Pozostałe

Inter przekupywał sędziów? (27)

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.
Autor:
ponad 16 lat temu
370
27
Ostatnio włoska prasa doniosła o kolejnych przykładach korupcji, których dopuścili się działacze piłkarscy w Serie A. "Szykuje się nowa afera Calciopoli"- stwierdził prezydent Napoli, Aurelio De Laurentis.

Prezydent Federacji Piłkarskiej we Włoszech, Giancarlo Abete zapewnił jednak, że sprawa jest sztucznie rozdmuchana. "W każdym kraju w futbolu zdarzają się kryzysy, w Serie A nie jest inaczej."

Zupełnie innego zdania jest były włoski sędzia liniowy, Rosario Coppola. "Prezydent Napoli ma rację, jednak to dopiero wierzchołek góry lodowej. Największe kluby w Serie A przekupywały sędziów, czego przykładem może być Inter Mediolan. Sędziowałem podczas meczu Interu z Venezią. Zawodnik Interu, Ivan Cordoba popychał i szarpał piłkarzy przeciwnika, a ja zostałem wezwany do składania zeznań w sprawie jego zachowania. Członkowie komisji dyscyplinarnej powiedzieli mi, żebym lepiej odwołał to, co powiedziałem wcześniej. Inter to zbyt wielki klub, by mu zaszkodzić" - powiedział Coppola. - "Nie zrobiłem tego, więc nigdy więcej już nie sędziowałem w Serie A".

"Wszystkie duże kluby, które mają tzw. władzę i pieniądze używają swoich wpływów do tuszowania takich wydarzeń i przekupywania sędziów, nie mam co do tego wątpliwości" - zapewnił arbiter.
Tagi:
udostępnij

Zobacz też

Corsera - Martinez grałby więcej, gdyby nie spóźniał się na treningi (16)

11.05
13:54

Google wprowadza funkcję „Ulubione źródła” - dodaj fcinter.pl już teraz! (3)

05.06
07:22

Komentarze (27)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
17.12.2012 o 10:53 przez Pawel1992
Pawel1992
mogę pisać co chcę i tak nikt nie zauważy mojego komentarza<br />
Juve merda <img src="/files/emoticons/33" alt=" !! " /> !<br />
1961 ? pamiętacie
06.12.2009 o 10:48 przez mati1908
mati1908
propaganda przedmeczowa
05.12.2009 o 14:05 przez adi1908
adi1908
hehe nie dość że takie brednie dzień przed meczem to jeszcze po tylu latach ... <br /> a za rok przed derby się dowiemy że to komisja się pomyliła i tak naprawde Inter a nie juve są wszysktiemu winni i nie Moggi tylko Moratti <br /> ale to normalne we włoskiej prasie
05.12.2009 o 13:19 przez Mate1908
Mate1908
Pismadełka robią to co muszą... piszą o niczym, tylko po to żeby mieć większy dochód. Jeśli mają coś na Inter to niech to pokażą i udowodnią że to jest prawda
05.12.2009 o 12:25 przez AromaticArt
AromaticArt
yanik, akurat uwierz mi mi ze mam troche doswiadczenia w takiej pracy, i nie chodzi o to ze jestem niewdzieczny. Wrecz przeciwnie, doceniam i ciesze sie z waszej pracy, tylko nie lubie czegos takiego, zawsze mnie uczono zeby nie kopiowac slowo w slowo bo to ponizej wszelkiej krytyki. Wiec pozdrawiam i nie prowokujmy sie nawzajem z tego powodu, bo nadchodzi wazniejsze wydarzenie i musimy byc solidarni. <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" />
05.12.2009 o 11:58 przez bloow
bloow
prawda jest taka, ze KAZDY, KAZDY duzy klub wywiera presje na sedziach, zobaczcie sobie chociazby mecze Man Utd. we Wloszech to poszlo za daleko i teraz ludzie sie napinaja.
05.12.2009 o 11:40 przez Jedrula
Jedrula
&quot;Dowodów to nie ma przeciwko Juventusowi do tej pory, więc przeciwko Interowi także nic nie znajdą.&quot; <br /> <br /> taa a Juve zdegradowali bo mieli takie widzi mi sie... <img src="http://fcinter.pl/emots/rolleyes.gif"; alt="" />
05.12.2009 o 10:43 przez tytusek25
tytusek25
Taaaa i akurat dzien przed meczem takie&quot;wiadomosci&quot; hehe. To nic innego jak podgrzewanie i tak juz goracej atmosfery, zeby Juve trawe gryzlo 2 razy wiecej przeciw temu zlemu niedobremu Interowi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> .Na haslo calciopoli widać dalej wszyscy stają na bacznosc <img src="http://fcinter.pl/emots/biggrin.gif"; alt="" />
05.12.2009 o 10:05 przez milosz912
milosz912
haha teraz mafia sie o tym dowie i ten sedzia liniowy pojdzie do piachu ;D i po sprawie ;D
05.12.2009 o 10:03 przez Strażnik obcasów
Strażnik obcasów
Boże... więcej samokrytyki. <br /> Napinka ciągle... a zobaczcie jaka panuje wśród nas stronniczosc oO...
05.12.2009 o 09:14 przez Loll
Loll
Bądźcie chodź raz obiektywni. <br /> <br /> @kusy1986 <br /> Dowodów to nie ma przeciwko Juventusowi do tej pory, więc przeciwko Interowi także nic nie znajdą.
05.12.2009 o 08:35 przez yanik
yanik
@ArimaticArt jak juz jestes taki ciekawski to sprawdz sobie skad ONET ma ta informacje <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> ja zanim go dodalem znalazlem 4 podobne teksty i mysle (nie patrz na godzine dodania) ze bylem 1 albo 2... moze ONI kopiuja od nas ? a, i kopia to nie jest, wiem pod czym sie podpisuje a Ty ciesz sie ze masz pod czym komenty zostawiac, chyba ze chcesz sam cos napisac <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" />
05.12.2009 o 07:15 przez Internalista93
Internalista93
Grali z Venezją<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ? Kiedy<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> ? Nie no to jest jakaś parodia... Jeba*ć Frajerów !! ! I TAKA BURZA MUSI BYĆ OCZYWIŚCIE PRZED DERBAMI<img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> <img src="http://fcinter.pl/emots/forza.gif"; alt="" /> Zawsze z wami ^^
05.12.2009 o 03:23 przez Kusy
Kusy
pisać to sobie można, dowody
05.12.2009 o 02:53 przez interfan88
interfan88
chlopaki co nas obchodzi to, ze na forach milanu i jude juz sie napinaja. to my jestesmy mistrzami, a oni sie napinaja bo nam zazdroszcza, ot co. nie wkrecajmy sie w to i juz, niech sobie pisza co chca, co im wiecej zostalo?<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> aha i nie chce tu widziec jutro jakichs zalosnych wpisow jesli interowi przytrafi sie jakis slabszy mecz(chociaz dobrze wiemy, ze sie nie przytrafi<img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> ). nie sztuka byc z klubem tylko wtedy gdy sie wiedzie, pamietajcie o tym, forza inter!
05.12.2009 o 00:55 przez Mikson
Mikson
AromaticArt o co ci chodzi, przecież podane jest źródło na dole. Podpisał się bo dodał newsa, komu to przeszkadza wogóle.
05.12.2009 o 00:51 przez AromaticArt
AromaticArt
Chcialbym zwrocic uwage na rzecz niezwiazana z tematem newsa. Otoz jest to czysta kopia newsa z onetu ( <a href="http://sport.onet.pl/74327.4,1248705,2090339,,szykuje_sie_afera_-_inter_przekupywal_sedziow,wiadomosc.html">http://sport.onet.pl/7432
7.4,1248705,2090339,,szyk
uje_sie_afera_-_inter_prz
ekupywal_sedziow,wiadomos
c.html</a> ) . Przepraszam bardzo, ale autor newsa chyba nie powinien sie podpisywac pod nim swoim nickiem skoro zrobil kopiuj-wklej<img src="http://fcinter.pl/emots/icon_question.gif"; alt="" /> Tak nie powinno byc...
05.12.2009 o 00:03 przez Jedrula
Jedrula
jak czytam ten news to dla mnie gołym okiem widać, że ten sędzia bredzi i sam nie wie do końca o czym mówi
05.12.2009 o 00:01 przez vviktorek
vviktorek
jak czytam takie rzeczy to krew zalewa i tyle a teraz weź komus pytajacemu o cala sprawe powiedz ze to brednie.
04.12.2009 o 23:52 przez Perkoz1908
04.12.2009 o 23:36 przez Jedrula
Jedrula
Ale na stronach polskich fanów Milanu i Juve już się burzą, ze Inter to główny zamieszany w calciopoli i co złego to nie oni
04.12.2009 o 23:32 przez Seba
Seba
Tym bardziej, że on nie mówi o ustawieniu meczu tylko sytuacji boiskowej z Cordobą. Tak samo jakby teraz Moratti powiedział, że ktoś ustawia mecze, bo Maiconowi nie anulowali zawieszenia. Śmieszne argumenty przedstawił.
04.12.2009 o 23:29 przez Jedrula
Jedrula
a i druga sprawa - z pewnością każdy klub próbuje takie rzeczy zatuszować w to nie wątpię, ale to są pojedyncze przypadki a nie jakaś plaga
04.12.2009 o 23:28 przez Seba
Seba
Ciekawe który fragment wskazuje o przekupywaniu sędziów przez Inter. Koleś coś majaczy i dziwne, że dopiero teraz zebrało mu się na mówienie.
04.12.2009 o 23:28 przez Jedrula
Jedrula
ja się tym wcale nie interesuje bo to bzdura <img src="http://fcinter.pl/emots/happy.gif"; alt="" /> gdyby Inter był zamieszany w takie sprawy to już dawno by wszyscy sędziowie, którzy brali udział w calciopoli o tym mówili a przez tyle lat była cisza to niby czemu jeden sędzia miałby się akurat teraz obudzić? &quot;o tak sobie dzisiaj przypomniałem, że Inter to i tamto&quot; - niemożliwe. <br /> <br /> a tak poza tym to wszyscy wiedzą, że Moratti sfałszował nagrania <img src="http://fcinter.pl/emots/loldev.gif"; alt="" />
04.12.2009 o 23:21 przez Mavek
Mavek
W sumie dobra bania, gdybym był kiepskim sędzią, którego nazwisko nikomu nic nie mówi, a po latach by brakowało kasy na alko etc, to bym powiedział taką głupotę. Juvki mają zajawke, Milanki jeszcze większą, a napinacze będą mieć super argumenty do napinania. A nazwisko Capolla pojawi sie kilka razy w gazetach, ktoś temu Panu kupi kolejną setkę aby gadał głupoty, zarobi troszkę, sprawa przycichnie, a my będziemy mieć jedynie nerwy. Polecam olać.
04.12.2009 o 23:16 przez adriano:)
adriano:)
Ktoś tu szuka sensacji widzę.

Shoutbox

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Kredence 24.06.2026 11:03

Jesteś debilem absolutnym

Kredence 24.06.2026 11:03

Łajdak i szkodnik xd

Kredence 24.06.2026 11:02

Weź chłopie dej se spokój

martins2000 24.06.2026 11:02

lata"

martins2000 24.06.2026 11:01

Ausilio 4 kąta temu dawał za Cambiaso 9mln + 2 w bonusie wpadło juve wyłożyło 15 i pozamiatane powtarzam ten łajdak to największy szkodnik Interu kop w dupę raz na zawsze i wypad, zwykłe dno ,tyle co on przepalił pieniędzy to drugi klub mogliśmy stworzyć

Dzonyy 24.06.2026 10:54

Oni przyjda od niechcenia nas przelicytuja

Cny 24.06.2026 10:54

a przyszedłby do Interu, pogral u boku przyszłego kapitana Albicelestes i miał podstawę w reprezentacji po odejściu Messiego

Dzonyy 24.06.2026 10:54

No niestety z angolami to sytuacja moze wygladac jak z Palestra.

Cny 24.06.2026 10:53

jeszcze ich bym zrozumiał, ale to będzie Tottenham najpewniej. a później młody skończy jak jakiś Lamela

pluto11 24.06.2026 10:52

Ale tu znowu pojawi się ManU City czy inny Arsenal powie dzień dobry my po Paza gdzie przyłożyć kartę

Sub-Zero 24.06.2026 10:44

Nie będzie żadnego Paza. Zostaniemy przelicytowani z uśmiechem na ustach pana Angola. 60 mln funtów? (70 mln euro) Proszę na wynos zapakować. Dziękuję do widzenia

chonciak 24.06.2026 10:42

paź może chcieć wiele. Ale to nie on będzie decydował o tym gdzie zagra jeśli real będzie chciał hajs to como zwyczajnie przez ffp nie ogarnie tematu.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625309

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się