Pozostałe

Inter-Juventus: Stanković wśród powołanych (31)

Autor:
Źródło: inter.it
około 16 lat temu
993
31

Jose Mourinho powołał 19 zawodników na piątkowy mecz przeciwko Juventusowi. Do kadry po drobnym urazie powrócił Dejan Stanković, z kolei po raz kolejny zabrakło kontuzjowanych Francesco Toldo oraz Davide Santona. Szkoleniowiec Mistrzów Włoch nie może skorzystać również z pauzującego za nadmiar żółtych kartek Cristiana Chivu.

 

Bramkarze: 12 Julio Cesar, 21 Paolo Orlandoni, 51 Vid Belec;

Obrońcy: 2 Ivan Cordoba, 4 Javier Zanetti, 6 Lucio, 13 Maicon, 23 Marco Materazzi, 25 Walter Samuel;

Pomocnicy: 5 Dejan Stankovic, 8 Thiago Motta, 10 Wesley Sneijder, 11 Sulley Muntari, 19 Esteban Cambiasso;

Napastnicy: 9 Samuel Eto'o, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 45 Mario Balotelli, 89 Marko Arnautović.

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Joel Obi - z boiska na ławkę trenerską: zostanie asystentem w Vis Pesaro (0)

12.05
08:38

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08

Komentarze (31)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
16.04.2010 o 21:37 przez mati1908
mati1908
pierwszy raz od dłuzszego czasu nie powołany Quaresma
16.04.2010 o 16:04 przez adik218
adik218
spokojnie to ze niema ryska i marigi to nawet dobrze bo to znaczy ze muntari musi pograc zeby podbic swoja cene na lato zeby go szybko opnac <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " /> <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
16.04.2010 o 15:54 przez Andrea Barzagli
Andrea Barzagli
----------- J. Cesar -------------<br />
-Maicon-Lucio-Samuel-Zanetti- <br />
-----Stankovic--Cambiasso-----<br />
-------------Sneijder-------------<br />
-----Eto`o---Milito---Balotelli----<br />
<br />
Balotelli -&gt; Pandev<br />
Stankovic -&gt; Motta<br />
<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2010 o 13:16 przez MarioBalotelli45
MarioBalotelli45
ciekawe czy balotelli zagra a stankovic to pewnie zagra gdzies tak 30 min poniewaz po kontuzji jest
16.04.2010 o 10:22 przez deathrider89
deathrider89
szkoda że nie ma Q7<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
16.04.2010 o 09:25 przez adriano:)
adriano:)
Dobrze, że Stanko wraca.
15.04.2010 o 22:11 przez Ajk
Ajk
I właśnie w taki sposób kariera Quaresmy w Interze dobiega końca. Brak powołań dla Marigi też niepokoi, piłkarz młody to fakt ale Mourinho powinien mu dawać więcej szans. Skład jednak wydaje się prawie optymalny więc jestem dobrej myśli.
15.04.2010 o 21:18 przez Mate1908
Mate1908
Kadra niemal optymalna. Szkoda że nie zagra Chivu ale uważam że Javier bez problemów go zastąpi. Co do składu na jutrzejszy mecz... szczerze powiedziawszy jest mi obojętne kto zagra. Kto by nie wyszedł musi dać z siebie 100 %. Ten mecz po prostu musimy wygrać. Juve jest w słabej formie i trzeba to wykorzystać. Mi marzy się pogrom, tak z 3-0. Jeśli nasi wyjdą z takim nastawieniem jak na Milan czy Chelsea to z Juwków nie będzie czego zbierać... Forza Inter!
15.04.2010 o 21:12 przez Dzyl
Dzyl
Szkoda nie ma Chivu. Skład z pewnością taki:<br />
Cesar - Maicon, Lucio, Samuel, Zanetti - Cambiasso, Stankovic/Motta, Sneijder - Eto'o, Milito, Pandev/Balotelli. <br />
Wygramy to <img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.04.2010 o 21:01 przez inter xD
inter xD
Mam nadzieje że Mourhino nie będzie eksperymentował z rezerwowymi na meczu
15.04.2010 o 20:20 przez Tato1908
Tato1908
PANOWIE JUTRO BEDZIE WALKA NA SMIERC I ZYCIE WIEC TAKI MARIGA CZU Q7 NIE POGRAJA SA ZA MIEKIE CIPKI NA JUTRO TRZEBA LUDZI Z COHONES BO WALKA BEDZIE JAK W REGBY<img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !FORZA INTER<br />
<img src="/files/emoticons/15" alt="&lt;forza&gt;" />
15.04.2010 o 20:19 przez adi1908
adi1908
no nie moge już czytac tych waszych żali ... w meczowym protokole jest 18 miejsc i wszyscy nie mogą być powołani a to że mamy taką kadre i brak kontuzji to tylko się cieszyć ...
15.04.2010 o 20:13 przez 1+8
1+8
Dziwią mnie te ostatnie powołania Mou ma takich stałych piłkarzy których powołuje co by się nie działo i jakiej formy by nie mieli np. Muntari szkoda że zapomina o takich graczach jak Donati czy Destro rozumiem że Juventus to ważny rywal i ten mecz trzeba wygrać ale w innych meczach pewnie też nie będzie większych rotacji
15.04.2010 o 20:11 przez piotrekninter
piotrekninter
a po co wam Mcdonald iRychu , przeciez Mou woli ostatnio wystawiac 6 obroncow i 2 defensywnych pomocnikow, i grac super defensywnie....z Muntariego nadal na sile chce Lamparda zrobic,
15.04.2010 o 19:34 przez Radostin91
Radostin91
Jak widzę muntara w powołaniach to mi się żyć odechciewa <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " />
15.04.2010 o 19:33 przez TestoForza
TestoForza
Tak hQ_ to najrozsadniejsza 11 jaka mozna wystawic.
15.04.2010 o 19:28 przez hQ
hQ
Cesar - Maicon Lucio Samuel Zanetti - Cambiasso Sneijder Motta - Milito Balotelli Eto'o. Chyba najrozsądniejsza 11stka. <br />
<br />
Randama - podpisuję się pod Twoim komentarzem <img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " />
15.04.2010 o 19:24 przez Jaszczu91
Jaszczu91
Arnautovič przyszedł do Interu tylko na staż<img src="/files/emoticons/10" alt=" :) " /> szkoda że nie ma RQ7 bo według mnie powinien dostać szansę skoro gramy co trzy dni ostatnio.
15.04.2010 o 19:17 przez Radostin91
Radostin91
Mam nadzieje że Cordoba nie zagra na lewej :/
15.04.2010 o 19:17 przez marcin1908
marcin1908
Co do 11 jest tylko jedno pytanie - Balotelli czy Pandev? Ja osobiście wolałbym Balo bo ostatnio Macedończykowi wyrażnie nie idzie. Mariga i RQ7 bez powołania, a powołany jest Muntari ? Bez komentarza...<img src="/files/emoticons/24" alt="&lt;flaga&gt;" />
15.04.2010 o 18:44 przez SlimShady
SlimShady
Gdzie Maringa i Quaresma. McDonald wogule nie dostaje szans, nie wiem dlaczego, nie zagrał nawet całego spotkania jeszcze, sam jeszcze nie wiem co o nim powiedzieć. Co to Quaresmy to dziwne bo gra wreście dobrze i tak go Mou olewa, dając mu szanse na góra 15-10 min bezsens, natomiast najgorszy zawodnik Interu Muntari wychodzi częściej niż wcześniejszy gracze
15.04.2010 o 18:41 przez RdK.
RdK.
Mnie zastanawia i martwi zarazem sytuacja Marigi. Początek miał nawet obiecujący, aż tu nagle zaczyna go brakować na boisku, a nawet i przy powołaniach.<br />
<br />
Zrozumiem, kiedy powodem tych absencji są urazy.<br />
<br />
Druga sprawa, że można tylko żałować zawieszenia Chivu, bo wydaje się, że z meczu na mecz grał co raz pewniej.<br />
<br />
Może i jestem głupi, ale ucieszę się, gdy zobaczę Eto'o w ataku, a Milito na ławce.
15.04.2010 o 18:40 przez Czarno-Niebieski
Czarno-Niebieski
po kiego Arna jak i tak nie zagra... nie lepiej Destero?
15.04.2010 o 18:39 przez crisinter
crisinter
Julio Cesar-Maicon Lucio Samuel Zanetti-Cambiasso-Sneijder-Balotelli Milito Eto`o na trybuny Belec
15.04.2010 o 18:28 przez maciejos
maciejos
Zagramy ofensywnie
15.04.2010 o 18:20 przez Castaignos
Castaignos
a gdzie mariga
15.04.2010 o 18:18 przez portugalka7
portugalka7
Yyy no właśnie..., co z Ryszardem...?
15.04.2010 o 18:16 przez Seba
Seba
Czemu Grajas nadal prezentuje poziom co najwyżej podstawówki ? Nie chodzi do szkoły, czy w ogóle go nie przyjęli ?
15.04.2010 o 18:11 przez Grajas
Grajas
Czemu nie ma naszego najlepszego piłkarza-Quaresmy?Przecież nie jest zawieszony,jakaś kontuzja czy konflikt z trenerem?
15.04.2010 o 18:09 przez pietro32
pietro32
Chyba Mourinho nie spodobała się nowa fryzura Quaresmy

Shoutbox

ZnawcaCalcio 23.06.2026 21:42

Niesamowite, że wypuściliśmy Palestrę 😬

Orzeu 23.06.2026 21:40

tak na szczęście jest Kredens, zobaczymy co ten miękki łeb wymyśli

Orzeu 23.06.2026 21:40

HB 23.06.2026 21:33 pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

andyvdm 23.06.2026 21:39

Givaio Read to jedyne słuszne wyjście

Claudio 23.06.2026 21:39

przypominam tylko, że za tydzień zaczyna się 2 miesięczne mercato

Claudio 23.06.2026 21:38

dla ciebie kazda pozycja bylaby kluczowa jakby nam wypadła

martins2000 23.06.2026 21:36

kluczowa pozycja nam wypada grając długi sezon cienko to widzę

martins2000 23.06.2026 21:34

Ausilio zaraz się wypowie że okres przejściowy

HB 23.06.2026 21:33

pozostaje czekać na oficjalny komentarz Kredence'a

martins2000 23.06.2026 21:33

:brawo:

Orzeu 23.06.2026 21:32

Provedel

Orzeu 23.06.2026 21:32

trafi trafi

martins2000 23.06.2026 21:31

10 dni temu pisałem że z tej listy mercato jak 1 zawodnik trafi do nas to będzie i tak mega

Claudio 23.06.2026 21:26

wyszłoby nawet lepiej. Ale ciezko bedzie o Paza mimo wszystko

Claudio 23.06.2026 21:25

Di Marzio - Ora tutte le strade sembrano portare a Nico Paz. L’Inter potrebbe mettere i soldi, immaginati nell'affare Palestra, per provare ad arrivare al calciatore argentino.

Tifosinho 23.06.2026 21:25

Prawą*

Tifosinho 23.06.2026 21:25

I Carvajal na lewą 😁

Tifosinho 23.06.2026 21:25

No to teraz Nico Paz all in

Claudio 23.06.2026 21:23

Mam nadzieję, że nasi nauczą się w końcu, że nie traci się czasu na negocjacje z "przyjaciółmi" z Atalanty

Tifosinho 23.06.2026 21:23

I tak szok, że zdobyliśmy się na taką ofertę

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29492

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625191

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się