Plotki transferowe

Calhanoglu oficjalnie piłkarzem Interu [akt. 22.06 18:30] (120)

Autor:
Źródło: różne
około miesiąca temu
13564
120
Hakan Calhanoglu

Według różnych źródeł Inter bardzo poważnie myśli o sprowadzeniu Hakana Calhanoglu. Turek, który wraz z reprezentacją zakończył już grę w Euro 2020 będzie od lipca wolnym agentem.

Fabrizio Romano podaje, że Nerazzurri są pewni tego, że uda im się podpisać 27-latka gdyż Milan nie zamierza podnosić swojej oferty w wysokości 4 milionów euro za rok gry. Według Nicolo Schiry, Inter zaoferował pomocnikowi czteroletni kontrakt z zarobkami na poziomie 4.5 miliona euro + bonusy.

La Gazzetta dello Sport twierdzi, że Calhanoglu oczekuje pensji na poziomie 5 milionów euro za sezon. Inter poszukuje zawodnika o podobnym profilu do Christiana Eriksena, który miał być bardzo ważny w układance trenera Simone Inzaghiego lecz problemy z sercem wykluczyły Duńczyka na (co najmniej) długi okres bez gry. 

Hakan Calhanoglu w sezonie 2020/21 rozegrał 43 spotkania we wszystkich rozgrywkach. Zdobył 9 bramek i zanotował 12 asyst.

 

Aktualizacja 21.06 13:00

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Hakan Calhanoglu będzie graczem Interu. Niedługo poznamy szczegóły.

 

Aktualizacja 21.06 13:15

Hakan Calhanoglu zostanie zawodnikiem Interu. Turek jutro przejdzie testy medyczne. Zawodnik podpisze trzyletni kontrakt na mocy którego zarobi 5 milionów euro + 1 milion euro w bonusach.

 

Aktualizacja 21.06 15:35

Hakan w wywiadzie z TRT Spor:

"Osiągnęliśmy porozumienie z Interem, tak, zgadza się. Jutro lecę do Mediolanu i podpiszę kontrakt".

 

Aktualizacja 21.06 21:30

Hakan Calhanoglu wylądował na lotnisku Linate.

 

 

Aktualizacja 22.06 10:25

Rozpoczęły się testy medyczne Calhanoglu. Pierwszy etap standardowo odbywa się w szpitalu Humanitas. 

 

 

13:30

Trwa drugi etap testów. Standardowo odbywa się on w ośrodku CONI.

 

 

15:00

Koniec testów medycznych, o 17:00 prezentacja Calhanoglu jako nowego zawodnika Interu. 

 

15:40

Hakan Calhanoglu jest obecnie w siedzibie Interu w celu podpisania kontraktu.

 

18:00

Hakan Calhanoglu opuścił siedzibę Interu. Kontrakt został podpisany, niedługo oficjalne potwierdzenie. 

 

18:30

Oficjalnie - Hakan Calhanoglu piłkarzem Interu.

Zobacz też

mercato live

Mercato Live - 20.07 [21:30] Inter woli Caicedo od Keity Balde // Vanheusden wypożyczony (20)

19.07
23:56
mercato live

Mercato Live 22.07 [21:20] 7 nazwisk branych pod uwagę do ataku // Agent Lazaro o przyszłości Austriaka (25)

22.07
01:14

Komentarze (120)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
23.06.2021 o 00:01 przez forzaragazzi
forzaragazzi
@Towarzysz Co? Mylę się? Jak nie ok 9 mln brutto to ile?
22.06.2021 o 18:09 przez ragnar
ragnar
no cóż witamy
powodzenia
22.06.2021 o 15:42 przez tytusek25
+1
tytusek25
15 mln za sredniej klasy zawodnika ktory rozegra u nas 3 sezony za darmo -super :)
5 mln euro za sezon przez 3 lata za tego samego darmowego zawodnika - za drogo :)

Pazza Inter Amala :)
22.06.2021 o 15:57 przez forzaragazzi
-1
forzaragazzi
Brutto to jakieś 9 mln.
22.06.2021 o 14:03 przez Rafał 1976
Rafał 1976
😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱
22.06.2021 o 11:27 przez boniunio
boniunio
Brawo Panie Marotta :super: obecnie lepszej bez kosztowej propozycji na rynku nie było w miejsce Eriksena a na transfery za 40-50mln Nas poprostu nie stać. Calhanoglu robi dobre liczby w Milanie i mam nadzieje że będzie robił podobne u Nas. Jeśli nie uda się Eriksenowi powrócić ( choć bardzo liczę na jego powrót ) to Hakam jest dobrym zastępstwem bo na kalekę Sensiego już wg nie liczę.
22.06.2021 o 11:20 przez Loon
+7
Loon
Moim zdaniem to jest dobry transfer w stylu Marotty. Martwi mnie parę kwestii - np. to, że znacznie lepsi piłkarze zarabiają znacznie mniej, co siłą rzeczy wywoła niezadowolenie w zespole. Ale sportowo ten transfer się broni - zawodnik ma dobre liczby i gra na pozycji, która z przyczyn od nas niezależnych nagle jest u nas niezagospodarowana. Przede wszystkim broni się jednak finansowo - to darmowy transfer, jest spora szansa na zarobienie na tym zawodniku księgowo w kolejnych latach, według transfermarkt warty 35 mln - niech go jakiś Wolfsburg weźmie za 10-15 nawet, to i tak jesteśmy na plusie.

Krytycy muszą sobie odpowiedzieć na pytanie "Masz w kieszeni 5 mln euro i musisz ściągnąć zastępcę poważnie i przewlekle chorego pomocnika, a prócz Sensiego, to jeszcze być może dla Eriksena - jeśli nie Hakan, to kto?".
22.06.2021 o 13:31 przez Dyl87
Dyl87
Może Boski Gagliardini :D nie no żart :)
22.06.2021 o 15:21 przez DonDawido
+2
DonDawido
Ostatni akapit 10/10. :D
22.06.2021 o 15:47 przez WTC
+1
WTC
Loon napisał:
"Masz w kieszeni 5 mln euro i musisz ściągnąć zastępcę poważnie i przewlekle chorego pomocnika, a prócz Sensiego, to jeszcze być może dla Eriksena - jeśli nie Hakan, to kto?".


Fuckin' a XDD
22.06.2021 o 07:52 przez Odet
+3
Odet
Czyli tak: bierzemy chimerycznego Turka, którego chciały kluby z Kataru... bo przecież nikt poważny nie był nim zainteresowany. Dajemy mu kontrakt większy niż Barelli czy Lautaro.

Na stronie (nawet userzy weterani) ekstaza...

Dramat.

Pozdr.
22.06.2021 o 08:05 przez timon
+2
timon
Słucham więc propozycji, kto mógłby przyjść w miejsce Eriksena?
22.06.2021 o 08:10 przez Odet
+1
Odet
@timon
Nie wiem. Wolę mieć 20mln w kasie niż wydawać je na Hakana.

Czy naprawdę nie daje Ci do myślenia, że chłopa (któremu kończy się kontrakt) NIKT nie chciał. Nawet Milan o niego specjalnie nie walczył, a to przecież ważny dla nich gracz, jak sam piszesz robiący liczby. Zero analizy?

Pozdr.
22.06.2021 o 08:53 przez timon
timon
Czyli mamy grać bez zawodnika, który jest bardzo istotny w układance Inzaghiego? Czy może Vecino będzie grał ofensywnego? Albo Gagliardini?
22.06.2021 o 09:05 przez Orzeu
+8
Orzeu
Odet napisał:
Dajemy mu kontrakt większy niż Barelli czy Lautaro.



tu nie ma co patrzeć na zarobki, tylko na kwotę transferu. Z tego względu, że to jest zawodnik bez kontraktu to może sobie więcej zawołać, bo normalnie jakbyśmy mieli kupować pomocnika ofensywnego to oprócz kontraktu musielibyśmy wydać jakieś 30-35 mln euro.

Porównanie do Barelli, który kosztował nas 50 mln euro jest nie na miejscu.
22.06.2021 o 09:41 przez Krisu
+1
Krisu
Jesli nie bedzie Eriksena i Sensiego to co Ci z 20 milionów? Ja wole mieć pewność jakiegoś poziomu bo za chwilę gramy w lidze i CL gdzie idzie zarobić kolejne 20 milionów i w końcu wyjść z grupy. A co za rok nie bedzie można go sprzedać? Chociaż przychodzi na lepszych warunkach jak Joao Mario, Ninja, Gagliardini czy Kongdobia...
22.06.2021 o 09:49 przez VVujek
+2
VVujek
Dobry ruch. W obecnej sytuacji z Eriksenem i wiecznie kontuzjowanym Sensim to strzał w 10. Odet skąd wiesz ,że nie miał innych ofert ? po za tym bierze go mistrz Włoch.
22.06.2021 o 10:07 przez Orzeu
-1
Orzeu
Krisu napisał:
Chociaż przychodzi na lepszych warunkach jak Joao Mario, Ninja, Gagliardini czy Kongdobia...


Joao Mario, Gagliardini i Kondogbia to słabe przykłady, bo oni przychodzili z innych lig / słabszych zespołów.

Ninja dostał trochę mniej, ale nie przychodził za darmo i to należy też tu wziąć pod uwagę.
22.06.2021 o 11:17 przez timon
timon
Miał ofertę z Milanu na 4mln
22.06.2021 o 15:52 przez rbaggio1988
rbaggio1988
Dokładnie widać, że większość nie śledzi ligi.. może w tym sezonie włączyli parę minut i kupili koszulkę .
22.06.2021 o 07:45 przez Szociq
+2
Szociq
Rozumiem, że jesteśmy w czarnej d... z kasą, pandemia, problemy zdrowotne Eriksena. Szacunek dla Beppe, że tak szybko ogarnął ten transfer. Ale na miłosć boską, ten chłop kojarzy mi się tylko i wyłącznie ze słabiutkim Milanem, którego w ostatnim czasie regularnie oklepujemy. Ok, statystyki go może i bronią, ale jak oglądałem mecze Milanu to on był tym najbardziej irytującym, chimerycznym zawodnikiem. Mam nadzieję, że faktycznie wzniesie się na jakiś wyższy poziom ale nawet patrząc na jego grę na Euro trudno mieć co do tego duże oczekiwania...
22.06.2021 o 14:02 przez Seba.
-1
Seba.
Gościu był tak zajarany możliwością dołączenia do Interu, że we dupie miał to całe Ojro ;)

Burak zanotował chyba swój najlepszy sezon w karierze, a na Euro wyglądał jak jedna wielka pomyłka. Zieliński w kadrze, a w drużynie klubowej, to także dwaj różni piłkarze. Hakan jest typem piłkarza, który musi mieć z kim grać, aby błyszczeć. W Interze będzie miał z kim to robić.
22.06.2021 o 07:37 przez rbaggio1988
+2
rbaggio1988
Myślicie kilka kwestii. Conte grał inaczej niż gra Inzaghi. Hakan gra inaczej niż Eriksen. Statystyki nie grają. Maldini jakby chciał to dałby mu więcej kasy. Nikt go nie chciał z Milanu nawet za 10mln.. Na ławkę dobry ale za drogi .
22.06.2021 o 18:35 przez timon
timon
Czyli lepiej ściągnąć jakiegoś leszcza za 15mln z kontraktem na 2mln?
22.06.2021 o 00:20 przez HB
HB
Na whoscored Calha ma za sezon 20/21 wyższy rating od wszystkich zawodników Interu poza Romelu.
22.06.2021 o 00:13 przez mroowa111
mroowa111
Kobra jak Tommy shelby jest równie sprytny i zuchwały, 2.gwiazdka jest realna
21.06.2021 o 23:13 przez SETE
+2
SETE
Jeśli gracz wzięty za free wykręci liczby zbliżone do tych z poprzedniego sezonu a przy Lukaku jest to bardzo możliwe to będę zachwycony
21.06.2021 o 23:09 przez Milanista1994
+1
Milanista1994
No nie powiem w pewnym sensie szkoda chłopa, że tak od Nas uciekł. Co by nie było gracz z Naszego podstawowego składu ale z drugiej strony jeśli liczą się tylko pieniądze bez jakiegokolwiek przywiązania do barw to droga wolna. Szczerze mówiąc sam w sumie przez te 4 sezony nie bardzo wiedziałem co myśleć o Hakanie, z jednej strony broniły go liczby ale z drugiej jakiś taki mental słaby....
21.06.2021 o 23:45 przez nadgnity
nadgnity
Milanista1994

Nie każdy musi być przywiązany do barw. Hakan nigdy nie deklarował, że będzie w Milanie grał do końca kariery. Nawet zresztą przebąkiwał wcześniej, że marzą mu się Niemcy. Prawda jest taka, że cztery sezony a gdyby poskładać dobre momenty to może jeden by się uzbierał. Niemniej jednak liczby ma.
21.06.2021 o 22:25 przez Pader88
+4
Pader88
Wieksza ekstaze czuje jednak kupujac kebsa przy Warschauer strasse drugi Emre a podnieta panuje widze jakby Ozil w prime przychodzil... takie transfery odbieraja mi smak scudetta, co Ty Zhang odpierniczasz najpierw Huayare zamieniles na Fiata 500 a zaraz z druzyny mistrzow zrobisz jakiegos kopciuszka :rzyg:
22.06.2021 o 06:36 przez timon
timon
Jeżeli zagra u nas na poziomie Emre z 2003 roku, to będzie to top 3 ligi :D
22.06.2021 o 07:47 przez Pader88
+2
Pader88
@timon Jak Emre mial w sezonie 02/03 jeden wybityny mecz gdzie uratowal remis z Lazio strzelajac w koncowce dwie ładne bramki na 3:3 I to tyle wybitności. W całym tamtym sezonie zdobywając 3 bramki i 2 asysty faktycznie kosmiczne liczby na bodajże 37(25 w lidze) meczy w których był na boisku faktycznie top 3 ligi :lol:
21.06.2021 o 22:16 przez Piotrekfci
Piotrekfci
Chlop niby ma najwięcej stworzonych okazji dla kolegów w 5 najlepszych ligach tak więc coś to chyba o nim świadczy. Bodajże 5 jest Kostic. Co by człowiek dał aby udało się sprzedać szrot zachować Hakima nie tracąc nikogo innego z wielkich plus kupić Nandeza I Gosensa lub Kostic plus zmiennika dla Lukaku. Inzaghi już w pierwszym sezonie swojej przygody miałby wręcz obowiązek przywieść 20 Scudetto i powalczyć o LM heh
21.06.2021 o 21:08 przez LukeInter
LukeInter
spieprzaj dziadu
21.06.2021 o 19:33 przez ragnar
ragnar
bardziej mnie interesują newsy kto odejdzie z pomocy, Vecino, Gaglia, Sensi i Vidal - każdego bym z pocałowaniem ręki pożegnał
za nich Nandez itd

a co do Hakana, nie ma co go skreślać, transfer za free to też plus
21.06.2021 o 19:55 przez Dybuk
Dybuk
Szarpnij się na zakup jednego z nich.
Szanse na odejście któregoś z nich są nikłe.
Szczegolnie Vidala. Może ktoś zaufa za grosze w Sensiego ale i tak będzie to na tych samych zasadach co z Radja. Gaglia zostanie. Vecino będzie próba reaktywacji.
21.06.2021 o 20:00 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Jak dla mnie Marotta już coś kombinuje. Niby nie ma kasy, niby musimy zejść z pensji, trzeba najpierw kogoś sprzedać żeby móc kupić, a tu nagle myk Hakan z 6 mln pensji i pewnie dobrą prowizją bo ma swoją karte na ręku.
21.06.2021 o 20:54 przez Dybuk
Dybuk
Hakan jest już podpisany? Z tego co wiem to nie.

Planować może, a za chwilę Stefan da stop i po zabawie.

Kiepsko to wygląda. Wypadł Chris, transfery balastu się przeciągają przez turnieje, brak sponsora, ponoc potrzeba ok. 80mln do końca czerwca...

Wydaje mi się, że Lazaro czy jak mu tam wypadł okej w reprezentacji i tu mogą być jakieś oferty. Może Perisic? Tutaj bym upatrywał szansy na oddech.
21.06.2021 o 23:11 przez SETE
+1
SETE
AveCesar … poprostu zniknie nam koszt pensji Eriksena 7,5 mln euro a zamiast tego będzie koszt pensji Hakana czyli 4,5 mln euro. Mamy naturalne zastępstwo Duńczyka i obniżamy dodatkowo koszty kontraktu o 3 mln. Dodatkowo problem ma Milan :)
22.06.2021 o 11:43 przez AveCaesar
+1
AveCaesar
Nie przesądzałbym w sprawie Eriksena. Zobaczymy co się stanie. Ja bym sprzedał obu naszych (Hakimi i Martinez). Jeden ratuje konto klubu, drugi jest budżetem transferowym. Za Lautaro możemy mieć np Gosensa, Dumfriesa i Berardiego. Z Sassuolo mamy świetne kontakty niech Marotta zrobi z Berardim transakcje na warunkach jak z Politano czy Sensim, a jest jeszcze kasa na De Paula + Hakan z wolnego. Już kiedyś trzymaliśmy na siłę naszych graczy. W odpowiedzi razem z "agentką" jednego z nich zrobili gnój w klubie. Jeden poszedł dużo taniej niż mogliśmy go wcześniej sprzedać, a z drugim bujamy się do tej pory i też pójdzie za grosze lub może nawet za rok darmo.
21.06.2021 o 19:23 przez Seba.
+7
Seba.
Sezon jeszcze się nie zaczął, a Milanówek ponownie obity.

W obecnej sytuacji finansowej oraz nie najlepszej kondycji drugiej linii, ten transfer jak najbardziej jest na plus. Przychodzi zawodnik, który zna ligę, wykręca dobre liczby i jest co najważniejsze za darmo. Dopóki jest z nami Marotta nie zginiemy.
21.06.2021 o 19:24 przez inter_bitcoin
+3
inter_bitcoin
Jeszcze ich skarci w Derbach !! Róbcie screeny !!
21.06.2021 o 19:10 przez inter_bitcoin
+5
inter_bitcoin
Wiecie jak się nazywa zawodnik który najpierw grał w Interze a potem w Milanie?

- ZDRAJCA.

A wiecie jak zawodonik który najpierw grał w Milanie, a potem w Interze?

- NAWRÓCONY !! :D
21.06.2021 o 17:52 przez WTC
+8
WTC
Kolejny raz brawa dla Marotty za błyskawiczną i rozsądną decyzję w obliczu poważnego problemu jakim jest niedyspozycja Eriksena.
21.06.2021 o 17:30 przez Rebelde
+4
Rebelde
Kibice Milanu cieszą się że odchodzi, ale to taki śmiech przez łzy :)
21.06.2021 o 18:46 przez timon
+1
timon
To chyba na strony jakiegoś innego Milanu trafiłeś
21.06.2021 o 19:16 przez inter_bitcoin
inter_bitcoin
Pewnie wyzywają go od chorągiewek, zdrajców, najemników zapominając na moment, kim jest ich największa gwiazda Ibra !!
21.06.2021 o 21:21 przez kusniak
+1
kusniak
Cześć, koledzy z za między. Totalnie bez spiny ! poczytałem komentarze nie jestem tutaj, żeby szukać zaczepki, czy cokolwiek podobnego. Chciałem podzielić się opinią na temat Hakana, wielu kibiców Interu kulturalnie na stronie dotyczącej Milanu swoje opinie wyeażało i była niejednokrotnie fajna wymiana opinii. Ja osobiście nie zgadzam się z tym, że jest to dla Milanu strata, wręcz przeciwnie. Już pal licho, że odchodzi z Milanu do Interu, ale Panowie jeśli ktoś oglądał jakieś mecze Milanu, bo zakładam, że tak gdyż napewno jesteście fanami calcio, to widział jak gra Hakan. Miał z 4 lat może 7-8 miesięcy dobrych, reszta to słaba gra.. końcówka sezonu średnia w jego wykonaniu kiedy najbardziej była potrzebna dobra gra. Jak dla mnie z całym do niego szacunkiem to piłkarz na ławkę u Was, bo macie dobrą pomoc. Nie wiem czy to transfer za Eriksena ? Jak myślicie ?
21.06.2021 o 23:17 przez SETE
+1
SETE
Kusniak . Tak , jest to zdecydowanie transfer na zastępstwo Eriksena którego już w barwach Interu zapewne nie zobaczymy
21.06.2021 o 17:17 przez Adek44
+2
Adek44
Jak dla mnie fajny wolny transfer - nie ma co narzekać w obecnej sytuacji.
21.06.2021 o 16:46 przez Dyl87
+1
Dyl87
Kibica milanu pękają dupska Haha zabrali Tonaliego który okazał się nie wypałem a teraz tracą podstawowego zawodnika za darmo
21.06.2021 o 16:42 przez Guarin
+7
Guarin
Nie widzę ani jednego minusu tego transferu
21.06.2021 o 16:37 przez Dyl87
+1
Dyl87
Eriksen jakie miał statystyki 3 gole 0 asyst ?? ?
21.06.2021 o 16:26 przez Claudio
+1
Claudio
Nigdy nie uważałem go za jakiegoś świetnego zawodnika.
Czasami wyszedł mu bardzo dobry mecz, a później znowu przestój.

Kibice Milanu się nim strasznie jarali, a jak wyszło, że nie przedłuży kontraktu to nagle przeciętniak.
Mam nadzieję, że będę miał sporo powodów do pisania o Hakanie w samych superlatywach.

Transfer bez jakichkolwiek emocji jak dla mnie. Co innego dla kibiców Milanu. Spory cios.
21.06.2021 o 16:18 przez timon
+2
timon
Kontrakt na cztery lata, plus pewnie prowizja dla agenta, więc łączny koszt transferu to 25mln. Teraz zapraszam krytyków, do przedstawienia alternatywy w tej kwocie(transfer+ kontrakt)
21.06.2021 o 16:20 przez Kondzik
+2
Kondzik
Na 3 lata ;)
21.06.2021 o 16:22 przez Kondzik
+3
Kondzik
Więc nie sądzę abyśmy znaleźli kogoś lepszego za 20mln
21.06.2021 o 16:32 przez timon
+3
timon
To jeszcze lepiej ;) transfer ala Marotta, więc na bank wypali :)
21.06.2021 o 16:42 przez Dyl87
Dyl87
Moim zdaniem to rozwiązanie na duży plus , Eriksen nie był wcale taki super a jak chcieliśmy go sprzedać to nie było chętnych pod koniec zaczął grać ale w Totkach też miał zjazd druga sprawa że dużo zarabia i odszkodowanie jeszcze wpadnie
21.06.2021 o 16:14 przez embiakowsky
+2
embiakowsky
ofensywny pomocnik co ma 9 bramek i 12 asysty w samej lidzie. to chyba nie jest mało
21.06.2021 o 15:50 przez rafalik93
+1
rafalik93
Bedxie drugi emre :p do stałych fragmentów jak znalazł
21.06.2021 o 15:47 przez kadrian89
+2
kadrian89
Przypominam tylko co niektórym tu, ze jesteśmy w ciemnej d.... z finansami.

Za darmo, może dać więcej niż Sensi z Vidalem razem wzięci, a tu płacz.

Gdyby podpisał z Juve, to by był płacz, ze przegapiliśmy takiego grajka super za darmo 😀

Shoutbox

Dzonyy 25.07.2021 08:15

dobrze poczytac fachowcow na sb

WTC 25.07.2021 07:46

xddd

WTC 25.07.2021 07:46

doman 24.07.2021 23:04 to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny doman 24.07.2021 23:03 ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

Skepta 25.07.2021 07:35

ale za to pól nocy bedzie cos sie srał o jakis tlenek grafenu w szczepionce, ktory notabene i tak jest nieprawdą, bo to byl fake news xddd

Skepta 25.07.2021 07:34

typowy doman, wypala rame szlugow dziennie, wciaga nosem jakies specyfiki w ktorych jest cala tablica mendelejewa a jak kasy brak, to wlewa rozpuszczalnik do worka, wklada do niego glowe i sie inhaluje

Saff 24.07.2021 23:10

Gdzie okazało się, że nie tyle jest rtęć, co jakieś związki rtęci, które są utrwalaczami szczepionek

Saff 24.07.2021 23:10

A z samym tym tlenkiem grafenu nie zdziwiłbym się gdyby było tak jak z rzekomą rtęcią w którychś ze szczepionek na choroby wieku dziecięcego, o których mówiły te oszołomy ze stop-nop

Saff 24.07.2021 23:09

I nie kwestia tego, czy ktoś myśli inaczej tylko faktów i naginania rzeczywistości

Saff 24.07.2021 23:09

Doman, ta strona istnieje już od dawna i ludzie którzy ją prowadzą zajmują się szeroko pojętymi fake newsami, nie tylko odnośnie covida ;)

doman 24.07.2021 23:05

jak to powiedzial moj serdeczny przyjecial , za duzo zenskich hormono w kurczakach i dlatego rodzi sie tyle pedałów:d

doman 24.07.2021 23:04

hormony

doman 24.07.2021 23:04

to jest spowodowane tym ze w zarciu sa hormowny

doman 24.07.2021 23:03

ktory z was byl na basenie albo na plazy i widzial mlodych chlopcow z cycami jak u kobity tak zwane wilcze suty ?

doman 24.07.2021 23:02

a powaznie .....

doman 24.07.2021 23:02

kamiliusz 1908 i to Cie ma tlumaczyc z tego ze zostales gejem ?

doman 24.07.2021 23:01

jesli wierzysz takiej stronie powolanej specjalnie zeby negowac ludzi ktorzy maja odmienne zdanie nt pandemii to gratuluje

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

GHz*

Kamiliusz1908 24.07.2021 23:01

Witam, no ogólnie to ja pamietam ze w 1 klasie mieliśmy szczepienie na tężca tym całym tlenkiem grafenu i po tym czestotliwość taktowania czipu któy mam w mozgu zwiększyłą się o 23000 GHZ

doman 24.07.2021 22:48

podobno to jest w szczepionkach

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

składy piłka zapowiedź serie a

Przejściowy kryzys czy koniec dolce vita? (7)

10.06
20:55
Simone Inzaghi

Ryzyko, które może się opłacić - artykuł (14)

30.05
11:30
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Venezia

    Venezia

    0

    0

  • 2

    Roma

    Roma

    0

    0

  • 3

    Inter

    Inter

    0

    0

  • 4

    Milan

    Milan

    0

    0

  • 5

    Atalanta

    Atalanta

    0

    0

  • 6

    Fiorentina

    Fiorentina

    0

    0

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Cristiano Ronaldo

    29

  • 2

    Romelu Lukaku

    24

  • 3

    Luis Muriel

    22

  • 4

    Dusan Vlahovic

    21

  • 5

    Ciro Immobile

    20

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 27221

Liczba newsów: 40154