Pozostałe

Inter chce przedłużyć kontrakt z Chivu i Samuelem (31)

Autor:
Źródło: fcinter1908.it
ponad 14 lat temu
789
31

Jak twierdzi Gianluca Di Marzio, ekspert Sky Sport, Inter chce przedłużyć kontrakt z dwoma obrońcami, mianowicie z Cristianem Chivu oraz z Walterem Samuelem.

- Inter chce zaproponować przedłużenie kontraktu zarówno Chivu, jak i Samuelowi. Już w tym tygodniu można się spodziewać spotkania pomiędzy Interem, a agentami Chivu w sprawie nowej umowy dla rumuńskiego obrońcy.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
13.02.2012 o 21:09 przez BoniunioBDG
BoniunioBDG
Bez Komentarza<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
13.02.2012 o 17:39 przez Brising
Brising
co za bezmózgowcy , po choler ten chivu
13.02.2012 o 16:14 przez Michal_fci
Michal_fci
staczajmy dalej ten klub na dno...
13.02.2012 o 10:02 przez yoda79
yoda79
A co z Ronaldo i Adriano? Może też są wolni<img src="/files/emoticons/21" alt="&lt;lol2&gt;" /> <br />
13.02.2012 o 07:43 przez LaBeneamata
LaBeneamata
No z tym Chivu to jakieś żarty <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
12.02.2012 o 23:14 przez Snake86
Snake86
Samuel tak, Chivu nie<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
12.02.2012 o 23:07 przez Garon
Garon
boze coraz gorsze wiadomosci najpier wpier... od novary teraz nowy kontrakt dla chivu i dalej tego idiote bede widzial w koszulce interu zaraz mnie skreci
12.02.2012 o 22:40 przez el_loco
el_loco
biorąc pod uwagę ilość zainteresowanych klubów tymi zawodnikami wydaje mi się że Inter chce podpisać z nimi umowę by latem móc zarobić na nich jakieś pieniądze.
12.02.2012 o 22:18 przez FENDI_SOSA
FENDI_SOSA
Nie no trzeba się pożegnać z kivu, a z Samuelem przecież przedłużaliśmy umowę do 2014
12.02.2012 o 22:10 przez Wisniapl
Wisniapl
Do widzenia <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> Oczy bolą jak patrzy się na grę czołgisty i reszty tych emerytów. Pożegnać każdego komu nie chcę się biegać z końcem sezonu i postawić na młodzież. gorzej grać na pewno nie będą <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
12.02.2012 o 22:00 przez tytusek25
tytusek25
Tak jest.Jeszcze wzialbym Materazziego , do srodka Di Biagio i Bobo do przodka.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.02.2012 o 21:40 przez Drago194
Drago194
#18 Dokładnie tak jak piszesz. Chciałem w tym miejscu coś napisać, ale po prostu szkoda nerwów żeby opisać co się z tym klubem dzieje. Jesteśmy na 7 miejscu w rankingu UEFA a mam 100% pewności że co najmniej 20 innych klubów poniżej Nas mogłoby nam spuścić taki łomot, że byśmy się nie pozbierali...
12.02.2012 o 21:31 przez R9onaldo
R9onaldo
Jest a już myślałem, że będziemy grać bez szybkiego jak burza Chivu. Dać mu kontrakt do 2020 i 5 mln podwyżki<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> <img src="/files/emoticons/14" alt="&lt;ave&gt;" />
12.02.2012 o 21:20 przez skubany
skubany
Samuel TAK !<br />
Chivu NIE !
12.02.2012 o 21:09 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Cholera, jak tu robić rewolucje w składzie, jak się pojawiają spekulacje, że Chivu może mieć przedłużony kontrakt.
12.02.2012 o 21:05 przez Dzyl
Dzyl
To po co przyszedł Juan ? Skoro i tak nie pogra gdy takie wirtuozy jak Chivu wciąż będą grać w Interze. Samuel ok, niech przedłużą kontrakt, on trzyma wysoki poziom przynajmniej, ale Chivu ? On powinien już zimą zostać sprzedany. Pozbyć się jego i Cordoby i dawać grać młodym.
12.02.2012 o 21:01 przez piotrekninter
piotrekninter
Samuel tak, nasz najlepszy obronca<br />
Chivu? obawialem sie tego, mimo ze zawalil nam kilkanascie meczow to balem sie ze jak obnizy pensje to mu przedluza kontrakt, niestety byly ku temu przeslanki, wszyscy trenerzy po kolei na niego stawiali, niewiadomo czemu, chyba na treningach nie robi bledow i wali po 3 gol w meczykach
12.02.2012 o 20:52 przez Piotrekfci
Piotrekfci
przedłużyć kontrakty <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> zawodnikom, którzy już mają motywację równą 000000000000000 <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> <img src="/files/emoticons/35" alt=" ?? " /> ? Cesar, Cordoba, Samuel, Chivu, Stankovic, Milito, Pazzini, Sneijder OUT <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! podziękowania dla nich za piękne lata ale trzeba żyć nie przeszłością bo królewny nasze zatrzymały się na połowie roku 2010 i tym żyją i żyć będą do końca swojej kariery --- sprzedać a kogo nie da rady to kontrakty anulować i pięknie podziękować <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !
12.02.2012 o 20:51 przez Piekarz
Piekarz
jeszcze ten piłkarz-gówno chivu niech zostanie na dłużej, oby tak dalej
12.02.2012 o 20:42 przez miniu86
miniu86
plują nam w twarz
12.02.2012 o 20:35 przez Lethal_Doze
Lethal_Doze
i pewnie jeszcze podwyżka <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
12.02.2012 o 20:32 przez BAGGIO1
BAGGIO1
z Samuelem -ok, najlepiej o rok (ale to się pewnie nie uda) więc o 2 lata, ale jak przedłuża kontrakt z Chivu to nie mam złudzeń, że nie mamy co liczyć chociażby na &quot;mini-rewolucje&quot; w lecie
12.02.2012 o 20:30 przez blue1908
blue1908
Chivu jest naprawde dobrym OBRONCA ale niech nie przylacza sie w akcje ofensywne tylko siedzi na tylach caly czas i moze zostac te jego dosrodkowania proba gry jeden na jeden niestety tego juz nie poprawi. Moga zostac ale niech zmienia zadania Chivu na boisku kazdy to widzial dzisiaj co robil z pilka.<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
12.02.2012 o 20:27 przez Vancore
Vancore
zajebiscie
12.02.2012 o 20:24 przez Kebo
Kebo
Samuel jest nam potrzebny na kolejny rok, ale na pewno nie Chivu
12.02.2012 o 20:24 przez microsoft666
microsoft666
jakie ten rumun musi mieć plecy,same złe rzeczy przychodzą mi do głowy co on musi takiego robić że ma taki u wszystkich szacunek?!
12.02.2012 o 20:24 przez Alfa
Alfa
to chyba jakis zart<img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" /> <img src="/files/emoticons/19" alt="&lt;klnie&gt;" />
12.02.2012 o 20:21 przez Seba
Seba
Mirek nie mogłeś poczekać do jutra z tym newsem ? Jeszcze bardziej chcesz popsuć nam humor ?
12.02.2012 o 20:21 przez Gajdzik
Gajdzik
Jak tak będzie wyglądać budowanie drużyny na kolejne sezony to będzie jeszcze gorzej <img src="/files/emoticons/16" alt="&lt;confused&gt;" />
12.02.2012 o 20:21 przez tesciu19inter
tesciu19inter
Przedłużyć kontrakt z Rumunem i sprzedać za kilka baniek w letnim oknie <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Ale wątpię w to, więc niech lepiej odchodzi za darmo, a z Samuelem przedłużyć, bo to moim zdaniem nasz najlepszy obrońca.

Shoutbox

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się