Plotki transferowe

Inter robi ofensywę na Paryż (18)

Źródło: sempreinter.com
około miesiąca temu
1652
18
meunier

Ostatnio media zgodnie donosiły o zainteresowaniu ze strony Interu Layvinem Kurzawą. Dziś za sprawą Corriere dello Sport dowiadujemy się o kolejnym graczu Paris Saint-Germain, który może zasilić szeregi Nerazzurrich.

Mowa tu o belgijskim obrońcy, Thomasie Meunier. Kontrakty obu graczy wygasają wraz z końcem bieżącego sezonu i nie zapowiada się, by zostały one przedłużone. Z tej okazji skorzystać chcą włodarze Interu, podpisując obu piłkarzy za darmo.

27-letni Kurzawa reprezentuje barwy Paris Saint-Germain od 2015 roku. W tym sezonie wystąpił on natomiast w zaledwie ośmiu meczach, cztery razy zachowując czyste konto. Thomas Meunier zagrał w bieżących rozgrywkach dziesięć razy, strzelił w tym czasie jednego gola i zaliczył asystę.

Zobacz też

Hellas Verona Werona

Inter i Hellas rozmawiają o transferach (1)

13.12
14:51
Allan

Niechciani w Napoli mogą wzmocnić Inter (9)

13.12
15:16

Komentarze (18)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
14.11.2019 o 16:56 przez SlimShady
SlimShady
Meunier to znakomity zawodnik, świetnie w się wpasował w nasze wahadło, ma umiejętności i doświadczenie na tej pozycji. Kurzawa też ciekawy ale cienko u niego z obroną ale na pewno lepsza opcja niż Asamoha, zreszta malo jaki boczny obrońca umi strzelić w meczu hatricka.
14.11.2019 o 15:45 przez el_loco
el_loco
Już o nim było jakiś tydzień temu co nie zmienia faktu, że transfer na plus
13.11.2019 o 21:36 przez Czarson
Czarson
Belg skrojony idealnie na wahadło a takich graczy na rynku praktycznie nie ma...do tego za darmo, sztos.
13.11.2019 o 20:20 przez coalmeluck
-2
coalmeluck
Paryzanie dostaja topowego napastnika za grosze + maja gdzie wyprzedać szrot.
Dieu merci pour inter.
14.11.2019 o 12:35 przez ddamiann17
ddamiann17
Szrot? Obaj zawodnicy byliby dla nas wzmocnieniem - musimy mieć zarówno silną pierwszą jedenastkę jak i ławkę rezerwowych, dlatego tacy zawodnicy, i to za darmo, są bardzo, mile widziani
13.11.2019 o 18:02 przez danielinter
+1
danielinter
POczekajmy z prawym wahadlem bo Candreva naprawde daje rade , a Lazaro w ostatnich meczach pokazal olbrzymi potencjał , ktory trzeba oszlifowac moze tez od biedy tam grac DD lepiej skupić sie na porzadnym lewym wahadlowym niz wydawac kase na darmo
13.11.2019 o 22:47 przez utasz
utasz
"Z tej okazji skorzystać chcą włodarze Interu, podpisując obu piłkarzy za darmo." Kasy to my wydamy tyle co na kontrakt, więc ryzyko niewielkie, ale zgadam się, że na powinniśmy wzmocnić lewe wahadło.
14.11.2019 o 00:48 przez danielinter
danielinter
Tak tylko jak sie bierze pilkarza za free to zawsze sie placi wiecej za sam podpis + agent Juvki jak podpisaly Rabiota to dali z 10+ za sam podpis takze za free nigdy to nie jest
13.11.2019 o 17:44 przez Kebo
Kebo
Jestem jak najbardziej za, liczę, że Icardi im nic złego o Mediolanie nie nagada, a Pan Marotta zrobi swoje
13.11.2019 o 17:06 przez mastersnake
+1
mastersnake
Meunier owszem ale ten Kurzawa nie bardzo mnie przekonuje. Już był taki Kurzawa co zmienił klub i ligę i słuch o nim zaginął.
A jak wiemy niedaleko pada Kurzawa od Kurzawy 😉😂
13.11.2019 o 16:25 przez Rebelde
+2
Rebelde
O Meuniera warto powalczyć, bo jego transfer to było by mega wzmocnienie. Lukaku dzwoń do funfla i działaj.
13.11.2019 o 16:13 przez kroter32
kroter32
To by byla bomba w naszym wykonaniu...
13.11.2019 o 15:49 przez Dyl87
Dyl87
brać ich jak najszybciej :) !
13.11.2019 o 15:46 przez Vancore
+4
Vancore
Tomasz z miejsca by wyjasnil o co chodzi w grze na prawym wahadle
13.11.2019 o 15:45 przez DonDawido
+2
DonDawido
Meunier za darmo to by była poezja i powinien być priorytetem przed Kurzawą. Lazaro się rozkręca, więc prawie wahadło mielibyśmy w doskonałym stanie.
Generalnie bardzo mi się podoba jak kombinują z tymi wzmocnieniami za darmo.
Po cichu liczę, że kontaktowali się już też z Erkisenem.
13.11.2019 o 15:31 przez Nerazzurri 1908
+2
Nerazzurri 1908
Transfer Meuniera to by bylo wzmocnienie, a nie tylko uzupełnienie i do tego za free brzmi świetnie, oby sie udało.
13.11.2019 o 15:19 przez Gloin1989
+2
Gloin1989
Niby Lazaro sie rozkręca ale za free jak najbardziej
13.11.2019 o 16:24 przez SETE
+2
SETE
Lazaro się rozkreca to prawda, ale Muenier to jest na ten moment inna półka.

Shoutbox

mastersnake 14.12.2019 09:09

W bebzolu jest ukryta zlota piłka

Skepta 14.12.2019 08:35

jedyne co adrianowi zostalo to te trofea, kawalerka, ruski dywan na podlodze i bebzol

mastersnake 14.12.2019 03:32

Co jest?😎

Nerazzurri83 14.12.2019 03:06

Jest tu jakiś cwaniak ?

Ojciec SB 13.12.2019 22:37

wyklepie sie

Ljarro 13.12.2019 21:50

a oks, to już wiem dzięks za podpowiedz

Piter 13.12.2019 21:38

Ljarro, przestań majaczyć. Jeśli chcesz, mogę ci dać porządny kask motocyklowy, prawdopodobnie bije on wszystkie moduły bezpieczeństwa znajdujące się w twoim 🙂 aucie 🙂

Ljarro 13.12.2019 21:30

niestety nie skorzystam, nie jestem w stanie przenieść wszystkich modułów bezpieczeństwa z mojego samochodu, bez tego w chińczyku ani rusz

Piter 13.12.2019 21:08

Zapraszam do Piotrkowa, chętnie ci pokażę 🙂 przejażdżka darmowa ale maks 5km bo dużo spala, a na ciebie mi szkoda niestety

Ljarro 13.12.2019 20:57

nie znam takiej marki samochodu, to jakiś chińczyk?

Adriano_forever 13.12.2019 20:04

Klinsi stary dziadu co minusujesz kometarz co?

rafi27 13.12.2019 19:59

tylko my nie załapaliśmy się na pociąg z napisem Champions League: https://www.youtube.com/watch?v=BjxzjI_HoG0

Claudio 13.12.2019 18:59

nawet Skriniar się załapał

Piter 13.12.2019 18:59

*świadomości

Piter 13.12.2019 18:58

ljarro 3.0 tdi napęd na 4 koła musisz to przyjąć do świadmości

Piter 13.12.2019 18:58

spodziewałem się tego

Piter 13.12.2019 18:58

widzę już 1wszy urażony, po prostu ljarro

Archiwum shoutboxa

Sonda

Najlepszym graczem Interu w meczu z Barceloną był:

Polls answer

Wyniki Serie A

Sobota, 14 grudnia

  • 15:00

    Brescia

    ? - ?

    Lecce

  • 18:00

    Napoli

    ? - ?

    Parma

  • 20:45

    Genoa

    ? - ?

    Sampdoria

Niedziela, 15 grudnia

  • 12:30

    Verona

    ? - ?

    Torino

  • 15:00

    Milan

    ? - ?

    Sassuolo

  • 15:00

    Bologna

    ? - ?

    Atalanta

  • 15:00

    Juventus

    ? - ?

    Udinese

  • 18:00

    Roma

    ? - ?

    SPAL

  • 20:45

    Fiorentina

    ? - ?

    Inter

Poniedziałek, 16 grudnia

  • 20:45

    Cagliari

    ? - ?

    Lazio

Booking.com

Publicystyka

VAR

Co z tym VAR-em we Włoszech? (15)

29.10
12:58
Serie A

Z obozu rywali - na koniec mercato (2)

07.09
14:54
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    Inter

    15

    38

  • 2

    Juventus

    Juventus

    15

    36

  • 3

    Lazio

    Lazio

    15

    33

  • 4

    Cagliari

    Cagliari

    15

    29

  • 5

    Roma

    Roma

    15

    29

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    15

    28

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

  • 1

    Ciro Immobile

    17

  • 2

    Romelu Lukaku

    10

  • 3

    Joao Pedro

    10

  • 4

    Luis Muriel

    9

  • 5

    Lautaro Martinez

    8

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29042

Liczba newsów: 35411