Pomocnik Interu Mediolan, Fredy Guarin w ekskluzywnym wywiadzie dla Sky Sport 24. Kolumbijczyk mówi w nim między innymi o pracy z Mazzarrim oraz komentuje plotki transferowe związane z jego osobą.
- Uczucie po zdobyciu gola dla Kolumbii jest niesamowite. Jestem dumny, że gram w drużynie narodowej. To niesamowite. Potrzebowaliśmy zwycięstwa z Serbią. Kontynuujemy progres.
- Inter? Sumiennie przepracowaliśmy okres przygotowawczy w USA. Trener nas poznał, wyniki nie były najważniejsze. Kiedy przychodzi nowy trener początki nie są łatwe, ale pracujemy ciężko i jesteśmy na dobrej drodze. Mamy nadzieję sprawować się jeszcze lepiej.
- Nie każdy rozumiał cel przygotowań. Niektórzy ludzie patrzyli jedynie na wyniki, a my zauważamy duży progres od kiedy pracujemy z Mazzarrim. Szef jest wytrzymały. Posiada doświadczenie i ma za sobą zespół. Wierzymy w jego metody pracy - te na boisku jak i poza nim. Co uderzyło we mnie najbardziej? To jak skupia się na każdym detalu.
- Kibice powinni być optymistami przed zbliżającym się sezonem, ponieważ zaczynamy od nowa, jesteśmy głodni sukcesów. Z tym trenerem możemy wiele osiągnąć. Czy zaletą jest brak gry w europejskich pucharach? Oczywiście, że jest to wada. Gra w Europie jest ważna, ale prawdą jest, że będziemy mieli więcej czasu na pracę. Będziemy mogli skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych.
- Jeśli chodzi o plotki transferowe związane z moim odejściem to jestem spokojny. Cały czas myślę jedynie o Interze. Mam nadzieję, że klub nie chce mnie sprzedać. Ja koncentruję się jedynie na tej drużynie.
bernardo Silva też bez kontraktu :p z reszta z Anglii zawsze ktoś jest do wyciągnięcia. no ale Ałzyljo i ołkitri wola pokemony z Francji za 25M
Komentarze (8)
co do Guarina,cieszy fakt ze Inter jest dla niego wazny,ale momentami bredzi jak cuchu czy Zanetti,kurde moze i progres jest,ale my nie strzelamy bramek,jak jedna pykniemy to juz super,a tak to daleko nie zajdziemy, oby Wallace cos gral,bo boki Jonathan Yuto czy Pereira to porazka,jedna wielka