11 dni temu
4872
49
Inter - Eintracht porażka

Inter Mediolan przegrał 0-1 z Eintrachtem Frankfurt w rewanżowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Europy. Taki wynik sprawił, że do dalszej fazy gier awansowała drużyna z Niemiec. Bramkę na wagę awansu strzelił na początku spotkania Jovic.

Początek starcia zdecydowanie należał do niemieckiej drużyny. Już w 6. minucie wynik meczu otworzył Jovic, który wygrał walkę o długą piłkę z de Vrijem i strzałem nad wychodzącym Handanoviciem umieścił piłkę w siatce. W grze Interu panował duży chaos i próby wyprowadzania ataków były najczęściej nieudolne. W 15. minucie w dobrej sytuacji odnalazł się Perisic, ale jego strzał zamiast do bramki, powędrował na drugi poziom trybun Stadio Giuseppe Meazza. Nerazzurri wraz z upływem kolejnych minut powoli przejmowali inicjatywę, ale dobrze broniący się Niemcy pozwalali gospodarzom jedynie na nieudolne wrzutki w pole karne. W 27. minucie piłka po raz drugi zatrzepotała w bramce Handanovicia, ale sędzia słusznie odgwizdał w tej sytuacji spalonego. W końcówce pierwszej części gry słoweński bramkarz popisał się z kolei znakomitą interwencją i zatrzymał pędzącego sam na sam zawodnika Eintrachtu. Gdyby w tym momencie piłka wpadła do siatki, już wtedy byłoby pozamiatane.

Nerazzurri od początku drugiej połowy rzucili się do odrabiania strat. Zespół z Mediolanu w zmienionym ustawieniu (trójka obrońców) przejął całkowicie inicjatywę i z animuszem starał się wyprowadzać kolejne ataki. Goście z Frankfurtu z kolei nastawili się na grę z kontry i kilka razy pod bramką Handanovicia zrobiło się bardzo groźnie. Z biegiem kolejnych minut coraz bardziej odkryty Inter zostawiał z tyłu dużo przestrzeni, której jednak Eintracht ostatecznie nie wykorzystał. Większego zagrożenia nie stworzyli również wprowadzeni na plac gry zawodnicy Primavery - Esposito i Merola, którzy dostali swoją szansę wobec potężnych braków kadrowych w drużynie gospodarzy. Podopieczni Luciano Spallettiego wysokie tempo gry utrzymali gdzieś do 75 minuty. Potem nadzieja na korzystny rezultat coraz bardziej ulatywała z zawodników w czarno-niebieskich trykotach i końcowe minuty gry nie przyniosły zagrożenia pod bramką Trappa. Ostatecznie po sześciu doliczonych minutach do regulaminowego czasu gry, sędzia Hategan zagwizdał w tym dwumeczu po raz ostatni i kilkanaście tysięcy kibiców z Frankfurtu mogło zacząć świętować awans swojej drużyny do ćwierćfinału.

Inter (4-3-3): Handanovic; Cedric, De Vrij, Skriniar, D'Ambrosio; Candreva, Vecino, Borja Valero; Politano, Keita Baldé, Perisic

Ławka rezerwowych: Padelli, Ranocchia, Zappa, Brozovic, Merola, Gavioli, Esposito.

Trener: Spalletti

Eintracht Frankfurt (4-4-2): Trapp; Da Costa, Hasebe, Hinteregger, N'Dicka; Gacinovic, Rode, Willems, Kostic; Haller, Jovic

Ławka rezerwowych: Rønnow​​​​​​, Russ, Falette, Tawatha, De Guzman, Stendera, Paciencia.

Trener: Peintinger (Hütter zawieszony)

Wstyd, hańba, dramat.. Cagliari 2:1 Inter (74)

Endru
Czekam na letnia rewolucje, a do Mediolanu sie wybiore jak juz bedzie nowy trener i jakas nadzieja na lepsze jutro. Przygoda w LE nie udana pora sie skupic na walce o 4 miejsce jak to Borja zasugerowal w styczniu.
15.03.2019 o 16:54 przez marcinek91081
marcinek91081
Jak dobrze że wyłączyłem po kwadransie... z tym burdelem w szatni to się nie mogło udać
15.03.2019 o 13:33 przez cukier17
+1
cukier17
Coś czuję że derby nie będą dla nas udane. Banda typów bez jajek i honoru. Pod dowodzeniem dzbana
15.03.2019 o 10:39 przez IlCapitano
+2
IlCapitano
Żenująca zbieranina. Krótka piłka: nie wygrają derbów - wszyscy WON! Niech Primavera dokończy sezon, przynajmniej będą chęci i walka.
15.03.2019 o 17:20 przez Endru
Endru
Widze, że jestes na skraju na derbach osiagniesz kulminacje.
15.03.2019 o 10:31 przez interista1987
-1
interista1987
Ausilio niech sie wynosi juz. Totalnie sie gosc nie nadaje do tej roboty. Caly sklad do wymiany niestety
15.03.2019 o 10:17 przez alinau
-1
alinau
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek w wieku od 21 do 60lat.
Mam na imię Monia lat 28, wzrost 169cm,

i wyszukaj mnie po niku: monia28 napisz do mnie i spotkajmy sie!

Pamiętaj włącz Vip aby sie ze mną skontaktować!
15.03.2019 o 09:48 przez Jacenty
+3
Jacenty
Każdy, kto oglądał mecz we Frankfurcie (a następnie spotkanie ze Spal) wiedział, że w rewanżu nie mamy najmniejszych szans. Drużyna jest przetrzebiona kontuzjami, pokłócona, a Spallettiemu skończyły się nie tylko pomysły (te już dawno) ale i zapał do pracy. Jeżeli naszą jedyną odpowiedzią na pressing rywala na GM była długa piłka, to wstydem byłoby, gdybyśmy awansowali. Już nawet nie ma sensu obwiniać De Vrija, który popełnił olbrzymi juniorski błąd, który tylko przyspieszył wyrok. Chyba nikt nie powinien mieć wątpliwości, że ta bramka dla Eintrachtu tak czy tak by wpadła. Znowóż, gdyby nie Handanović, byłoby 0-3 albo i gorzej (czyli wypisz wymaluj jak we Frankfurcie).

Sezon należy już spisać na straty, a kto wierzący, niech się modli o pierwszą czwórkę. Formuła Spallettiego się wyczerpała (i nie mam na myśli jedynie odpadnięcia z LE, ale również całkowita nieumiejętność poradzenia sobie z kryzysem w szatni oraz decyzje kadrowe, takie jak granie 96 minut Keitą, który zupełnie sobie nie radził w ataku po 2 miesięcznej przerwie. Mam wrażenie, że przy takiej sytuacji kadrowej wielu klasowych trenerów zaryzykowałoby i postawiło na młodzież, a nie na piłkarzy wracających po kontuzjach, ryzykując dalsze ich zdrowie itp.).
15.03.2019 o 09:44 przez Pader88
Pader88
Ta Liga nam się po prostu nie należała po tym co tu dzisiaj było i brawa dla Go... znaczy Eintrachtu
15.03.2019 o 08:43 przez Kazam
+1
Kazam
Koledzy w komentarzach i na sb opisali już idealnie ten mecz. Ciekawe że widzą to wszystko kibice i potrafią właściwie zdiagnozować (mowa o "schematach" gry), a trener i sztab tego nie widzi.
15.03.2019 o 07:31 przez pluto11
+1
pluto11
Nikt chyba nie liczył na fajerwerki w tym meczu przy tym jak mamy wypunktowana kadrę ale ludzie zero walki zero zaangażowania Ci zawodnicy grają że sobą od początku sezonu nawet jak pół składu to rezerwy i nie może być czegoś takiego ze nie potrafią stworzyć żadnej akcji i pierwszy strzał w światło oddajemy w 65 min. Dla mnie to jest wina Spalla że nie potrafił ich nauczyć niczego innego jak gry na wrzutki nie potrafi ich zmotywować skoro odpadlismy że wszystkich pucharów i roztrwonilismy 11 pkt przewagi nad 4 miejscem chyba najwyższy czas pożegnać Spalla bo z tego ciastka chleba już nei będzie nie trzyma szatni bałagan na boisku jak i poza nim sorry ale won z tego klubu pajacu
15.03.2019 o 07:18 przez koniar
koniar
Meczu nie oglądałem, ale z tego co widzę po wyniku, nic nie starciłem... Cieżko być kibicem Interu, jak się patrzy na Candrewno, nieudane zwody Dalberta, wolne całego zespołu (kto ostanio zdobył bramkę z wolnego ?- nie pamiętam bo to było tak dawno). Kiedy oni zaczną grać jak przystało na ten klub?, cały czas wierzę że będziemy grać w LM w następnym sezonie. Ciekawe jak derby, myślę że ławka się łysemu pali a derby mogą być jego ostatnim meczem.
15.03.2019 o 06:49 przez ojciec&ojciec
+2
ojciec&ojciec
Nie chce w przyszłym sezonie widzieć tu żadnego D ambrosio vecino candrevy gagliardiniego valero dalberta. Z takimi kmiotami i trenerem nieudacznikiem zawsze będziemy konpromitowani
15.03.2019 o 02:39 przez danielinter
+2
danielinter
Najgorsze w tym wszystkim jest to ze tak do listopada wydawalo sie ze idziemy w dobrym kierunku.Nie najgorszy trener , ktory awansowal do LM po kilku latach , niezle transfery itd. , ale dopiero teraz widac ze trener to jednak wiekszy nieudacznik niz nawet Mancini , a transfery za ktore od paru ladnych lat odpowiada Ausilio to dno.Teraz trzeba jakims CUDEM awansowac do LM , a po sezonie trener , dyrektor sportowy nara.Marotta , Conte i niech to buduja bo realniejszech opcji nie widze.
15.03.2019 o 08:36 przez SETE
+1
SETE
Zgadzam sie w 100 % z Toba, gdyz moj odbior Interu 2018/2019 jest dokladnie taki sam. Do listopada zadowolenie , do konca grudnia zrozumienie trudnej sytuacji oraz wiara , ze przetrwamy, od meczu z Torino realna ocena sytuacja , ze mamy tradycyjna juz tragedie.
15.03.2019 o 01:22 przez bobogol
+2
bobogol
oddam Derby za zwolnienie łysego już teraz
15.03.2019 o 01:02 przez El Imprezatore
El Imprezatore
Trener i 90% składu razem z pantoflem i chorwatami do sprzedania. Jak trzeba było pomóc to się wypiął na dwa bardzo ważne mecze. Takiego pajaca tu nie potrzebujemy. Zatrudnić Mou albo Conte dać hajs na zawodników jakich chce i czas i jechać. Łysy miał 2 sezony i zrobił NIC. Jest coraz gorzej. Ten sezon to kpina.
14.03.2019 o 23:41 przez szmaloo
szmaloo
Ja już nie mam na to siły... Ta drużyna to zlepek pachołków bez charakteru. Czare goryczy zapewne przeleje w tym sezonie w :cenzor: od Juventusu u siebie i hattrick Moise Keana. Wy :cenzor: laj łysy dzbanie i pół składu z Dambrosio, Borjami i Vecinami na czele.
14.03.2019 o 23:26 przez cukier17
+1
cukier17
Żal.
Trenercio i jego chorwackie pupilki.
Dla mnie tylko Icar i skriniar mają jakiś poziom w tej drużynie reszta przecietniaki . Wydupcyli kapitana z drużyny taka jest prawda.pewnie miał swoje zdanie o tej całej taktyce trenejro i za to polecial bo sie stawial.
Kiedy oni zagrali porządnie jakiś mecz? Same nudne wolne i przewidywalne mecze.
Szkoda że naszego najlepszego zawodnika się p9zbywamy bez mrugnięcia na rzecz lysego dzbana i chorwackich pniakow....
15.03.2019 o 08:34 przez RedKhmer
+1
RedKhmer
Też uważam, że poza szopką w wykonaniu Icardiego, wszyscy zapomnieli co odwalił Perisic w zimowym okienku. Do tego jest bez formy cały sezon a jego Chorwacki gang wyeliminował po cichu Icardiego w kluczowym momencie.
14.03.2019 o 23:23 przez kamil13216
kamil13216
Krótko. Hańba.
14.03.2019 o 23:15 przez oster
oster
Szansę na wygranie LE były może 1 procent bo szans z Chelsea, Arsenalem czy Sevilla byśmy nie mieli więc teraz mozna się skupić żeby zająć miejsce w czwórce i z nowym trenerem , przewietrzonym i wzmocnionym składem grać w LM.
15.03.2019 o 00:21 przez Cienty
+1
Cienty
Sevilla wyeliminowana przez Slavie, mogą sobie z nami "piątkę" przybić ;)
15.03.2019 o 09:55 przez bobogol
bobogol
to nie jest oznaka, ze "luz Sevilla tez odpadla" tylko, ze odjezdza nam Europa nawet nie wiemy jak szybko
14.03.2019 o 23:13 przez Ibra1908
Ibra1908
A idź Pan w :cenzor: !
Już się boję Derbów, bo na nic dobrego się nie zanosi, kalendarz prze :cenzor: , więc jak się nie ogarniemy, to już nic z tego sezonu nie zostanie !!
14.03.2019 o 23:10 przez Gajdzik
Gajdzik
Wykluczenia*
14.03.2019 o 23:09 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
Patologia z Icardim, kontuzje, plus wyliczenia za kartki, to tego zerowe zaangażowanie połowy składu, to się nie mogło skończyć inaczej, tylko dzięki Samirowi skończyło się na jeden bramce w plecy... 😑
Snake86
Czułem że tak się skończy, myślałem tylko że dwie nam wlepią. Przy obecnych problemach kadrowych i fochach Icardiego i tak lepiej skupić się na lidze... Aczkolwiek to też nie wygląda zbyt obiecująco bo mając drewna takie jak Candreva i Valero, co najwyżej wyrobników jak Gaglia, Mario i Vecino, grających w kratkę Balde i Politano, i jednego napastnika w postaci Martineza to będzie raczej trudniej, niż w poprzednim sezonie. Połowę sezonu zmarnował Perisic, drugą marnuje Icardi. Do tego Luckowi rozpadła się szatnia, dokonał w sumie słabych wzmocnień jeśli chodzi o ławkę i przeciętnych jeśli chodzi o pierwszy skład, bo Balde i Politano to żadni zbawcy, a Radja okazał się szklany i chimeryczny pozaboiskowo. Do tego taktyka na milion wrzutek bo środek pola jest totalnie niekreatywny i fatalne do kwadratu stałe fragmenty gry. Także optymizm w pełni :/
14.03.2019 o 23:03 przez oster
+2
oster
Spalletti powinien już ze sceny zejść... pokonany...
14.03.2019 o 22:51 przez jacodj
+4
jacodj
Bez komentarza. Spaletti nie daje rady..
14.03.2019 o 22:51 przez Piotrekfci
-1
Piotrekfci
Oglądam to coś tylko po to aby jeszcze bardziej powiedzieć betonowi i praktycznie całej pomocy, icardiemu i skrzydłom defensywy WYPIERD... !! !! Dawac już teraz Mourinho chociaż z pewnością jeżeli władze nie obiecaja Portugalczykowi czystek I kompletnych zmian oprucz bramki i środka obrony to nie mamy co marzyć aby zgodzi się prowadzić taka amatorszczyzne. To co się dzieje z naszym klubem to jest nie do opisania. To juz nawet nie jest średnia włoska. Jakbym oglądał polakow. 30 minut jako tako a reszta to totalna odpierd. OUT !!
14.03.2019 o 22:34 przez Mao
Mao
Mourinho w miejsce Spallettiego i tyle w temacie. Nie powinno się usprawiedliwiać Spala, liczą się tylko wyniki a odpadnięcie tak wcześnie w LE to żart. Źle zaplanował sezon, nie zapanował nad szatnią więc out.
14.03.2019 o 22:17 przez bomba