Plotki transferowe

Inter odrzucił ofertę Lazio (23)

Autor:
Źródło: sempreinter.com
4 miesiące temu
2963
23
Roberto Gagliardini

Jak informuje Tuttosport, Lazio zaproponowało 15 mln euro za Roberto Gagliardiniego. Oferta ta została odrzucona, ale Interiści zamierzają sami zaproponować Włocha Lazialim.

Nerazzurri chcą pozyskać z Lazio Siergieja Milinkovicia – Savicia. Marotta chce zaoferować za Serba gotówkę plus kartę włoskiego pomocnika, którą mediolańczycy wyceniają na 20 mln euro. Biancocelseti wyceniają serbskiego pomocnika na 100 mln euro.  

 

Zobacz też

Christian Eriksen

Wymiana na linii Inter - Juventus?! (8)

30.11
15:16
Christian Eriksen

Marotta pracuje nad sprzedażą Eriksena (21)

27.11
11:00

Komentarze (23)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.08.2020 o 16:36 przez cuba
+2
cuba
Już powinien być spakowany po takiej ofercie :)
13.08.2020 o 21:44 przez Woo-cash
+4
Woo-cash
Matko Bosko. Taka okazja juz się może więcej nie powtórzyć 😱
13.08.2020 o 20:41 przez grandderby
+1
grandderby
Szczerze mówiąc to wolałbym bardziej Ndombele :)
13.08.2020 o 19:38 przez oster
+2
oster
Lazio chciało przepłacić za tą ofermę o dobre 14mln, Inter powinien przyjąć tą ofertę , kupić mu bilet na najbliższy samolot do Rzymu i dopilnować żeby do niego wsiadł....
13.08.2020 o 19:26 przez interista1987
+1
interista1987
Gdybysmy wygrali scudetto grajac gagliardinim w pomocy to powiedzialbym tu szczerze Conte to Wilkinson czlowiek I trener.
Tymczasem teraz nie czas na takie ryzyko trzeba sie pozbyc przecietniaka z Mediolanu no chyba ze do milanu go odeslac na sabotowanie wyniku
13.08.2020 o 18:11 przez Orrin
+1
Orrin
działaj Panie Marotta
13.08.2020 o 18:01 przez Ploretariusz
+5
Ploretariusz
Jezu ktoś dwał za niego pieniądze :o jak go Marotta wymieni na Sawicza, to w przyszłym roku będziemy mieli jedyną w historii galę złotej piłki, w której nagrodę otrzyma dyrektor sportowy zamiast piłkarza.
13.08.2020 o 17:45 przez Guarin
+2
Guarin
Gaga ratuje się tylko bardzo dobrym przygotowaniem kondycyjnym ale to za mało by być ważną postacią w klubie który ma tak wysokie ambicje.
13.08.2020 o 17:26 przez Ippon
+1
Ippon
Przecież to logiczne. Eriksen-20mln Gaga>Eriksen
13.08.2020 o 17:07 przez Pader88
+15
Pader88
Jeśli Pan Marotta odrzucił jakąkolwiek ofertę Gotówkową za tą imitację piłkarza to oznaczać to może tylko jedno... mianowicie iż wykorzysta go jako jokera będącego kartą przetargowa przy jakimś wyśmienitym deal-u do których to nas już zersztą przyzwyczaił ten wybitny transferowy pokerzysta i istny szarlatan mercatowy. Mam wrażenie ze zaraz będzie „beep beep” i przyjdzie SMS
13.08.2020 o 17:19 przez IlCapitano
+11
IlCapitano
"A to ty Ausilio przyprowadziłeś tutaj te Lotite z Rzymu? Przychodzisz tutaj wydusić Gagliardiniego od poważnych ludzi? Tu ulańcu piehdolony. Coś ci powiem Lotita, coś miałaś ale już tego nie masz. Bo to już jest moje, Lotita, kuhwo. Teraz mógłbym cię odiebać i nikt nic nie powie. Wstajesz i idziesz. I czekasz na moich ludzi. A jak do ciebie przyjdą to im powiesz TAK PROSZĘ PANA, MILINKOVIĆ SAVIĆ MOŻE BYĆ PROSZĘ PANA. I DOPŁACIMY 10 MLN PROSZĘ PANA, 20 MLN TEŻ SIĘ ZNAJDZIE PROSZĘ PANA. I się zapytasz czy zjedzą makaronu i napiją wódeczki. Tak zapytasz Klaudia ulańcu piehdolony chamie." - PAN MAROTTA GIUSEPPE, MEDIOLAN, 13.08.2020 r.
14.08.2020 o 07:21 przez Pader88
+1
Pader88
Jezu czytam to juz z 5 raz i dalej mam beke 😂
13.08.2020 o 16:29 przez Kazam
+1
Kazam
@IlCapitano, Nawet Pan Marotta z gowna bicza nie ukreci, niestety.
13.08.2020 o 16:54 przez IlCapitano
+6
IlCapitano
O, ale to nie do Pana Marotty tak? Do niego nie? No i nie podobasz mu się, niedługo możesz mieć kłopoty, już masz kłopoty.
13.08.2020 o 16:25 przez Kazam
+3
Kazam
Gagliardini jest tak fatalny, ze wolalbym chyba grac szkriniarem w srodku pomocy. Won z nim, 20 mln to kosmiczny hajs za tego parodyste.
13.08.2020 o 16:24 przez cuba
+2
cuba
galdiardiniemu mówi się NIE po co to rozkwijać
13.08.2020 o 16:17 przez AJ
-6
AJ
A ja tam wcale nie jestem aż tak za pozbywaniem się go. Oczywiście nie zapomnę mu kiksa do pustej bramki i ogólnie słabszej gry. Ostatnio jednak nie gra źle a Conte wystawia go prawie w każdym meczu. Myślę że sam Conte nie będzie się go chciał pozbywać, a na rezerwę jest ok.
13.08.2020 o 17:25 przez Krownzay
+3
Krownzay
Chłopak jest za słaby nawet na rezerwę. Inter to zdecydowanie za wysoki poziom dla niego. Jeśli chcemy się rozwijać to takich graczy musimy się pozbywać w pierwszej kolejności
13.08.2020 o 19:16 przez Pader88
+2
Pader88
„Czego żeś się naćpał? Matka wie że ćpiesz?!”
13.08.2020 o 19:44 przez Wyzyskiwacz
+1
Wyzyskiwacz
Ten kiks to tylko wisienka na torcie, a bazą do ciasta jest cały jego anty-talent, brak jakichkolwiek pozytywnych przebłysków (chyba, że gramy z Genoą), czegokolwiek. Typ jest przebrzydły, jego gra w pierwszym składzie to policzek wymierzony w twarz kibica Interu Bożego. Naprawdę nie wiem jak można stwierdzić że "ostatnio nie gra źle", ale mam obawy, że istotnie, Conte nie będzie chciał się pozbyć tego parodysty.
13.08.2020 o 16:11 przez cuba
+2
cuba
Niech go biora kto chę
13.08.2020 o 16:04 przez Endru
+2
Endru
Marzenie :)
13.08.2020 o 16:00 przez IlCapitano
+11
IlCapitano
Kasa plus Gagliardini za Milinkovicia-Savicia, to się po prostu musi wydarzyć i jestem przekonany, że Pan Marotta dokona tego.

Shoutbox

pablo77 02.12.2020 18:14

haha :D

pablo77 02.12.2020 18:13

no ale widzisz teraz Real ma wszystko w swoich rękach a tak to musialby liczyć na Inter który i tak nie ma szans na puchary wiec mogliby miec kupe w gaciach :)

IlCapitano 02.12.2020 18:13

Inter trzeci rok z rzędu w ostatniej kolejce LM musi po prostu wygrać swój mecz by awansować, ciekawe czy tym razem do trzech razy sztuka awansuje, czy może znowu nawali w majty ukręci tego śmierdzącego jaskera gówniaka pierdolonego w majty

pablo77 02.12.2020 18:12

zgadza się

IlCapitano 02.12.2020 18:12

Zresztą starczy, że brodaty obleśny ramosek wróci i Real wygra na pewno, bardziej bym się o Inter obawiał, że nie narobi kupy trzeci rok z rzędu

pablo77 02.12.2020 18:11

ktoś się na pewno zesra :D

pablo77 02.12.2020 18:11

pewnie tak

IlCapitano 02.12.2020 18:11

Real na pewno będzie wolał się ułożyć z jakimiś kmiotami z bundeskopanki których Inter obija i zająć 2 miejsce zamiast ich obić u siebie i zająć 1 miejsce unikając wielkich

IlCapitano 02.12.2020 18:10

Zesrają się a nie ułożą

pablo77 02.12.2020 18:10

no domysły to są teraz a co bedzie w drugim meczu czy sie uloza na remis czy nie i tak jest pyerdolenie

pablo77 02.12.2020 18:09

to nie sa domysly tylko fakty, ze Real nie wyprzedzilby Borussi i nic nie zalezaloby od nich

IlCapitano 02.12.2020 18:09

A ja lubię gadać wyłącznie o faktach, a fakty są te całe takie, że Inter musi wygrać z Szachtarem a w Madrycie nie może paść remis no i ten Inter cały awansuje do 1/8 rozumisz

IlCapitano 02.12.2020 18:08

No bo to jest takie pyerydolenie, a jakby ci wygrali to tamci by odpadli bo tamtym by siem nie chciało grać no bo generalnie środa wieczór zimno pogoda nie dopisuje do gry w piłkę

pablo77 02.12.2020 18:07

skończyłem czego jeszcze nie rozumiesz ? :)

IlCapitano 02.12.2020 18:06

Ale kontynuuj błagam, Ty tak fajnie opowiadasz

IlCapitano 02.12.2020 18:06

To są dalej domysły

pablo77 02.12.2020 18:05

już Ci piszę Javier. Inter by miał 2 pkt a Borussia 11, czyli nie mając szans na wyjscie wychodza rezerwy na szachtar i Ci zgarniają 3 pkt. Real już mógłby się obsrać bo i tak nikogo już by nie wyprzedzili. Pryste :D

IlCapitano 02.12.2020 18:03

Pablak opisz jakim cudem Inter przegrywając wczoraj mecz mógł wyeliminować jednocześnie siebie i Real opisz to błagam

pablo77 02.12.2020 18:03

nie wiem z czym problem, wszyscy jacyś nerwowi :D

Czarson 02.12.2020 18:01

wyraznie nerwy go poniosly

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym zawodnikiem Interu w meczu z Borussią był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 28 listopada

  • FT

    Sassuolo

    0 - 3

    Inter

  • FT

    Benevento

    1 - 1

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    0 - 2

    Hellas Verona

Niedziela, 29 listopada

  • FT

    Lazio

    1 - 3

    Udinese

  • FT

    AC Milan

    2 - 0

    Fiorentina

  • FT

    Bologna

    1 - 0

    Crotone

  • FT

    Cagliari

    2 - 2

    Spezia

  • FT

    SSC Napoli

    4 - 0

    Roma

Poniedziałek, 30 listopada

  • FT

    Torino

    2 - 2

    Sampdoria

  • FT

    Genoa

    1 - 2

    Parma

Sobota, 05 grudnia

  • 15:00

    Spezia

    ? - ?

    Lazio

  • 18:00

    Juventus

    ? - ?

    Torino

  • 20:45

    Inter

    ? - ?

    Bologna

Niedziela, 06 grudnia

  • 12:30

    Hellas Verona

    ? - ?

    Cagliari

  • 15:00

    Parma

    ? - ?

    Benevento

  • 15:00

    Roma

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Udinese

    ? - ?

    Atalanta

  • 18:00

    Crotone

    ? - ?

    SSC Napoli

  • 20:45

    Sampdoria

    ? - ?

    AC Milan

Poniedziałek, 07 grudnia

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Genoa

Publicystyka

Kolarov

Aleksandar Kolarov - moje przemyślenia (7)

10.09
21:33
hakimi

O Hakimim słów kilka - artykuł (17)

30.08
11:28
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Milan

    Milan

    9

    23

  • 2

    Inter

    Inter

    9

    18

  • 3

    Sassuolo

    Sassuolo

    9

    18

  • 4

    Juventus

    Juventus

    9

    17

  • 5

    Napoli (-1)*

    9

    17

  • 6

    Roma

    Roma

    9

    17

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Zlatan Ibrahimovic

    10

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    8

  • 3

    Andrea Belotti

    7

  • 4

    Romelu Lukaku

    7

  • 5

    Joao Pedro

    6

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27062

Liczba newsów: 38051