Pozostałe

Inter pokonuje Juventus po rzutach karnych (29)

Autor:
Źródło: inter.it
ponad 5 lat temu
39
29
fcinter serwisowe

W meczu o 7 miejsce w International Champion Cup Inter Mediolan pokonuje Juventus Turyn po serii  rzutów karnych. W regulaminowym czasie gry padły dwie bramki. Jedną strzelił R. Alvarez dla Nerazzurrich natomiast dla Starej Damy z rzutu karnego trafił A. Vidal. Następnie doszło do serii rzutów karnych, gdzie dopiero po 10 kolejkach Inter wywalczył 7 miejsce. 

 

Bramki: R. Alvarez 29', A. Vidal (k) 45'

Rzuty karne Inter: Guarin (broni Storari), Ranocchia, Alvarez, Icardi, Belfodil, Olsen, Andreolli, Pereira, Jonathan, Carrizo 

Rzuty karne Juventus: Giovinco (broni Carrizo) Marchisio, Llorente, Pirlo, Vidal, Ogbonna, Caceres, Chiellini, De Ceglie, Isla (broni Carrizo)

 

Inter: 1 Handanovic; 14 Campagnaro, 23 Ranocchia, 5 Juan; 55 Nagatomo, 17 Kuzmanovic, 19 Cambiasso, 13 Guarin, 31 Pereira; 11 Alvarez, 8 Palacio.
Ławka Rezerwowych: 12 Castellazzi, 30 Carrizo, 2 Jonathan, 6 Andreolli, 7 Belfodil, 9 Icardi, 33 Mbaye, 47 Capello, 90 Olsen, 93 Laxalt.
Trener: Walter Mazzarri

 

Juventus:  1 Buffon; 3 Chiellini, 4 Caceres, 8 Marchisio, 9 Vucinc, 10 Tevez, 19 Bonucci, 21 Pirlo, 22 Asamoah, 23 Vidal, 26 Lichtsteiner. 
Ławka Rezerwowych: 30 Storari, 5 Ogbonna, 11 De Ceglie, 12 Giovicno, 13 Peluso, 14 Llorente, 16 Motta, 17 Marrone, 18 Rossi, 20 Padoin, 27 Quagliarella, 32 Matri, 33 Isla, 41 Buchel.
Trener: Antonio Conte

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

UEFA Europa League Liga Europy

Rozstawienia przed losowaniem 1/16 finału Ligi Europy (4)

13.12
23:00
Coppa Italia Puchar Włoch

Z Benevento 13 stycznia (1)

10.12
21:26

Komentarze (29)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
07.08.2013 o 19:26 przez Omen
Omen
Inter musi zrobić w końcu jakiś klasowy transfer bo będzie powtórka z rozrywki i znów za rok zabraknie go w Lidze Mistrzów... Nie napawają mnie te wystepy optymizmem...
07.08.2013 o 17:45 przez Pjerun
Pjerun
spod*
07.08.2013 o 17:44 przez Pjerun
Pjerun
Słabo zagraliśmy, ale juve też.
Co mnie niepokoi to fakt, że nie potrafimy wyjść z pod pressingu krótkimi podaniami tylko wypierdzielamy piłke jak najdalej.
Tutaj wina pomocników, którzy zbyt mało pokazują się do piłki.
Dlatego bardzo potrzebujemy Kovacica i to nie na żadnej ofensywnej pozycji tylko na takiej na jakiej grał w poprzednim sezonie.
07.08.2013 o 17:12 przez Lopez
Lopez
To tylko sparing,nie ma co się podniecać
07.08.2013 o 17:06 przez lena182
lena182
Isla już wybrał :D
07.08.2013 o 16:26 przez Gajdzik
Gajdzik
Scudetto nasze :D
A tak na poważnie, słabiutki meczyk, dużo jeszcze do poprawy...
07.08.2013 o 14:22 przez sampam
sampam
Mecz kiepski obu zespolow, troche obiektywizmu!
07.08.2013 o 13:06 przez Nerazzurri 1908
Nerazzurri 1908
Wiadomo wygrana nie była w wielkim stylu, ale z Juve to nie ma wiekszego znaczenia !! :forza:
07.08.2013 o 12:36 przez misio123
misio123
Wymęczone, ale jednak zwycięstwo!
07.08.2013 o 12:16 przez nAgato90
nAgato90
nie Capello tylko Olsen :D
07.08.2013 o 12:08 przez nAgato90
nAgato90
Patrząc na powtórki - karny zupełnie z dupy. Obrona momentami na granicy ryzyka. Najlepszy na boisku Campagnaro. To jak potrafi się uwolnić z dwoma przeciwnikami na plecach i uruchomić akcje - klasa. Nagatomo i Pereira powinni zniknąć z Interu. Mecz ogólnie momentami strasznie chaotyczny. Może i Juve słabe, ale z takim składem to powinni nas rozjechać, mimo wszystko nie ustępowaliśmy im. Szkoda, że z młodych tylko Capello dostał szanse;/. :forza: qxD
07.08.2013 o 11:37 przez Darkos
Darkos
Dobrze, że wygrali. Może im się morale podniosą. Nie ma co się cieszyć wymordowanym zwycięstwem nad okrutnie słabym ostatnio Juve. Potrzeba kolejnych transferów do klubu, bo gramy taktyką ze skrzydłowymi, a nie mamy nawet 1 dobrego skrzydłowego!
07.08.2013 o 11:19 przez piotrekninter
piotrekninter
nie ogladalem,ale nawet bramke zdobylismy, Isla no no
ma ktos tabele jak wyglada, ktore miejsce zajelismy i reszta
kurde ogladam ostatnio stare mecze, wczoraj Lazio Inter 3 3 z 2003 alez to byly czasy styl marny dluga na Vieriego ale jaki sklad Recoba Crespo Vieri Cannavaro, Emre jak chodzil, Cuper fajki palil, Lazio ze Stamem Stanko Fiore
wogole najfajniej sie oglada mecze za Manciniego i Mou, kurde taki niechciany Jimenez, teraz bylby gwiazda
a atak np Crespo Cruz Zlatan Adriano Mario omg szybko czegos takiego nie zobaczymy
to tak jakby teraz miec Cavaniego Falcao Dzeko i np Icardi Palacio :) :)
07.08.2013 o 11:02 przez rew
rew
zwyciestwo ?? ludzie przeciez w tym meczu byl remis. w karnych to nawet swit nowy dwor moze wygrac z mistrzem swiata.
07.08.2013 o 10:58 przez cuba
cuba
Pierw 90% wiary pisze że Juventus nas zmasakruje teraz jedno zwycięstwo i już hura optymizm co niektórzy są delikatnie mówiąc śmieszni :-D a jeszcze nie dawno 4-0 i było jaki ten nasz zespół jest do dupy,co niektórzy są żałośni,ocenię ich podczas sezonu najważniejsze przed sezonem to utworzyć grupę która będzie głodna zwycięstw i w sezonie to odwzajemnią
07.08.2013 o 08:30 przez Pawel1992
Pawel1992
meczu nie oglądałem ze względu na bardzo godzinę ale cieszy mnie zwycięstwo nad odwiecznym rywalem.
Ciekawi mnie jak zagrali. Zastanawia mnie czemu Isla nie trafił karnego ale to chyba tylko przypadek :) .
07.08.2013 o 05:28 przez misiu1299
misiu1299
Bez kitu nie mamy nad czym się szczycić
;(
07.08.2013 o 04:51 przez kapi15
kapi15
:forza: Wreszcie Zwycięstwo ! I to z jakim rywalem :) :forza:
07.08.2013 o 04:47 przez Granat105
Granat105
Hahaha Zwycięstwo i 7 msc, możemy być dumni :D
07.08.2013 o 04:46 przez wojas267
wojas267
hahaha, czekalem, czekalem na to, zeby napisac teraz: FORZA INTER !! :D
07.08.2013 o 04:45 przez nAgato90
nAgato90
Isla, Ty już się nie podlizuj i tak do nas nie trafisz :D qxD
07.08.2013 o 03:57 przez dico
dico
Pereirę to bym oddał i jeszcze dopłacił do tego..
07.08.2013 o 03:28 przez nAgato90
07.08.2013 o 02:39 przez eszymek
eszymek
Ktoś poleca jakąś transmisję?
07.08.2013 o 02:38 przez Damianwuc
Damianwuc
Ma ktoś link do meczu?
07.08.2013 o 02:08 przez Sarna2318
Sarna2318
Olsen i Belfodil błysnęli ostatnio w meczy z Valencią, a dzisiaj ława na rzecz Kuzmanovicia i Cambiasso... Poprostu parodia.
07.08.2013 o 02:07 przez Skepta
Skepta
Fajnie Juve w podstawie, chyba tylko Barzagliego brakuje ale ten Caceres tez trzyma poziom u nas gralby zapewne pierwsze skrzypce.Vucinic z Tewezem zrobia z nas sito, choć są po ciężkich treningach jak my wiec moze sie zlitują. Chociaz Conte to juventinio z krwi i kosci wiec pewnie ich zmotywuje nawet na sparingowy mecz bo to w koncu Inter...
07.08.2013 o 01:59 przez Andruś
Andruś
Bez klasycznej 9, czyli bez napastnika Super
07.08.2013 o 01:57 przez adilbn
adilbn
Kuzmanović, Cambiasso w środku. Po meczu.

Shoutbox

VVujek 14.12.2018 01:14

Te filmiki o ufo zawsze krecone spinka do wlosow ,dlatego taka jakosc

VVujek 14.12.2018 01:01

Karamoh asysta

Chuchu 14.12.2018 00:32

w ogóle polecam innemedium.pl jako najlepsze źródło informacji

Chuchu 14.12.2018 00:32

ktoś jeszcze ma jakieś wątpliwości?

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:20

majonez wyjaśnił

Kredence 14.12.2018 00:12

pozdro

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:12

wiem :(

Kredence 14.12.2018 00:12

ja to lece w kime bo trzeba rano wstac xD

Kredence 14.12.2018 00:12

niesteyy

Kredence 14.12.2018 00:12

albo na wspole z milanem albo gnijemy na SS

Kredence 14.12.2018 00:11

w sensie w rekach chinskich wlascicieli

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:11

to marzę o nowym stadionie

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:11

zanim pójdę szluga spalić

Kredence 14.12.2018 00:11

czyli wychodzi na to ze my chyba jestesmy najwiekszym klubem chinczykow w europie

Kredence 14.12.2018 00:09

ale stadion postawili xD

Kredence 14.12.2018 00:09

15% :D

Kredence 14.12.2018 00:09

chu ja maja

ZnawcaCalcio 14.12.2018 00:09

idę spalić szluga i naprawdę o :cenzor: ę serek wiejski, bo już nie mogę

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    15

    43

  • 2

    Napoli

    Napoli

    15

    35

  • 3

    Inter

    Inter

    15

    29

  • 4

    Milan

    Milan

    15

    26

  • 5

    Lazio

    Lazio

    15

    25

  • 6

    Torino

    Torino

    15

    22

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Krzysztof Piatek

    11

  • 2

    Ciro Immobile

    10

  • 3

    Cristiano Ronaldo

    10

  • 4

    Francesco Caputo

    8

  • 5

    Fabio Quagliarella

    8

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 15 grudnia

  • 18:00

    Inter

    ? - ?

    Udinese

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 16 grudnia

  • 12:30

    SPAL

    ? - ?

    Chievo

  • 15:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Empoli

  • 15:00

    Frosinone

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Parma

  • 18:00

    Cagliari

    ? - ?

    Napoli

  • 20:30

    Roma

    ? - ?

    Genoa

Poniedziałek, 17 grudnia

  • 20:30

    Atalanta

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

Inter

Powrót na właściwą drogę? (12)

01.10
14:00
Liga Mistrzów

Na co stać włoskie kluby w LM? (8)

17.09
18:27
Archiwum publicystki

Sonda

Luciano Spalletti i jego przyszłość w Interze po odpadnięciu z LM

Polls answer

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 19752

Liczba newsów: 32287