Pozostałe

Inter ogłasza ciszę medialną (54)

Źródło: tuttomercatoweb.com
ponad 16 lat temu
643
54

Inter Mediolan ogłosił ciszę medialną po spotkaniu z Sampdorią.

 

Jest to z pewnością rezultat skandalicznego sędziowania Paolo Tagliavento w dzisiejszym meczu. Trener Jose Mourinho, zawodnicy oraz pozostałe osoby związane z klubem nie będą rozmawiać z mediami, aby poprzez komentarze na temat sędziowania nie narazić się na sankcje ze strony Lega Calcio.

 

Tagi:
udostępnij

Zobacz też

GdS - Lautaro zostanie królem strzelców Serie A z najmniejszą liczbą bramek. Analogia z Maradoną (1)

23.05
09:08
Giovanni Malago

Giovanni Malagò nowym prezesem FIGC (7)

22.06
16:49

Komentarze (54)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
22.02.2010 o 09:07 przez LolzaczeK
LolzaczeK
gotheblues dzieki ze napisales <br />
sezon 2009/2010-Inter wygrywa w 1/8 z Chel$$ea<br />
widocznie nie wierzysz w chealsa <img src="/files/emoticons/34" alt="&lt;loldev&gt;" />
22.02.2010 o 07:28 przez MiRas.
MiRas.
Nikt z Was nie będzie już przez tego Pokemona denerwowany.
22.02.2010 o 01:02 przez krystianeczek
krystianeczek
wielki kibicu Chelsea, że twoje kibicowanie się zaczęło od tych lat co piszesz, to nie znaczy, że wcześniej kluby nie grały, a że ty pokochałeś Chelsea to się stała bardzo dobra to powiedz jej dłuższą historię, gdybyś był z 5 lat starszy i zaczął się interesować piłką wcześniej albo wiek Ci na to pozwolił to teraz na pewno byś nie lubił Chelsea, bo równie dobrze mógłbyś lubić Everton czy inną przeciętną drużynę angielską
21.02.2010 o 19:59 przez Wronias
Wronias
To, że historia Czelsi rozpoczęła się w 2005 roku to nie oznacza, że możesz mierzyć nas tą samą miarą <img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" />
21.02.2010 o 19:42 przez Magiq
Magiq
Jakie to uczucie przegrać w finale ligi mistrzów?Bardziej boli niż odpadniecie w 1/8?Pewnie tak bo Ci co PRAWIE wygrali są największymi przegranymi...postawcie sobie w klubowej gablocie finał albo półfinał ligi mistrzów a u nas 2 puchary Europy...
21.02.2010 o 19:38 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
hahah.Sami nie znacie swojej histori.Co za nooby
21.02.2010 o 19:38 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
hahah.Sami nie znacie swojej histori.Co za nooby
21.02.2010 o 19:37 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
sezon 2009/2010-Inter wygrywa w 1/8 z Chel$$ea<br />
<br />
sezon 2008/2009-Inter odpada w 1/8 z Man Utd<br />
sezon 2007/2008-Inter odpada w 1/8 z Liverpool<br />
sezon 2006/2007-Inter odpada w 1/8 z Valencią<br />
seson 2005/2006-Inter odpada w 1/4 z Villareal
21.02.2010 o 19:32 przez Kamikaze
Kamikaze
Panowie powiem tyle Chelsea nie ma historii ; ] Pozdro dla napinaczy <img src="/files/emoticons/32" alt=";P" />
21.02.2010 o 19:25 przez Ikariu
Ikariu
@ GoThEBlUeS<br />
albo zbierz rzetelne info na temat klubu który próbujesz nieudolnie obrażać, albo wyjdź stąd i nie rób z siebie idioty.
21.02.2010 o 19:18 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
A inter co ugrał w Eurpie.Co roku odpadają w 1/8 a Chelsea finał albo półfinał
21.02.2010 o 19:14 przez Magiq
Magiq
Wiemy że Inter może grać w lidze włoskiej i właśnie od ponad 100 lat to robi...a ta Twoja Chelsea kiedy ostatnio zdobyła Lige Mistrzów?Och sorka pytanie powinno brzmieć czy w ogóle zdobyła kiedyś coś w Europie?
21.02.2010 o 19:10 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
hahhahaha.Inter może sobie grać w lidze włoskiej.
21.02.2010 o 19:01 przez Magiq
Magiq
Śmiej się już teraz bo w środe po meczu już nie będzie Ci tak do śmiechu...
21.02.2010 o 18:59 przez GoThEBlUeS
GoThEBlUeS
Mam sie z was śmiać czy poczekać do środy?
21.02.2010 o 18:31 przez Magiq
Magiq
Jedynym większym błędem sędziego było przerwanie akcji w końcówce pierwszej połowy,powinien dać dograć tą akcje do końca a poza tym kartki dla Samuela i Cordoby jak najbardziej słuszne.Jak zawodnik tak doświadczony jak Cordoba może zachować sie w tak bezmyślny sposób?Może mieć pretensje do siebie że wybiegając na murawe zapomniał wziąść ze sobą mózgu...Samuel też nie potrzebnie machał rękami.Eto'o próbował wymusić karnego i zółta kartka jak najbardziej na miejscu za to reakcja Mourinho już nie.Takim zachowanie sam się zbłażnił.Cisza medialna dobrze zrobi Mourinho,może ochłonie,przyjrzy się jeszcze raz tym sytuacją i przemyśli swoje zachowanie bo przez takie reakcje i jego wcześniejsze wypowiedzi o sędziach na pewno nam w niczym nie pomogą za to mogą bardzo zaszkodzić.
21.02.2010 o 16:26 przez filip85
filip85
3 mecze i 3 pkt<img src="/files/emoticons/8" alt=" ;( " /> Z pewnego Scudetto robi nam się znów walka do ostatniego meczu
21.02.2010 o 14:10 przez Radek86
Radek86
Nie rozumiem dlaczego wszyscy czepiają się sędziego.Straciliśmy 3pkt przez bezmyślne faule Samuela i Cordoby.Obaj nie byli zmuszeni to takich interwenci a mimo to....Apeluję o więcej obiektywnych wypowiedzi,nie można każdej straty tłumaczyć błędami sędziego,
21.02.2010 o 13:13 przez Cny
Cny
A ja bym poczytał psioczenie na sędziego <img src="/files/emoticons/13" alt=" :P " /> Jednak jak jest cisza medialna, to jakiś oficjalny komunikat sie pewnie pojawi.<br />
<br />
Albo bojkocik mediów to momentu normalnego sędziowania, bo czasami przerażają niektóre decyzje.
21.02.2010 o 12:53 przez Adriano_forever
Adriano_forever
Ta cisza to chyba jedyne sensowne rozwiązanie jakie po takim meczu mogli podjąć władze Interu. Po co mamy dostać znowu jakąś kare pienieżna albo czegoś tam za nic
21.02.2010 o 12:36 przez didi121
didi121
@kamikaze naucz się czytać ze zrozumieniem, bo przecież jeszcze mecz z Bologną się nie odbył.
21.02.2010 o 12:29 przez Kamikaze
Kamikaze
Oj to wasze juventinskie ''jeśli wygramy to '' ..... to co ? ;] <br />
<br />
W tym momencie didi121 powinienes napisac :<br />
no ale 18-nastka <img src="/files/emoticons/12" alt=" :D " />
21.02.2010 o 12:27 przez piotrekninter
piotrekninter
obiektywnie jesli spojrzec na wczorajszy mecz to sedzia kartki pokazal slusznie, moze samuel powinien 2 zolta dostac a nie od razu czerwien, cordoba 2 glupie zachowania, pazzini cwaniak tez wylecial, karnego na eto nie bylo...jesli by porownac sedziowanie wczorajsze do innych meczow to juz dluzszy watek, bo tak jak ktos napisal wczoraj sedzia byl bezwzgledny a w innych meczach wczesniej wspominanych kazdy kto oglada seria a wie jak jest
21.02.2010 o 12:25 przez Kamikaze
Kamikaze
yyy Może dlatego Doria nie pokonała Interu w 9 bo Esteban z Lucio i Zanettim trzymali porządnie linie defensywy ? ;]
21.02.2010 o 12:24 przez didi121
didi121
Powiadasz na tabelę, jeśli wygramy to ją przeskoczymy, jeśli nie to zwracam honor.
21.02.2010 o 12:22 przez MiRas.
MiRas.
Wystarczy popatrzeć na tabelę. Sampa - 4, juventus - 6. Nie ma takiego bicia, koniec imprezy, dobranoc.
21.02.2010 o 12:13 przez didi121
didi121
Jakimi wy jesteście prorokami, skoro jesteście pewni, że zagramy w LE w sezonie 10/11<img src="/files/emoticons/17" alt="&lt;lol&gt;" /> , ale cóż się mogłem spodziewać, jak już źle coś napisze o waszym klubie to zaraz jest larmo, że ktoś jest napinaczem i wiek nie gra roli. Nawet jak jesteście na 1 miejsce macie kompleks Juve, gdybyśmy my byli na 1 teraz , a Interowi pomagaliby sędziowie, a nas krzywdzyli to by obchodziło mnie to jak zeszłoroczny śnieg, bo ważna jest pozycja w tabeli. Skoro gadacie, że Doria lepsza od nas to ciekawe czemu nie pokazała tego wczoraj pokonując was w 9. Naprawdę gratuluję poczucia humoru<img src="/files/emoticons/9" alt="&lt;brawo&gt;" /> .
21.02.2010 o 12:12 przez Belweder
Belweder
jedrula1991 - sędzia dał mu odrazu czerwona bo zawodnik wychodził na czystą pozycje a to byl faul taktyczny ;] takwiec zapewne nawet jakby nie mial żoltej na koncie to obejzalby czerwona <img src="/files/emoticons/11" alt="&lt;zly&gt;" />
21.02.2010 o 11:39 przez Jedrula
Jedrula
Czemu wszyscy piszą, że Samuel dostał od razu czerwoną, skoro dostał ją dopiero po drugiej żółtej kartce?
21.02.2010 o 11:21 przez adi1908
adi1908
bardzo dobrze zrobili bo były by kary a i tak nic bysmy nie osiągli. Obawiam się jednak że Jose za gest ze skrzyżowanymi rekami dostanie karę :/

Shoutbox

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

pluto11 24.06.2026 10:38

W sprawie Paza to chyba tylko Real może nam pomóc bo chłopak chce grać w Como

martins2000 24.06.2026 10:36

Paz mocno naciska na Como,nie wchodzi żaden inny klub

Jacenty 24.06.2026 10:19

Romano: do czwartku Inter ma związane ręce i pozostaje tylko widzem w sprawie Paza

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625298

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się