
Lautaro Martinez i Piotr Zieliński rozegrali swoje spotkania reprezentacyjne 15 listopada 2024 roku. Obu spotkań Panowie nie będą wspominać dobrze.
Paragwaj 2:1 Argentyna
Albicelestes rozpoczęli grę od bramki strzelonej przez kapitana Interu, Lautaro Martineza. W 19. minucie, zaledwie 8 minut po bramce Lautaro, Paragwaj wyrównał wynik spotkania. W 47. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie i finalnie zwyciężyli z liderem grupy.
Portugalia 5:1 Polska
Piotr Zieliński spotkanie rozpoczął z opaską kapitańską. Na murawie spędził pełny wymiar czasu i musiał obserwować lanie, jakie sprawiła nam Portugalia. Po pierwszej, dobrej połowie, w drugiej zobaczyliśmy zupełnie inną reprezentację. Ozdobą spotkania była bramka C. Ronaldo, który w 87. minucie zdobył bramkę po strzale "nożycami".
Komentarze (6)
Samo pojechanie na turniej ,zwlaszcza wobecnych czasach nie jest wybitnym osiagnieciem a polska kadra odkad pamietam czyli jakos 1998 , gra tak samo - w obronie wejscie 'na raz', popelniane kompromitujacych bledow, granie ze strachem , ktory tylko sprawia ,ze dzieje sie to czego chca uniknac.
W zyciu obejrzalem tylko 15 minut polskiej ligi , raz kiedys bo nie bylem w stanie na to patrzec, musieliby mi oni zaplacic zebym to ogladal.