Pozostałe

Inter – Juventus: 21 powołanych (31)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
Źródło: inter.it
ponad 16 lat temu
670
31

Jose Mourinho ogłosił nazwiska 21 zawodników, jakich powołał na czwartkowe spotkanie z Juventusem, które zostanie rozegrane w ramach ćwierćfinału Pucharu Włoch. Mecz odbędzie się na stadionie Giuseppe Meazza w Mediolanie, początek zawodów o godzinie 20:45.

 

Bramkarze: 1 Francesco Toldo, 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel, 39 Davide Santon;

Pomocnicy: 7 Ricardo Quaresma, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso, 48 Lorenzo Crisetig;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautović.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Dublet Stankovicia (6)

26.05
10:30

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
28.01.2010 o 12:14 przez LECHITA
LECHITA
Po zwycięstwo Interku <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" /> <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" /> <img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" /> na kolana juve<img src="/files/emoticons/18" alt="&lt;hold&gt;" /> <img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
28.01.2010 o 11:45 przez SlimShady
SlimShady
Raczej nie powinno być zaskoczenia i spodziewać sie należy klasycznego ustawienia 4-3-1-2 z duetem Eto i Milito chyba że da odpocząć Kameruńczykowi i da szanse jeszcze Pandevowi od początku.
28.01.2010 o 11:32 przez olgierd
olgierd
z taka paka juve nie ma najmniejszych szans 3:0 to bedzie najniszywymiar kary za mecz w lidze<img src="/files/emoticons/30" alt="&lt;juve&gt;" />
28.01.2010 o 11:04 przez piotrekninter
piotrekninter
gdybysmy gralize slbszym klubem to pewnie byl by sklad mocno rezerwowy,ale jose chce sie odgryzc za porazke 1:2 i temu chce roozjechac juve
28.01.2010 o 01:39 przez pietro32
pietro32
A Mancini z Quaresmą tak na zmianę powoływani... <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
27.01.2010 o 23:01 przez AstronomCKR
AstronomCKR
Szkoda ze nie ma młodych....
27.01.2010 o 21:46 przez Urys92
Urys92
Wazne jest To Zeby bylo Do Przodu <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ! INTER <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " />
27.01.2010 o 21:38 przez Vancore
Vancore
trza wygrac i tyle
27.01.2010 o 21:32 przez IBRA2880
IBRA2880
Ciesze się że Eto'o wrócił do nas;D
27.01.2010 o 19:52 przez Rebelde
Rebelde
Ciekawe , spodziewałem się mocno rezerwowego składu . A tu taka miła niespodzianka<img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.01.2010 o 18:05 przez Biały
Biały
Mancini tez jest kontuzjowany, dziś na treningu doznał jakiegoś urazu i stad brak powołania
27.01.2010 o 17:56 przez Dominik
Dominik
Kontuzjowani: Stanković (jednak nie dał rady :/), Krhin (długo jeszcze będzie pauzował) i Chivu<br />
Brak powołania: Mancini (i dobrze <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> )
27.01.2010 o 17:55 przez adriano:)
adriano:)
Jose wystawi pewnie najsilniejszy skład i dobrze, bo trzeba jutro pokonać Juve.
27.01.2010 o 17:02 przez 88mj
88mj
Bylbym za tym zeby Eto'o przesiedzial ten mecz na lawce, bo jest zmeczony po PNA, a my i tak mamy dobra ofensywe na to spotkanie. Niech sobie odpocznie, bd potrzebny na nastepne mecze.
27.01.2010 o 16:43 przez Karpik
Karpik
Coś za bardzo podstawowy skład :/ szkoda bo widziałbym Stevanovica, Krhina czy Donatiego
27.01.2010 o 16:12 przez tytusek25
tytusek25
Nie pamietam juz kiedy w przeciagu jednego tygodnia mielismy okazje wdeptac Milan i Juve w glebe w dosc waznych meczach jakby nie patrzec<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Jak na razie 50% planu wykonane .Pilkarze zwlaszcza za ten mecz nie powinni brac kasy<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> Osobiscie grosza bym nie wzial za mozliwosc wywalenia Juventusu z jakichkolwiek rozgrywek<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> To bylaby czysta przyjemnosc<img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
27.01.2010 o 15:57 przez ronni999
ronni999
Dobrze że Eto'o zagra <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
27.01.2010 o 15:57 przez mati1908
mati1908
Arna i Quaresma od pierwszej minuty ! <img src="/files/emoticons/28" alt="&lt;smile&gt;" />
27.01.2010 o 15:23 przez proba1
proba1
tego mecyu nie wolno odpuscic mimo ze to puchar
27.01.2010 o 15:15 przez interfann
interfann
eto'o i tak pewnie nie zagra od 1 minuty a moze nawet nie wyjdzie wcale<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> ale wazne ze juz wrocil <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
27.01.2010 o 15:07 przez Kubusa10
Kubusa10
Jest Eto <img src="/files/emoticons/20" alt="&lt; loveinter &gt;" />
27.01.2010 o 14:38 przez SebaXd
SebaXd
Bardzo cieszy Eto <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> !
27.01.2010 o 14:33 przez skuN
skuN
@kidmano - został wypożyczony na pół roku do Interu z możliwością przedłużenia o dalsze pół roku.
27.01.2010 o 14:30 przez Omen
Omen
Brakuję aby Stanko i Chivu z ważniejszych graczy,za to co mnie cieszy to powrót Eto'o!
27.01.2010 o 14:29 przez kidmano
kidmano
a jak to jest z Arna? on jest piłkarzem wypożyczonym do 30 stycznia? jak go nie wykupią to wraca do Twente czy jak?
27.01.2010 o 14:28 przez Mate1908
Mate1908
Sędzią tego meczu będzie Damato
27.01.2010 o 14:27 przez snuffy
snuffy
Gianluca Rocchi<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
27.01.2010 o 14:26 przez Inler
Inler
Czuję, że kilka bramek wpadnie. Wiecie kto nam posędziuje?
27.01.2010 o 14:23 przez piotrekninter
piotrekninter
matrix w obronie , motta niech zagra chce zobaczyc czy sie nam jeszcze przyda bo nie jestem przekonany<br />
atak pandev milito eto ciekawy jestem czy cos takiego wypali i wtedywbic im 2 bramy i po przerwie niech mou wpusci rycha i arne a niech sobie chlopcy pograja
27.01.2010 o 14:03 przez Mate1908
Mate1908
Czyli wyjdziemy w bardzo silnym składzie. Szykuje się niezły spektakl, oczywiście z naszej strony. Czyżby Jose wchodził na fcinter i czytał nasze prośby o pogrom? Bardzo prawdopodobne <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />

Shoutbox

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA

Klinsi64 22.06.2026 15:43

NIECH ŻYJE PREZYDENT KAROL NAWROCKI

Klinsi64 22.06.2026 15:42

pieprzą o poczuciu tożsamości narodowej a potem głosują na zdrajców Polski w wyborach

Klinsi64 22.06.2026 15:41

HB dokładnie

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625113

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się