Relacje

Inter - Bayern: 21 powołanych (29)

Źródło: inter.it
ponad 15 lat temu
426
29

Leonardo ogłosił listę powołanych na jutrzejszy mecz z Bayernem. W kadrze znalazło się 21 zawodników, w tym powracający po kontuzji Lucio i Sneijder. Zabrakło kontuzjowanych Samuela i Milito, oraz nieuprawnionego do gry w LM Giampaolo Pazziniego.

 

Bramkarze: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;

 

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 15 Andrea Ranocchia, 23 Marco Materazzi, 26 Cristian Chivu, 55 Yuto Nagatomo;

 

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 14 Houssine Kharja, 17 MacDonald Mariga, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 29 Philippe Coutinho;

 

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Inter Mistrzem Włoch w sezonie 25/26! (71)

03.05
19:56

Inter w wielkim stylu wraca na mistrzowską drogę | Inter 5-2 Roma (70)

05.04
19:45

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2011 o 22:26 przez speaker
speaker
Żulio-Maicon,Lucio,Cordoba,Zanetti-Camb&shy;iasso,Motta,Mariga-Sneijder,Eto'o,Coutin&shy;ho <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.02.2011 o 22:19 przez Gajdzik
Gajdzik
2 napastników słabo trochę to wygląda ale damy rade <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.02.2011 o 19:53 przez interooo
interooo
------------------- Julio Cesar --------------------------------------<br />
- Maicon --------- Ranocchia -- Lucio ------------ Nagatomo ----<br />
-------- Zanetti ------------ Cambiasso ----- Motta ---------------<br />
-------------------- Kharja ----------------------------------------&shy;--<br />
--------------------------------- Snejider --------------------------<br />
------------------------------ Eto'o ---------------------------------<br />
<br />
gdzie, zadaniem Kharji będzie bronienie i wyprowadzanie piłek, a Snejidera atak.
22.02.2011 o 19:04 przez Fqrve
Fqrve
szkoda ze tylko 2 napastnikow ale Coutinho tez moze grac w ataku mysle ze 2:0 dla nas<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.02.2011 o 18:45 przez Sejus
Sejus
#15 Chciałbym takie zestawienie <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> Okaże się <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
22.02.2011 o 18:06 przez kadrian89
kadrian89
Bez kombinowania.<br />
<br />
Cesar-Maicon,Lucio,Ranocchia(Chivu),Zane&shy;tti-Stankovic,Cambiasso,Motta,-Sneijder-&shy;Pandev, Eto'o.<br />
<br />
Ewentualnie Chivu na lewa, Zanetti do pomocy, Pandev lawka i gramy choineczka ;) . <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
22.02.2011 o 18:01 przez INTERQUIN
INTERQUIN
No nie jest najgorzej jeśli patrzy się na cały zespół, gorzej jeśli chodzi o sam atak. No ale damy rade Eto'o z Pandevem w ataku za nimi Sneijder, później w lini pomocy może Stankovic,Cambiasso,Coutinho( Motta), a w obronie Maicon Lucio,Ranocchia i Nagatomo, no i w bramce Cesar.<br />
Pozostaje nam tylko wierzyć a zawodnicy zrobią swoje. FORZA INTER
22.02.2011 o 17:56 przez intermilito
intermilito
Eto'o i Pandev hmmm może , może<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
22.02.2011 o 17:24 przez Kusy
Kusy
atak wymiata
22.02.2011 o 16:04 przez Adrian521995
Adrian521995
Pandev jutro po prostu musi zagrać dobrze, bo inaczej to może od razu z Bawarczykami jechać do domu.
22.02.2011 o 16:00 przez microsoft666
microsoft666
0-0<img src="/files/emoticons/23" alt="&lt;ban!&gt;" />
22.02.2011 o 15:44 przez Gihu
Gihu
J. Cesar, Maicon, I. Cordoba, Lucio, J. Zanetti, Cambiasso, T. Motta, D, Stankowic, W. Sneijder, Eto'o, Pandev
22.02.2011 o 15:41 przez kamyk123
kamyk123
JC-Maicon,Lucio,Cordoba,Nagatomo,J.Zanet&shy;ti,Cambiasso, Stankovic,Sneijder,Pandev,Eto'o
22.02.2011 o 15:40 przez Gihu
Gihu
zastanawiam się dlaczego &quot;na w razie co&quot; nie wziął Leo napastnika z Primavery
22.02.2011 o 14:58 przez mecen
mecen
............Juliona<br />
Maicon-Lucio-Ranocchia-Zanetti<br />
..........Cambiasso-Motta<br />
...............Stankovic<br />
......Sneijder........Coutingo (Khadra)<br />
.................Etoo!
22.02.2011 o 14:56 przez mecen
mecen
Postawiłem na Betclicku wynik 5-3. Mam nadzieje ze siadzie <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> GOle zdobędą: Etoox2, Wesley, Motta (lub Stanko) i Cambiasso!
22.02.2011 o 14:48 przez TestoForza
TestoForza
Ja bym poszedl<br />
-------------------------Julio----------&shy;----------<br />
--Maicon-- Ranocchia-- Lucio --Zanetti--<br />
--Motta--Cambiasso--Stankovic(Kharja)<br />
---------------------Sneijder-----------&shy;--------<br />
-------------Pandev-------------Eto'o---&shy;----------<br />
Julio-chyba oczywisty wybor<br />
Maicon-jak Julio<br />
Ranocchia-ostatnio sie swietnie prezentuje lepiej od Cordoby a i z Gomezem lepiej powalczy w powietrzu i przy stalych fragmentach sie przyda,w ogole jest w formie<br />
Lucio-to monolit defensywy Gomez raczej tez przy nim nie pogra,pozatym kazdy pamieta jak sie prezentowal rok temu w fazie pucharowej LM<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ,tez grozny przy stalych fragmentach<br />
Zanetti-Chivu jest za wolny na Robbena i go pokreci jak finale LM,i moga sie kartki dla niego posypac,Nagamoto napewno by sie nie dal ale chyba za wczesnie dla niego na LM musi jeszcze bardziej ogarnac,dlatego wybieram Capitano bo nie da Robbenowi pograc<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Motta-zawsze sie dobrze prezentuje przejmuje pilki,umie dobrze dograc,uderzyc<br />
Cuchu,podstawa pomocy rozbija ataki<br />
Stankovic(Kharja)-tu nie wiem Deki doswiadczony ale Kharja ostatnio dobrze gra jednak czasami glupio traci a w LM nigdy nie gral moze sobie nie poradzic<br />
Wes-musi byc<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> jak Julio i Maicon<br />
Eto-a kto inny strzeli<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <br />
Pandev-ostatnio dobra 1 polowa z Cagliari,pozatym nie ma nikogo innego<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> ,Coutinho sie nie nadaje.
22.02.2011 o 14:38 przez Omen
Omen
Hehe ataku takiego chyba jeszcze nie mieliśmy <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> Może i niech zagra ten Pandev i w końcu pokaże wszystkim że jego czas w Interze się jeszcze nie skończył.
22.02.2011 o 14:33 przez CyberBloom
CyberBloom
Kurcze powiem szczerze że chce powrotu Suazo i Milito bo dwoma napastnikami nic nie zdziałamy a kto wie jak obaj po kontuzji się pokażą może Suazo wróci do formy kto wie dać tylko szanse a jak coś jest młody Alibec dwóch napastników to za mało <br />
Pozdrawiam<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> WYGRAMY <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
22.02.2011 o 14:25 przez Chuchu
Chuchu
haha mocarny atak, oby Coutinho zagrał bo sam Eto'o z Wesem nie pociągną tej ofensywy.
22.02.2011 o 14:10 przez Rafal_3000
Rafal_3000
Wyjdziemy z w ustawieniu z &quot;choinką&quot;. Na szpicy Eto'o, za nim Sneijder i Stanko, def pomocnicy: Zanetti Esteban i Motta no i defensywa Chivu Lucjusz Andrea i Maicon. Bramka oczywiście Julione <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
22.02.2011 o 13:46 przez Urys92
Urys92
Szkoda Pazziniego :( Eto'o niech da 2 i dziekuje dobranoc <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
22.02.2011 o 13:35 przez Il Colosso
Il Colosso
ja bym spróbował wpuścić Coutinho na wysuniętego skrzydłowego a przed nim tylko Eto'o. Pandev niech nie wchodzi<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
22.02.2011 o 13:28 przez szymon1337
szymon1337
... lub Motta za Pandeva i 4-5-1....
22.02.2011 o 13:21 przez szymon1337
szymon1337
Jaki skład typujecie?<br />
------------------------ J.C. -------------------<br />
-- Maicon -- Ranocchia -- Lucio -- Zanetti --<br />
--- Cambiasso -- Stankovic -- Kharja --<br />
--------------Sneijder ----------------------<br />
----Pandev ---------------- Eto'o -----------
22.02.2011 o 13:18 przez Castellazzi
Castellazzi
Pandev w ataku zniszczy Bayern <img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" />
22.02.2011 o 13:16 przez FcDavids
FcDavids
Powinniśmy zagrać 1 napastnikiem - Eto , a za nim Sneijder, Stankovic, Kharja i deffensywni Motta i Cambiasso.
22.02.2011 o 13:15 przez piotrekninter
piotrekninter
no niestety, szkoda wlasnie ze zima nie zakontroktowalismy 2 napastnikow
22.02.2011 o 13:06 przez Michal_fci
Michal_fci
Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 27 Goran Pandev. - atak niszczy

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się