Koniec marzeń o finale... Inter 2:3 Roma (52)

Źródło: inter.it
około 11 lat temu
1014
52

Inter Mediolan przegrał 2:3 z AS Romą. Bramki dla Nerazzurrich strzelali Jonathan i Alvarez natomiast dla Romy strzelił Destro x2 oraz Torosidis.

Początek spotkania wyglądał bardzo chaotycznie w naszym wykonaniu. Słabe początki spotkania to u nas w tym sezonie norma. Już w 3. minucie rzut wolny tuż sprzed pola karnego wykonywali zawodnicy Romy, całe szczęście strzał pewnie złapał Handanovic. W 14. minucie dobrą sytuację w polu karnym miał Alvarez. Argentyńczyk balansem ciała i udanym dryblingiem minął dwóch zawodników i uderzył w kierunku bramki. Niestety w ostatniej chwili obrońca zablokował ten strzał i piłka wyszła na rzut rożny. W 22. minucie na prowadzenie wyszedł Inter. Ładną trójkową akcję między sobą przeprowadzili Alvarez z Jonathanem oraz Rocchim. Gola w tej sytuacji zdobył Brazylijski obrońca – Jonathan. Ładną asystą po zagraniu piętką zaliczył Rocchi. W 24. minucie doskonale dośrodkowywał w kierunku Rocchiego zagrywał Kovacic. Niestety uderzenie doświadczonego Włocha obronił bramkarz Romy. W 33. minucie sprzed pola karnego bramkarza próbował zaskoczyć Marquinhos, ale jego strzał w niedużej odległości miną prawy słupek bramki Interu. Mecz ten w dalszym ciągu prowadzony był w szybkim tempie i gra toczyła się akcja za akcję. W 34. minucie gdyby nie Samir Handanovic to byłoby już 1:1. Słoweniec popisał się doskonałą paradą broniąc strzał Destro. W 36. minucie ze skraju pola karnego uderzał Juan Jesus, lecz jego uderzenie nie trafiło w światło bramki. W 45. minucie po raz kolejny szanse na strzelenia gola miał Florenzi, ale w tej sytuacji również świetnie interweniował bramkarz Nerazzurrich. Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał wynik Inter 1:0 Roma.

Początek drugiej połowy należał do gości. Rzymianie przejęli inicjatywę i kontrolowali mecz. W 48. minucie dwa groźne strzały sprzed pola karnego oddali zawodnicy Romy. W 54. minucie dobrą okazję na wyrównanie miał Torosidis, ale w tej sytuacji dobrze interweniował obrońca Interu. To co się nie udało Romie w 54. minucie udało się minutę później. W 55. minucie ładnego gola strzelił były zawodnik Nerazzurrich – Mattia Destro. Asystował przy tej bramce Lamela. Taki wynik dawał obecnie awans gościom, ale do końca meczu zostawało jeszcze ponad pół godziny gry. Przez kilka minut gra się uspokoiła. W 69. minucie gola na 2:1 dla gości strzelił ponownie Destro. Błąd przy tej bramce popełniła formacja defensywy Interu. W 74. minucie było już 3:1. Pięknego gola  zdobył Torosidis. W 80. minucie bramkę na 3:2 strzelił Alvarez. W 82. minucie z dystansu uderzał Kovacic, ale jak okazało się chwilę później ta próba była niecelna. Niestety do końca meczu więcej bramek nie zobaczyliśmy. Inter 2:3 Roma i to Rzymianie zagrają w finale.

Inter Mediolan 2:3 AS Roma

Bramki: 22' Jonathan, 80' Alvarez ; 55' i 69' Destro , 75' Torosidis

Żółte kartki: Jesus, Jonathan

Inter: Handanovic, Ranocchia (86' Belloni) , Samuel, Juan Jesus; Schelotto (64' Benassi) , Kuzmanovic (73' Forte) , Kovacic, Jonathan, Zanetti; Alvarez; Rocchi

Trener: Stramaccioni

Roma: Stekelenburg; Torosidis, Marquinhos, Castan, Marquinho; Bradley, De Rossi, Florenzi (46' Balzaretti) ; Lamela (76' Taddei) , Totti; Destro (70' Dodo)

Trener: Andreazzoli

Arbiter: Bergonzi

120 minut walki i porażka po karnych, Nerazzurri żegnają się z Ligą Mistrzów | Atletico 2:1 (karne 3:2) Inter (197)

13.03
19:57

Inter się nie zatrzymuje! 12 zwycięstwo z rzędu | Inter 2:1 Genoa (55)

04.03
19:45

Komentarze (52)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
18.04.2013 o 17:57 przez Lopez
Lopez
Benitez niestety mam tak samo jak ty,ale ja się po Interze w tym sezonie nie spodziewałem jakiś pozytywnych niespodzianek więc wynik mnie nie rozczarował(tzn zawsze chce żeby wygrywał,ale po tym sezonie cudu już nie oczekuje ).
18.04.2013 o 16:43 przez sobota5
sobota5
A myślałem że będzie najlepiej Śląsk po meczu przyjaźni z Wisłą wygrał 3:2 myslałem że będzię tak samo z Interem było tak samo ale na odwrót nadzieją jest teraz tylko Śląsk że wygra z Ległą w finale ale Sezon Interu z chrzaniony
:cry:
sobota5
:cry:
18.04.2013 o 15:42 przez Bartez
Bartez
I moja Wisełka i mój Inter przegrali wczoraj w takim samym stosunku w półfinale krajowego pucharu. Koniec marzeń o jakimkolwiek trofeum i pewnie koniec marzeń o pucharach. Sezon stracony, ehh... :(
18.04.2013 o 13:01 przez davi23
davi23
Sezon jest stracony... to fakt... oglądam jednak do końca, mam jeszcze cierpliwość i wiare, że zagramy może w LE i 4 lub 5 miejsce zdobędziemy... szkoda, wystarczyło wygrać z Bologną, Cagliari, Atalantą i Sieną, nie wspomne o Genoa i mecz u siebie, mielibyśmy więcej pkt niż Milan i 3 miejsce... ale jak takich meczy się nie wygrywa to nie zasługujemy na gre w LM. Bo tak naprawde poza Juve i Napoli to nikt nie miał dobrego sezonu, Milan, Fiorentina i Lazio, oraz Roma mają też sporo przegranych. Brakuje szczęścia, dużo kontuzji też... trener jest do zmiany, to musi się stać, inaczej nic sie nie zmieni, patrząc na perspektywę nowych transferów jakich juz dokonaliśmy, nic sie nie poprawi na plus, bo ściągamy zawodników na poziom średniaka Serie A.
18.04.2013 o 11:05 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ogladalem meczu,wolalem isc na basen :) Strama gratuluje, my odpadamy,niezle, przez chwile po naglowku myslalem ze awans :)
ale upadlismy Jonathan strzela bramke,koles ktorego dawno nie powinno byc, Alvarez ostatnio jest naszym najlepszym strzelcem, on nigdy bramek nie strzelal, jedna od czasu do czasu :)
2 dobrych napadziorow i trener co potrafi zespol zmotywowac,ustawic ofensywnie, inaczej seria b, juz niedlugo
18.04.2013 o 09:26 przez Rebelde
Rebelde
Gratulacje za walkę , w wirtualnej tabelki 'waleczności' mamy pierwsze miejsce :) Strama jest dumny z naszych mistrzów to my też musimy. Przeżywamy 'delikatny moment' , ale widać stabilizacje formy , 4 ( 5? kto to jeszcze liczy) porażka z rzędu świadczy że Strama blisko jest pobicia kolejnego rekordu ...porażek
18.04.2013 o 01:53 przez rzuwf
rzuwf
Oby tak dalej. Może w końcu MM sięgnie po mózg (czyt. portfel) i coś się zmieni. Życzę naszym zawodnikom samych porażek do końca sezonu i oby wyczerpali ich limit w tym, bo jak w następnym mają grać to samo to witaj Serie B.
18.04.2013 o 01:21 przez Lucash
Lucash
o meczu się nie rozpisuję, szkoda słów jedyny pozytyw sezonu to wyprzedaż w sklepie na inter.it wszystko o połowę :p
18.04.2013 o 01:19 przez el_loco
el_loco
ps. ale trzeba przyznać, że pierwsza bramka była naprawdę fajna.
18.04.2013 o 01:12 przez el_loco
el_loco
niestety nie oglądałem ale z tego co piszecie widzę, że nic się nie zmieniło w stosunku do wcześniejszych meczów.
18.04.2013 o 01:07 przez fenomenn
fenomenn
To nie obrońcy nic nie robią tylko nie mamy dobrego defensywnego pomocnika i taka jest prawda, Kuzma nie wiem co on tu robi a Kovacic to rozgrywający cofnięty nie da rady odbierać ciągle .. dlatego widziałbym środek z Duncanem, który biega jak głupi za piłką i walczy o wszystko
18.04.2013 o 01:06 przez Wloch
Wloch
brak slow, teraz juz naprawde nie bede ogladal Interu do konca sezonu, szkoda nerwow...
18.04.2013 o 01:04 przez Soldier
Soldier
i zbił nas " nasz " wychowanek ehh
18.04.2013 o 01:01 przez Darkos
Darkos
Zwolnienie Stramy ma zawsze sens. Przyjdzie prawdziwy trener i oceni sytuację - kogo zostawić (niewielu) a kogo oddać, kogo dokupić itp... Tylko jakoś nadal nie widzę, żeby Stramę zwolnili. Rekordy klubu w porażkach przecież ustala :(
18.04.2013 o 00:59 przez brk91
brk91
Druga połowa = zero argumentów z przodu. Dobrze, że Alvarez ciągnął tę ofensywę w pierwszych 45 minutach - potem zdecydowanie opadł z sił. Inter większość spotkania na "chodząco", szczególnie po stracie bramki. Brak pomysłu na grę, zaangażowania. Dużo błędów w obronie... Pierwsza połowa nie była taka zła, druga TRAGICZNA.

W przekroju całego spotkania na większy plus dla mnie jedynie Handanovic i Alvarez + piękna bramka Jonathana.
18.04.2013 o 00:58 przez ANIOL
ANIOL
k..... niech oddadza juz wszystkie mecze do konca walkowerem bo juz na to gowno patrzyc nie moge.....rzygac mi sie chce.....qrwica....buuuuuuu
18.04.2013 o 00:57 przez Chuchu
Chuchu
Roma była dziś przesłaba, a i tak strzeliła 3 gole. Straciliśmy szanse na ostatnie trofeum w tym sezonie, zwolnienie Stramy teraz nie ma sensu, lepiej na koniec sezonu, bo nie ma już i tak czego ratować. Na plus zdecydowanie Kovacić.
18.04.2013 o 00:54 przez Bandyta
Bandyta
4 porazka z rzedu , nawet za benka bylo lepiej
18.04.2013 o 00:49 przez Michal_fci
Michal_fci
Ile taka sytuacja bolu sprawia ;( Wole sie nie rozpisywac, ale bardzo jest mi przykro jak mozna tak nisko upasc w dwa lata ;(
18.04.2013 o 00:48 przez jacodj
jacodj
jest ciężko ................... FORZA FC INTERNAZIONALE
18.04.2013 o 00:48 przez kibol123
kibol123
Na N mowia ze inter nie ma stylu to klamstwo inter fenomenalnie w niepowtarzalnym stylu przegrywa i osmiesza kibicow
18.04.2013 o 00:45 przez bobogol
bobogol
+ wyrok był tylko odroczony
+ Alvarez jakby był rozegrany gdyby od początku dostawał grać to bóg jeden wie
+ Kovacić kozak!
+ apropos Destro to: Primavera, głupcze!
+ czopki typu Torosidis lubią se palnąć z Interem strzał życia

oprócz tego to nie ma nawet co gadać.
18.04.2013 o 00:44 przez Darkos
Darkos
Ja już nie mam siły do tego. Skończmy ten sezon. Nic dobrego w nim na nas nie czeka. A przyszły póki co też się lepiej nie zapowiada. Forza kibice, bo klubu nie ma...
18.04.2013 o 00:43 przez dodo_IM
dodo_IM
Czyli kaszany ciąg dalszy. Dalej gra obronna woła o pomstę do nieba. Za Leonardo byliśmy lepsi w obronie. Jak Roma na nas siadła w drugiej połowie to czułem w kościach że będzie słabo. Na prawdę tak słabego Interu nie przypominam sobie. Pierwsza połowa jeszcze była ok, ale potem była tragedia jak z meczów z Atalantą i Cagliari. Seria porażek trwa. Forza Inter
18.04.2013 o 00:41 przez Wisniapl
Wisniapl
No i kolejny niesamowity mecz za nami. Znów tony wstydu i zażenowania spłynęły na nas
18.04.2013 o 00:28 przez crislk
crislk
nawet Podbeskidziedzie Bielko Biala by ich ogarala :)
18.04.2013 o 00:24 przez kovacic10
kovacic10
Jest 3:2 chociaz :)
18.04.2013 o 00:24 przez Krokodyl
Krokodyl
jj gra jako boczny pierwsza bramka to wnina samuela nie trzymal lini druga to wina srodka ten caly smieszny benassi to wogole walczy biega po boisku po co kolejny po schelotto bezproduktywny gracz a 3 to szkoda gadac kovacic i alvcarez chca grac do przodu ale komu skoro w napasc tylko rocchi a reszta siedzi na kawie pod bramka i sie patrzy trzba wypie.... 80% klubu
18.04.2013 o 00:23 przez Piotrekfci
Piotrekfci
niech ten sezon się już konczy bo qwicy się nabawie przy nich !! -- ranocchia zresztą jak i reszta obrońców znow tosamo - 30-40 minut genialne a potem w chju wszystko !! ! - pomoc to samo ani ich w ataku ani w obronie !! ! do 40 minuty grali pięknie potem wakacje -- Alvarez, Kovacić jedyne plusy tego końca sezonu - 1 że pokazał w końcu co potrafi i utarł troche nosa tym, którzy na niego jechali -- 2gi, że zbiera doświadczenie i te genialne rozgrywanie piłki tylko jedno --- nie qwa mac jako def pomocnik ~ !! !! staracioniego samego bym tam qwa dał !! ! :[ [

Shoutbox

HHAAH ! 26.04.2024 22:38

Thuram podobno ma klauzulę 85mln

Weo 26.04.2024 21:48

W Turcji top króla strzelców 1. Icardi 21 goli, 2. Dzeko 20 goli, 3. Manaj 17 goli, .......... 5. Buksa 14 goli, 6. Piątek 13 goli xD xD

pablo77 26.04.2024 21:34

Własciwie to nie musimy nikogo sprzedawać, ale przykładowo gdyby ktoś wyłożył te 90 baniek na Thurama to spokojnie moglibyśmy wziąć na przykład Jonathana Davida/Zirkzee i Scaliviniego na przyklad :D

Orzeu 26.04.2024 21:15

xdd

TONYSOSA 26.04.2024 20:53

mike dawaj do nas he

capitano zdecydowal!

TONYSOSA 26.04.2024 20:52

kozaka mam. Derby rządzą się swoimi prawami.

broda4991 26.04.2024 15:33

Psg chce zastspic mbappe thuramem i chce zaoferować 55mln. Ja bym go za mniej niż 80 nie puscil.

Dariusz2299 26.04.2024 14:06

W sumie racja. Dzięki. Ja się wybieram co prawda na Lazio i wypatruję momentu kiedy będzie można bilety już kupić.

Orzeu 26.04.2024 14:04

tylko będzie komplet publiczności i feta

Orzeu 26.04.2024 14:03

no ale to nie jest zwykły mecz z Torino

Dariusz2299 26.04.2024 14:01

Hmm, myślałem, że na mecze z Juve czy Milanem takie coś może być, ale z Torino?

Publicystyka

InzaghiBall - analiza taktyczna Interu po meczu z Atletico Madryt (5)

22.02
13:11

System na system. Analiza taktyczna Atletico Madryt przed meczem z Interem Mediolan (7)