Relacje

Kolejny krok ku Lidze Mistrzów! | Inter 2-0 Chievo (29)

Źródło: inf. własna
7 dni temu
2322
29
Perisic Lautaro Chievo

Inter zrobił duży krok w kierunku Ligi Mistrzów. Choć stylem zespół Luciano Spallettiego bynajmniej nie zachwycił, to cel, jaki przed meczem sobie założono, został spełniony  Nerazzurri  pojadą do Neapolu z czterema punktami zapasu nad goniącymi Romą i Milanem.

Spotkanie od pierwszych minut wyglądało tak, jak wszyscy się tego spodziewali. Inter długo utrzymywał się przy piłce i - głównie za sprawą Valero - przegrywał ją z jednej strony na drugą, czemu uważnie przyglądało się głęboko ustawione Chievo.

Pierwsza połowa przebiegła pod znakiem rzutów rożnych, których  Nerazzurri honeys w pierwszych 45 minutach aż 10! Problem w tym, że większość z nich padała łupem przyjezdnych lub kończyła się niecelnym strzałem któregoś z graczy Interu.

Groźnie pod bramką podopiecznych Luciano Spallettiego zrobiło się, gdy indywidualny błąd pod własnym polem karnym popełnił Borja Valero. Po złym przyjęciu piłki Hiszpan ratować musiał się faulem, który skutkował rzutem wolnym z dość niebezpiecznej dla Handanovicia odległości.

Wynik spotkania otworzył w 39 'Matteo Politano, który plasowanym strzałem zza pola karnego trafił do siatki. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od słupka i nie dała szans bezradnie stojącemu Semperowi.

Na drugą połowę gracze Interu wyszli z lekkim opóźnieniem, bowiem do głosu dochodzić zaczęło Chievo za sprawą groźnego strzału Emanuela Vignato. 

Po kwadransie drugiej części gry boisko opuścić musiał Matteo Politano, w miejsce którego na placu gry pojawił się Antonio Candreva. 

W 64 'niezłą kontrę wyprowadzili podopieczni Luciano Spallettiego. Borja Valero wypuścił piłką prostopadłą Mauro Icardiego. Argentyńczyk wycofał piłkę do wchodzącego w time Radji Nainggolana, a ten wyłożył piłkę jak na tacy Ivanowi Perisiciowi, jednak Chorwat trafił jedynie w słupek.

W 66 'boisko bo bardzo bezbarwnym występie opuścił Matias Vecino, aw jego miejsce Luciano Spalletti desygnował do gry Roberto Gagliardiniego. 

W 76 'drugą żółtą kartkę otrzymał Rigoni, w konsekwencji czego Inter końcowe minuty meczu rozegrał z przewagą jednego zawodnika.

W 79 'Luciano Spalletti wykorzystał ostatnią zmianę. Plac gry opuścił Mauro Icardi, aw jego miejsce pojawił się Lautaro Martinez.

Po 40 minutach męki Inter podwyższył w końcu prowadzenie! Cedric uderza w słupek, piłka sword pod nogi Perisicia i Chorwat strzałem z bliskiej odległości nie daje szans Semperowi.

 

 

 

Zobacz też

Mauro Icardi Genoa Perisic Gagliardini

Stadio Luigi Ferraris wreszcie zdobyte! Genoa 0:4 Inter (34)

03.04
19:48
Nainggolan Perisic Frosinone

Inter wygrywa na wyjeździe z Frosinone (relacja) (42)

14.04
19:39

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.05.2019 o 23:39 przez AveCaesar
AveCaesar
Ciekawi mnie jakby potoczyłyby się takie mecze gdybyśmy się nie cofali i nie oddawali pola przeciwnikom (o zgrozo nawet Chievo) ale pewnie wtedy jedna akcja gdzie dwóch naszych wbiega w siebie. Kolejny potyka się o własne nogi, a przeciwnik rozgrywa akcje życia gdzie nawet przy strzale piłka odbija się po drodze o trzech naszych przez co Handa jest w drugim rogu bramki i wpada siada.
14.05.2019 o 18:10 przez Speaker
Speaker
Fajne zdjęcie. Dobrze jakby Lautaro,Politano, Perisic, Gagliardini i też Cedric zostali w klubie z początku na nowego trenera ew.
14.05.2019 o 15:34 przez Pjerun
Pjerun
Zagraliśmy dobry mecz, pełna kontrola. Przeciwnik jednak niesamowicie słaby.
Nie rozumiem narzekania na styl i Spalettiego Graliśmy w taki sposób w jaki się gra na murujące się zespoły, długie rozgrywanie, przerzucanie ciężaru i próba zaskoczenia rywala.
Naprawdę jak na nas to mieliśmy naprawdę sporo sytuacji i mogliśmy spokojnie wygrać z 4-0. To nie wina trenera, że piłkarze nie wykorzystują sytuacji.

Asamoah kolejny zajebisty mecz.
Cieszą 3 punkty i zero z tyłu.
14.05.2019 o 13:15 przez surebety
surebety
https://www.surebety.pl/artykul/platne-typy ! Zapraszam Na Stronę ! Najlepszy Typer w Sieci ! Dane Email : perfect.polish.matches@gmail.com ! Warto poczytać o Nim Opinie ! Każdy typ płatny po meczu ! Kontakt : perfect.polish.matches@gmail.com
14.05.2019 o 12:52 przez pasencjusz88
pasencjusz88
Oglądałem ostatnie pół godziny bo wróciłem z drugiej zmiany i stwierdzam że gramy takie gówno na które nawet muchy nie chcą siadać. Wielka taktykę Spala typu wrzuta na łeb to już nawet w ekstraklasie znają na pamięć dobrze ten pan się zawija po sezonie bo strasznie rzygać się chce od patrzenia na taka grę. Prawda tez taka ze gdyby Chievo zdobyło gola Lucek by się zesrał :-D
14.05.2019 o 07:50 przez Kazam
+1
Kazam
Na tym etapie styl gry już nie ma żadnego znaczenia, liczą się punkty. Utrzymujący się siermiężny styl gry a' la Spaleciak jest ważne tylko z powodu legitymizacji decyzji o zwolnieniu łysej pały. Panie Conte, czekamy
14.05.2019 o 13:32 przez SETE
SETE
dokladnie, prawie 2 lata grania w kolko to samo, takze te 2 ostatnie mecze juz na nikim nie zrobia wrazenia. Wazne po prostu ugrac swoje i NARA
14.05.2019 o 07:35 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Po tym meczu jest dramat. Politano kontuzja więc pewnie w ostatnich dwóch kolejkach zobaczymy antytalent candrevy. Już się qrna boję
14.05.2019 o 05:35 przez Kondzik
Kondzik
Plan wykonany, jedziemy dalej. Gó w n o mnie obchodzi styl byle dowiezli LM i wymiana serca gry na ławce trenerskiej bo obecnie jest z rozrusznikiem...
14.05.2019 o 01:07 przez ZnawcaCalcio
ZnawcaCalcio
Niech już ten sezon się skończy. Bez konkretnego mercato ciężko będzie o kolejny sezon z LM
14.05.2019 o 01:01 przez Gajdzik
Gajdzik
Szału nie było, ale w końcu cholernie ważne 3 punkty zdobyte!
13.05.2019 o 23:57 przez Jacenty
Jacenty
Ciężko się to oglądało. Do momentu zdobycia bramki graliśmy tragicznie. Obrońcy pokazywali, że nie mają komu grać piłki, czuyć było zdenerwowanie. Bramka Politano zdobyta bardzo szczęśliwie, przypadkowo, spadła mu pod nogi...nie po żadnej naszej akcji. Spalletti chyba osiągnie cel, ale już cała liga zna jego taktykę, a on ciągle to samo. Perisicia również nie da się już oglądać.
13.05.2019 o 23:10 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
Spełnili obowiązek i tyle. Mecz absolutnie typowy dla Interu Spallettiego, jak ktoś widział chociaż jeden to wie o czym piszę.
13.05.2019 o 23:10 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Dzisiaj man of the match był chyba tylko I wyłącznie realizator spotkania. Widzac taki piach pragnie się aby liga już się skoczyła. Każdy sobie, druga linia poza Politano porażka. Perisic który chyba specjalnie pierw grał za mocne a teraz znów za słabe piłki do Icara który jest zupełnie rozbity. 2 główki z których w formie trafił by z zamkniętymi oczami. Ostatkiem sił dawać do LM i żegnac się licznym gronem amatorów.
13.05.2019 o 23:07 przez Rebelde
Rebelde
Dobrze że te Chievo mocno czerstwe, bo z taką grą to nie wiem kogo innego by pokonali.
13.05.2019 o 23:06 przez Pader88
+2
Pader88
UWAGA: Sprzedam Opla Valero DM...
13.05.2019 o 23:33 przez SETE
SETE
Jaki przebieg ?
13.05.2019 o 23:03 przez timon
timon
Typowy Spalettim style, czyli kupa. Ciesza 3 pkt, teraz 4pkt w ostatnich dwoch meczach, godne pozegnanie sezonu i lucka z Interem
13.05.2019 o 22:59 przez danielinter
danielinter
Typowy mecz Interu za Spalla
13.05.2019 o 22:59 przez maverik
maverik
Mecz nie porywał, ale 3 pkt są i to najważniejsze. Byłem spokojny przed meczem jak i w trakcie meczu i się nie pomyliłem. Cieszy, że nie daliśmy Chievo nawet okazji na gównobramkę jak to było w Weronie, bo Handanović chyba nie musiał ani razu Interweniować. Teraz do Neapolu po LM.
13.05.2019 o 20:58 przez Gajdzik
Gajdzik
3 pkt. i już żadnych kurła wymówek !!
13.05.2019 o 20:48 przez Bartek-32
+1
Bartek-32
Spaletti to stan umysłu
13.05.2019 o 20:33 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Łysy jak zawsze. Zaskoczył nas swoimi wyborami. Valero a jakże. Oby ostatnie newsy się potwierdziły i jak najszybciej żegnajmy się z tą betonowa myślą taktyczna i prawie że połowa pseudo składu.
13.05.2019 o 20:22 przez Pjerun
Pjerun
Tylko zwycięstwo!
Jak mnie cieszy, że w końcu nie będę musiał oglądać D'Ambrosio.
13.05.2019 o 20:46 przez piotrekninter
piotrekninter
mnie też,ale prawda taka ,że DD jest jednym z najrowniej grajacych w sezonie,niestety
13.05.2019 o 20:14 przez Rebelde
Rebelde
Jak oni tego nie wygrają, to niech ognie piekielne od razu pochłoną Spala i cały ten klub
13.05.2019 o 20:05 przez Orzeu
+7
Orzeu
Rozjedziemy ich. Stawiam pewne 1:0
13.05.2019 o 20:07 przez SETE
SETE
😅😅😅😅
13.05.2019 o 20:24 przez WirtuozTaktyki
WirtuozTaktyki
XDDD

Shoutbox

Windykator 20.05.2019 18:55

e tam

Chuchu 20.05.2019 18:54

na 11 godzin z ekskluzywną roksą biorącą tysiaka za godzinę

Windykator 20.05.2019 18:52

wygralem 11 tysiecy na buka i nie wiem na co to wydac

Piekarz 20.05.2019 18:47

o co wam biega?

Piekarz 20.05.2019 18:47

jakieś pier dolenie o tym Endriu i Stryjku

Piekarz 20.05.2019 18:46

może mi ktoś streścić co tu się właściwie ostatnio dzieje?

VVujek 20.05.2019 18:41

Endru by napisal, betonowe rękawice

Piter 20.05.2019 18:34

ustaw się grzecznie w kolejce

Klinsi64 20.05.2019 18:33

bedziesz kelnerem

Piter 20.05.2019 18:30

posrało coś was ostro bo o pas to ja walczę z Shannonem Briggsem a jak wygram to będę sobie rozdawać karty po swojemu

kusy 20.05.2019 18:26

VVujek kamienne rękawice, pierwszy Champion SB

Lopez 20.05.2019 18:23

Napisałem do Czarsona, a ten uciekł :D

Piter 20.05.2019 18:22

kur wa no miód dla uszu, jak Tadzio FIRMA wjeżdża w bit

IlCapitano 20.05.2019 18:20

Wylecisz z ringu niestety

IlCapitano 20.05.2019 18:20

Klinsi jak wyjdziesz do mnie to skończysz jak Hopkins ze Smithem Jr

Klinsi64 20.05.2019 18:20

albo Holyfilc

Piter 20.05.2019 18:20

klinsi ty pragniesz pasów ale twój wiek który jest blisko emerytalnego nie pozwala ci walczyć

Klinsi64 20.05.2019 18:20

ja moge byc jak 50 letni Foreman

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    37

    90

  • 2

    Napoli

    Napoli

    37

    79

  • 3

    Atalanta

    Atalanta

    37

    66

  • 4

    Inter

    Inter

    37

    66

  • 5

    Milan

    Milan

    37

    65

  • 6

    Roma

    Roma

    37

    63

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    26

  • 2

    Duvan Zapata

    22

  • 3

    Krzysztof Piatek

    22

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    21

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 18 maja

  • FT

    Udinese

    3 - 2

    SPAL

  • FT

    Genoa

    1 - 1

    Cagliari

  • FT

    Sassuolo

    0 - 0

    Roma

Niedziela, 19 maja

  • FT

    Chievo

    0 - 0

    Sampdoria

  • FT

    Empoli

    4 - 1

    Torino

  • FT

    Parma

    1 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Milan

    2 - 0

    Frosinone

  • FT

    Juventus

    1 - 1

    Atalanta

  • FT

    Napoli

    4 - 1

    Inter

Poniedziałek, 20 maja

  • 20:30

    Lazio

    ? - ?

    Bologna

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 24549

Liczba newsów: 33788