Troszeczkę zarkastycznie podszedłem do owej wypowiedzi

Shoutbox

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Cny 22.06.2026 22:40

czasami warto przyznać się do błędu, jak się nastało to przykucnąć zebrać gówno do ręki. to jak z pisarzami. jak nasra i zostawisz to gębie i jesteś debilem. posprzątasz to jeszcze powiedzą że normalny zdrowy czlowiek

Claudio 22.06.2026 22:40

Szczerze? Nawet dyskusja z tobą jest mega jałowa. Nie wiem czy na siłę udajesz czy psychotropy za bardzo weszły. Przynudzasz już. Dawno tu nie spotkałem tak słabego mówcę. Starasz się doyebać, ale to nie wygląda jak wojownik z UFC, ale bezdomny wyciągający rękę po 50 groszy i mówiący "ale jestem zayebisty"

Cny 22.06.2026 22:37

fakt zrobiłeś z siebie pajaca w 30 minut i brniesz w to dalej

Claudio 22.06.2026 22:37

widzę, że mocno siadło. Psycha ci siada. Spuszczanie się nad pilkarzem jak dojakiegoś Bożka. Ciężki przypadek :)

Cny 22.06.2026 22:36

no i co ty chłopie masz w głowie? 40 lat coś o plakatach pyerdolisz

Cny 22.06.2026 22:36

no i wjechał argument nie do obalenia. możesz być placzliwą cipą wulewajacą żal na Messiego na SB ale siadł kuponik

Claudio 22.06.2026 22:36

rozumiem, że masz plakaty Leo w pokoju, ale spokojnie. Nikt ci Leo nie odbiera!

Cny 22.06.2026 22:35

tylko Ty

Claudio 22.06.2026 22:35

nie uwierzysz, ale po golu czulem ulgę mając na kuponie gola w 2 polowie - brawo Leo!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625130

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się