Relacje

Bezbarwny Inter przegrywa z Lazio 0:1 (57)

Autor:
Źródło: en.inter.it
25 dni temu
2896
57
Ciro Immobile Keita Balde

Inter Mediolan po bardzo słabym meczu musiał uznać wyższość swoich rywali z Rzymu i ostatecznie przegrał z drużyną Simone Inzaghiego 0:1.

Szersza relacja wkrotce.

Trenerzy obu zespołów przedstawili swoje wyjściowe jedenastki na mecz. Początek spotkania o 20:30.

INTER: 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 37 Skriniar, 23 Miranda, 18 Asamoah; 8 Vecino, 77 Brozovic; 16 Politano, 20 Borja Valero, 44 Perisic; 11 Keita Balde.

Ławka rezerwowych: 27 Padelli, 5 Gagliardini, 13 Ranocchia, 14 Nainggolan, 15 Joao Mario, 21 Cedric, 29 Dalbert, 61 Colidio, 87 Candreva.

Trener: Luciano Spalletti


LAZIO: 1 Strakosha; 3 Luiz Felipe, 33 Acerbi, 15 Bastos; 27 Romulo, 21 Milinkovic, 6 Leiva, 10 Luis Alberto, 19 Lulic; 11 Correa, 17 Immobile.

Ławka rezerwowych: 23 Guerrieri, 24 Proto, 7 Berisha, 13 Wallace, 14 Durmisi, 16 Parolo, 20 Caicedo, 25 Badelj, 26 Radu, 32 Cataldi, 66 Bruno Jordao, 77 Marusic.

Trener: Simone Inzaghi

Zobacz też

Cagliari - Inter

Wstyd, hańba, dramat.. Cagliari 2:1 Inter (74)

01.03
19:26
Mauro Icardi Genoa Perisic Gagliardini

Stadio Luigi Ferraris wreszcie zdobyte! Genoa 0:4 Inter (34)

03.04
19:48

Komentarze (57)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
01.04.2019 o 17:57 przez boniunio
boniunio
Największym naszy transferm tego lata to będzie pozbycie się Łysego i Perisica. Już nie można patrzeć na styl gry tych amatorów i taktykę trenejra.
01.04.2019 o 08:16 przez Mendjolan
Mendjolan
Aspirującą*
Forza! Nie wieszajmy psów na nasz ukochany klub.
01.04.2019 o 08:14 przez Mendjolan
Mendjolan
Ja wiem, ze styl jest straszny, ze gramy piach i rozumiem hejt na to, ale na to, ze przegraliśmy? Przecież to normalne, ze drużyna nie wygrywa wszystkich meczy w sezonie.
Mamy 3 miejsce, ponad 50 punktów i jak słyszę płacz, ze to fartem, bo nam się udało wtedy, a to karnego dostaliśmy, a to się przeciwnik potknął, to 🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️.
mamy problemy kadrowe, prócz kontuzji ważnych zawodników mamy konflikt w szatni, poza tym nawet gdyby wszystko było ok z zawodnikami to i tak mamy tragiczną ławkę wąską i siedzą na niej łapserdaki.
Wecziny galjardiny perysycze to grajki pokroju florentiny, wiec nie wymagajmy nie wiadomo czego. Jesteśmy średnią drużyną adpirujacą do bycia w top, ale jeszcze nam brakuje.
01.04.2019 o 07:53 przez inter30
inter30
Pozycja w tabeli to głównie efekt kopania się po czole głównych rywali, którzy gubią punkty dużo częściej niż np rok temu, nic nie jest w stanie obronić łysego pajaca
01.04.2019 o 07:10 przez cukier17
cukier17
Pozycja w tabeli nie jest adekwatna do gry. Dużo szczęścia mieliśmy czasami jakiś naciągane karny nas ratowal. Plus potknięcia rywali.
Tak szczerze oprócz ostatnich derbow to kiedy zagraliśmy jakiś mecz po którym można było powiedzieć że ładnie zagrali?
01.04.2019 o 06:08 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Miernoty bez krzty honoru. Zamiast grać to znów wlaczyli kalkulację bezpiecznych 2,3 pktow. Oby się qrwa nie zdziwili na koniec sezonu. Handa, Padelli, Skriniar, De vrij, Politano, Martinez reszcie można śmiało powiedzieć WYPAD !!
01.04.2019 o 03:54 przez WirtuozTaktyki
+1
WirtuozTaktyki
Typowy Inter. Skoro już wygrali poprzedni mecz, a mało tego nadarzyła się okazja do odskoczenia rywalom, to musieli to zepsuć. Tylko dzięki kolejnej wpadce rywali o LM nadal mamy jakiś margines błędu, ale w końcu opuści nas szczęście i żebyśmy nie przeżywali odwrotnych emocji po ostatniej kolejce względem ostatniego sezonu. Co do Spalla to on musi odejść po sezonie. Nie widać żadnego progresu pod jego batutą, nasz środek nadal gra słabo, nasze skrzydła także, zwłaszcza to lewej stronie z chorwackim szczurem sabotażystą. U topowych trenerów po pierwszym roku pracy widać już ich piętno na grze zawodników, a u Spalla jest ciągle to samo, tylko że czasem jeszcze gorzej niż wcześniej, on nigdy nie był i nie będzie trenerem na odpowiednim poziomie do zdobywania trofeów.
01.04.2019 o 01:54 przez Recoba
+1
Recoba
Jestem cierpliwy, ale są pewne granice.
Łysy powinien być wy :cenzor: już przed przed derbami, oby jutro to nastąpiło i Chuchu bierze ten zespół i go poukłada. Od nowego sezonu niech wróci Mou. Conte gra zjebaną taktyką, która nie pasuje do kadry. Przecież nie wy :cenzor: ą 80% graczy...
Co do meczu to było wiadomo, że czarny pogubi się na dziewiątce.
Nr 20 na koszulce już dawno powinien być zakazany, jak Zanettiego. Chociaż niech nie jest bezczeszczony przez amatorów Obiego i Valero... litości.
O pomstę do nieba woła wykonywanie stałych fragmentów gry (wyłączając karne).
Brak kompetencji Łysego to raz, brak odpowiedniego gracza to dwa.
Przecież to Lazio było strasznie słabe.

Nie mogę już naprawdę patrzeć na Łysego i jego rycerza Nainggolana (kaleczny jak Candreva) ...

Ile on kosztował ten pajac?
38mln€. [22mln€ bez wliczenia tego, co poniżej.]
Roma dostała
- Davide Santona (wartość 9,5mln€)
- Nicolo Zaniolo (wartość 4,5mln€).
Dodatkowo Inter zagwarantował Giallorossim 10% z przyszłej sprzedaży, do maksimum 2 mln euro.

Dwójka Łysych wy :cenzor: lać. Plus wiadomo kto.
Marito wracaj.

FORZA Inter !! !
01.04.2019 o 00:46 przez jelcyn
jelcyn
Szkoda szczępić ryja...
31.03.2019 o 23:24 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Spalletti jest trenerem bardzo słabym trenerem bo drugi sezon nas prowadzi i cały czas gramy to samo wrzutki i nic po za tym nie umiemy grać krótkich i szybkich podań przed polem karmy.I jak go zostawią to następny sezon będzie taki sam i tyle w temacie
31.03.2019 o 23:08 przez SETE
SETE
Spalettiego już nic nie jest w stanie obronić po sezonie

Napisał koleś na #wloskiejrobocie ze Inter wykonał już ok 30 wrzutek ( była chyba 70 min) i nic z tego nie wyniknęło a oni biją dalej te wrzutki

Takie podsumowanie warsztatu naszego coacha. Dodatkowo rzuty różne chyba procentowo najgorzej w serie a ( wpada gol na 100 różnych ) oraz fatalnie bite rzuty wolne.

Słabe Lazio wywozi 3 pkt bo nie potrafimy rozegrać składnie 1 akcji środkiem . Eh
31.03.2019 o 22:47 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Szkoda,że 9 kolejek do końca bo nie zwolnią tego betona i będzie nas nadal męczył taktyką miliona wrzutek
31.03.2019 o 22:47 przez Kudła
Kudła
El loco nie. Ale było by większe zagrożenie. Ale w sumie nie było z czego zrobić zagrożenia.
31.03.2019 o 22:43 przez danielinter
+1
danielinter
Dalej zostawcie Spalla na kolejny sezon hahaha szkoda gadać Conte nadejdz
31.03.2019 o 23:08 przez SETE
SETE
Nadejdz jak najszybciej
31.03.2019 o 22:41 przez Rajin
+1
Rajin
Jedyny pomysł na zagrożenie bramki rywala to wrzutka, a celność tych to coś kolo 10%. To jak ma być dobrze. Zero gry z pierwszej piłki, zero przyśpiesznia, zero gry środkiem. To jak ma być dobrze jak wystarczy zablokować jedynego dobrze grającego skrzydłowego (jakim jest politano) i nie istniejemy pod bramką rywala. Oby czas spala i połowy naszych przepłaconych grajków dobiegał końca w Interze.
31.03.2019 o 22:40 przez LukeInter
LukeInter
Smutny obrazek, przykro się to oglądało
31.03.2019 o 22:39 przez michalb1988
michalb1988
A teraz mecz z genoa ktora wygrala z nami 5 maczow z rzedu u siebie. I lysy cap znowu zaskoczy taktyka dno
31.03.2019 o 22:38 przez Rafał 1976
+2
Rafał 1976
Po sezonie Chińczycy jak mają jaja to zrobią porządek od samej góry i wyp.....la wszystkich bo jak nie to nie ma sensu zaczynać następnego sezonu.Z piłkarzy powinni zostać tylko Skriniara,Handanovic, Lautaro, Icardi,De Vrija.Reszta wyp.....lać razem stym miernym trenerzyna
31.03.2019 o 22:36 przez vth
vth
Tak jak Spal zrobił Gatuzo tak Inzaghi zrobił Spala. Lazio piękny mecz na zero z tyłu. A ja? Ja tysiaak w plecy.
31.03.2019 o 22:35 przez piotrekninter
piotrekninter
Palenia =palanta *
31.03.2019 o 22:35 przez el_loco
+2
el_loco
Sorry ale czy kvrwa uważacie, że Icardi coś by zmienił skoro wszystkie piłki łapał Strakosa?
31.03.2019 o 22:36 przez piotrekninter
+1
piotrekninter
Nie
Byłoby to samo
Milion wrzutek
01.04.2019 o 00:44 przez bobogol
bobogol
tak uwazam. at least 3 farfocle błąkające się po polu karnym Lazio w pierwszej połowie to musiałaby być bramka nawet z Brożkiem
31.03.2019 o 22:34 przez piotrekninter
piotrekninter
Zsrane dziady
Won do 4 ligi pajace
Vancore dobrze napisał na sb, 5 nie powinno w ogóle nosić tej koszulki A co dopiero grać w 1 składzie
Jeden Asa w miarę zagrał. Parę razy pomógł w ataku i w obronie przyzwoicie.
Dd to jakaś parodia dostaje piłkę i co i nic. Nie potrafi się kiwac to się kładzie i czeka aż sędzia gwizdnie faul.
Candrevy nie chce palenia widzieć więcej. Cały sezon dno. Wchodzi i co robi . To samo . Marne balony. Spójrzcie 89 min dostaje piłkę przy linii. Patrzy podbiega udaje ze wrzuca znow to samo znow to samo wrzuca i co blok.
Brozo wielki lider co nie potrafi nawet z roznego wrzucić. Albo na krótki słupek i obrońca wybija albo w ręce Strakosy
Tylko obrona w miarę ok. Pomoc atak A zwłaszcza łysa pala do wywalenia
31.03.2019 o 22:38 przez el_loco
el_loco
No właśnie jak to jest, że na tym poziomie rozgrywek nikt nie potrafi w miarę dobrze dostosować piłki?
31.03.2019 o 22:32 przez Kudła
Kudła
Teraz się możecie zesrać. Spal pokazal jakie ma jaja. Taka była gadka że dobrze że odstawił Icardiego. Aj Boże . Szkoda słów
31.03.2019 o 22:32 przez intermed1
intermed1
Co te pi*dy robią na treningu. Leci piłka za plecy i cała obrona już się gubi. Straciliśmy dwie takie bramki z Milanem i dzisiaj to samo. A wrzutki Brozovicia z różnych to jest kryminał. Przez cały sezon wali na krótki słupek i oczywiście jedno wielkie gówno, a dzisiaj to już osiągnęło apogeum. Już nawet nie chce wspominać jego rzutów wolnych, bo to się płakać chce. 25 chłopów w kadrze i żaden nie potrafi z wolnego uderzyć. Czy Spaletti tego nie widzi do uja? Jutro chce widzieć newsa że łysa główka zwolnienia i oby to nie był prima aprilis.
31.03.2019 o 22:29 przez Ibra1908
-1
Ibra1908
10000 wrzutek i :cenzor: !!
31.03.2019 o 22:28 przez szmaloo
+2
szmaloo
Szkoda czasu na oglądanie tej żenującej gry pozbawionej taktyki na miarę drużyny z Serie A. Lepiej te 2h dziennie poświęcić rodzinie. W tym sezonie mówię pas, mam już dość tego bagna i łysego betona na ławce. Pozdro!
31.03.2019 o 22:27 przez Kudła
Kudła
Jest moc
31.03.2019 o 22:21 przez Blablarzynca
Blablarzynca
Więcej wrzutek kurrwa.
31.03.2019 o 22:09 przez MaestroWalt
MaestroWalt
Jak widzę jaką taktyką Spalletti chce wyrównać to tylko czekać jak Ranocchia wejdzie...
31.03.2019 o 21:55 przez el_loco
+2
el_loco
Czy tylko ja uważam, że e tym meczu można by zamienić Balde oraz Perisica pozycjami?

Shoutbox

Chuchu 25.04.2019 20:15

Alexis? To ile on ma lat?

Lopez 25.04.2019 20:11

młody capitaniak to był

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:08

Według doniesień dziennika The Independent, Inter jest skłonny złożyć ofertę za Alexisa Sáncheza. Włoski klub postawił jednak warunek w postaci drastycznego obniżenia zarobków Chilijczyka.

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:08

lata im się pomyliły czy co

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:08

co to za jakieś ploty z Alexisem

IlCapitano 25.04.2019 20:07

XDDDDDD

kusy 25.04.2019 20:05

Kapitaniak, ależ Ty mi zaimponowales, łezka w 😎

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:05

i to na lata przed powstaniem tych wybitnych hitów typu Dosko

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:04

najdalej to zaszedł ten co wyglądał jak chomik i śpiewał przebój Stachurskyego

IlCapitano 25.04.2019 20:04

https://www.youtube.com/watch?v=KWHNps9SKSE Teraz sobie słucham bo mogę

kusy 25.04.2019 20:03

Zalewski zaszedl najdalej muzycznie, on pojmuje rockowe klimaty

Lopez 25.04.2019 20:03

gimbusy nie pamietajo

IlCapitano 25.04.2019 20:03

I ta co wygrała to gówno nagrała a Flinta i Wydra wysapali okrutnie

IlCapitano 25.04.2019 20:02

Dokl

IlCapitano 25.04.2019 20:02

Jak ona się nazywała

WirtuozTaktyki 25.04.2019 20:02

Flinta chyba

IlCapitano 25.04.2019 20:02

Kto tam jeszcze był w tej trójce

IlCapitano 25.04.2019 20:02

Masakra jakas pamietam

WirtuozTaktyki 25.04.2019 19:58

więc się zgadza

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    33

    87

  • 2

    Napoli

    Napoli

    33

    67

  • 3

    Inter

    Inter

    33

    61

  • 4

    Atalanta

    Atalanta

    33

    56

  • 5

    Milan

    Milan

    33

    56

  • 6

    Roma

    Roma

    33

    55

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    22

  • 2

    Duvan Zapata

    21

  • 3

    Krzysztof Piatek

    21

  • 4

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 5

    Arkadiusz Milik

    17

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Sobota, 27 kwietnia

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Empoli

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    Cagliari

  • 20:30

    Inter

    ? - ?

    Juventus

Niedziela, 28 kwietnia

  • 12:30

    Frosinone

    ? - ?

    Napoli

  • 15:00

    Chievo

    ? - ?

    Parma

  • 15:00

    SPAL

    ? - ?

    Genoa

  • 18:00

    Sampdoria

    ? - ?

    Lazio

  • 20:30

    Torino

    ? - ?

    Milan

Poniedziałek, 29 kwietnia

  • 19:00

    Atalanta

    ? - ?

    Udinese

  • 21:00

    Fiorentina

    ? - ?

    Sassuolo

Booking.com

Publicystyka

derby

Reportaż z weekendu derbowego w Mediolanie (12)

20.03
16:21
Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 23493

Liczba newsów: 33560