Relacje

Bezbramkowy remis Interu z Sassuolo (40)

Autor:
Źródło: inf. własna
około 2 miesiące temu
3158
40
Matias Vecino Sassuolo

Po raz kolejny Inter traci punkty z Sassuolo, tym razem zremisował na swoim stadionie 0-0. Szersza relacja wkrótce.

INTER (4-3-3): Handanovic; D'Ambrosio, De Vrij, Skriniar, Asamoah; Vecino, Brozovic; Joao Mario; Politano, Icardi, Perisic

Ławka rezerwowych: Padelli, Berni, Miranda, Ranocchia, Vrsaljko, Dalbert, Gagliardini, Borja Valero, Nainggolan, Candreva, Martinez

Trener: Spalletti

SASSUOLO (4-3-2-1): Consigli; Lirola, Magnani, Peluso, Rogerio; Duncan, Locatelli, Sensi; Berardi, Djuricic; Boateng

Ławka rezerwowych: Pegolo, Satalino, Lemos, Ferrari, Adjapong, Dell'Orco, Magnanelli, Bourabia, Brignola, Boga, Babacar, Matri

Trener: De Zerbi

Sędzia główny: Pairetto 

Asystenci: De Meo – Marrazzo 

Czwarty sędzia:Fourneau 

Var: Banti, asystent Vivenzi

 

 

Zobacz też

Andrea Ranocchia

Inter melduje się w 1/8 finału Ligi Europy! (40)

21.02
19:58
Danilo D'Ambrosio

Nareszcie bramki i wygrana na Meazza! Inter 2:1 Sampdoria (28)

17.02
17:33

Komentarze (40)

Nie jesteś zalogowany. Tylko zalogowane osoby, mogą dodawać wiadomości
21.01.2019 o 13:52 przez WeAreMy7h
WeAreMy7h
Dzisiaj wieczorem cyk +19 :)
20.01.2019 o 20:47 przez RedKhmer
RedKhmer
Moim zdaniem nie kupimy w zimę nikogo z topu. Zauważcie, że grając na 1 napastnika, jesteśmy skazani na skrzydłowych. Grając atak pozycyjny, żadna akcja środkiem nie jest możliwa. Środek obrony przeciwnika jest zagęszczony a Icardi gra plecami do bramki. Jedyna szansa to zagranie „na ścianę”. Dlatego pomocnicy grają do skrzydłowych by rozproszyć obronę, a przy wrzutce oprócz Icara wbiegają pomocnicy. Gdyby było 2 napastników to ten plecami do bramki może zgrywać do drugiego z pierwszej piłki. Drugi napastnik jest obrócony w strone bramki wiec może szybko oddać strzał. Do tego obrona skupia się na 2 napastnikach wiec łatwiej jest och ograć. Piszę tutaj o ataku pozycyjnym bo nasze kontry często zaczynają się od zagrania do tylu zamiast wykirzystać przewagę. Do tego Icardi wyprowadzający kontrę, nie potrafi na dużej prędkości minąć przeciwnika. Dlatego nasze kontry, często kończą się zagraniem do skrzydłowego i wrzutką. Z taką taktyką musimy mieć dobrych skrzydłowych a nie mamy od dawna lewego skrzydła. Spaletti zamiast dostosować taktykę pod najlepszych graczy, daje nam tego samego kotleta. Powinnismy grać na 2 napastników a przy korzystnym wyniku zdejmować jednego z nich i zagęszczać środek pola. Niestety zbitym betonem będziemy się męczyć do lata.
20.01.2019 o 14:46 przez oster
oster
Odnoszę wrażenie że oni nie ćwiczą rzutów różnych na treningach tylko te dośrodkowanie są na pałę byle tylko kopnąć piłkę w pole karne, znowu tyle ich było i wszystkie zmarnowane...
20.01.2019 o 14:07 przez AveCaesar
AveCaesar
Meczu nie oglądałem ale z tego co czytam to nie udało nam się naprawić naszej głównej bolączki czyli środka pomocy. Bez tego to będzie wyglądało tak jak wygląda. Liczyłem, że Brozo wreszcie odnalazł swoje miejsce na boisku. Przyszedł Radja czyli nasz nowy czołg. Jest Vecino, który w grze nam nic nie daje ale ma swoje chwile, kluczowe bramki czy asysty. Jest dziadek Valero, który zawsze umie mniej lub bardziej pokierować naszą grą. Coś tam zaczął trybić JM, a nawet wyglądało to jakby zaczynał się rozkręcać. Gaglie pominę bo pewnie nawet On sam nie wie co jeszcze robi u nas, a tu taka kupa i jak zwykle w tym okresie zastój. W lato trzeba zająć się na poważnie tą formacją. Mam nadzieję, że Barella będzie nasz. Tak samo jak Hector Herrera i liczę na jakąś perełkę np Kroosa. Gaglia, Valero, JM out.
20.01.2019 o 13:40 przez Kondzik
+1
Kondzik
Wolno, bez pomysłu, bez polotu, nudno niestety. Gdyby nie Handa byśmy wylapali gonga i zero pkt.
20.01.2019 o 13:31 przez Gajdzik
+3
Gajdzik
90 min. uderzania głową w mur, bez żadnego pomysłu, a było blisko żebyśmy nawet nie zdobyli 1 pkt. Nie wiem, co my z tym Sassuolo mamy... 😑
20.01.2019 o 11:58 przez Drakan83
Drakan83
Ze Spallem doszliśmy do pewnego pułapu i do przodu nawet pół kroku już nie zrobimy. Spall nic nie zmienia w swoim sposobie myślenia. Ogranicza zespół taktycznie. Musimy poszukać lepszego trenera jak tylko się trafi okazja.
20.01.2019 o 11:20 przez SETE
SETE
Mecz pokazał ograniczenia Interu . Sporo czasu musi jeszcze upłynąć aby dogonić czołówkę , tzn zmiana trenera , co najmniej 5 zawodników w składzie ma takie umiejętności ze wyżej niż 3 miejsce w słabej serie A jest nierealne . Trener ślepy na taktykę , bez odwagi do zmian i stawiania na odpowiednich graczy w danym momencie. Wiele trzeba zmienić aby było lepiej
20.01.2019 o 11:02 przez RedKhmer
+3
RedKhmer
Trener Sassuolo rozpracował Inter bez problemu. Spall gra ciagle tym samym ustawieniem, w ciagu meczu nic się nie zmienia. Jedyne co zespół potrafi to gra skrzydłami, a przypomnę że od września gramy bez lewego skrzydła. Gdyby nie Politano, grałby Candreva a my byśmy byli gdzieś na 7 miejscu. W lato trzeba zmienić trenera bo formuła się wykończyła.
20.01.2019 o 23:18 przez wegorz
-1
wegorz
Ja bym nawet do lata nie czekał, chyba że byłby ktoś konkretny dogadany... Z tymi zawodnikami gorzej być nie może... Przecież łysa pała to jakiś hamulcowy... Wystarczy spojrzeć, że wystawia daremnego zamiast vrsalijko, a Asa się boi połowę przekroczyć, bo lucek zakazał... U siebie, na jakieś Sassuolo (je*** omen, bo to i tak są ogórki) wychodzimy defensywnie... Zmiany on ustalił już w lipcu i leci według schematu... Perisic na wózku będzie miał plac... To jest dramat... Tam by się ktokolwiek lepiej sprawdził... Jakby robili losowanie wśród kibiców z cyklu "na dzisiejsze spotkanie taktykę ustala kibic z siedzenia XXX", to by to lepiej wyszło... #spallout...
20.01.2019 o 10:38 przez Pjerun
+1
Pjerun
Krytykujecie każdego, ale dla mnie najgorszy zdecydowanie dzisiaj Icardi.
Przegrywał wszystkie pojedynki z obrońcami, jak już miał okazję to albo nie przyjmował piłki, albo się potykał.
Sassuolo nienawidze, klepnijmy im kiedyś w końcu, plis.
20.01.2019 o 10:37 przez Rajin
Rajin
Wincyj Weczynów, Ambrozjów, Perisiaków... wincyj. Mecz tragiczny, niemrawe sassuolo nas dominowało w środku pola. Prawda jest taka, że nic się w grze nie zmienia. Jak Icar nie dołoży głowy po n-tej wrzutce to nie wygramy meczu.
20.01.2019 o 10:25 przez timon
+1
timon
Spał opiera grę na skrzydłach. Jego dwaj ulubieni skrzydłowe Politano i Perisic od października wlacznie(czyli prawie 4 miesiące) zaliczyli po 1 bramce i jednej asyście 😂 na ławce siedzi Martinez, który grając połowę minut któregokolwiek z nich zalicza w tym czasie 3br i 1as. i przeważnie Keita (tak wiem teraz ma uraz) który strzela 4br i zalicza dwie asysty. O czym my więc rozmawiamy?
20.01.2019 o 11:07 przez SETE
SETE
Zgadzam się w 100 % z Timonem . Taktyka Spalla jest ciagle taka sama i ona nie zaprowadzi nas wyżej jak miejsca 3/4 w tabeli. Za dużo przeciętniaków jest w drużynie , przeceniany grę Politano który robi wiatr , nie stawialiśmy na Keite który parametrami zjada wszystkich naszych skrzydłowych. Nie potrafimy ograć Sass u siebie a niektórzy znawcy Calcio liczą na Finał LE i wygranie Coppa Italia 😀
20.01.2019 o 11:38 przez timon
timon
Finał Le? Ze Spalettim?
20.01.2019 o 12:02 przez SETE
SETE
No wyobraź sobie ze kilku pisało na SB o finale LE 😀
20.01.2019 o 12:38 przez timon
timon
1/4 będzie sukcesem z nim na ławce, ale zostanie to okupione wieloma kompromitacjami w Serie A
20.01.2019 o 02:58 przez Endru
Endru
ciesze sie, ze uchlany to ogladalem no bo przeciez to byl mecz z gatunku ktorego nie da sie ogladac. Dramat dla mnie Spaletti winowajca obrazu tej nedzy skoro takie Princy potrafia nas zdominowac. Cieszy ten jeden punkt.
20.01.2019 o 01:13 przez danielinter
+1
danielinter
Dobrze ze grali w sb czyli dzien kiedy kazdy jest pijany xd
20.01.2019 o 02:40 przez bobogol
bobogol
będą musieli grać 2:30 a 20:30 niedługo
20.01.2019 o 00:45 przez Rafał 1976
+1
Rafał 1976
Ten baran jest tak żałosnym trenerem i zatwardziałym betonem że jak by my kupili Ronaldo to Ronaldo albo Icardi by siedzieli na lawie bo on jest takim geniuszem że nie wyobraża sobie grać dwoma napastnikami Spalletti miej chonor i odejdź mam już dojść ciebie oglądani na naszej ławce ty gościu nie masz żadnego pomysłu na prowadzenie naszego zespołu żegnam a tak dosadnie to w.......aj
20.01.2019 o 01:32 przez Snake86
+3
Snake86
CHonor miej i zamilcz człowieku...
20.01.2019 o 00:18 przez ANIOL
ANIOL
Ha Ha Ha standard.....
19.01.2019 o 23:32 przez timon
+1
timon
panowie ostatnie 4 sezony w naszym wykonaniu p 20 kolejkach:

15/16 Mancini- 40pkt
16/17- De Boer/Poli- 36pkt
17/18- Spaletti- 42pkt
18/19- Spaletti- 40 pkt

Mamy progres podobno :D
22.01.2019 o 09:58 przez davidoffzmc
davidoffzmc
Dokładnie Timon, mamy jedynie farta, że Roma, Lazio, Milan gubią punktu seryjnie, inaczej byśmy byli 6-7 miejsce + zero nadzieji na poprawę.
19.01.2019 o 23:18 przez szmaloo
+1
szmaloo
Oglądałem drugą połowę i jak czytam po komentarzach całe szczęscie dla mnie. W drugiej połowie tego miernego widowiska działo się niewiele jeżeli chodzi o sytuacje bramkowe Interu, Sassuolo mogło znów z nami wygrać gdyby nie rozpaczliwa Interwencja De Vrija bodajże. Jak mnie ten mierny Brozovic zirytował kilkoma szkolnymi błędami to myślałem, że rozp...lę telewizor ze złości. D'Ambrosio też raz ograny jak dziecko na szkolnym podwórku, Perisic to cień zawodnika z zeszłego sezonu, Spaletti k... czy ty tego nie widzisz ?? !! zajebisty początek roku....
19.01.2019 o 22:41 przez jacodj
jacodj
Tak jak pisze Rebelde. Jest tyle sytuacji żeby walić ze środka a Oni wieczne skrzydła. Nie kiedy to się patrzeć nie da ale patrzę bo Kocham ⚫🔵
19.01.2019 o 22:38 przez Rebelde
Rebelde
Ten Inter jest tak ograniczony taktycznie, że aż rzygać się chce. Tylko wrzutki, nic więcej i tak całe 90min. Mają piłkę na środku to strzał? Gdzie tam. Prostopadłe podanie? Nie ma szans. To dzida piłkę na bok i wrzutka. Jak już Brozovic stoi w polu karnym, na 14 metrze i zamiast strzelać to oczywiście wrzuca, to już nie wiem co się dzieje. RĘCE OPADAJĄ. Jak już ten zespół jest tak upośledzony i nic więcej nie potrafi, to niech Łysy beton wystawi dwóch napastników i wali te cepy zwane wrzutkami, przez cały mecz DOKŁADNIE jak robi to teraz. ps. Perisic, Ninja, Vecino i DD WON!
19.01.2019 o 23:22 przez IlCapitano
-1
IlCapitano
Mordo, a może zamiast ograniczony taktycznie, to po prostu chu jowy personalnie w ofensywie?
20.01.2019 o 10:19 przez timon
timon
Cap Icardi, Balde, Politano, Perisic, Martinez czy Radja,- no dno po prostu 😂 a to, że kilku z nich się zgownilo przy Spalettim to inna sprawa :)
20.01.2019 o 12:20 przez SETE
SETE
Ma skład jaki chciał . Nie można ograniczeń trenera zrzucać na skład , gdyż skład jest najsilniejszy od lat . Wszyscy piali z zachwytu podczas mercato.
19.01.2019 o 22:35 przez Snake86
Snake86
Piłkarze zawalili ten mecz dzisiaj. Nuda, brak kreatywności, poza kilkoma wyjątkami. Dobre zmiany, ale Lautaro za późno. Obrona dzisiaj jak ser, szczęście nam dopisywało bo obstawiałem wtopę na koniec, no i dużo się nie pomyliłem. Środek pomocy przechodzi jakiś kryzys chyba bo żaden z 5 pomocników, którzy dziś zagrali nie pokazał niczego. I to pokazuje naszą główna bolączkę, brak kreatywnych graczy w środku pola.
19.01.2019 o 22:35 przez Kaniol
Kaniol
Wrócił stary "dobry" Inter, tego nie da się oglądać !! ! Jakby pierwszy raz w piłkę grali.
19.01.2019 o 22:30 przez Rafał 1976
Rafał 1976
Boże święty kiedy wreszcie nasz zarząd przejrzy na oczy i w.....li tego pozalal się Boże trenera przecież to jest beton do potęgi entej i my znim nigdy nic nie osiągniemy .Jose wróć do nas jak naj szybciej
19.01.2019 o 22:32 przez Snake86
+1
Snake86
Chciałem Ci coś napisać, ale jak zobaczyłem, że dalej jest o Mourinho to zrezygnowałem :D
19.01.2019 o 20:25 przez jacodj
jacodj
Nareszcie bo już teskniłem!
19.01.2019 o 20:23 przez Gajdzik
+1
Gajdzik
Po 3 pkt. nie ma innej opcji !!
19.01.2019 o 19:55 przez SETE
SETE
Naingollan oszczędzany co by za dużo nie pograł i krzywdy nie zrobił :/ taki dzik
19.01.2019 o 20:00 przez and1
and1
A dla mnie bez względu na wynik dobrze 😁
19.01.2019 o 19:51 przez Kondzik
-1
Kondzik
Dzisiejsze zwyciestwo jest tak ważne jak Amen w pacierzu. Tu muszą być 3 pkt innego rezultatu nie biore pod uwagę.

Shoutbox

Kazam 20.03.2019 10:52

cap, nie wierze ze dopuszczasz mozliwosc ze znajdzie sie ktos kto wylozy za borowika taka kase

IlCapitano 20.03.2019 10:52

Chyba, że Weczyniak zachowa formę na trequartista XDD

IlCapitano 20.03.2019 10:52

Jakby tak ktoś aktywował klauzulę 60 mln Brozowika to sobie bierzemy Pellegriniego za 30 i za kolejne 30 jakiegoś big kozaczini na 10

Kazam 20.03.2019 10:51

Paweł Świnarski 20 marca 2019 | 09:44 jestem tego samego zdania, Keita za 15 milionów tak, ale za 35 to zdecydowanie za dużo

Skepta 20.03.2019 10:32

co to za lewackie hasła kusy

kusy 20.03.2019 10:23

allahu akbar Imra

Nasir 20.03.2019 10:22

elo

Imrahil 20.03.2019 10:22

no ja myślę, lecę elo

Nasir 20.03.2019 10:22

jeszcze bedzie czas

Imrahil 20.03.2019 10:22

pozdro

Nasir 20.03.2019 10:22

sztywne pzdr

Nasir 20.03.2019 10:22

masakra

Imrahil 20.03.2019 10:22

sima Nasir kuzynku, szkoda że się w drzwiach mijamy bo muszę lecieć :/

kusy 20.03.2019 10:22

Kiedy po przerwie kibice Cracovii odpalili race, fani Wisły skandowali: "Żydzi, Żydzi palą się, palą się". Później przy Reymonta 22 niosło się też "j*** Żydów, s***, Wisełka" i "Zawsze nad wami, p*** Żydami".

Nasir 20.03.2019 10:21

kusy czlowiek sukcesu tytan pracy nie chce pracowac?

Skepta 20.03.2019 10:21

no założyli

Nasir 20.03.2019 10:21

witam

Imrahil 20.03.2019 10:20

niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy czasem wisełkę nie założyli żydzi ?

Skepta 20.03.2019 10:17

jest, stadion stoi na terenie gdzie kiedys bylo getto zydowskie

Imrahil 20.03.2019 10:16

a wisła to nie żydowski klub ?

Archiwum shoutboxa

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Juventus

    Juventus

    28

    75

  • 2

    Napoli

    Napoli

    28

    60

  • 3

    Inter

    Inter

    28

    53

  • 4

    Milan

    Milan

    28

    51

  • 5

    Roma

    Roma

    28

    47

  • 6

    Atalanta

    Atalanta

    28

    45

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnikp

Bramki

  • 1

    Fabio Quagliarella

    21

  • 2

    Cristiano Ronaldo

    19

  • 3

    Krzysztof Piatek

    19

  • 4

    Duvan Zapata

    17

  • 5

    Arkadiusz Milik

    15

Pokaż wszystkich

Wyniki Serie A

Piątek, 15 marca

  • FT

    Cagliari

    2 - 1

    Fiorentina

Sobota, 16 marca

  • FT

    Sassuolo

    3 - 5

    Sampdoria

  • FT

    SPAL

    2 - 1

    Roma

  • FT

    Torino

    2 - 3

    Bologna

Niedziela, 17 marca

  • FT

    Genoa

    2 - 0

    Juventus

  • FT

    Atalanta

    1 - 1

    Chievo

  • FT

    Empoli

    2 - 1

    Frosinone

  • FT

    Lazio

    4 - 1

    Parma

  • FT

    Napoli

    4 - 2

    Udinese

  • FT

    Milan

    2 - 3

    Inter

Booking.com

Publicystyka

Eintracht Frankfurt

Garść informacji o Eintrachcie Frankfurt (5)

22.02
14:55
Serie A

Z obozu rywali - spadły pierwsze bomby! (1)

24.01
17:45
Archiwum publicystki

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 22847

Liczba newsów: 33192