
Patrick Herrmann, pomocnik Borussi Mönchengladbach, urodzony w 1991 roku jest najnowszym młodym talentem, który zwrócił uwagę działaczy Interu.
Herrmann występujący w młodzieżowej reprezentacji Niemiec ma kontrakt, który wygasa w 2014 roku (z opcją przedłużenia do 2015) i jego wartość szacowana jest na 7 mln euro. Piłkarzem zainteresowany jest już angielski Tottenham, ale także i Borussia Dortmund, która pozyskała Marco Reusa. Jurgen Klopp, trener Borussi potwierdza uznanie dla piłkarza:
- On na pewno ma szanse okazać się wspaniałym talentem, jak to miało miejsce z Reusem. Mam nadzieję, że szybko to nastąpi.
Pytanie tylko gdzie ten talent eksploduje? Dyrektor sportowy Borussi nie wykluczył odejścia piłkarza w zimowym oknie transferowym:
- Możliwe jest odejście, a my powinniśmy jakoś zareagować na to.
Komentarze (8)