Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
Artur1
19.03.2026 18:38
Mogę prosić stream do rakowa?
Xucatlan
19.03.2026 17:44
Ja źle spojrzałem ze Skorupskim, bo domyślnie wyświetlała się statystyka z LE, nie z Serie A. Ogólnie to mi właśnie chodziło o to, że te statystyki można o kant dupy rozbić, bo ten Muric z Sassuolo to przecież straszny kasztan, a statystycznie źle nie wygląda.
AveCaesar
19.03.2026 17:31
Patrząc na jego statystyki można pokusić się na stwierdzenie, że był najgorszym bramkarzem w lidze.
Artur1
19.03.2026 17:25
Możecie dać stream do ligi konferencji? Bo już zapomniałem jakie to strony były .a nie mam Polsatu
AveCaesar
19.03.2026 17:21
W poprzednim miał Procent obronionych 55,8%, Powstrzymane gole -9,41.
AveCaesar
19.03.2026 17:17
No to dobrze tylko, że żaden z nich tu nie przyjdzie, a Vicario będzie kosztował grube miliony. Poza tym Skorupski - Procent obronionych 71,4%, Powstrzymane gole -0,41. Vicario - Procent obronionych 62,7%, Powstrzymane gole -4,39. Nie wiem, może coś źle patrzę. Jakby Stanko utrzymał staty w poprzednim sezonie, procent obronionych – byłby 5 w lidze (wyżej od Sommera), powstrzymane – 6 (również wyżej). Provadel gra świetny sezon, co to zmienia ?
Xucatlan
19.03.2026 16:53
Skorupski - 3.52 powtrzymane gole*
Xucatlan
19.03.2026 16:52
Skorupski - 77%, powstrzymane gole, Muric - 74%, 4.08 powtrzymane gole, Provedel - 77%, 5.91(!) powstrzymane gole. A sprawdziłem po prostu zespoły z końca górnej części tabeli, tj. miejsc 8, 9, 10.
Xucatlan
19.03.2026 16:44
Vicario póki co ma identyczny procent obronionych strzałów - 73%, a wszyscy tu po nim jadą, że tragiczny jest.
AveCaesar
19.03.2026 16:29
Powstrzymane gole 3,00
AveCaesar
19.03.2026 16:27
Miał procent obronionych: 73% w poprzednim sezonie.
AveCaesar
19.03.2026 16:24
Jesli miałby nie przyjść żaden bramkarz oprócz Filipa, wolę żebyśmy postawili na Serba, a Szwajacar jest ok na dwójkę. Niezależnie od tego czy wierzę czy nie w Serba. Jeśliby się udało tanim kosztem mamy bramkarza.
AveCaesar
19.03.2026 15:55
Argentyńczyk jest lewonożny i dobry w defensywie. Moglibyśmy go wsadzić na lewą stronę pomocy. Dima z Basto mogliby szaleć z przodu bez przypału.
pluto11
19.03.2026 15:10
Czyli odpuszczamy Europę bo w lidze Włoskiej to jest tylko kilku zawodników na poziomie LM
AveCaesar
19.03.2026 14:35
Ten Perrone będzie spoko. Czyli Sommer dalej jedynka, a przyjdzie Stanko na drugiego.
AveCaesar
19.03.2026 14:33
CdS – Na rynku transferowym Inter będzie priorytetowo traktował zawodników zaznajomionych z włoską ligą. Wśród celów znajdują się dwaj nowi zawodnicy: Perrone z Como i Ostigard, który jest brany pod uwagę jako zastępstwo w wyjściowym składzie. Osoby zaznajomione z włoską ligą będą miały łatwiejszą adaptację. W ostatnich latach Interowi udało się zidentyfikować kilku odpowiednich zawodników w Serie A, budując konkurencyjny skład. To kierunek, w którym zmierzają w przyszłym sezonie.
coco
19.03.2026 13:18
⚫️🔵🔥 Non solo Aleksandar, anche Filip Stankovic sogna il ritorno all'Inter. 👀 Ceduto al Venezia a titolo definitivo per due milioni di euro, per l'estremo difensore i nerazzurri vantano il 50% sulla futura rivendita e con la possibilità di addio a Sommer e Pepo Martinez che prende piede è già certo che ci saranno grandi manovre tra i pali. 🇷🇸 Stankovic è ormai affermato al Venezia, primo in B e che sogna la promozione. 🔜 Non è escluso che l'Inter decida di investire nuovamente sul giocatore, assegnandogli il ruolo di vice. 💪🏻 Filip ha dalla sua un po' di esperienza già alle spalle e la conoscenza dell'ambiente. Inoltre sarebbe utile per le liste. - Corriere dello Sport
Jaszczu91
19.03.2026 12:45
Na winko w restauracji u Zanettiego?
Komentarze (19)
Dzięki geniuszowi Marotty we Włoszech w dalszym ciągu być może bylibyśmy konkurencyjni, natomiast nie ma co ukrywać, że w zderzeniu z finansowymi potęgami Premiership oraz PSG zostaniemy kopciuszkiem.
Ostatnie okienko transferowe już pokazało prawdziwy exodus zawodników, wystarczy wspomnieć Hakimiego, Lukaku, bądź de Paula.
Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że nasi chińscy włodarze zostaną zmuszeni do wycofania swoich aktywów z Interu. Jeśli nadarzy się okazja, żeby udziały wykupili Suadowie, to nie mamy co wybrzydzać.
Jeżeli za pion sportowy będzie dalej odpowiadał pan Marotta, to jestem spokojny o nasz klub w przyszłości.
Po pierwsze primo - nie płaczę po Lukaku, no może po Hakimim tak w głębi duszy, gdyż takiego zawodnika bez takiego sponsora jak PIF nie zobaczymy u nas przez dekadę.
Po drugie - nie zaprzeczysz, że liga włoska jest drenowana i to nie tylko przez kluby brytyjskie i następuje exodus zawodników. Postawię tezę, że m.in. poprzez kryzys spowodowanym COVID oraz nową umową telewizyjną Anglicy odskoczą Europie na dekadę.
Ja nie jestem przeciwnikiem Suning, wręcz chyle czoła, że doprowadzili nas do mistrzostwa, mamy konkurencyjna kadrę etc. Natomiast oceniając przekazy medialne o zakazie dalszego inwestowania przez chińskie firmy w piłkę nożną ich czas się tutaj skończył. Zatem jeśli na horyzoncie pojawia się wizja prosperity pod banderą PIF, to jestem jak najbardziej rad z tegoż powodu.
Z ligi włoskiej odeszły trzy największe gwiazdy w postaci Ronaldo, Lukaku oraz Hakimiego. Dodam do tego de Paula, którym się interesowaliśmy.
Z Anglii przyszedł odrzut w postaci Abrahama. Ronaldo to gwiazda światowego formatu, piłkarz znany na cały świecie, Lukaku odchodził w swoim piku kariery, a Hakimi jako prawdopodobnie najlepszy wahadłowy na świecie.
Ja postawię taką tezę, że w związku z kontraktem medialnym oraz kryzysem spowodowanym koronawirusem liga angielska odjedzie pozostałym ligom dość znacznie.
Inter w tym momencie jest świetnie zarządzany przez Marottę, natomiast zwróć uwagę, że my interesujemy się głównie graczami którym kończy się kontrakt.
Jeden powie, że to oznaka geniuszu pana Marotty, drugi powie, że na dłuższą metę taka drużyna we Włoszech może być konkurencyjna, w Europie jednak tak nie będzie.
pozdrawiam i najlepszego w Nowym Roku
Już wystarczy tej kompromitacji, przestań
Już wystarczy tej kompromitacji, przestań
no dobra możesz sobie marzyć i bujać w obłokach dalej